Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

@Tzelaki δν έτυχε όμως πολλές φορές αυτό; πήρες κπ φάρμακο για πρόκληση ωορρηξίας; οι ορμονικές είναι καλές;; έχω ακούσει ότι κ λόγω άγχους μπορεί να μην κάνεις κπ μήνα ωορρηξια; παίζει να αγχώνεσαι τόσο;

Ουφ! Πως τα βαριέμαι τα νοσοκομεία πάλι αύριο; έχω μαζέψει τις εξετάσεις, θα μου δώσουν κ αυτοί κτ έγγραφα.. Ξέρετε τι άλλο χρειαζεται; γτ μου είπαν ότι θα χρειαστεί να πάω άλλη μέρα για να τα πάω στην επιτροπή! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια 

αγγελινα μου ποια χαρτιά εχεις ήδη μαζέψει; Εκτυπώσες από την σελ του εοπυυ την λίστα; Εκεί τα γράφει όλα ναι είναι πολλά κι εγω έχω αγχωθεί 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

αγγελινα μου ποια χαρτιά εχεις ήδη μαζέψει; Εκτυπώσες από την σελ του εοπυυ την λίστα; Εκεί τα γράφει όλα ναι είναι πολλά κι εγω έχω αγχωθεί 

Όλα τα μάζεψα.. Αν θες θα σου τα στείλω αύριο.. Μόνο η χοριακη μου έμεινε.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Έχω την λίστα οκ όποτε μην τα στείλεις 

πως πήγε το ραντεβού; Τι είπαν; 

Καλημερα 

Καλημέρα! Καλά πήγε.. Βασικά δν κάναμε κ τπτ.. Έναν υπέρηχο μόνο.. Θα στείλω τα χαρτιά από βδομάδα στην επιτροπή.. Οι εξετάσεις μου ήταν καλές.. Κ του συζύγου επίσης.. Μου είπαν ότι λογικά μέσα σε ένα μήνα θα μου έχει απαντήσει η Επιτροπή.. Κ μετά θα ξεκινήσουμε την διαδικασία.. Το μόνο που δν μου άρεσε είναι πως επειδή δν υπάρχει εμβρυολογος στο νοσοκομείο όλο τον μήνα, θα πρέπει να ρυθμίσουμε τον κύκλο μου έτσι ώστε να είναι εκεί η εμβρυολογος.. (δλδ ρυθμίζουν τον κύκλο σε κπ γυναίκες, μαζευόμαστε 1 γκρουπακι κ έρχεται η εμβρυολογος).. Ή τιμή είναι 600€ κ αν θες (κ αν μπορείς δλδ) να καταψυξεις κπ γονιμοποιημενα ωάρια είναι +200€..(σε περίπτωση που δν πετύχει, να γλιτώσεις κπς διαδικασίες).. Ξέρετε τιμές σε κλινικές; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τιμές για κατάψυξη εννοεις; 

Δεν ξέρω γιατί δεν είχα κατεψυγμένα εγω 

τα κορίτσια στο ποστ εξωσωματικής ξέρουν να σου πουν . Εγω πάω για σαλπιγγογραφια σε λίγο 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Την εκανα όλα καλά ευτυχώς

Όχι συνολική τιμή εννοώ.. Α.. Ήταν καλή η εμπειρία σου;; γτ έχω ακούσει αρκετές κοπέλες να μην έχουν πονέσει.. Για εμένα ήταν μαρτυρική εμπειρία.. 

Link to comment
Share on other sites

@νικηαντωνια81 εννοείς 2000 όλη η διαδικασία; κ ωοληψια κ εμβρυομεταφορα ε; αν ήμουν στην Αθήνα, θα το επέλεγα ρε γμτ.. Τωρα μαζί με αεροπορικά, διαμονες κ σίγουρα περισσότερο από 1 φορά το κόστος εκτοξεύεται.. Τεσπα.. Ισως πρέπει να δείξω περισσότερη εμπιστοσύνη στο δημόσιο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/1/2020 at 11:53 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Άρα τζελάκι μήπως πρέπει να προχωρήσετε σε εξωσωματική που είναι πιο ελεγχόμενη η κατάσταση;

Μακάρι να έκανα κατευθείαν εξωσωματική!! Πλέον με έχει κυριεύσει το άγχος, άσε που με τα σερπαφάρ και τις οβιτρέλ νομίζω έχω χτυπήσει κόκκινο από ευσυγκινησία και νεύρα, μην πω για τις εξάψεις κάποια βράδια!! Πραγματικά δεν ξέρω τι βλέπει ο γιατρός και θέλει να κάνουμε ακόμη μία σπερματέγχυση παρόλο που είμαι 38! Από την άλλη λέω, γιατρός είναι... κάτι ξέρει παραπάνω ...!! Τέλος του μήνα όμως έχω ραντεβού με δεύτερο γιατρό... να δω αν διασταυρώνονται οι απόψεις... και θα κρίνω ανάλογα...! 

Link to comment
Share on other sites

Στο λέει γιατί δεν εχετε πρόβλημα γιαυτο ρε κορίτσι . Καλά θα κανείς και θα πάρεις 2η γνώμη. Εγω πάντως ξεκαθάρισα στον δικό μου ότι 3η σπερματέγχυση δεν κάνω. 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzelaki είπε:

Μακάρι να έκανα κατευθείαν εξωσωματική!! Πλέον με έχει κυριεύσει το άγχος, άσε που με τα σερπαφάρ και τις οβιτρέλ νομίζω έχω χτυπήσει κόκκινο από ευσυγκινησία και νεύρα, μην πω για τις εξάψεις κάποια βράδια!! Πραγματικά δεν ξέρω τι βλέπει ο γιατρός και θέλει να κάνουμε ακόμη μία σπερματέγχυση παρόλο που είμαι 38! Από την άλλη λέω, γιατρός είναι... κάτι ξέρει παραπάνω ...!! Τέλος του μήνα όμως έχω ραντεβού με δεύτερο γιατρό... να δω αν διασταυρώνονται οι απόψεις... και θα κρίνω ανάλογα...! 

@Tzelaki ναι να δεις κ κπν άλλον.. Εγώ για να μαι ειλικρινής, δν εχω σε καθόλου εκτίμηση την πλειοψηφία των γιατρών.. Με αυτά που ακούω νομίζω πως λίγοι είναι αυτοί που οντως ξέρουν το αντικείμενο τους καλά! Σκέψου πως εγώ έχω κάνει 3 σπερματεγχυσεις, με κανονική ωορρηξια, καλό σπερμα.. Χωρίς να υπάρχει κπ θέμα.. Ειμαι 34 κ σε όσους κ να ρώτησα μου είπαν πως μάλλον δν έχει νόημα άλλη σπερματεγχυση.. Φυσικά κ δε στο λέω για να σε απογοητεύσω.. Εννοείται πως μπορεί να είσαι τυχερή εσύ! Κ έχουμε ακούσει πολλά.. Απλά πριν πας στην επόμενη, να ακούσεις κ άλλη γνώμη ή κ άλλες γνώμες ακόμα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...