Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Κορίτσια μου εύχομαι να είναι η τελευταία παραμονή Χριστουγέννων που δεν είμαστε + ένας στις οικογένειες μας. Απόψε λένε οι ουρανοί είναι ανοιχτοί, μακάρι για όλες μας η ευχή να πραγματοποιηθεί! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά!!!!

σμρ είχα μια αρνητική χοριακη . Με πείραξε αλλά θα μου περάσει.

καλα να περάσετε!!! Σας φιλώ !

Καλημερα κοριτσάρα μου! Αδειάζεις από τα αρνητικά του 2019 και μπαίνεις δυνατά στο 2020! Πάμε όλες μαζί για το 2020!!!θα τα καταφέρουμε με ψηλά το κεφάλι και δύναμη! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα.

να σας κάνω μια ερώτηση. Οποία έκανε σπερματέγχυση με χρήση προγεστερονης μετά από πόσες μέρες αδιαθέτησε αφού τα διέκοψε;

ευχαριστω πολύ 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2020 at 3:52 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.

να σας κάνω μια ερώτηση. Οποία έκανε σπερματέγχυση με χρήση προγεστερονης μετά από πόσες μέρες αδιαθέτησε αφού τα διέκοψε;

ευχαριστω πολύ 

Σήμερα είδα το μήνυμα σου.. Είχα μέρες να μπω.. Κ τις 3 φορές αδιαθετησα 2 μέρες μετά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα δεν πειράζει αγγελινα μου.

αδιαθετησα την 10η μέρα τλκα.

Αα.. Σε επηρέασε αρκετά η προγεστερόνη ε;; πώς θα συνεχίσετε τώρα; 

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα κάνω σαλπιγγογραφια , εκκρεμούν κ διαφορά αλλά για επιτροπή εξωσωματικής .

πιστευω ότι δεν θα βοηθήσει Τρίτη σπερματέγχυση .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

@νικηαντωνια81 ελπιζω ολα να πανε καλα με ό,τι αποφασίσεις να συνεχίσεις!

Εγω ειμαι πολυ απογοητευμενη απο χθες!! Είναι ο τριτος κύκλος που δε λειτουργει η ένεση προκλησης ωορρηξίας! Τα αυγουλακια δεν εσκασαν!

Τις δυο πρωτες φορές είχα κάνει ovitrelle και την τελευταια την arvecap. Τζαπα πήγε και η σπερματεγχυση!! Πραγματικά αλλη μια ευκαιρία μου δινει ο ντοκ με πιο προχωρημενα φαρμακα κ σπερματεγχυση,  αλλιως μετα... εξωσωματική!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzelaki είπε:

@νικηαντωνια81 ελπιζω ολα να πανε καλα με ό,τι αποφασίσεις να συνεχίσεις!

Εγω ειμαι πολυ απογοητευμενη απο χθες!! Είναι ο τριτος κύκλος που δε λειτουργει η ένεση προκλησης ωορρηξίας! Τα αυγουλακια δεν εσκασαν!

Τις δυο πρωτες φορές είχα κάνει ovitrelle και την τελευταια την arvecap. Τζαπα πήγε και η σπερματεγχυση!! Πραγματικά αλλη μια ευκαιρία μου δινει ο ντοκ με πιο προχωρημενα φαρμακα κ σπερματεγχυση,  αλλιως μετα... εξωσωματική!

Ο γιατρός τι είπε για αυτό; Εάν προσπαθήσεις φυσιολογικά με τον αντρουλη σου;;;;Δηλαδή μπορεί να σπάςουν σήμερα ή αύριο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...