Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα τρώμε τάρτα με κιμά, σύμφωνα με την συνταγή της Ιωάννας. Χτες έφτιαξα μία μακαρονάδα γιατί είχα πάει αλλεργιολόγο κι έλειπα όλο το πρωί.

¨Οπως σας είπα ήμουν σε αλλεργιολόγο χτες. Από τις πρώτες εξετάσεις που μου έκανε δεν εντόπισε κάτι που να με πειράζει. Τώρα στις 26 του μήνα θα πάω να μου κάνει και αιμοτολογικές αλλά και σπιρομέτρηση. Και μετά όταν θα έχει τα αποτελέσματα και από τις 3 εξετάσεις θα καταλήξει στο αν με πειράζει κάτι και τι είναι αυτό. Για την ώρα θα εξακολουθήσω να λαμβάνω την αγωγή που μου έχει δώσει η παθολόγος μέχρι νεοτέρας!

Απόψε τέλικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε! Έτσι κι αλλιώς εγώ σχολάω γύρω στις 6,30 οπότε μέχρι να φτάσω σπίτι θα πάει 7,30 με 8. Αν αναλάβουν οι υπόλοιποι τα του ψησίματος έχει καλώς! Αλλιώς καλά είναι και τα σουβλατζίδικα!

Θα διαβάσω σε λιγάκι τα νέα σας, καθώς έχω κάμποση δουλίτσα από το πρωί. Τα ξαναλέμε....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρες!

Καλή Τσικνοπέμπτη!

Τελικα ηρθε κι εδεσε το γλυκο. Απεκτησα το πρωτο καρκινακι δερματος. Το βγαλαμε αμεσα και τωρα εχω ραμμένη πλατη και θα περιμένουμε τη βιοψια. Μαλλον θα πρεπει να γινει ενα ευχέλαιο

Κοπέλα μου, σε καταλαβαίνω με όλα που σου έχουν συμβεί, αλλά μη το βάζεις κάτω! Να πεισμώσεις και να πεις στον εαυτό σου ότι δεν θα του περάσει...να πας κόντρα στη γρουσουζιά και να χαίρεσαι τα απλά πράγματα και πράγματι αυτό που σου είπε η Εβίρι με την οικογένεια σου, το παιδάκι σου, να το πάρεις σοβαρά και να τα χαίρεσαι μέχρι το μεδούλι! βάλσαμο τα λόγια της, καθώς δίνει κουράγιο σε όλους μας, που μας ρίχνουν τα απανωτά χτυπήματα!:D

Και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ για σήμερα!! να είσαι καλά και να σκέφτεσαι θετικά, για να είσαι ευτυχισμένη!

καλημερα κοριτσακια μου!

Ιωαννακι μου δεν θελω τετοια! ολα καλα θα πανε παραπανω απο καλα σουπερ τελεια! εχε θετικη σκεψη κ πιστη ! συμφωνω με τα κοριτσια!

Εμας εδω ηδη ετοιμαζουν την παραγγελια γιατι περσυ μας τα φερανε 3:30!! Καλαμακια χοιρινα κ κοτοπουλο μαζι με πιτες κ πατατες τηγανιτες!

Εβιρακι μου σε ευχαριστω πολυ για τις ιδεες!

Το κεικ που κανω καθε Κυριακη το τρωει μονο ο μπαμπας μας.Τα μικρα ουτε καν δοκιμαζουν! Θα παω να παρω σφολιατα να εχω στην καταψυξη κ θα γεμιζω με οτι εχω συν ολα τα υπολοιπα μια χαρα θα την βγαλει!

Αντε Φωτεινουλε μου μακαρι να καταφερουμε να βρεθουμε!!!

Εχεις δικιο για την γυναικα.Ηδη χτες το βραδυ εψαχνα στις αγγελιες κ ειδα οτι εχουν ριξει πολυ τις τιμες τους κ το ποσο που βγαινει δεν ειναι κ τοσο μεγαλο οσο να μην μπορω να το διαθεσω.Θα τηλεφωνησω κ σε αυτη που επερνα παλιοτερα κ αν δεν μπορει θα παρω καποια απο τις αγγελιες,δεν γινεται διαφορετικα,εχω λαλησει .

Για σημερα εφτιαξα σνιτσελ κοτοπουλο με ρυζι με λαχανικα κ λιγες αγγιναρες αλα πολιτα με αυγολεμονο για τον μικρο.Πρωτη φορα εκανα αγγιναρες κοριτσια, στο σπιτι δεν τις μαγειρευε η μαμα καθολου κ ειναι πολυ ωραιες τελικα με λιγο που δοκιμασα.Ειχα παρει παλιοτερα φρεσκιες κ ειχα ριξει μεσα στο φαγητο του μικρου που δεν καταλαβαινες καν γευση.Αλλο ενα φαγακι που μπορω να φτιαχνω αν κ ο μεγαλος δεν το βλεπω να το τρωει.

Αχ πώς μου αρέσουν έτσι οι αγγινάρες, αλλά δεν αρέσουν στον καλό μου:(... μόνο φρέσκιες, ψιλοκομμένες σε σαλάτα τις τρώει... καλά είναι και έτσι, από το τίποτα;)

Καλημέρα παρεούλα!!!! Καλημέρα:tongue:

Ιωάννα μου δεν θέλω να σε πάρει από κάτω! Όλα καλά θα είναι και συμφωνώ απόλυτα με την Έβιρι! Όλα καλά θα πάνε! Εμείς πάντως θα σε σκεφτόμαστε και θα σου στέλνουμε την αγάπη μας!

Τι καλά που θα ψήσετε στο γραφείο! Για εμάς εδώ στο δικό μας γραφείο δεν προβλέπεται κάτι.... Πριν λίγο άκουσα έναν συνάδελφο να λέει να ψήσουμε, αλλά οι υπόλοιποι είναι αρνητικοί.

Έβιρι λες με το μνημόνιο να υπογράψαμε και για τον καιρό;;;; Δεν το είχα σκεφτεί! χαχαχα

Ωραίο το φαγητό σου! Πολύ καλές και οι συμβουλές σου! Θα τις έχω στο νου μου!

Τζένη αφού το κόστος δεν είναι απαγορευτικό καλά θα κάνεις να την πάρεις τη γυναίκα να σε βοηθήσει! Να πω την αλήθεια το έχουμε συζητήσει πολλές φορές με τον σύζυγο να πάρουμε κι εμείς (βασικά εκείνος το έχει προτείνει, εγώ είμαι η αρνητική), αλλά ακόμη δεν το έχω τολμήσει.

Φωτεινή με προσοχή στο δρόμο! Αυτό με τον πάγο το αντιμετώπισα χθες όπως ερχόμουν στη δουλειά και όντως δεν θέλει πολύ να πατινάρεις! Άντε με το καλό να έρθεις να κανονίσουμε να τα πούμε!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες;;;;

Χθες είχαμε φακές, έχουν μείνει λίγες και για σήμερα το μεσημέρι να φάει ο καλός μου και το βραδάκι θα βγούμε έξω να τσικνίσουμε τελικά. Επίσης έκανα ένα κέικ και ακολούθησα τις συμβουλές σας αντικαθιστώντας το γάλα με χυμό πορτοκάλι και έγινε απίστευτα αφράτο!

Μίλησα με τους δικούς μου χθες το βράδυ για να συνεννοηθούμε τι θα κάνουμε απόψε και τελικά άκρη δεν έβγαλα. Πάντα ήταν περίεργοι άνθρωποι, αλλά τώρα τελευταία κλείστηκε ο μπαμπάς μου στο σπίτι και έχει πέσει πολύ ψυχολογικά με ό,τι συνεπάγεται αυτό. Έχω προβληματιστεί, αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί πρώτον δεν ακούν κανένα, δεύτερον είναι επιλογή τους και τρίτον ότι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει. Τέλος πάντων θα δούμε τι θα γίνει. Θετική σκέψη και όλα καλά! Για έχε τους από κοντά... δε μου αρέσει αυτή η συμπεριφορά και μου μπαίνουν ιδέες... πόσο χρονών είναι ο μπαμπάς?

Επιστρέφω στη δουλειά και τα ξαναλέμε! Φιλιά!!!!

Από φαί, έχω βάλει σε μαρινάδα κοτόπουλο παιδάκια, μπριζόλες και χοιρινό σε μπουκιές...έπλασα μπιφτεκάκια... έφτιαξα τζατζίκι, σάλτσα για κοτόπουλο και θα κάνω και μία καυτερή γιατί αρέσει στον καλό μου και στην πεθερά... θα ψήσω πιτούλες και τηγανιτές πατάτες και μία απλή πράσινη σαλάτα... είμαστε κομπλέ! αλλά θα τα κάνω όλα στο φούρνο και στο τηγάνι, γιατί έξω έχει πολύ χιόνι και πάρα πολύ κρύο!! Θέλω να κάνω και ένα γλυκό, αλλά δεν έχω αποφασίσει τι ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα τρώμε τάρτα με κιμά, σύμφωνα με την συνταγή της Ιωάννας. Χτες έφτιαξα μία μακαρονάδα γιατί είχα πάει αλλεργιολόγο κι έλειπα όλο το πρωί.

¨Οπως σας είπα ήμουν σε αλλεργιολόγο χτες. Από τις πρώτες εξετάσεις που μου έκανε δεν εντόπισε κάτι που να με πειράζει. Τώρα στις 26 του μήνα θα πάω να μου κάνει και αιμοτολογικές αλλά και σπιρομέτρηση. Και μετά όταν θα έχει τα αποτελέσματα και από τις 3 εξετάσεις θα καταλήξει στο αν με πειράζει κάτι και τι είναι αυτό. Για την ώρα θα εξακολουθήσω να λαμβάνω την αγωγή που μου έχει δώσει η παθολόγος μέχρι νεοτέρας! Αχ, Αγγελική μακάρι να βρεθεί τι φταίει.... συνέχισε την αγωγή και υπομονή μέχρι τις 26!

Απόψε τέλικά δεν ξέρω τι θα κάνουμε! Έτσι κι αλλιώς εγώ σχολάω γύρω στις 6,30 οπότε μέχρι να φτάσω σπίτι θα πάει 7,30 με 8. Αν αναλάβουν οι υπόλοιποι τα του ψησίματος έχει καλώς! Αλλιώς καλά είναι και τα σουβλατζίδικα!Είπαμε τι θα κάνουν οι άνθρωποι, κλέφτες θα γίνουν; Ωραίο το σπιτικό και πεντανόστιμο, αλλά αν παραγγείλεις τουλάχισοτν θα έχεις γλυτώσει την ταλαιπωρία της προετοιμασίας.

Θα διαβάσω σε λιγάκι τα νέα σας, καθώς έχω κάμποση δουλίτσα από το πρωί. Τα ξαναλέμε....

Γειά σου!!!!
Καλημέρες! Καλημέρα!!!!

Καλή Τσικνοπέμπτη!

Κοπέλα μου, σε καταλαβαίνω με όλα που σου έχουν συμβεί, αλλά μη το βάζεις κάτω! Να πεισμώσεις και να πεις στον εαυτό σου ότι δεν θα του περάσει...να πας κόντρα στη γρουσουζιά και να χαίρεσαι τα απλά πράγματα και πράγματι αυτό που σου είπε η Εβίρι με την οικογένεια σου, το παιδάκι σου, να το πάρεις σοβαρά και να τα χαίρεσαι μέχρι το μεδούλι! βάλσαμο τα λόγια της, καθώς δίνει κουράγιο σε όλους μας, που μας ρίχνουν τα απανωτά χτυπήματα!:D

Και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ για σήμερα!! να είσαι καλά και να σκέφτεσαι θετικά, για να είσαι ευτυχισμένη!

Αχ πώς μου αρέσουν έτσι οι αγγινάρες, αλλά δεν αρέσουν στον καλό μου:(... μόνο φρέσκιες, ψιλοκομμένες σε σαλάτα τις τρώει... καλά είναι και έτσι, από το τίποτα;)Κι εμένα μου αρέσουν πολύ! Στην αρχή ούτε ο άντρας μου τις έτρωγε, αλλά τώρα τις κάνουμε μια στο τόσο.

Από φαί, έχω βάλει σε μαρινάδα κοτόπουλο παιδάκια, μπριζόλες και χοιρινό σε μπουκιές...έπλασα μπιφτεκάκια... έφτιαξα τζατζίκι, σάλτσα για κοτόπουλο και θα κάνω και μία καυτερή γιατί αρέσει στον καλό μου και στην πεθερά... θα ψήσω πιτούλες και τηγανιτές πατάτες και μία απλή πράσινη σαλάτα... είμαστε κομπλέ! αλλά θα τα κάνω όλα στο φούρνο και στο τηγάνι, γιατί έξω έχει πολύ χιόνι και πάρα πολύ κρύο!! Θέλω να κάνω και ένα γλυκό, αλλά δεν έχω αποφασίσει τι ακόμα...

Αχ μου άνοιξες την όρεξη!!!! Γλυκό ε; Ρυζόγαλο, χαλβά, κορμό, ψητά μήλα στο φούρνο, λουκουμάδες, καρυδόπιτα

Ο μπαμπάς μου είναι 72, αλλά γενικά είναι πολύ δραστήριος άνθρωπος. Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, ήταν πάντα έξω για δουλειές και περνούσε καλά. Τις τελευταίες ημέρες όμως κάτι που μουρμουρούσε η μητέρα μου συνέχεια, κάτι που ο καιρός δεν ήταν καλός, κάτι που πλέον δεν ευχαριστιέται το φαγητό γιατί η μαμά έχει παρατήσει το άθλημα...έχει αρχίσει και κατσουφιάζει, κλείστηκε στον εαυτό του και γενικά η ατμόσφαιρα είναι περίεργη....για να δούμε τι θα γίνει....πάντως όσο μπορώ είμαι κοντά τους....και το παιδί τους πηγαίνω και μιλάμε, αλλά πάντα κάτι τους φταίει.


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα εν τάχυ τα νέα σας και βλέπω όλες όλο και κάτι θα κάνετε απόψε! Καλά να περάσετε!

Ιωαννάκι συμφωνώ απόλυτα με την Εβιρι! Θετική σκέψη κι εμείς είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς! Πως πάει το ψήσιμο?

Σας φιλώ όλες για την ώρα! Φιλιά και στον Νίκο μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννα μου ξεχαστηκα. Χρονια σου Πολλά και να τα εκατοστήσεις!

Αγγελικη εισαι σε αναμονη λοιπον. Παντως μπορει να σε πειραζει και συνδυασμος πραγματων που δεν φαινονται σε αυτες τις εξετασεις.

Νινα παλι καλά που εχουμε εσενα και μας τα θυμιζεις ολα! Την καυτερη θα την κανεις πολύ καυτερη λόγω πεθερας;:tongue::tongue::tongue:

Σμουρφιτα καλά κανεις και τους εχεις απο κοντα. Μηπως υπαρχει και κατι παθολογικο που δημιουργει καμια ψιλοκαταθλιψούλα;

Τζενη καλά κανεις και το σκεφτεσαι για γυναικα. Εμενα οι αγκιναρες δεν μου αρεσουν καθολου κι ευτυχως και του αντρα μου.

Καλή Τσικνοπέμπτη σε όλους!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου ξεχαστηκα. Χρονια σου Πολλά και να τα εκατοστήσεις!

Αγγελικη εισαι σε αναμονη λοιπον. Παντως μπορει να σε πειραζει και συνδυασμος πραγματων που δεν φαινονται σε αυτες τις εξετασεις.

Νινα παλι καλά που εχουμε εσενα και μας τα θυμιζεις ολα! Την καυτερη θα την κανεις πολύ καυτερη λόγω πεθερας;:tongue::tongue::tongue:

Σμουρφιτα καλά κανεις και τους εχεις απο κοντα. Μηπως υπαρχει και κατι παθολογικο που δημιουργει καμια ψιλοκαταθλιψούλα;

Τζενη καλά κανεις και το σκεφτεσαι για γυναικα. Εμενα οι αγκιναρες δεν μου αρεσουν καθολου κι ευτυχως και του αντρα μου.

Καλή Τσικνοπέμπτη σε όλους!

Μη μου βάζεις ιδέες!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννακι μου χρονια πολλα!!! πολλα πολλα , καλα κ ευτυχισμενα μαζι με τους αγαπημενους σου !!! Κ του χρονου σε μια σουπερ τελεια δουλιτσα κ με φουσκωμενη κοιλιτσα! ειδατε εκανα κ ομοιοκαταληξια χαχαχα !!

Αγγελικη μου καλα αποτελεσματα να εχεις! αντε συνεχισε λοιπον την αγωγη κ περιμενουμε νεα! μακαρι να βρεθει τι σε πειραζει να κανεις θεραπεια να τελειωσει!

Μια χρα ειναι κ τα ντελιβερι!

Φωτεινη συμφωνω μαζι σου!! πολυ καυτερη η τυροκαετερη της πεθερας! να την μπορασει το Νινακι σε ατομικα μπολακια κ το δικο της να το "περιποιηθεί" ιδιεταίρως!!

Νινακι τιποτα δεν εφτιαξες !! καλα σιελοροια εχω παθει με αυτα που διαβαζω!!!

οποτε βρεις χρονο γραψε μας τις μαριναδες!

Για γλυκο εγω προτεινω χαλβα σιμιγδαλενιο που ειναι κ ευκολο ,σοκολατοπιτα, πορτοκαλοπιτα η καποιο τσιζ κεικ η λεμον παι που ειναι δροσερα να σπασει κ η κρεατιλα.

Διαβασα προχτες μια συνταγη που μου φανηκε ευκολη .Βαζεις νταιτζεστιβ με βουτυρο οπως στο τσιζ κεικ κ απο πανω ανακατευεις ενα κιλο στραγγιστο γιαουρτι με 1 ζαχαρουχο,ξυσμα λεμονι κ χυμο λεμονι κ το βαζεις στο ψυγειο.Απο πανω παλι λιγο ξυσμα η αμυγδαλο.Θελω να το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα!!!!

Τι κάνετε; Πώς τα περάσατε χθες;

Ιωάννα μου ξεχάστηκα κι εγώ....Χρόνια πολλά!!! Να είσαι πάντα γερή, δυνατή, με αγάπη και χαρά!!!!

Τελικά χθες οι δικοί μου δεν ήθελαν να πάμε πουθενά και μας είπαν να πάμε μόνοι μας. Ο καλός μου όμως είχε την ιδέα να πάμε να πάρουμε από ένα σουβλατζίδικο σουβλάκια, κοκορέτσι, κοντοσούβλι και τα σχετικά και να πάμε από εκεί να τους κάνουμε έκπληξη. Έτσι κάναμε και πήγαμε, έμειναν λίγο με το στόμα ανοιχτό, αλλά τελικά περάσαμε καλά. Σήμερα έχουμε υπόλοιπα από χθες καθώς ότι περίσσεψε δεν ήθελε η μητέρα μου να το κρατήσει κι έτσι πήραμε πακετάκι πίσω στο σπίτι.

Πάω να συνεχίσω στη δουλειά και τα λέμε!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!

Μπραβο Στρουμφιτακι μια χαρα !!!

Κ εμεις δεν πηγαμε πουθενα,πηραμε το μεσημερι ειμασταν ολοι κομματια.Το ΣΚ ομως θα του δωσουμε κ θα καταλαβει! Παρτυ , γιορτες,ψηστηρια χαμος!!!

Σημερα απλη μακαροναδα με σαλτσα.Για το βραδυ δεν εχω ιδεα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μεσημέρι μαγειροπαρεάκι!

¨Οπως διάβασα όλοι και όλες περάσατε ωραία χτες! Και του χρόνου!

Εμείς μαζευτήκαμε στης πεθεράς μου και ψήσαμε σουβλάκια κοτόπουλο, παιδάκια κοτόπουλο και αρνίσια, κεμπάπ και λουκάνικα. Είχαμε και τηγανιτές πατάτες, πιτούλες, σαλάτα λάχανο και 3 διαφορετικές σως. ¨Οπως καταλαβαίνεται νηστικοί μείναμε πάλι!!!

Για σήμερα έχει μείνει από χτες τάρτα με κιμά, η οποία Ιωαννάκι ήταν πολύ ωραία και κατοχυρώθηκε! Έχει επίσης και κρέας που έμεινε από χτες.

Παρεάκι μου, θα σας αποχωριστώ για μία εβδομάδα γιατί θα πάμε με τον άντρα μου στο χωριό για κάποιες δουλειές που βγήκαν. Εκεί δεν έχω ίντερνετ οπότε θα τα ξαναπούμε την επόμενη Δευτέρα, καλώς εχόντων των πραγμάτων!

Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια! 2 ωρίτσες ακόμη και σχολάω!

Την Κυριακή θα φύγουμε αλλά πρέπει να βάλω 2-3 πλυντήρια ακόμη και να σιδερώσω τα ρούχα των παιδιών. Τα δικά μας θα τα πάρω μαζί μου να σιδερώσω εκεί.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μενα.

Βλέπω οτι ολες κατι καναμε χτες. Εμεις μετα τη δουλεια πηγαμε σε ενα ψητοπωλειο και το τσικνισαμε. Μετα το βραδυ δεν αντεξα να φαω κι αλλο.

Αγγελικη μου καλό σου ταξιδι και να περασετε καλά! Παντως θα εχει κρυο την επομενη εβδομαδα στη Δ. Ελλαδα. Εχετε θερμανση εκει ετσι;

Σμουρφιτα καλά εκανες κι εκανες εκπληξη στους δικους σου!

Τζενακι ωραια και τα μακαρονια μετα την Τσικνοπεμπτη και πριν τον γνωστό πλέον Τσικνοβαλεντινο.

Νινα εδωσες παλι ρεστα φανταζομαι!

Εγω αυριο ταξιδευω. Ελπιζω να δω καποιες απο εσας τουλάχιστον απο κοντα αν και λεει οτι θα κανει κρυο.

Φιλια και καλό ΣΚ


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...