Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ακομη κ η ολγα που αλλοτε καραδοκουσε να μας μαλωσει, τωρα μας τη λεει στη χαση κ στη φεξη..αισχος..!

που ειναι η twins με τις λεπτομερεις απαντησεις της,

η agorakia με τα πανω κατω στη σκαλα της,

η nunu με τα αστειακια της,

η jas με τα ενημερωτικα links της,

η witch με τα μαγικα της που επιαναν,

η giota με την καθημερινη αναφορα για το φαγητακι της,

η glorr με τις αποριες της,

η marakikon με τις ανησυχιες της..

ε?ε?

ωραιες εποχες..


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Jas εγώ χρησιμοποιώ μια συσκευή που λέγεται otrisalin, καλή πατέντα κάνει δουλειά, αλλά κατά την παιδίατρο μας οι συκευές που ρουφάνε μπορεί να τραυματίσουν κιόλας. Πιο φυσική μέθοδος, στο μπάνιο άσε καυτό νερό να τρέξει και να κάνει ατμούς και κάτσε ένα δεκάλεπτο με τον μπέμπη, το κάνει η κουμπάρα μου στη μικρή της.

Όντως δύσκολοι καιροί!!χεχε!! θα χαλαρώσουμε που θα πάει!! Δεν έρχεται και νέο αίμα βρε παιδί μου!!! Πέσαμε μαζεμένες και τώρα τζίφος!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κι εγω!!!!

Σας διαβαζω συνεχως αλλα δεν προλαβαινω να γραψω......

Τωρα λειπουν ο Τασος με τον μπαμπα του.Πηγανε σε κατι γενεθλια κι εγω εδω με τα διδυμοζουζουνια,τα οποια κοιμουνται και αυτο συνεπαγεται πανηγυρια το βραδυ!!!!!Αλλα επειδη ειναι Σαββατο,δεν μπορω να πω τιποτα......αν θελουν να ξενυχτησουν δεν μπορω να το αποφυγω!!!!!

Αυριο το πρωι θα παω να ψηφισω και ελπιζω να εχει καλο καιρο να παμε καμια βολτιτσα!!!!!

Οσο για το φαγητο,εφτιαξα σημερα μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε και το ιδιο μενου θα εχει και αυριο......

Α!!!Τωρα που το θυμηθηκα.Τωρα οταν φτιαχνω μακαροναδα βαζω μισο πακετο και καμια φορα μενει κ μια μεριδουλα για βραδυ.Και σκεφτομουν οτι οταν μεγαλωσουν και τα διδυμακια θα φτιαχνω ενα πακετο και θα τρωμε μονο μεσημερι!!!!Να μη σκεφτω ποσα αυγα χρειαζονται για μια ομελετα!!!!!χαχαχαχα!!!!

Περαστικα στα μωρουλινια τα συναχωμενα!!!!!

Πολλα φιλακια σε ολες σας!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Jas εγώ χρησιμοποιώ μια συσκευή που λέγεται otrisalin, καλή πατέντα κάνει δουλειά, αλλά κατά την παιδίατρο μας οι συκευές που ρουφάνε μπορεί να τραυματίσουν κιόλας. Πιο φυσική μέθοδος, στο μπάνιο άσε καυτό νερό να τρέξει και να κάνει ατμούς και κάτσε ένα δεκάλεπτο με τον μπέμπη, το κάνει η κουμπάρα μου στη μικρή της.

Όντως δύσκολοι καιροί!!χεχε!! θα χαλαρώσουμε που θα πάει!! Δεν έρχεται και νέο αίμα βρε παιδί μου!!! Πέσαμε μαζεμένες και τώρα τζίφος!!

Το otrisalin χρησιμοποιώ. Αυτό βέβαια που λες με τους ατμούς μου το έκανε κ η μάνα μου όταν ήμουνα μικρή λόγω άσθματος! Ίσως έχεις δίκιο, θα το δοκιμάσω. Thanks for the tip :P:p:p


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον το εξαφανιζόλ ονομάζεται "γκρίνια"....

Ας ελπίσουμε να ησυχάσουν σύντομα τα μωράκια μας και να δίνουμε παρουσία στο καφέ μας!!

Giotaki σε χάσαμε κι εσένα!! Ωραίο φαγητάκι έφτιαξες μιαμ μιαμ...

Εγώ έφτιαξα σουτζουκάκια με ρύζι και πουρέ. Όντως, τώρα και φεύγουν ένα σωρό λεφτά στο σούπερ μάρκετ...μόλις μεγαλώσουν και τα ζουζούνια, τα έξοδα θα διπλασιαστούν...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας και εύχομαι ένα όμορφο και γαλήνιο βράδυ!!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!ειχαμε εξοδο αποψε.μαζευτηκαμε 3 ζευγαρια στο σπιτι ενος φιλου για φαγητο και χαβαλε.μαζι με τα ζουζουνια εννοειται!ωραια περασαμε.τωρα γυρισαμε και μολις τηγανισα τις μελιτζανες γιατι αυριο θελω να φτιαξω παπουτσακια!

φιλιαααααα!!!!!!!!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!

witchaki εισαι προκλητικη!

μα, δε κουραζεσαι ποτε??? και εξοδος μεχρι αργα, κ εχεις κ κουραγιο να μαγειρεψεις στο καπακι????

τι πινεις? κατι απ τα μαγικα σου ειναι θαυματουργο,παει κ τελειωσε!:shock:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!:P

Μα γιατί γκρινιάζετε; Μια χαρά εμφανίσεις κάνουμε όλες μας. Δίνουμε όλες το παρόν, ίσως όχι σε καθημερινή βάση, αλλά συνεχίζουμε ακάθεκτες. Απλά δεν γεμίζουμε τόσες σελίδες όσο σε άλλα καφέ γιατί είμαστε λίγες και καλές. Να ξαναπαραθέσω ποιές είναι οι πιστές αυτού του καφέ;

Γενικώς, είμαστε και οι πρώτες γιατί και καταφέρνουμε να έχουμε 2 μωρά και να εμφανιζόμαστε και εδώ!:P:p:p:p

Σκεφτήκατε επίσης ότι υπάρχουν μερικά άτομα που μας διαβάζουν αλλά δεν γράφουν ποτέ;

Αυτό βέβαια που μας λείπει είναι ότι δεν έχουμε καμια μέλλουσα να τις δώσουμε συμβουλές. ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ, ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ! ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΟΥΜΕ :P:p:p:p


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα!!

Πώς τα πάτε? Εμείς χάλια γμτ. Ο μελαχροινούλης μου είναι χάλια με το μπούκωμα... :(

Με βλέπει με τον ορό και βάζει τα κλάματα κ άντε να τον ηρεμήσω :(

Τον έβαλα τώρα να εισπνέει πάνω από την βρύση που έτρεχε καυτό νερό κ κοιμήθηκε το καμάρι μου.

Twins έχεις δίκιο...πού είναι οι μέλλουσες????


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...