Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Ναι πρέπει να κάνω υπομονη!! :rolleyes: και πρέπει να σταματήσω τα τσιμπολογηματα γιατι έχω ξεφύγει!!!!!! Και τα γλυκα εννοείτε... :cool:

χαχαχαχα οσο για αυτο και εγω το ιδιο εχω παθει καθε μερα απο το απογευμα και μετα με ποιανει μια λυγουρα αλλο πραγμα βρε κοριτσια!!! εχω ταραξει τις σοκολατες και τα πατατακια!!! και μετα απο πανω τρωω και καμια μπανανα!!:D


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα καρδουλιτσα! σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! απο εχθες βρε κοριτσια με εχει ποιασει ενα αγχος για την β'αλλο πραγμα..ανυπομονο να πανε ολα καλα και να μαθουμε και το φυλο για να αρχισω σιγα σιγα να ετοιμαζομαι!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!ελπιζω να είστε ολες καλα!!εμενα πονάει η λεκάνη μου και οι γοφοι μου...!!!

καλώς την!!που χάθηκες καλέ?κι εγώ με πόνο ξυπνάω κάθε πρωί λόγω του ότι μπορώ να κοιμηθώ μόνο από αριστερά..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα οσο για αυτο και εγω το ιδιο εχω παθει καθε μερα απο το απογευμα και μετα με ποιανει μια λυγουρα αλλο πραγμα βρε κοριτσια!!! εχω ταραξει τις σοκολατες και τα πατατακια!!! και μετα απο πανω τρωω και καμια μπανανα!!:D
Καλημερα καρδουλιτσα! σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! απο εχθες βρε κοριτσια με εχει ποιασει ενα αγχος για την β'αλλο πραγμα..ανυπομονο να πανε ολα καλα και να μαθουμε και το φυλο για να αρχισω σιγα σιγα να ετοιμαζομαι!

Αστα να πανε! Σε σχέση με την πρωτη εγκυμοσύνη έχω ξεφύγει!!

Εσυ τι νιώθεις ότι εινι; Αγοράκι η κοριτσάκι; Εγω πριν τα δώ της ο είπα στο πρωτο αγόρι νιώθω κ τωρα κορίτσι κ όντως έτσι ήταν. :P

My heart με το καλο να τα χαρούν τα μωρα σου!!! Όταν θα ο τακτοποιησεις το δωμάτιο θα το χαζευεις με τις ώρες κ θα ονειρευεσαι!!!!! :tongue:

Εγω βιοκλινικη γιατι μένω κ όπλα σχεδόν οπότε είμαι ήσυχη κ πολυ ευχαριστημένη απο την πρωτη φορα ;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα οσο για αυτο και εγω το ιδιο εχω παθει καθε μερα απο το απογευμα και μετα με ποιανει μια λυγουρα αλλο πραγμα βρε κοριτσια!!! εχω ταραξει τις σοκολατες και τα πατατακια!!! και μετα απο πανω τρωω και καμια μπανανα!!:D

αυτό κι εγώ δεν μπορώ να το εξηγήσω!! ενώ μέχρι κ μετά το μεσημέρι τα πάω μια χαρά με ποσότητες κ δεν τρώω κ χαζά...ε μετά πιο αργά κ προς το βραδάκι δεν μπορώ να σταματήσω ρε γμτ! κι ενώ μπορεί κ να μην πεινάω με πιάνει μια λύσσα κ τρώω ένα σωρό :shock: έλεος!!! καλύτερα να το πάθαινα το πρωί να προλάβαινε να καεί κ καμιά θερμίδα τουλάχιστον!! πφφφ

Καλημερα καρδουλιτσα! σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!! απο εχθες βρε κοριτσια με εχει ποιασει ενα αγχος για την β'αλλο πραγμα..ανυπομονο να πανε ολα καλα και να μαθουμε και το φυλο για να αρχισω σιγα σιγα να ετοιμαζομαι!

όλα καλά θα είναι!! θα το ευχαριστηθείς!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλώς την!!που χάθηκες καλέ?κι εγώ με πόνο ξυπνάω κάθε πρωί λόγω του ότι μπορώ να κοιμηθώ μόνο από αριστερά..

Εδω ειμαι.....:Pαστα να πανε.νομιζω οτι εχω γίνει πολυ δυσκίνητη!!!!κανονισατε Doppler?


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

My heart με το καλο να τα χαρούν τα μωρα σου!!! Όταν θα ο τακτοποιησεις το δωμάτιο θα το χαζευεις με τις ώρες κ θα ονειρευεσαι!!!!! :tongue:

Εγω βιοκλινικη γιατι μένω κ όπλα σχεδόν οπότε είμαι ήσυχη κ πολυ ευχαριστημένη απο την πρωτη φορα ;)

σ'ευχαριστώ!! εμένα ο ντοκ είναι μόνο στο γένεσις οπότε δεν είχα κι επιλογές αφού τον θέλω...μένω κ προς κόσμος οπότε είμαστε κ κοντα κ βολεύει τουλάχιστον :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι.....:Pαστα να πανε.νομιζω οτι εχω γίνει πολυ δυσκίνητη!!!!κανονισατε Doppler?

όχι ακόμη...έχω ραντεβού για υπέρηχο 20/3 θα είμαι ακριβώς 29 εβδ. λογικά θα μου πει τότε!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμη...έχω ραντεβού για υπέρηχο 20/3 θα είμαι ακριβώς 29 εβδ. λογικά θα μου πει τότε!

Ναι βολεύει είστε κοντά σε περιφερειακό! Λίγο τσιμπήμενο στις τιμές του το γεννεσις αλλά αφού δεν έχεις επιλογές τι να κανείς.

Έχεις κλείσει ραντεβού για καισαρικη;


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι βολεύει είστε κοντά σε περιφερειακό! Λίγο τσιμπήμενο στις τιμές του το γεννεσις αλλά αφού δεν έχεις επιλογές τι να κανείς.

Έχεις κλείσει ραντεβού για καισαρικη;

όχι ακόμη...πάντως μας είπε ο ντοκ να υπολογίζουμε μετά τις 20-25/5...σε σχέση με προηγούμενα χρόνια νομίζω πως έχουν πέσει οι τιμές-όχι ότι είναι κ φθηνά βέβαια...εμείς θα δώσουμε(χωρίς ασφάλεια γιατί δεν είναι συμβεβλημένο με την ασφάλειά μας γύρω στα 1650ε-όλα μέσα-κ λόγω διδύμων) για τρίκλινο είναι η τιμή απλά λόγω του ότι έκανα αυχενική κ Β' εκεί θα μπω σε δίκλινο..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια,οι πρωτοτοκες γεννάνε πιο νωρίς;

δεν νομίζω....μάλλον πιο αργά....εμείς πάμε πιο νωρίς λόγω διδύμων...κ πάλι στις ημερομηνίες που μας είπε θα είμαι κοντά 38 εβδ. που το θεωρώ πολύ καλά για διδυμα σε σχέση με όσα διαβάζω! πολύ αισιόδοξος είναι ο ντοκ!μακάρι ν'αντέξω χιχιιχ


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω....μάλλον πιο αργά....εμείς πάμε πιο νωρίς λόγω διδύμων...κ πάλι στις ημερομηνίες που μας είπε θα είμαι κοντά 38 εβδ. που το θεωρώ πολύ καλά για διδυμα σε σχέση με όσα διαβάζω! πολύ αισιόδοξος είναι ο ντοκ!μακάρι ν'αντέξω χιχιιχ

Θα αντέξεις βρε!!!!!!:P


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε! Σε σχέση με την πρωτη εγκυμοσύνη έχω ξεφύγει!!

Εσυ τι νιώθεις ότι εινι; Αγοράκι η κοριτσάκι; Εγω πριν τα δώ της ο είπα στο πρωτο αγόρι νιώθω κ τωρα κορίτσι κ όντως έτσι ήταν. :P

My heart με το καλο να τα χαρούν τα μωρα σου!!! Όταν θα ο τακτοποιησεις το δωμάτιο θα το χαζευεις με τις ώρες κ θα ονειρευεσαι!!!!! :tongue:

Εγω βιοκλινικη γιατι μένω κ όπλα σχεδόν οπότε είμαι ήσυχη κ πολυ ευχαριστημένη απο την πρωτη φορα ;)

στο πρωτο ενιωθα οτι ειναι κοριτσακι και οντως ετσι βγηκε τωρα νιωθω πως ειναι αγορι :D τωρα δεν ξερω τι θα βγει αυριο πιστευω να μαθουμε! βασικα γερα να ειναι τα μωρακια μας!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

συνεγκυούλες μου!!!χαθηκα λίγο,ε;;;είμαι στο κρεβάτι κ η μέρα περνά κάπως περίεργα.....τα νεάκια μου ειναι αισιόδοξα....το μωράκι μου μεγάλωσε κ έφτασε τα 600 γρ προχθές που πήγαμε στον ντοκ κ εγω όλο προσεύχομαι να φθάσουμε το κιλακι....σας είπα πόσο λατρεύω αυτο το μωρο;;;μεσα σε 10 μέρες μου ανέβασε λιιιιιιγο τον πλακ μου....δεν ειναι πια επιχειλιος αλλα ειναι λίγο χαμηλα ακομη :( μου είπε οτι θα ξαναδώ αίμα κ όντως χθες είχα πάλι αλλα λίγο....ολη μέρα βέβαια αλλα λίγο....τον πιέσαμε κ λίγο οπότε ψιλολογικο....τώρα έχω ρντ σε δυο περίπου εβδομαδες για το μηνιαίο ρντ κ ελπίζω να εχουμε παει ψηλα....μεχρι τότε ξάπλα.....ξάπλα που επηρεάζει την ψυχολογία ρε κορίτσια....ειδικά οταν εχει καλο καιρο....τεσπα να ειναι καλα το ψυχάκι μου....μονο αυτο θέλω....το οποίο μου είπε ο αγαπημένος μου ντοκ οτι δεν επηρεαζεται καθόλου/....κατα τα αλλα εχουν αρχίσει κ κάτι συσπάσεις.....τις είδε κ ο ντοκ προχθές....εκεί κοντα στον αφαλό πετρωνει για λίγο χωρις πόνο όμως/...για την ωρα μου είπε οτι ειναι Οκ.....αυτα τα νέα μου....

τι μου κάνετε εσείς;οι κοιλιτσες μεγαλώνουν;;;;δεν ειναι υπέροχο;το μωράκι μου εχει μεγαλώσει κ μερικές φορές οι κλωτσιες ειναι δυνατές οχι αστεία!!!αδε που μερικές φορές κλωτσαει κ χαμηλα χαμηλα κ τις νοιώθω κ μπροστά κ πισω:shock: το έχετε νοιώσει;;;

Ιωάννα καλη επιτυχία καλο μου!!!καρδουλα μου σε χασα!!!ειναι καλα τα διδυμάκια μας;Αναστασακι κ Τζεντ πως παει η κατακλιση;;πίκρα ε;;;;:( φιλάκια σε ολες!!!κ καλημερούλα


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...