Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πιανει και 3G κοριτσια ο Νικολας τωρα!!!!! Και COSMOTE... μη ξεχναμε μιλαμε απεριοριστα σε σταθερα κινητα κ.λ.π. !!!!!:D:D:D


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιανει και 3G κοριτσια ο Νικολας τωρα!!!!! Και COSMOTE... μη ξεχναμε μιλαμε απεριοριστα σε σταθερα κινητα κ.λ.π. !!!!!:D:D:D

χαχαχαχαχαχα αχχχ βρε νικόλα να σαι καλά με έκανες και γέλασα με την ψυχή μου!!!

βαλλού μου είπαμε ο κάθε γονιός κουβαλάει τον σταυρό του εμείς μέσα στην ατυχία μας είναι κάτι που θα το τραβήξουμε μια φορά και τέλος (θέλω να ελπίζω!) εσύ παλέυεις με αυτά από πέρυσι αν θυμάμαι καλά επομένως πες μας τον πόνο σου είμαστε εδώ να τον ακούσουμε!!!

πωπω κορίτσια τόσο ίντερνετ και ενημέρωση είχα καιρό να κάνω κοντέυω να μάθω όλους τους γιατρούς από έξω!!!αύριο θα κάνουμε την μαγνητική ελπίζω να βγει καλή και το νεφράκι να έιναι έξω από το περιτίναιο!!!όμως κορίτσια δεν σας κρύβω ότι έχω αρχίσει να αγχώνομαι και με τα οικονομικά μιας και ο γιατρός μας είναι στο ιατρικό!!!θα μου πεις πρώτα η υγεία του παιδιού αλλά αν μας ζητήσει κανένα εξωφρενικό ποσό που θα τα βρώ???τώρα που ο συζηξ είναι άνεργος το χέρι στις αποταμιέυσεις έχει μπει βαθιά!!!αρχίζω να σκέφτομαι και το παίδων σα σκέψη!!!θα μου πείτε έλα τώρα τόσα παιδάκια πάνε εκεί οκ απλώς θέλω το καλύτερο για το παιδί μου και από γιατρό αλλά και από νοσοκομειακή περίθαλψη!!!είδωμεν μέσα στην εβδομάδα θα έχω μια κατεύθυνση σωστή!!!προς το παρόν θετική σκέψη για αύριο!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

jully εγώ θα πήγαινα και από το Παίδων μια βόλτα πριν αποφασίσω για την επέμβαση. Είμαι γενικά επιφυλακτική με τα ιδιωτικά, κι οτι σε βλέπουν σαν τσέπη αυτό είναι σίγουρο. Και στα δημόσια τώρα πια ζητάνε λεφτά οι γιατροί αλλά όσο να το κάνεις δεν είναι το ίδιο. Δεν νομίζω οτι θα αποφάσιζαν μια τέτοια επέμβαση και στο ιδιωτικό χωρίς λόγο, απλά δες και αλλού την διαδικασία ποια είναι, μήπως χρεωθείς και εξετάσεις και διάφορα άλλα χωρίς λόγο.

Όσο για τη μεγάλη μου, το ψάχνω ακόμα.. μπορεί μέσα στο καλοκαίρι να έχω μια σίγουρη απάντηση στο τι πραγματικά μας συμβαίνει. Τα σχολεία είναι πραγματικά πολύ σκληρά για τα παιδάκια μας. Αυτό κρατήστε μόνο.. θα με καταλάβετε στο μέλλον..

ΠΕΖΗ πολύ πλάκα το μικράκι σου!!! Το εγκεφαλικό πάντως θα το πάθαινα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κοριτσάκια μου, πολύ στεναχωρέθηκα που διάβασα τα νέα σας! Υπάρχουν όμως πάντα και χειρότερα. Θυμάστε που σας έλεγα για τη φίλη μου με το μικρό με το μεταβολικό σύνδρομο; Τό πήγε πάλι στο Παπαγεωργίου και της είπαν να κάνει ένα σωρό εξετάσεις για να δουν πώς πάει. Το αποκορύφωμα ήταν ότι της είπαν ότι είναι πολύ τυχερή που το παιδάκι τρώει, γιατί υπάρχει ένα παιδάκι στην Κρήτη 7 ετών σήμερα με το ίδιο σύνδρομο που δεν μπορεί να καταπιεί κσι τρέφεται με σωληνάκι! Φανταστείτε τι περνούν κι αυτοί οι γονείς!

Τεσπα, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά με τα παιδάκια σας!

Εμείς τρέχουμε για σπίτι, τα περιθώρια στνεύουν, πρέπει να βρούμε κάτι καλό πριν ανέβουν οι αντικειμένικές. Στο μεταξύ, εγώ βγάζω καλοκαιρινά και αποθηκεύω χειμωνιάτικα και περιμένω να πάει η μικρή 6 μηνών για να δώσω ρούχα, αποστειρωτή, μόμπιλο και ριλάξ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι χάλια... Χάσαμε τον γατουλη μας... Έπεσε από το μπαλκόνι το σάββατο το βραδυ και εξαφανίστηκε. Είναι η 3η φορά που πέφτει, τις προηγούμενες τον τρεχαμε στο γιατρό, αυτή τη φορά δεν τον βρίσκουμε. Είδαμε λίγα αίματα όμως κάτω οποτε σίγουρα έχει πέσει. Πού να πήγε όμως...έχουμε ψάξει παντού, κόλλησαμε και φωτογραφίες και περιμένουμε. Ψυχική εξουθενωση δηλαδή... Είναι τόσο ηλίθιος αυτός ο γάτος που κάνει βουτιές στο κενό από το μπαλκόνι τι να πω. Και τώρα έπεσε από τον 2ο, έχει πέσει και από 3ο. Τι να έχει γίνει ο καημένος άραγε κοντεύουμε να τρελαθουμε. July εγώ πάντως από γιατρούς πιστεύω οτι το παίδων έχει παρά πολύ καλούς και τα δύσκολα περιστατικά εκεί τα αντιμετωπίζουν καταπληκτικά. Οποτε μην έχεις το άγχος αυτο. Βέβαια από εξυπηρέτηση δεν έχω ιδέα πώς είναι...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ Κατερινακι πως την παθατε ετσι??? Βρε τον καημενουλη..μπορω να σε καταλαβω οσο κανεις καθως ουτε μου περναει απο το μυαλο να αποχωριστουμε τον φερμπακο μας το σκυλακι μας. Λες και εχω βγαλει αυτο το ενδεχομενο απο το μυαλο μου. Μακαρι να μην επαθε τιποτα ο γατουλακος σας..πωπω βαλε τον αντρουλη να ψαξει καλα στη γειτονια, εγω αυτο θα εκανα. Κουραγιο και καλη τυχη!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχ κατερινακι.........:-(:-(:-( εκεινον τον φουντωτο;; ελπιζω να τον βρειτε σωο κ αβλαβη.....τι τους τη βαραει ρε παιδια, ειχε κ ο αντρας μου παλια 2 γατια κ απο τις ιστοριες που μου ελεγε ηταν κ τα δυο τρελαμενα τελειως:rolleyes:

τι να εκανε july σημερα;;;αχ ελπιζω να ειναι ολα ευκολα για το μωρουδακι !!να λυθει γρηγορα το θεμα τους....σας σκεφτομαστε κοριτσακι!!

εμεις κοριτσακια μου εχω την εντυπωση οτι παμε καλυτερα....το λεω με επιφυλαξη ακομα, αλλα οπως το πιανουμε βλεπουμε μειωση.....θα παμε σε ενα ειδικο ιατρειο του παιδων την πεμπτη κ το ΣΚ μαλλον θα τη δουν οι γιατροι της.......

οσο για τα ιδιωτικα..οσο κ αν οταν πας στο παιδων πιανεται λιγο η ψυχη σου με τις πρακτικες παροχες, πχ σεντονια, φαγητο...οι γιατροι εκει ειναι οι πλεον ειδικοι, εγω αισθανομαι πολυ καλυτερα που περνανε 4 κ 5 φορες την ημερα διαφορετικες ειδικοτητες + η γιατρος που τα παρακολουθει κ το ψαχνουν εξονυχιστικα το πραγμα..αλλα κ εγω θα ημουν σε τεραστιο διλημμα αν επρεπε να διαλεξω τον γιατρο μου ή το παιδων...

αντα μου σωστα οσα λες, ειναι μια αποψη, κ φυσικα ο,τι ασχημο ακους λες μακρια απο μας και μακαρι να πανε καλα στο τελος για τους ανθρωπους που υποφερουν.......

αλλα με το αφου υπαρχουν κ χειροτερα ,να μη στενοχωριεμαι εγω.......δεν ξερω, δεν θελω να σκεφτομαι ετσι. για τον καθε γονιο, για τον καθε ανθρωπο, τα προβληματα του ειναι δικα του κ ο σκοπος του ειναι να τα διαχειριζεται οσο καλυτερα μπορει, κ οι στενοχωριες μεσα στο πλαισιο της διαχειρισης ειναι. οποτε δεν θα κατσω να σκεφτω οτι υπαρχουν κ χειροτερα αλλα πως αυτο που εχουμε εμεις μπορουμε να το κανουμε καλυτερο. εντελως διαφορετικη αντιμετωπιση....

πεζη ...περα απο την πλακα...δεν την καταπιε τελικα τη σιμ εε;;;;:shock::rolleyes::oμονο μασουλημα σωστα;;;;;(μετα το σκεφτηκα οτι δεν το διευκρινιζεις!!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

πεζη ...περα απο την πλακα...δεν την καταπιε τελικα τη σιμ εε;;;;:shock::rolleyes::oμονο μασουλημα σωστα;;;;;(μετα το σκεφτηκα οτι δεν το διευκρινιζεις!!!!!!!!!)

Ευτυχως δεν την καταπιε για να εχουμε ιστοριες του τυπου να πρεπει να κανει κακα κ.λ.π. αλλα ολο το χρωμα εφυγε και αυτο το χρυσο που εχει πανω η καρτα που δε ξερω και τι ειναι..σιγουρα οχι κατι καλο. Την εφτυσε στο χερι μου οταν πνιγοταν τουλαχιστον εκει με ακουσε το βασανακι μου!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κατερινα!!! Και το πιστευεις??? πριν λιγο ελεγα στον ανδρα μου γαι τον γατουλη και μου ειπε..¨πες τη φιλη σου να μη στενοχωριεται εχει αλλες 6 ζωες ο γατουλης της!!!τελικα ειχε δικιο!!!!¨ Βλεπεις ειχε γατα και αυτος μικρος και εφευγε που και που ειδικα οταν περνουσε καμια θηλυκια και πηγαινε για καμακι..τελικα ο αμοιρος εφυγε αρων αρων απο φολα:( Τεσπα αντε καλος τον δεχτηκατε!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ θα τον σκοτώσω για την τρομάρα που πήραμε... Άσε που έχει πέσει 3φορές από το μπαλκόνι οποτε του μένουν άλλες 4 ζωές :rolleyes: να πεις να έφευγε από μονοκατοικία το καταλαβαίνω. Αλλα να πηδαει από το μπαλκόνι? είναι και στειρωμενος... Άβυσσος η ψυχή της γάτας...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...