Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα παρεούλα!!!

Φωτεινή μου να σε φωνάζουμε "Έλσα"; χαχαχα.... Ευτυχώς που δουλεύει ο φούρνος σου και δεν έχεις πρόβλημα γιατί θυμάμαι σε είχε ταλαιπωρήσει πολύ. Σήμερα έμαθα ότι χάλασε ο φούρνος της μαμάς μου, ο θερμοστάτης είπε.

Τζένη έχεις δίκιο γι'αυτό που λες για την επαρχία. Εμείς στην αρχή ήταν να κάνουμε το γάμο εκεί που θα γίνει τώρα η βάπτιση της μικρής. Όταν ξεκινήσαμε να τα ψάχνουμε όμως τα πράγματα είδαμε ότι δεν μας συνέφερε καθόλου! Ε τώρα στην βάπτιση είναι διαφορετικά....

Νίνα μου σιγά σιγά τα βρίσκουμε. Φωτογράφο κλείσαμε, εκκλησία κλείσαμε, προσκλητήρια και μπομπονιέρες έχουμε δει, τώρα μένει να επιλέξουμε, βαπτιστικά θα πάμε την επόμενη εβδομάδα με τον κουμπάρο να διαλέξουμε, σταυρό την επόμενη εβδομάδα επίσης μαζί με την κουμπάρα....γενικά είμαστε σε καλό δρόμο! Ωραίο και γρήγορο το φαγητό σου χθες!!! Βρήκες τελικά χταπόδι;

Έβιρι μου άνοιξες την όρεξη πρωί πρωί με τα καλούδια σου! Να σου πω όμως λιγουρεύτηκα περισσότερο τη σαλάτα σου! Αλλεργία δεν έχω σε όλα τα θαλασσινά. Μόνο στο σολομό και στα μύδια. Είναι όμως επίκτητη αλλεργία και ο αλλεργιολόγος μου έχει πει να τσεκάρω αραιά και που μήπως μου περάσουν. Όντως στην επαρχία είναι άλλες οι τιμές, πιο ακριβές. Αλλά φαντάσου ότι για παράδειγμα ένας φωτογράφος μας έδωσε προσφορά ίδια με τον φωτογράφο της Αθήνας και ζήτησε άλλα 500ευρώ για να έρθει γιατί λέει είναι μακρυά (μέγιστη απόσταση 30χλμ), ενώ ο άλλος από Αθήνα στην προσφορά είχε υπολογίσει και τα 200ευρώ ως έξοδα κίνησης. Ισχύει ότι η βενζίνη είναι πιο ακριβή, αλλά κάτω στα μέρη μας είναι λίγο...πως να το πω;...συμφεροντολόγοι, να "τους τ'αρπάξουμε" (έκφραση που χρησιμοποιούν πολύ συχνά!)...λίγο τεμπέληδες...λίγο απ'όλα!

Κορίτσια μου εγώ δεν θα μπορέσω ούτε για σήμερα ούτε για αύριο. Σήμερα το απόγευμα έχουμε να πάμε τη μικρή στο γιατρό και αύριο πρωί πρωί θα φύγουμε για το χωριό κι θα επιστρέψουμε την Τρίτη. Οπότε δυστυχώς δεν θα σας δω...:(:(:(

Φαγητό σήμερα έχουμε από χθες, οπότε όταν γυρίσω σπίτι μένει να φτιάξω τα πράγματά μας και σαντουιτσάκια για το δρόμο αύριο.

Πάω για δουλίτσα και τα ξαναλέμε! Φιλιά!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα παρεακι! Εβγαλε ηλιο σημερα!

Επειδη πρεπει να φυγω για κατι δουλιτσες δεν θα σχολιασω. Τα αφηνω ολα για μετα. θα διαβαζετε κατι σεντονια απο μενα.

Για τη συναντηση κι εγω βλεπω μικρη συμμετοχη. Παντως ακομα κι αν ποφασιστει κατι με εμας που μπορουμε παρτε τηλεφωνο γιατι δεν ξερω αν θα ξαναμπω. Εγω μπορω οτι ωρα μπορειτε εσεις

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!! ηλιος με δοντια σημερα ε;

Δεν μας βλεπω να μαζευομαστε σημερα κλαψ κλαψ.. Ποσο θα κατσεις Φωτεινη μου; μπας κ μπορεσουμε αρχεις της ερχομενης εβδομαδας που θα εχει γυρισει κ η Αγγελικουλα.

Σμουρφιτακι καλο ταξιδι! Ολα σε προγραμμα βλεπω τα εχεις για την βαφτιση κ δεν θα ταλαιπωρηθεις καθολου! μπραβο κοριτσαρα !!! Λιγουρευτηκα τα σαντουιτσακια σου !!

Εβιρακι μου , τι ωραιο φαγητο που ειχατε χτες !!! καλα κ εγω τρωω γιαουρτι κ πινω γαλα αν ειναι καλο κ 2 ημερες μετα, αλλα στα παιδια το αποφευγω.Ειχα βεβαια κ σκοπο να κανω γαλατοπιτα κ το εκμεταλευτηκα.

Νινακι τσικνοΠαρασκευη λοιπον ! Με το καλο να δεχτεις κ τον αντρουλη σου σημερα!

Εμεις σημερα τρωμε σουφλε ζυμαρικων με γαλοπουλα,τυρια κ κρεμα γαλακτος κ εγω πενες ολικης με λαχανικα σαλατα. αχ ατιμη διαιτα !!! Παντος το σουφλε το εκανα με λαιτ κρεμα γαλακτος κ απο αλλαντικο μονο καπνιστη γαλοπουλα αφου δεν τρωει χοιρινα αλλαντικα ο συζυγος κ εγινε πολυ ελαφρυ.Το ευχαριστηθηκαν μπαμπας κ γιος χτες το βραδυ.Εκλεψα κ εγω 2 πιρουνιτσες πολυ ωραιο κ ελαφρυ εγινε.

Τωρα αυριο θα φυγουμε κ εμεις θα παμε χωριο αλλα δεν το γλιτωνω εντελως το μαγειρεμα. Θελουν να τους φτιαξω το χτενι που τους ειχα κανει κ την Πρωτοχρονια κ ενα ρολο με πατατες( ενταξει αυτο σιγα το δυσκολο ) . Δεν με πειραζει εννοειται εξαλλου δεν θα εχω να κανω κ δουλειες κλπ.

Φιλια κοριτσακια κ τα λεμε απο Τριτη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κοριτσάρες

Εμείς είμαστε off. Μαμά και γιος γαστρεντερίτιδα μπαμπάς και κόρη πυρετό. Έθφασα 40 χτες και τώρα είμαι κουλουριασμένος με μια κουβέρτα. Κατά τα άλλα για σήμερα έκανα μια κοτόσουπα πολύ καλή αν σκεφτείς ότι τα μικρά είναι πολύ ιδιότροπα από νωρίς το πρωί που ξύπνησαν...δεν φαντάζεστε πόσο νυστάζω...ειλικρινά...και αύριο με έχουν καλέσει σε μια ανάγνωση που πρέπει να παρευρεθώ σε μια βιβλιοθήκη και δεν ξέρω τι και πως να κάνω...ελπίζω να είμαι καλύτερα γιατί αν διαβάσω με την φωνή που έχω τώρα θα τους σκιάξω τους ανθρώπους...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πάλι:D

Φωτεινή για πες μέχρι πότε θα είσαι εδώ... όπως λέει η Τζένη, μήπως βρεθούμε την ερχόμενη βδομάδα. Πες μας πώς είναι τα πράγματα με τους γονείς.

Νίκο περαστικά σε όλους σας! τι ήταν αυτό το ομαδικό? παραγγελία το είχατε?:mad:.. η σούπα είναι ότι πρέπει σε τέτοια περίπτωση... όσο για την ανάγνωση, το πολύ να έχεις σέξυ φωνή:P

ggeny και smurfita να περάσετε όμορφα στα χωριά σας!! ελπίζω να σας κάνει υπέροχο καιρό, για να το απολαύσετε:D

Ιωάννα πού είσαι? σήμερα θα πάρεις και την απάντηση για το χέρι,ε?

Τελικά πήρα χτες αντί για χταπόδι, κάτι μικρότερα από χταπόδι, που δεν θυμάμαι καλά το όνομα τους...τα έψησα στη χύτρα με λίγο ξύδι και λάδι και μετά τα τσιγάρισα στο αντικολλητικό... στο πιάτο τους έβαλα λάδι και μπαλσάμικο και ήταν σούπερ μεζές! η πλάκα είναι ότι μόλις πριν από λίγο έκανε το ίδιο ο Πετρετζίκης, με τη διαφορά ότι τα έκανε πρώτα στο φούρνο... φοβερό?!

Φιλιά σε όλους και καλά Κούλουμα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε ολους. Τα αποτελεσματα ειναι βασικοκυτταρικο καρκινωμα, καρκινος δηλ του δερματος σε απλη μορφη. Πρεπει να το παρακολουθω μην υποτροπιασει και να ελεγχομαι τακτικα γιατι μπορει να ξαναβγαλω. Εβγαλε τα ραμματα παρολο που ηθελαν λιγες μερες γιατι κάνανε φλεγμονη και μου εδωσε κορτιζονουχα κρεμα. Την αλλη Παρασκευή θα κανω και laser γιατι ειναι μεγάλο το σημαδι.

Αν βγείτε θελω να ερθω. Θα σχολιασω αλλη στιγμη τα νέα σας γιατι γραφω απο το τηλ.

Μεχρι την Τετάρτη καθομαι γιατι ειχαμε κι αλλες ιστοριες στη δουλεια.

Καλο ταξίδι σε οσες φευγουν και καλα να περασουμε ολοι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρεακι! Κοιμουνται τα ζουζουνια μου και μπηκα λιγο να σας διαβασω.

Νικο περαστικά σας! Αυτες οι ταυτοχρονες οικογενειακες ιωσεις ειναι οτι χειροτερο για μενα. Η σουπιτσα ειναι οτι καλύτερο. Οσον αφορα την αναγνωση κι εγω τη σεξυ φωνη σκεφτηκα παντως κι οχι την τρομακτικη...

Ιωαννα μου περαστικά σου. Απ'όσο ξερω τωρα θελει προσοχη και παρατηρητικοτητα μην τυχη και ξαναπαρουσιαστει. Καλη ξεκουραση μια και δεν θα πας στη δουλεια.

Καλά να περνατε αυτες τις μερες οπου κι αν βρισκεστε! Εμεις φευγουμε αυριο κι ελπιζω να μην υπαρξει κανενα απαγορευτικο γιατι θα φρικαρουν οι συνταξιδιωτες μου. Τα συναισθηματα περιεργα καθως στο σπιτι μας τα παιδια εχουν μια απιστευτη ηρεμια ενω γνωριζω τι θα αντιμετωπισω παλι στο νησι. Απο την αλλη δεν τελειωσαν και τα ιατρικά των παππουδων κυριως απο αβλεψιες τους και ελλειψη οργανωσης απο μερους τους και με εχει καταβαλει κι αυτο.

Στο θεμα μας τα ρεβυθια στον φουρνο δεν αρεσαν στον αντρα μου. Σημερα εφτιαξα τσιπουρα με πατατουλες για τα παιδια και μαρουλοσαλάτα.

Φιλακια και να περασετε υπεροχα τα Κουλουμα!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλησπέρα! Μόλις μπήκα!

ΙΩΑΝΝΑ μου τι να πω...πρόσεξε το πολύ...αλήθεια στενοχωρήθηκα γιατί πραγματικά έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ τον τελευταίο καιρό και με την δουλειά και με χίλια δυό και τώρα αυτό...τι να πω...

Κορίτσια λοιπόν πήγα στην εκδήλωση και όντως στην αρχή η φωνή μου ήταν πολύ σέξυ μέχρι που λίγο η βουλωμένη μύτη λίγο ο πυρετός λίγο το ότι φώναζα γιατί τους είπα να είμαι μακριά από τα παιδάκια και να μου φέρουν μικρόφωνο (έκρινα ότι θα ήταν μεγάλο ατόπημα με τόσο πυρετό να πλησιάσω τα παιδιά όποτε δεν πλησίασα τα παιδιά καθόλου και καθόμουν σε μεγάααλλη απόσταση και διάβαζα) το αποτέλεσμα ήταν στην μέση η φωνή μου να ακούγεται σαν το golum από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών! Ακουγόμουν πραγματικά σαν να με έχει πετάξει η κόλαση ή κάτι :-D και αφού κανα δύο μικρά βάλανε τα κλάμματα από τον φόβο το λήξαμε. Πφ δεν μπορώ να πω ότι ήταν μεγάλη επιτυχία :-D Αλλά όταν μετά έφυγα έμαθα ότι όλοι πέξαν το επιτραπέζιο ήπιαν χυμούς και πέρασαν καλά χωρίς το ζόμπι εικονογράφο από την κρύπτη....ώρα να κάτσω σπιτάκι μου να πιω κανά ζεστό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κορίτσια και αγόρι!

Επανήλθαμε σιγά? θα είναι και μικρή η βδομάδα αυτή, χωρίς την Δευτέρα:D

Καλησπέρα σε ολους. Τα αποτελεσματα ειναι βασικοκυτταρικο καρκινωμα, καρκινος δηλ του δερματος σε απλη μορφη. Πρεπει να το παρακολουθω μην υποτροπιασει και να ελεγχομαι τακτικα γιατι μπορει να ξαναβγαλω. Εβγαλε τα ραμματα παρολο που ηθελαν λιγες μερες γιατι κάνανε φλεγμονη και μου εδωσε κορτιζονουχα κρεμα. Την αλλη Παρασκευή θα κανω και laser γιατι ειναι μεγάλο το σημαδι.

Αν βγείτε θελω να ερθω. Θα σχολιασω αλλη στιγμη τα νέα σας γιατι γραφω απο το τηλ.

Μεχρι την Τετάρτη καθομαι γιατι ειχαμε κι αλλες ιστοριες στη δουλεια.

Καλο ταξίδι σε οσες φευγουν και καλα να περασουμε ολοι

Ιωάννα μου πραγματικά και εγώ στενοχωρήθηκα πολύ με την κατάσταση αυτή... μη σε παίρνει από κάτω όμως... θέλει προσοχή και παρακολούθηση... σου είπαν τίποτα για την έκθεση στον ήλιο? Καλή ξεκούραση μέχρι την Τετάρτη... ο μικρός σου πώς είναι?

Καλησπερα παρεακι! Κοιμουνται τα ζουζουνια μου και μπηκα λιγο να σας διαβασω.

Νικο περαστικά σας! Αυτες οι ταυτοχρονες οικογενειακες ιωσεις ειναι οτι χειροτερο για μενα. Η σουπιτσα ειναι οτι καλύτερο. Οσον αφορα την αναγνωση κι εγω τη σεξυ φωνη σκεφτηκα παντως κι οχι την τρομακτικη...

Ιωαννα μου περαστικά σου. Απ'όσο ξερω τωρα θελει προσοχη και παρατηρητικοτητα μην τυχη και ξαναπαρουσιαστει. Καλη ξεκουραση μια και δεν θα πας στη δουλεια.

Καλά να περνατε αυτες τις μερες οπου κι αν βρισκεστε! Εμεις φευγουμε αυριο κι ελπιζω να μην υπαρξει κανενα απαγορευτικο γιατι θα φρικαρουν οι συνταξιδιωτες μου. Τα συναισθηματα περιεργα καθως στο σπιτι μας τα παιδια εχουν μια απιστευτη ηρεμια ενω γνωριζω τι θα αντιμετωπισω παλι στο νησι. Απο την αλλη δεν τελειωσαν και τα ιατρικά των παππουδων κυριως απο αβλεψιες τους και ελλειψη οργανωσης απο μερους τους και με εχει καταβαλει κι αυτο.

Στο θεμα μας τα ρεβυθια στον φουρνο δεν αρεσαν στον αντρα μου. Σημερα εφτιαξα τσιπουρα με πατατουλες για τα παιδια και μαρουλοσαλάτα.

Φιλακια και να περασετε υπεροχα τα Κουλουμα!

Ελπίζω να φτάσατε καλά Φωτεινή... μακάρι να έχουν την ίδια ηρεμία και διάθεση τα παιδιά και στο νησί, αλλά δύσκολο,ε?

Κοριτσάρες καλησπέρα! Μόλις μπήκα!

ΙΩΑΝΝΑ μου τι να πω...πρόσεξε το πολύ...αλήθεια στενοχωρήθηκα γιατί πραγματικά έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ τον τελευταίο καιρό και με την δουλειά και με χίλια δυό και τώρα αυτό...τι να πω...

Κορίτσια λοιπόν πήγα στην εκδήλωση και όντως στην αρχή η φωνή μου ήταν πολύ σέξυ μέχρι που λίγο η βουλωμένη μύτη λίγο ο πυρετός λίγο το ότι φώναζα γιατί τους είπα να είμαι μακριά από τα παιδάκια και να μου φέρουν μικρόφωνο (έκρινα ότι θα ήταν μεγάλο ατόπημα με τόσο πυρετό να πλησιάσω τα παιδιά όποτε δεν πλησίασα τα παιδιά καθόλου και καθόμουν σε μεγάααλλη απόσταση και διάβαζα) το αποτέλεσμα ήταν στην μέση η φωνή μου να ακούγεται σαν το golum από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών! Ακουγόμουν πραγματικά σαν να με έχει πετάξει η κόλαση ή κάτι :-D και αφού κανα δύο μικρά βάλανε τα κλάμματα από τον φόβο το λήξαμε. Πφ δεν μπορώ να πω ότι ήταν μεγάλη επιτυχία :-D Αλλά όταν μετά έφυγα έμαθα ότι όλοι πέξαν το επιτραπέζιο ήπιαν χυμούς και πέρασαν καλά χωρίς το ζόμπι εικονογράφο από την κρύπτη....ώρα να κάτσω σπιτάκι μου να πιω κανά ζεστό

Αχ βρε Νίκο κρίμα... απογοητεύτηκες λίγο και στενοχωριέμαι... θα υπάρξουν και άλλες παρουσιάσεις όμως... περαστικά σου!

Σήμερα έβαλα φασολάδα στο νερό και θα την συνοδέψω με γαύρο μαρινάτο, χταπόδι και πράσινη σαλάτα. Από διάθεση είμαι λίγο περίεργα... έχω πολύ άγχος μάλλον και με καταβάλλει.... έχω και από χτες ένα πόνο στο αριστερό στήθος και στην πλάτη και αν συνεχίσει θα πάω στο γιατρό.

Φιλιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα !!

Ιωαννα μου ξεκαουρασου οσο μπορεις κ για το αλλο θεμα τακτικη παρακολουθηση κ ολα καλα θα πανε.

Φωτεινη μου πως φτασατε; ολα καλα εκει;

Νινακι φασολαδιτσα ε; μαζι με γαυρακι μια χαρα ειναι. Ελπιζω να μην αγχωνεσαι για κατι σοβαρο ε; αν συνεχισεις να πονας να πας σε γιατρο μην το αφηνεις.

Νικο δεν πειραζει βρε την επομενη φορα θα ειναι ολα καλυτερα! Μηπςω επρεπε να το ακυρωσεις κ να μην πας καθολου;

Εμεις γυρισαμε χτες , περασαμε πολυυυ ωραια , τωρα παλι τα κεφαλια μεσα!! Ο μεγαλος παραπονιεται οτι του ποναει το αυτι κ αν συνεχισει μεχρι τυο απογευμα θα παμε να τον δει η παιδιατρος.

Φαγαμε πολυ ωραια φαγητα το ΣΚ, το Σαββατο ρολο με πατατες ,την Κυριακη χτενο με ρυζακι κ το βραδυ εξω μεζεδες κ χτες γαριδες ψητες,μπακαλιαρο σκορδαλια,μαυροματικα σαλατα αλοιφες κλπ .Για σημερα εχω κοτοσουπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα βρεθείτε;;; πότε; πείτε μου και μένα στο inbox αν έχουμε αναρρώσει μέχρι τότε να μπορέσω να έρθω αυτήν την φορά!

α

καλημέρα κούκλες!

Βιάζομαι γιατι έχω τον κιμά στην κατσαρόλαααααα

χαιρετώ και ξαναμπαίνω μετά

Link to comment
Share on other sites

Ναι ΄μαι πάλι!

Ξέχασα να σας πω πριν, ότι μου έκανε εντύπωση μεγάλη χτες, που πήγαμε να φάμε έξω, με χάλια καιρό και ψιλοκρύο στην Νέα Μάκρη, σε μία ψαροταβέρνα, που έχουμε ξαναπάει και δεν βρήκαμε τραπέζι ούτε για δείγμα! το ίδιο και στις υπόλοιπες ταβέρνες και λίγο πριν φύγουμε, βρήκαμε σε ένα μαγαζί που είχε από όλα και λόγω της ημέρας τα σχετικά εδέσματα. Τελικά κρίση, ξεκρίση δεν περνάμε και άσχημα :D

Νίκο προσπαθούσαμε να κανονίσουμε τώρα που ήταν η Φωτεινή εδώ, αλλά δεν τα καταφέραμε... αλλά μήπως να βρεθούμε τελικά αυτή τη βδομάδα, προς Παρασκευή ίσως, να είναι καλύτερα και ο Νίκος? τι λέτε?:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολη την παρεουλα!

Νικο γέλασα πολύ με την περιγραφη της ανάγνωσης. Πως ειστε τωρα;

Ιωαννα μου πως εισαι; Να περνας καλά!

Δεν σας εχω ξεχασει αλλά ακομα δεν εχω προλάβει να κάτσω με την ησυχια μου. Εμεις επιστρεψαμε τη Δευτερα. Ευτυχως δεν κουναγε κι ετσι ταξιδεψαμε ησυχα. Εδω κλασσικά βρεχει. Μαγειρικα δεν κανω κατι ιδιαιτερο. Σημερα θα φαμε μακαρονια σκετα με τυρακι γιατι θα ειναι και μια φιλη της κορης μου στο σπιτι.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολη την παρεα! Απ οτι διαβασα περασατε καλα και χαιρομαι! Κριμα που δεν καταφεραμε να συναντηθουμε! Εμεις μονο το Σαββατο πηγαμε μια βολτα που ειχε καλη μερα και μετα ο αντρας μου αρρωστησε οποτε την καθαρα Δευτερα πηγα με το παιδι στη μαμα μου ηταν και τα πεθερικα μου και κατι φιλοι και περασαμε μια χαρα και φαγαμε του σκασκου! Σημερα δουλεια και καλα!

Με την περιγραφη του Νικου πραγματικα γελασα κι εγω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...