Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Καλημέρααα!!! Καλό μήνα και προσοχή μη μας δουλέψουν!!! :P

Λία μου, θα χαρώ πολύυυυυυυ να έρθετε στην κλινική!!! Εννοείται ότι αφού θα είσαι Αθήνα να έρθετε αν μπορεί και ο αντρούλης σου! Θα έχω μαζί μου το κινητό μου και θα συνεννοηθούμε! Θύμησέ μου να σου δώσω το νούμερο κάποια στιγμή! ;) Θα ήθελα κι εγώ πολύ να έρθω να δω κι εσένα, αλλά δεν θα έχω σαραντίσει ακόμη! :?:cry: Πότε έχεις ΠΗΤ? Για να δούμε... λες να μπορέσω να έρθω? Κοίτα, αν είναι ακόμη η μαμά μου εδώ, που λογικά θα είναι, και μου κρατήσει τη μπέμπα, θα πω τον άντρα μου να με φέρει. Σιγά, τι θα πάθω?? Δε θα έχουν περάσει 10-15 μέρες; 17 Μαίου έχω ΠΗΤ. :D Αχ, κοίτα τι συζητάμε ήδη! Όλα καλά να πάνε μέχρι εκεί, Παναγίτσα μου! ;)

Σχετικά με τις σφύξεις, εννοείς πόσους καρδιακούς παλμούς είχε, ε; Ο γιατρός τι σου είπε για το 125; εμένα είχε 150, αλλά αυτό δε νομίζω ότι σημαίνει κάτι! Αν δεν είπε κάτι τότε μην ανησυχείς! Αυτός ξέρει βρε, θα σου έλεγε αν του φαίνονταν λίγοι. Άλλωστε αυτά είναι σχετικά. Παίζουν από μωράκι σε μωράκι, εγώ αυτό ξέρω και όσο μεγαλώνουν μέσα στην κοιλίτσα πέφτουν λιγάκι και οι παλμοί. Εκείνη την ώρα τον ρώτησες αν είναι λίγοι ή δεν ειπώθηκε τίποτα;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Ωραία δεν είναι η ιδέα μου???

ελπίζω μόνο να είναι ο άντρας μου εκείνες τις ημέρες γιατί αλλιώς πως να έρθω από τη νέα μάκρη..δε θέλω και να υποχρεώνω την κουνιάδα...

εγώ έχω ΠΗΤ 24 Μαϊου, δε θα έχεις σαραντήσει ακόμα, αλλά δε πειράζει κ αν δεν τα καταφέρεις, καταλαβαίνω πως θα είναι δύσκολο στην αρχή με τη μικρή...πάντως θα είχε πλάκα να τα πουμε από κοντά με τα μωράκια μας, καλή ώρα!!! Θα συννενοηθούμε όσο πλησιάζει ο καιρός και θα δούμε πως θα το κανονίσουμε!:D

δηλαδή εσύ στις εκλογές θα είσαι στο μαιευτήριο ε???και δεν θα ψηφίσεις???χαχαχα!!!!

ο άντρας μου μιλαει στον μπέμπη και του λέει: κοίτα να βγεις μετά τις εκλογές, πρώτα να βγει ο πρωθυπουργός και μετά εσύ!!!

γιατί θα τους έχουν επιφυλακή και δεν θα έχει άδεια!!!χαχαχα!λέω φαντ΄΄ασου να μας κάνει καμιά πλάκα και να τρέχει τελευταία στιγμή με τις βαλίτσες από το καράβι κατευθείαν στο μαιέυτήριο!!!

Αυτό με τους παλμούς, δεν τον ρώτησα τον γιατρό αν του φαίνεται περίεργο, και δεν μου ειπε κάτι, γενικά μου είπε ότι αυξομειώνονται στη διάρκεια της κύησης, αλλά από την αρχή ο δικός μας δεν ειχε ξεπεράσει τους 150, ενώ ακούω άλλα μωράκια που φτάνουν και 175..

δεν ξέρω, πάλι μου μπαίνουν χαζές ιδέες στο μυαλό και προσπαθώ να τις βγάλω, αλλά μάταια...άντε να περάσουν αυτές οι 2 βδομάδες να κάνουμε το τεστ να δούμε τι μας περιμένει...;)


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ωραία δεν είναι η ιδέα μου???

ελπίζω μόνο να είναι ο άντρας μου εκείνες τις ημέρες γιατί αλλιώς πως να έρθω από τη νέα μάκρη..δε θέλω και να υποχρεώνω την κουνιάδα...

εγώ έχω ΠΗΤ 24 Μαϊου, δε θα έχεις σαραντήσει ακόμα, αλλά δε πειράζει κ αν δεν τα καταφέρεις, καταλαβαίνω πως θα είναι δύσκολο στην αρχή με τη μικρή...πάντως θα είχε πλάκα να τα πουμε από κοντά με τα μωράκια μας, καλή ώρα!!! Θα συννενοηθούμε όσο πλησιάζει ο καιρός και θα δούμε πως θα το κανονίσουμε!:D

δηλαδή εσύ στις εκλογές θα είσαι στο μαιευτήριο ε???και δεν θα ψηφίσεις???χαχαχα!!!!

ο άντρας μου μιλαει στον μπέμπη και του λέει: κοίτα να βγεις μετά τις εκλογές, πρώτα να βγει ο πρωθυπουργός και μετά εσύ!!!

γιατί θα τους έχουν επιφυλακή και δεν θα έχει άδεια!!!χαχαχα!λέω φαντ΄΄ασου να μας κάνει καμιά πλάκα και να τρέχει τελευταία στιγμή με τις βαλίτσες από το καράβι κατευθείαν στο μαιέυτήριο!!!

Αυτό με τους παλμούς, δεν τον ρώτησα τον γιατρό αν του φαίνεται περίεργο, και δεν μου ειπε κάτι, γενικά μου είπε ότι αυξομειώνονται στη διάρκεια της κύησης, αλλά από την αρχή ο δικός μας δεν ειχε ξεπεράσει τους 150, ενώ ακούω άλλα μωράκια που φτάνουν και 175..

δεν ξέρω, πάλι μου μπαίνουν χαζές ιδέες στο μυαλό και προσπαθώ να τις βγάλω, αλλά μάταια...άντε να περάσουν αυτές οι 2 βδομάδες να κάνουμε το τεστ να δούμε τι μας περιμένει...;)

Μόνο καλή είναι η ιδέα σου;; Τέλεια!!! :P Δε νομίζω να έχω πρόβλημα... Θα με φέρει ο αντρας μου όταν γεννησεις με το καλο! Οποτε ακομη κι αν δεν μπορεσεις εσυ, θα έρθω εγω!! ;) Δε θα έχω τη μπέμπα μαζί, αλλά δεν πειράζει! Θα φέρω φωτογραφίες να τις δείξουμε στο μπέμπη σου να τους κάνουμε προξενιο!!! χαχαχα :-P:razz::-P

Εγώ θα είμαι στο μαιευτηριο στις εκλογες, ναι! Έτσι κι αλλιώς όμως είμαι γραμμένη στη Θεσσαλονίκη άρα δε θα ψήφιζα εδώ, νομίζω δε γίνεται...Δεν είμαι και σίγουρη βέβαια. Καλύτερα όμως! Σιγά μην τρέχουμε για τους βλάκες!! Γραμμένους τους έχω όλους!!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

Λες να μας κανουν καμια πλακα και να μην μπορεσει ο αντρας μου να παρει αδεια 4-5 μερουλες;; Εμεις πέφτουμε ακριβώς τη βδομάδα των εκλογων!! Θα τους πει οτι γενναει η γυναίκα μου..... Λες να του πουν όχι;;;;;; Λεμε να παρει 3-7 του μηνα! :shock: Ειδικα φετος που δε θα παρουν και το εκλογικο επιδομα θα ειναι μεγαλη κοτσανα να μην μπορεσουν να παρουν και αδεια! Εσεις δε θα έχετε θεμα! Δεν πιστευω να βγει τοσο γρηγορα ο μπεμπακος σας. Αποκλειεται. Κατα τις 18-20 τον κοβω να βγαινει! χιχιχι ;)

Α,μπααα, ουτε η δικια μου ειχε 175 παλμους. Στην πολλη αρχη που πρωτοακουσαμε καρδουλα νομιζω ηταν καπου 165 περιπου. Μια χαρα είναι, μη βαζεις ασχημες σκεψεις τωρα στα τελευταια μας! Κι εγω προσπαθω να ειμαι θετικη..... :confused:

Και για το τεστ μην αγχωνεσαι! Στις εβδομαδες και τα κιλα που ειμαστε ο γιατρος μου μού ειπε οτι αν δουν κατι που δεν τους αρεσει το παιρνουν το μωρο και ειναι μια χαρα! Λιγο θερμοκοιτίδα και θα είναι έτοιμα! Κάποιες φορες, μας ειπε, καλυτερα να ειναι εξω απο την κοιλιά και να το παρακολουθουν καλυτερα παρά μέσα αν υπάρχει κάποιο θέμα. Εγώ με αυτο παρηγοριεμαι. Απλα τωρα που κοντευει ο καιρος θελω να την παρακολουθουμε πιο τακτικα ετσι ωστε αν έχει ζόρι ή δεν τρεφεται σωστα να την παρουμε χαμπαρι εγκαιρως! :confused: Τις προάλλες ξεγεννησε μια και το μωρο ηταν 1600 γρ. :shock: Ας μην αγχωνομαστε λοιπον τωρα που ειναι σχεδον ετοιμα τα μωρα μας! ;) (Το λέω σε σένα για να το ακούω κι εγώ, όπως κατάλαβες!! )


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια η κοιλίτσα Ελενάκι!!!!!!!!!!

καλέ όντως είναι μικρούλα!!!και εσύ είσαι στυλάκι, σαν να μην έχεις πάρει καθόλου κιλά!

τελικά έχουν δίκιο πως τα κοριτσάκια κάνουν μικρές κοιλίτσες....ενώ τα αγοράκια...εγώ δεν ξέρω που θα φτάσω!!!

φτου φτου να μη σας ματιάσω, όπου και να το πεις δεν θα σε πιστεύουν ότι γεννάς σε 1 μηνα!!!!!!!!!!:D:D:D


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με τις φωτογραφίες της κοιλίτσας ξέχασα να σου πω αυτό που ήθελα βρε Ελενάκι:):)

ο άντρας σου δικαιούται 5 ημέρες άδεια γέννησης τέκνου, από την ημέρα που θα γεννηθεί η μπέμπα, να του πεις να την ζητήσει, είναι υποχρεωμένοι να του την δώσουν εκλογες-ξεεκλογές;););)


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλό μήνα.........

...δεν πιστεύω να την πάτησε καμία σας, με τα σημερινά ψεματάκια....?

Κορίτσια, ακούω ευχάριστα, για τελικές ημερομηνίες βλέπω...μπράβο, άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες....Ελένη, άντε 3 Μαιου, ε? Μπράβο ταυρίνα η κούκλα σου ε? Κι εσύ Λία, μην ανησυχείς για τίποτα, όλα καλά θα είναι...αν έβλεπε κάτι ο γιατρός σου, έστω και το παραμικρό, να είσαι σίγουρη, ότι θα στο έλεγε....δεν κρατάνε ευθύνες πάνω τους για κανέναν λόγο... Αύριο στις 11 έχω κι εγώ γιατρό...θα προσπαθήσω να θυμάμαι τους παλμούς του, έτσι από περιέργεια... Άντε κορίτσια, να βρεθείται στην Αθήνα, κι αν με το καλό βρεθείτε από τα μέρη μας, να σας γνωρίσουμε κι εμείς....

Ελένη από κοιλίτσα, σκίζεις...μια χαρά είσαι...δεν έχεις κάνει μεγάλη κοιλιά...κάπως έτσι είμαι κι εγώ...έχω πάρει μόνο 8 κιλά ακόμη...παραδόξως...και οι πιο πολλοί δεν καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος...

Λοιπόν σας αφήνω γιατί νυστάζω...είχαμε πάρτυ σήμερα γεννεθλίων και παίξαμε πάρα πολύ............όλοι μαζί φυσικά....για τυχόν απορίες....

Νεότερα αύριο....που θα πάμε στον γιατρό.........(θα πάω 1η φορά μόνη μου...κλαψ κλαψ...το είχα ξεχάσει να το θυμίσω στον άντρα μου και το είδα πριν λίγο....που ήταν αργά...γιατι έχει κανονίσει ραντεβού...)

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Καλά αποτελέσματα στον γιατρό σήμερα Κατερινάκι, μη στενοχωριέσαι που θα πας μόνη, και εγώ όταν μπω στο μήνα μου μόνη θα πάω...ο άντρας μου θα είναι στο νησί...:(

ποιός είχε γενέθλια εχθές να ευχηθούμε???


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια η κοιλίτσα Ελενάκι!!!!!!!!!!

καλέ όντως είναι μικρούλα!!!και εσύ είσαι στυλάκι, σαν να μην έχεις πάρει καθόλου κιλά!

τελικά έχουν δίκιο πως τα κοριτσάκια κάνουν μικρές κοιλίτσες....ενώ τα αγοράκια...εγώ δεν ξέρω που θα φτάσω!!!

φτου φτου να μη σας ματιάσω, όπου και να το πεις δεν θα σε πιστεύουν ότι γεννάς σε 1 μηνα!!!!!!!!!!:D:D:D

Είδες, είδες;;; Χιχιχι! Μα, ούτε εγώ δεν πιστεύω ότι σε ένα μήνα γεννάω!!! Βέβαια, στυλάκι δε με λες γιατί και πριν μείνω έγκυος το καλοκαίρι ειχα πάρει 4 κιλά (κάθε βράδυ πίτσες ή κρέπες ήμασταν! :shock: ) και τώρα πήρα άλλα 10,5 μέχρι στιγμής! Από τα παντελόνια μου που ήδη δεν ήταν και το μικρότερο νο'υμερο, κανένα δε με μπαίνει.... :?

Κοιλάρα, εσυ;;; Βάλε να σε δούμε! ;)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με τις φωτογραφίες της κοιλίτσας ξέχασα να σου πω αυτό που ήθελα βρε Ελενάκι:):)

ο άντρας σου δικαιούται 5 ημέρες άδεια γέννησης τέκνου, από την ημέρα που θα γεννηθεί η μπέμπα, να του πεις να την ζητήσει, είναι υποχρεωμένοι να του την δώσουν εκλογες-ξεεκλογές;););)

Αααααα...σωστή!!!!!! Θα δουν αυτοί!!!! Σιγά μη μας τη φάνε την άδεια που δικαιούμαστε λογω εκλογών...μην πω καμια κουβέντα! :mad:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!

Καλά αποτελέσματα στον γιατρό σήμερα Κατερινάκι, μη στενοχωριέσαι που θα πας μόνη, και εγώ όταν μπω στο μήνα μου μόνη θα πάω...ο άντρας μου θα είναι στο νησί...:(

ποιός είχε γενέθλια εχθές να ευχηθούμε???

Καλημέρα! Σε πέτυχα μέσα! :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαζί!! :P

Πας στη σελίδα imageshack και πατας browse για να ανεβάσεις φωτογραφίες. Βαζεις και το μειλ σου και αφου τις φορτωσεις όσες θες να περασεις, πατας upload, ενα μπλε κουμπι νομιζω..


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...