Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μανούλες γειά σας!

΄δυστηχώς δεν έχω και πολύ καλά νέα μιας και κάναμε την εξέταση της μικρής και θα πρέπει μέχρι 6 μηνών να αφαιρέσουμε χειρουργικά το δεύτερο νεφράκι που βρέθηκε.

όταν συνέλθω και ενημερωθω καλύτερα θα σας πω λεπτομέρειες

:confused:Ωχου μωρεέ το μικράκι!!!!Περαστικά July μου και καλό κουράγιο!!!Θα είναι σίγουρα δύσκολο, αλλα αφού είναι για την υγεία της τι να κανεις!!!Ίσως καλύτερα τώρα για να μην το θυμάται!!!Όσο καιρό μείναμε στην μονάδα δυστυχώς είδα πολλά μωρα με αποκορύφωμα το μικρότερο, 28 εβδομάδων γέννημένο και στις 2 εβδομάδες το χειρουργήσανε στα ποδαράκια του....το μόνο που θα σου πω είναι οτι τα παιδάκια έχουν απίστευτες δυνάμεις που δεν μπορούμε εμείς οι ενήλικες να φανταστούμε!!!!Έυχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Κατεριν@κι, τι στο καλό είναι η οισοφαγήτιδα?Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έχω ιδέα!!!Περαστικά πάντως ότι και να είναι!

Πεζή με το καλό ο γιόκας!!!Μην απογοητεύεσαι...ίσως στο 3ο!!!

Κατερινά_ς εμείς τα είπαμε και στο τηλέφωνο (να βροντοφωνάξω οτι είμαι γαιδόυρα πάλι?)ΜΕ το καλό κουκλίτσα μου και με ένα πόνο!!!!

Συμπεθέρα τι νέα και τα δικά σας!!!Περαστικά και αγύριστα!!!Δεν γλυτώνει το χειρουργείο με τίποτα δηλαδη?.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Gio μου απ οτι έχω καταλάβει είναι σαν να τραυματίζεται πλέον ο οισοφαγος και όταν τρώνε αισθάνονται κάψιμο. Αυτο οδηγίες σε ανορεξία σε προχωρημένες περιπτώσεις. Μου έλεγε η γιατρός οτι της φέρνουν παιδιά που από αυτο τρώνε 200μλ όλη μέρα


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ βρε κορίτσια τί νέα είναι αυτά!Μου πιάστηκε η ψυχ'η!Αφού πρέπει να γίνουν ας γίνουν τώρα όσο είναι μικρά. july μου καλό κουράγιο κοπέλα μου, ομοίως και σε σάς daf αν και πιστεύω ότι είναι κάτι πιο απλό.Αλλά όπως και να έχεις το χειρουργείο είναι χειρουργείο. katerina και σε σενα καλό κουράγιο γιατί βλέπω ζορίζεσαι πολύ με τη μικρή και την οισοφαγίτιδα.

Η άλλη Κατερίνα τώρα, πλησιάζεις κοπελα μου, ε?με το καλό, και όχι άγχος. Πεζη για σίγουρα θα μάθεις στην β επιπέδου, άρα μην το αποκλείεις!:rolleyes:

marigia παντάξιοι!!!:DΠάντως κι εμείς ανευ παιδικού, κάνουμε πολλά πράγματα μόνες!Τρώει μόνη, παππούτσια βάζει-βγάζει, μέχρι και τη πάνα μόνη της θέλει να την βάλει.:D

Περαστικά και σε όσους είναι αρρωστούληδες ακόμη!

ΦιλάκΙα κορίτσια, καλό βράδυ και εύχομαι για όλους μας να πάνε καλά τα πράγματα. (ΔΕ ΞΈΡΩ, ΣΉΜΕΡΑ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΑΚΟΎΩ ΚΑΙ ΒΛΈΠΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΆΓΜΑΤΑ, ΑΝΑΔΡΟΜΟ ΕΡΜΗ ΕΧΟΥΜΕ????)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!

από την ώρα που βγήκαμε από τον γιατρό ενημερώνομαι και ψάχνω κάτι μπας και την γλιτώσουμε αλλά παντού το μόνο που έβρισκα είναι ότι πρέπει να αφαιρεθεί. το επόμενο βήμα είναι η μαγνητική για να δούμε που ακριβώς βρίσκεται. παίζει μεγάλο ρόλο να είναι το νεφράκι εκτός περιτοναίου τότε η επέμβαση είναι πιο "ελαφρυα" διαφορετικά είναι πιο ζόρικα τα πράγματα. η παιδίατρος μου τα ξεχώρισε το ένα ως μπαλονάκι και το άλλο ως 3ο μπαι πας. το θέμα πάντως είναι ότι αν το αφήσουμε αυξάνουμε κατά πάρα πολύ πιθανότητες όπως να πάθει η μικρή υπέρταση ( το πιο σύνηθες) και αυτό μπορεί να οδηγήσει σε προβλήματα στην καρδιά (όπως στους ενήλικες αλλά πιο γρήγορα και πιο έντονα) και στην χειρότερη να ατροφήσει να νεκρωθούν τα νεφρικά κύτταρα να δημιουργηθεί καρκίνωμα. όπως και να έχει το μόνο σίγουρο είναι ότι θα αφαιρεθεί! τώρα με τι διαδικασία και τι ακριβώς γίνεται δεν ξέρω και ακόμα δεν θέλω να μάθω ας χωνέψω πρώτα την ιδέα και μετα αντιμετωπίζω και τα διαδικαστικά!!!

όλοι κουβαλάμε το σταυρό μας και ειλικρινά εσείς θα με καταλάβετε!!!μετά από τόσο καιρό πιστεύω ότι έχετε καταλάβει τι άνθρωπος είμαι αλλά ειλικρινά νιώθω να αλλάζω και δεν μου αρέσει!!!δεν μου αρέσει που κάθε βράδυ σκέφτομαι πως θα αντιμετωπίσει το παιδάκι μου τη ζωή του με ένα νεφρό!!!θα μου πείτε σιγά υπάρχουν και χειρότερα σίγουρα και από εκεί αντλώ δύναμη αλλά αυτός είναι ο δικός μου σταυρός!!!!θα ήθελα να είχε 2 νεφράκια το παιδί μου να μην υποβληθεί σε όλα αυτά!!!να ζήσει μια φυσιολογική ζωή χωρίς να φοβάμαι συνέχεια!!!σας στεναχωρώ αλλά που να τα πω και ο άντρας μου είναι χάλια δεν θέλω να τον κάνω χειρότερα αλλά πρέπει να τα βγάλω από μέσα μου!!!το μικράκι μου πόσο το σκέφτομαι και κορίτσια άμα τη δείτε όλο γελάει με το που την κοιτάς γελάει μέχρι και στον γιατρό τον κοίταγε και του γέλαγε και του μίλαγε αφού δεν τον άφηνε να μας μιλήσει μια μας μίλαγε μια έκανε χαζά στην μπέμπα!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

july πριν λιγο μου ειπε η κατερινα στο τηλ για τη μικρουλα, τι να σου πω τωρα; το μονο που μπορεις να σκεφτεις ειναι οτι ειναι κατι που διορθωνεται χωρις μελλοντικα προβληματα , απο αυτο να κρατηθεις κ εσυ.

οσο για το χειρουργειο, ειμαστε στην ιδια φαση μιας κ κατα μεγαλη πιθανοτητα παμε για αφαιρεση του λεμφαδενα. ειναι μολυνση η οποια ανταποκρινεται δυσκολα στην αντιβιωση κ ο αδενας μεγαλωσε 1 εκ. σε ενα τριμηνο οποτε θα ειναι επικινδυνο...

απο την προηγουμενη πεμπτη ειμαστε απο γιατρο σε γιατρο κ απο εξεταση σε εξεταση, 5 φορες το τρυπησαν το ψυχακι μου κ στο τελος το συνηθισε κ εκλαψε ελαχιστα. ειμαι να σκασω για το θεμα αφου δεν ειναι κ πολυ συνηθισμενο, αλλα ολοι οι γιατροι μιλανε για αφαιρεση που δεν θα εχει επιπτωσεις αργοτερα στη ζωη της.

θα ξερουμε παντως σε καμια εβδομαδα.

κατερινακι μου θα σε ευχαριστησω κ δημοσια φιλεναδα για τη βοηθεια σου!:):):):)

μακαρι να πανε ολα καλα για τα παιδακια μας..........!!!

πωπω βρε κορίτσι μου τι τραβάτε!!!το μικράκι μωρέ το τρυπάνε:(

τι τραβάνε μωρέ και αυτά τα κακομοιράκια τι να πώ βρε κοπέλα μου δυστηχώς σε καταλαβαίνω!! καλύτερα εμείς παρά τα παιδιά μας!!!θα πω ότι λέω και στον άντρα μου μακάρι ο Θεος να μας δώσει δύναμη και αυτά να είναι τα δυσκολότερα που θα αντιμετωπίσουν τα παιδιά μας!!!θα πάνε όλα καλά στα παιδιά μας θα φροντίσουμε εμείς για αυτό!!!΄καλή δύναμη κοπέλα μου!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

july μου ξερω οτι και να πω δε θα σε καθησυχασει ουτε θα λιγοστεψει τη στενοχωρια σου. Το μονο που θα ευχηθω ειναι να ξεμπλεξει η μικρουλα γρηγορα απο αυτην την ιστορια, να εχει ενα αισιο τελος και να ζησει στην πορεια μια φυσιολογικη ζωη! Αυτες ειναι οι ευχουλες μου, σιγουρα για να το λενε οι γιατροι παει να πει οτι ειναι απαραιτητο, μη διαβαζεις και πολλα στο ιντερνετ γιατι η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη και γραφονται και πολλες ανακριβειες στα σαιτ. Εσυ να συμβουλευεσαι μοναχα το γιατρο σου και ολα να πανε καλα!!! Σιγουρα θα περασει καιρος να το χωνεψεις αλλα να σκεφτεσαι οτι ειναι για καλο..μανουλα εισαι και λογικα να παινεται η ψυχη σου με ολα αυτα.

daf μου τουλαχιστον βρηκατε τι ειναι, αν χρειαζεται επεμβαση ας γινει , δεν νομιζω να επηρεασει τη ζωουλα της ερατως ολο αυτο παραμονο στην αρχη που θα ειναι δυσκολα λογω καθαρα της επεμβασης και μονο. Αχ μωρε ο παλιολεμφαδενας, δεν ειχα αντιληφθει οτι ειναι τοσο μεγαλος...αντε να το αφαιρεσετε να ησυχασετε και εσεις και υπομονη κοριτσια μου το κατανοω οτι ειναι δυσκολο:-(

Κατερινακι βρε τη λαιμαργουλα τη μπεμπουλα, δωσε το σιροπακι και ας ελπισουμε σε πιο συντομα αποτελεσματα, παντως σαν αισθηση ετσι οπως την περιγραφεις ακουγεται πολυ δυσαρεστη. Τα φιλακια μου να της δωσεις.

Οσο για τις δικες μου τις βλακειες με το φυλο του μωρου, που υστερα απο κατι τετοια προβληματα καταλαβαινεις οτι πανω απο ολα ειναι η υγεια ολων μας, ναι vallou μου κατι ειδε ο γιατρος στην αυχενικη μου εδωσε ποσοστο 80% αλλα ελπιζω και εγω βαθια και κρυφα μεσα μου μπας και εχει κανει κανα λαθακι:tongue: Οσο για τριτο gio μου δεν παιζει κατι τετοιο μονο και μονο λογω οικονομικων και ελλειψης χρονου λογω αστατης δουλειας. Νεαμανουλα μου τα φιλακια μου στο Χριστινακι!

Υγεια να εχουμε κοριτσια μου και εμεις και τα μωρακια μας..τα υπολοιπα ερχονται!!! Υπομονη σε ολες και θετικη ενεργεια!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

july καλυτερα εμεις δεν λες τιποτα....αχχχ.......

οι γιατροι τι σας λενε για το ενα νεφρο; απο οσα εχω ακουσει θελει απλα λιγη προσοχη κ κατα τα αλλα ολα φυσιολογικα, ισχυει αυτο; θελω να πω αν ειναι το παιδι να εχει μια φυσιολογικη ζωη , μην κολλας στο γιατι θα εχει ενα νεφρο , υπαρχουν ανθρωποι που εμαθαν οτι εχουν ενα νεφρο πολυ αργοτερα στη ζωη τους (η κατερινα μου ελεγε για μια περιπτωση κ εγω εχω ακουσει αλλη μια).

Οσο για την επεμβαση ναι εκει φρικαρεις, κ δοντι να εβγαζε που λεει ο λογος... το καταλαβαινω ...κ ειναι απο τα λιγα που απλα δεν θελω να ξερω τι γινεται!

Ευχομαι για τη μικρη σας απλα να πανε ολα καλα, να εχει καλη εκβαση και να μη χρειαστει τιποτα αλλο ξανα...

ναι μωρε...θα περασουν ολα κ θα πανε ολα καλα!!

''μαμα κουλ'' που λεει κ η ερατω-ετσι για να ευθυμησουμε:)

α κ ευχαριστουμε για τις ευχουλες-πεζη μεχρι να δεις το μωρο ποτε μη λες ποτε!!!!

Link to comment
Share on other sites

α κ ευχαριστουμε για τις ευχουλες-πεζη μεχρι να δεις το μωρο ποτε μη λες ποτε!!!!

Βρε λες??? Για να δουμε!!!!!χεχεχε!!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που διαβάζω βρε κορίτσια έχει σφηχτεί η καρδιά μου . Μια σταλιά παιδάκια τωρα κ να μπαινουν σε τέτοιες διαδικασίες ...

july ειλικρινά δεν΄ξέρω τι να σου πω παρά μόνο να περασει όσο πιο ανώδυνα αυτή η διαδικασία για το μωράκι σου και να ναι να πάντα γερό κ σιδερένιο σε όλη του τη ζωή . Τωρα που είμαι εγκυος ειλικρινα σκέφτομαι τη θεση σου και πως θα ήμουν αν μαθαινα κάτι τέτοιο κι εγω για το μωρό μου .. Απαρηγόρητη πιστέυω .... Ειλικρινα σε θαυμαζω για τον τρόπο που το έχεις αντιμετωπίσει ΄έως τώρα ! Η δικια μου κορούλα στο χω ξαναπει γεννηθηκε με πρόβλημα στους ουρητήρες κ περιμενουμε κι εμεις το σπινθηρογράφημα κ την κυστεογραφία κ αν δεν έχει φύγει το ΄πρόβλημα τον Σεπτεμβρη θα κάνουμε χειρουργείο. Βεβαια καμιά σχέση η μια επέμβαση με την άλλη αλλά ειλικρινα μπορω να μπω εστω κ λίγο στη θέση σου κ να σε καταλαβω γιατί κάθε φορά που η μικρή κάνει πυρετο πανω απο 3 μέρες τρέχουμε για καλλιεργεια κ το άγχος μας είναι μην μολυνθεί ενα απο τα δυο νεφρά ή και τα δυο.και τα χάσουμε . Σκεψου να γεννιοταν ήδη κ με ένα νέφρο . Βεβαια στη ζωή προσαρμόζεσαι με οτι σου τύχει κ λες κ μη χειρότερα . Ετσι πρέπει να λεμε όλοι μας κ εσεις μαζί και να παρακαλάμε τα παιδάκια μας να ναι γερά απο δω και πέρα κ να παμε μονο στον παιδίατρο για ιωσεις κ για κρυολογήματα . Δεν ξερω αν σε έκανα να νιώσεις καλύτερα ή χειρότερα να ξερεις ομως πως όλες μας σε σκεφτόμαστε κ προσευχομαστε για την μικρή σου ..

Οσο για την γλυκιά μου Ερατούλα ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να υποχωρήση το παλιο πριξημο κ να μην κάνει το χειρουργείο τελικά , το ίδιο ευχομαι κ για εμάς .. να γίνει ενα θαυμα και να εχουν φτιάξει οι ουρητήρες ....

Κατερινακι μου η οισοφαγίτιδα ακόμα κ σε μεγ'αλο κ δεν παλευεται . Ευτυχως που το προλαβατε στην αρχή . Εμεις είμασταν απο τα μωράκια που πίνανε λιγότερο απο 200μλ τη μέρα ... Σκεψου πως για 2 μηνες τότε που ήταν 4μηνών οχι μονο δεν είχε πάρει γρμ αλλά είχε χασει κιόλας .. Εκανε τόξο το κορμακι της για να επιμηκηνει τον οισοφάγο γιατί το γάλα της άνεβαινε μεχρι το λαιμό κ την έπνιγε. 2 μηνες κράτησε αλλά ειχαμε πολύ έντονα συμπ΄τωματα ...

Και με αυτα τα ωράια να σας αφήσω κι οπως λεει κι Ερατούλα μας μαμάδες cool !!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

july, Daf και Κατερινα μου... δεν θέλω να πώ "Λυπάμαι"..Θέλω να ευχηθώ και κυριως στα 2 πρώτα κορίτσια που εχουν τα χειρουργεια..ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ.

Δεν μπορώ να διαβάζω τέτοιες ιστορίες. Με πιάνουν τα κλάματα.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!

july, ειμαι σίγουρη οτι θα ζησει μιΑ υπέροχη ζωη, έστω και με το ένα νεφράκι. Ειναι σαφώς καλυτερα απο το να το αφησετε και να υπάρξουν στο μέλλον όλα αυτα που περιγράφεις!

Daf μου, υπομονη και σε σας. ξέρω πως ειναι να βλέπεις να σου "τρυπάνε" το μωρό. Κόλαση. Αλλα ειναι για το καλο της κουκλα μου ε;

Δεν ειμαι καλή στα λογια...Συγνώμη. Ειμαι και σε παραξενη φάση! Απο την καρδιά μου έχετε ευχες για γρήγορη αναρρωση!!!!!!!!!!!!Αλήθεια, πως προέκυψε αυτο;; ισως το έχεις πει, αλλα συγνώμη, μαλλον δεν το παρακολουθησα...

Κατερινακι νομιζω οτι σε εσας ειναι πιο ευκολα τα πραγματα ετσι;;; Ευχομαι να δειτε γρήγορα αποτελέσματα με το σιροπακι...!!!!!!!

Και ας πω και για μενα. Ειδε μια μικρή περιτύλιξη ο γιτρος και αυτο με τρόμαξε λίγο. Κατα τα άλλα η μικρη καλα φαίνεται να ειναι και βολεμένη στην κοιλίτσα μου!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


katerina s, μια μικρή περιτύλιξη δεν είναι τίποτα φαντάζομαι. Τα περισσότερα μωράκια γεννιούνται φυσιολογικά και έχουνε και μια περιτυλιξούλα που για τους γιατρούς είναι παιχνιδάκι!!

dafaki μου, χίλια περαστικά στο κοριτσάκι σου!! Πώς έγινε ρε γαμ.. αυτό;; Μακάρι να υποχωρήσει.. Πάρε κι άλλη γνώμη πριν αποφασίσετε.

jully μη στενοχωριέσαι, μια χαρά θα μεγαλώσει το κοριτσάκι σου. Γι'αυτό η φύση προνοεί και μας δίνει από 2 κάποια όργανα. Υπάρχουν πολύ πιο άσχημα από αυτό. Όντως, κατάλαβα, ένα σταυρό κάθε γονιός μα έτσι μα αλλιώς τον κουβαλάμε. Καμιά φορά ζηλεύω κάποιους που θεωρώ ότι είναι πιο τυχεροί από εμένα.. μετά το μαζεύω και σκέφτομαι όλα αυτά που μπορεί να μην ξέρω. Εγώ προσωπικά κοντεύω να αρρωστήσω με τα μαθησιακά της μεγάλης μου.. θα σας φαίνεται πολύ γελοίο τώρα που το λέω και σε σχέση με τα χειρουργεία που έχετε να κάνετε, αλλά είναι κάτι που με βασανίζει..

Κλεινουν τα μάτια μου απόψε.. θα τα ξαναπούμε..

Link to comment
Share on other sites

Μαριγια μου δεν το θυμόμουν οτι ήταν τόσο δύσκολα για τη μικρη σου τότε... July πρέπει να στο έχω πει ξανά, ο πεθερος μου είχε ατροφικο το ένα νεφρο και τότε βέβαια δεν το ήξεραν, το ανακάλυψε στα 20 κάτι του παντρεμένος πια όταν παθαινε συνέχεια κολικους και επίσης Λιποθυμουσε. Έκανε αφαίρεση και ζει μια χαρά, σίγουρα βέβαια καλύτερα να είχε δυο. Τι να κάνεις όμως, ήταν μονόδρομος από την αρχή για το κοριτσάκι σου... Να πάνε όλα καλά ευχομαι, που θα πάνε δηλαδή! Κατερινακι μου δεν είναι τίποτα, συμβαίνει συνέχεια απ οτι ξέρω και αν δεν ανησυχησε ο γιατρός σου σημαίνει οτι είναι υπό έλεγχο. Προσπάθησε να μην βάζεις περισσότερα βάρη στο μυαλουδακι σου. Βαλλού... Τι τραβάει κι αυτή η μεγάλη σου και μαζί κι εσύ... Δεν τολμώ να ρωτήσω, δεν ξέρω και τι να σου πω...είμαι όμως σίγουρη οτι παρόλο που το κοριτσάκι σου ταλαιπωρείται καθημερινά εσύ είσαι δίπλα της και την στηρίζεις όπως μονο οι μαμαδες ξέρουν και το νιώθει αυτο. Δεν υπάρχει σημαντικότερο...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και για να ξεφυγουμε λιγακι να σας πω τι εκανε το προκομενακι μου χθες και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο??? Εφαγε την καρτα σιμ απο το κινητο μου, πανε τα τηλεφωνα πανε ολα...αχ κοριτσια τι θηριο παιδι που τις βρισκει τις σκανταλιες απορω:confused::confused::confused: Ενα λεπτακι τον αφησα να παω τουαλετα και οταν γυρισα ο κυριος μασουλουσε καλα καλα την καρτα του κινητου...ενα θα σας πω...αν εξαιρεσω οτι εκεινη τη στιγμη κοντεψα να εκραγω αλλα δεν το εκανα μετα πεθανα στο γελιο καθως ελεγε συνεχεια ¨νικολα...τι εκανες το καρτα??? το εφαγες το καρτα???αχ νικολα αχ νικολα αντε βρε νικολααα¨ Τον τρως ή δεν τον τρως μετα??????:P:p:p


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και για να ξεφυγουμε λιγακι να σας πω τι εκανε το προκομενακι μου χθες και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο??? Εφαγε την καρτα σιμ απο το κινητο μου, πανε τα τηλεφωνα πανε ολα...αχ κοριτσια τι θηριο παιδι που τις βρισκει τις σκανταλιες απορω:confused::confused::confused: Ενα λεπτακι τον αφησα να παω τουαλετα και οταν γυρισα ο κυριος μασουλουσε καλα καλα την καρτα του κινητου...ενα θα σας πω...αν εξαιρεσω οτι εκεινη τη στιγμη κοντεψα να εκραγω αλλα δεν το εκανα μετα πεθανα στο γελιο καθως ελεγε συνεχεια ¨νικολα...τι εκανες το καρτα??? το εφαγες το καρτα???αχ νικολα αχ νικολα αντε βρε νικολααα¨ Τον τρως ή δεν τον τρως μετα??????:P:p:p

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Tελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...