Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Future gossips και όχι μόνο!!!!


Future

Recommended Posts

Κοριτσι σε βρηκα τι κανεισ!Συγνωμη πυ χαθηκα αλλα δεν ημουν πολυ καλα.Χθεσ ημουν στο νοσοκομειο γιατι ειχα κατι ζαλαδεσ αλλα ολα καλα μαλλον ηταν απο τα φαρμακα.Πλεον νομιζω οτι τελικα θα βγει αρνητικο αλλα θα δουμε.εσυ τι κανεισ

Ζαλάδες και αρνητικό; Γιατί απαισιοδοξία; Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιι;


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα...δεν με περιμένατε; Ετσι ειμαι εγώ όλο εκπλήξεις...η κηδεία θα γίνει τελικά στο χωριό και ο γιατρός μου απαγόρευσε να κάνω ταξίδι...και να συγκινηθώ, να ειμαι όρθια στην ζέστη για συλληπητήρια και τα τοιαύτα. Μου έβαλε τις φωνές και η πεθερά μου (η οποία τώρα το έμαθε οτι ειμαι έγκυος...δεν το ειχαμε πει)...και έτσι όλοι έφυγαν και εμεινα οπισθοφυλακή. Είχα πάρει και την άδεια...οπότε ειμαι σπίτι.

Πάω να αγοράσω ενα βιβλίο γιατί όλη μέρα εδώ χωρίς να μπορώ να κάνω δουλειά θα τζάσω...και εξω δεν βγαίνω..μπορει να πετύχω κανέναν συνάδελφο...που ξέρει οτι ειμαι σε κηδεία..και αντε να εξηγείς. (ούτε στην δουλειά το ξέρει κανείς εννοείται)

Βρε Future-ληξιαρχε...η IoannaV πάει για ωοληψία σήμερα...καλή επιτυχία. IoannaV ....το κοκκινιστό δεν μου ακούγεται καλή ιδέα. Εγώ μακαρόνια με κιμά έφαγα (και δεν τα κάνω βαριά)..και κόντεψα να πεθάνω...απο τις ναυτίες και τους εμετούς. Φάε μονο το ρυζάκι και πολύυυυυυυυυυυυυυυυ νερό.

ΝΑΙ!!! το ξέρω ήταν η παλιά λίστα ,θα ανανεωθεί αμέσως....

Καλά έκανε ο γιατρός σου και δεν σε άφησε να πας..δεν χρειάζονται συγκινήσεις στην κατάσταση σου!!!Είσαι καλά;;;(όσο μπορείς βέβαια)


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι σε βρηκα τι κανεισ!Συγνωμη πυ χαθηκα αλλα δεν ημουν πολυ καλα.Χθεσ ημουν στο νοσοκομειο γιατι ειχα κατι ζαλαδεσ αλλα ολα καλα μαλλον ηταν απο τα φαρμακα.Πλεον νομιζω οτι τελικα θα βγει αρνητικο αλλα θα δουμε.εσυ τι κανεισ

Γιατί βρε πουλάκι μου θα βγει αρνητικό;;Πως είσαι τόσο σίγουρη;;Καλά λέει η Palmoma...αισιόδοξη να είσαι...τι έπαθες και μαυρίζεις την ψυχούλα σου έτσι;;;Εεεε;;;;τι έπαθες;;;


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

Ζαλάδες και αρνητικό; Γιατί απαισιοδοξία; Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιι;

Aπογοητευτηκα γιατι χθεσ εκανα οιστραδιολη και προγεστερονη και βγηκαν χαμηλα αν και ο γιατροσ με μαλωσε που στεναχωρεθηκα γιατι μου ειπε ο καθε οργανισμοσ αντιδρα διαφορετικα ετυχε πολλεσ κοπελεσ να εχουν χαμηλεσ τιμεσ και να ειναι εγκυεσ και αλλεσ με πολυ υψηλεσ να εχουν αρνητικεσ χοριακεσ αχ δε ξερω γιαυτο πιστευω οτι δεν.Εσυ τισ εκανεσ τισ εξετασεισ αυτεσ την εβδομη μερα τισ εμβρυομεταφορασ.

Link to comment
Share on other sites

zoyzoy31 έκανες εμβρυομεταφορά και θα κάνεις χοριακή στις 2 Αυγούστου...

ioanna v πάει για ωοληψία σήμερα...

Gemini85 πάει για ωοληψία Σάββατο

Μαριάννα Ξ και marilia1971 ξεκινάτε μέσα Σεπτεμβρίου....

mxara ξεκινάς τον Οκτώβρη.....

monalisa (που μας ξέχασε) ξεκινάει Σεπτέμβρη...

Η αφεντομουτσουνάρα μου...ξεκινάω τέλη Αυγούστου ενέσεις.....

Να προσθέσω και να πω ότι έχουν τιμητική θέση οι δυο εγκυούλες της παρέας:

Luckystar έκανε τον πρώτο υπέρηχο και είναι ΔΙΔΥΜΑ!!!

Palmoma.. περιμένουμε τον πρώτο υπέρηχο!!!:tongue:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! τι νέα?

future εμένα ο γιατρός μου είπε σαββατο τελικά!!

ioannav πως ήταν η ωοληψία σήμερα!! πόσα σου πήραν? Άντε και καλή γονιμοποίηση τώρα!!

zoyzoy μην κάνεις τέτοια. κ εγώ ανυπόμονη έιμαι και φαντάζομαι οτι δεν θ αντέξω 14 μέρες αλλά τι να κάνουμε. Αφού έτσι λένε όλοι κάτι θα ξέρουν! Γιατί ήσουν νοσοκομείο? έπαθες υπερδιέγερση?


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! τι νέα?

future εμένα ο γιατρός μου είπε σαββατο τελικά!!

ioannav πως ήταν η ωοληψία σήμερα!! πόσα σου πήραν? Άντε και καλή γονιμοποίηση τώρα!!

zoyzoy μην κάνεις τέτοια. κ εγώ ανυπόμονη έιμαι και φαντάζομαι οτι δεν θ αντέξω 14 μέρες αλλά τι να κάνουμε. Αφού έτσι λένε όλοι κάτι θα ξέρουν! Γιατί ήσουν νοσοκομείο? έπαθες υπερδιέγερση?

Γειά σου κούκλα!!Σε διόρθωσα....(χιχιχι).

Τελικά τι έγινε χθες το βράδυ;Το "ποντικάκι" χτύπησε καμιά σοκολάτα...ή αντιστάθηκε;;;:P


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

Aπογοητευτηκα γιατι χθεσ εκανα οιστραδιολη και προγεστερονη και βγηκαν χαμηλα αν και ο γιατροσ με μαλωσε που στεναχωρεθηκα γιατι μου ειπε ο καθε οργανισμοσ αντιδρα διαφορετικα ετυχε πολλεσ κοπελεσ να εχουν χαμηλεσ τιμεσ και να ειναι εγκυεσ και αλλεσ με πολυ υψηλεσ να εχουν αρνητικεσ χοριακεσ αχ δε ξερω γιαυτο πιστευω οτι δεν.Εσυ τισ εκανεσ τισ εξετασεισ αυτεσ την εβδομη μερα τισ εμβρυομεταφορασ.

Όχι δεν τις έκανα..δεν μου ειπε κανείς να τις κάνω. Το μόνο που μου ειπαν χοριακή την 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Εγώ λέω να είσαι αισιοδοξη και να περιμένεις....και να μην το βάζεις κάτω. Αν δεν πολεμήσεις εσύ...πως θα πολεμήσει το εμβρυάκι; Και επισης...η αισιοδοξία φτιάχνει ευχάριστο περιβάλλον...και το ευχάριστο περιβάλλον..κάνει να εμβρυάκια να μενουν και να μην φεύγουν.


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! τι νέα?

future εμένα ο γιατρός μου είπε σαββατο τελικά!!

ioannav πως ήταν η ωοληψία σήμερα!! πόσα σου πήραν? Άντε και καλή γονιμοποίηση τώρα!!

zoyzoy μην κάνεις τέτοια. κ εγώ ανυπόμονη έιμαι και φαντάζομαι οτι δεν θ αντέξω 14 μέρες αλλά τι να κάνουμε. Αφού έτσι λένε όλοι κάτι θα ξέρουν! Γιατί ήσουν νοσοκομείο? έπαθες υπερδιέγερση?

οχι κοριτσακι μου απλωσ ζαλιζομουν παρα πολυ γιαυτο πηγα αλλα τελικα μαλλον ηταν απο τα φαρμακα.Καλα αποτελεσματα με μια μεγαλη χοριακη να εχεισ.Εσυ θα κανεισ οιστραδιολη και προγεστερονη την εβδομη μερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


zoyzoy31 έκανες εμβρυομεταφορά και θα κάνεις χοριακή στις 2 Αυγούστου...

ioanna v πάει για ωοληψία σήμερα...

Gemini85 πάει για ωοληψία Σάββατο

Μαριάννα Ξ και marilia1971 ξεκινάτε μέσα Σεπτεμβρίου....

mxara ξεκινάς τον Οκτώβρη.....

monalisa (που μας ξέχασε) ξεκινάει Σεπτέμβρη...

Η αφεντομουτσουνάρα μου...ξεκινάω τέλη Αυγούστου ενέσεις.....

Να προσθέσω και να πω ότι έχουν τιμητική θέση οι δυο εγκυούλες της παρέας:

Luckystar έκανε τον πρώτο υπέρηχο και είναι ΔΙΔΥΜΑ!!!

Palmoma.. περιμένουμε να δούμε..ένα είναι;;;..δύο είναι;;;ο υπέρηχος θα δείξει..!!!!

Καλά αν ειναι 2 με ένα γονιμοποιημένο που έβαλε...τότε τι να πω...


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τις έκανα..δεν μου ειπε κανείς να τις κάνω. Το μόνο που μου ειπαν χοριακή την 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Εγώ λέω να είσαι αισιοδοξη και να περιμένεις....και να μην το βάζεις κάτω. Αν δεν πολεμήσεις εσύ...πως θα πολεμήσει το εμβρυάκι; Και επισης...η αισιοδοξία φτιάχνει ευχάριστο περιβάλλον...και το ευχάριστο περιβάλλον..κάνει να εμβρυάκια να μενουν και να μην φεύγουν.

Πολυ γλυκα τα λογακια σου ευχαριστω.Ημουν πολυ αισιοδοξη γελουσα συνεχεια απλωσ χθεσ απογοητευτηκα αλλα σημερα ειμαι καλυτετρα ειχεσ καθολου συμπτωματα εσυ!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κάτι ..να τρελλαθείτε; Δεν ξέρω ποσες έχετε διαβάσει το σχετικό θέμα στο φόρουμ για την Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου. Όταν ξεκίνησα τις προσπάθειές μου πήγα και εγώ στο μοναστήρι, προσευχήθηκα και εγώ και την έβαλα στην ζωή μου...μετά από 3μισι περίπου μήνες με αξίωσε ο Θεός και η Χάρη της να έχω μέσα μου μια νέα ζωή.

Τώρα που θα κατεβαιναν οι δικοί μου για την κηδεία στο χωριο και μιλούσαν με τον παπά για την λειτουργία τους ειπε. "Να την κάνουμε νωρίς...γιατί μετά έχω την λειτουργία της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου"...και τότε θυμήθηκα οτι κάπου εδώ γιορτάζει...στις 28.07. Δεν ειναι τρελλή σύμπτωση; Σαν να σου λέει..."εδώ ειμαι...μην φοβάσαι..τα καλά και τα κακά πάνε μαζί. Εχε πίστη και προχώρα".


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...