Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

@νικηαντωνια81 πήγα να σου στείλω προσωπικο μήνυμα, αν μπορείς να μου πεις για το κέντρο που είσαι.. Αλλα μου βγάζει ότι δε δέχεσαι.. Αν θέλεις στείλε μου εσύ.. Αν πάλι δε θέλεις κατανοητό! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αγγελινα είπε:

@νικηαντωνια81 πήγα να σου στείλω προσωπικο μήνυμα, αν μπορείς να μου πεις για το κέντρο που είσαι.. Αλλα μου βγάζει ότι δε δέχεσαι.. Αν θέλεις στείλε μου εσύ.. Αν πάλι δε θέλεις κατανοητό! 

Κορίτσι σου έστειλα πμ


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας !

Έκανα την Παρασκευή 3/04 σπερματεγχυση και σήμερα είναι η 2ή μέρα αναμονής..ξέρετε πότε περίπου γομιμοποιείταί το ωάριο ? Είχα ωορρηξία γύρω στις 2 το μεσημέρι και 12 παρά έγινε η σπερματεγχυση . Ξέρω ότι για να εμφυτευθει θέλει τουλάχιστον 6-9 μέρες! Πιμβ utrogestan και cyclacur.  Υπάρχει κάποια κοπέλα που πέτυχε με την 1ή ?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλησπέρα σας !

Έκανα την Παρασκευή 3/04 σπερματεγχυση και σήμερα είναι η 2ή μέρα αναμονής..ξέρετε πότε περίπου γομιμοποιείταί το ωάριο ? Είχα ωορρηξία γύρω στις 2 το μεσημέρι και 12 παρά έγινε η σπερματεγχυση . Ξέρω ότι για να εμφυτευθει θέλει τουλάχιστον 6-9 μέρες! Πιμβ utrogestan και cyclacur.  Υπάρχει κάποια κοπέλα που πέτυχε με την 1ή ?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !

Καλησπέρα και καλή επιτυχία!! Νομίζω σε 48 ώρες γίνεται η γονιμοποίηση... Εγώ πέτυχα με την δεύτερη σπερματεγχυση!! Σου εύχομαι να μείνεις με την πρώτη!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

@Jerina Γεια σου !!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !!

Είμαι μέσα στο άγχος... Εσύ είχες κάποιο σύμπτωμα? Κατάλαβες κάτι νωρίτερα από την χοριακη ?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Την πρώτη φορά ήμουν πολύ αισιόδοξη αλλά δυστυχώς απέτυχε. Τη δεύτερη φορά πήγα ας το πούμε με το ζόρι να το κάνω να τελειώνουμε και μετά ετοίμαζα τα χαρτιά για την επιτροπή εξωσωματικής για να ξεκινήσω. Δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα ίσα ίσα δύο τρεις μέρες πριν την περίοδο τα κλασικά πονακια η μέση κλπ. Δύο μέρες πριν την χοριακη έκανα τέστ και βγήκε θετικό!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Την πρώτη φορά ήμουν πολύ αισιόδοξη αλλά δυστυχώς απέτυχε. Τη δεύτερη φορά πήγα ας το πούμε με το ζόρι να το κάνω να τελειώνουμε και μετά ετοίμαζα τα χαρτιά για την επιτροπή εξωσωματικής για να ξεκινήσω. Δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα ίσα ίσα δύο τρεις μέρες πριν την περίοδο τα κλασικά πονακια η μέση κλπ. Δύο μέρες πριν την χοριακη έκανα τέστ και βγήκε θετικό!!

Έπαιρνες προγεστερόνη έτσι δεν είναι???


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Jerina είπε:

Ναι κανονικά!μέχρι και τον τρίτο μήνα.

Έχω τα συμπτώματα της προγεστερόνης που είναι σχεδόν ίδια με της εγκυμοσύνης και μου κόβεται η χαρά! Έχω συνεχόμενα δέκατα και φτάνω μέχρι 37,6 κάποιες φορές!

Μακάρι...

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Έχω τα συμπτώματα της προγεστερόνης που είναι σχεδόν ίδια με της εγκυμοσύνης και μου κόβεται η χαρά! Έχω συνεχόμενα δέκατα και φτάνω μέχρι 37,6 κάποιες φορές!

Μακάρι...

Μη κοιτας καθολου συμπτωματα.αλλες φορες ειχα διαφορα, αλλες τιποτα το αποτελεσμα το ιδιο αρνητικό αλλα μετα απο εξωσωματική/δεν εχω κανει σπερματεγχυση.προσπαθησε να ασχολησε με αλλα πραγματα σαν να μη συμβαινει τιποτα οτι ειναι να γινει θα γινει..ευχομαι τα καλυτερα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nefeliap είπε:

Μη κοιτας καθολου συμπτωματα.αλλες φορες ειχα διαφορα, αλλες τιποτα το αποτελεσμα το ιδιο αρνητικό αλλα μετα απο εξωσωματική/δεν εχω κανει σπερματεγχυση.προσπαθησε να ασχολησε με αλλα πραγματα σαν να μη συμβαινει τιποτα οτι ειναι να γινει θα γινει..ευχομαι τα καλυτερα !

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Όπως καταλαβαίνεις δεν ασχολούμαι με τίποτα άλλο εκτός από αυτό χαχα!!

 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Όπως καταλαβαίνεις δεν ασχολούμαι με τίποτα άλλο εκτός από αυτό χαχα!!

 

Λογικό... Και εγώ την πρώτη φορά καθόμουν σε αναμμένα κάρβουνα!τα συμπτώματα να ξέρεις ότι είναι και από την προγεστερόνη που παίρναμε. Πονακια ζαλάδες τάση για εμετό κλπ. Χαλάρωσε δες ταινιουλες σειρές διάβασε κανένα βιβλίο,αν έχει καλό καιρό κάτσε μπαλκόνι και ασχολησου με φυτά και κάπως έτσι θα ξεχνιέσαι και θα περάσουν οι μέρες νεράκι.

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Όπως καταλαβαίνεις δεν ασχολούμαι με τίποτα άλλο εκτός από αυτό χαχα!!

 

Χαχα λογικό ειναι απλα στο λεω για να τα ακουω και εγω δε πρεπει ομως να αγχωμεστε κατσε δες ταινιες κ μη κουραζεσαι καθολου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Jerina είπε:

Λογικό... Και εγώ την πρώτη φορά καθόμουν σε αναμμένα κάρβουνα!τα συμπτώματα να ξέρεις ότι είναι και από την προγεστερόνη που παίρναμε. Πονακια ζαλάδες τάση για εμετό κλπ. Χαλάρωσε δες ταινιουλες σειρές διάβασε κανένα βιβλίο,αν έχει καλό καιρό κάτσε μπαλκόνι και ασχολησου με φυτά και κάπως έτσι θα ξεχνιέσαι και θα περάσουν οι μέρες νεράκι.

Άσε με γιατί άντε!

Θα τρελαθώ από την αγωνία μου! Σήμερα είδα και ένα πολύ πολύ μικρό σημαδακι κόκκινο στο εσώρουχο!!

πρίν από 12 λεπτά , Nefeliap είπε:

Χαχα λογικό ειναι απλα στο λεω για να τα ακουω και εγω δε πρεπει ομως να αγχωμεστε κατσε δες ταινιες κ μη κουραζεσαι καθολου

Νετφλιξ και άγιος ο Θεός!!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...