Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , CME2205 είπε:

Κοριτσια εγω ειχα παει βολτα με τη μικρη και οταν γυρισα πηγα τουαλετα και ειχα μια τεραστια βλεννα καφε. Πηρα το γιατρο και μου ειπε πως αυτο ειναι το βυσμα βλεννας που κλεινει τον τραχηλο οποτε δεν αποκλειεται να ξεκινησει ο τοκετος μεσα στις επομενες ημερες και να μην προλαβουμε να φτασουμε στο ραντεβου της τεταρτης!!!

@dimitroula30 λες να γεννησουμε μαζι τελικα;;;

Εγώ πάντως ενω με ειχε αφήσει ο πόνος για καμια ωρα τωρα αρχισε παλι. Περιμένω να περάσουν τρεις ωριτσες να πάω στο γιατρο. Ωστόσο παλι πήγα τουαλέτα.3φορες σε 5ωρες δε μου εχει ξανασυμβει. Δε γίνεται κάτι σημαίνουν όλα αυτά. Εγώ το βλέπω  να γενναω μέχρι αύριο!! 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Μανιταρι Μαγικο ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα και γρηγορα να γινει καλα το μωρουλι! Η Παναγιτσα να το προστατευει το αγορακι σου!

Εγω χτες εκανα ποεγχειρητικο ελεγχο καισαρικης για να ειμαι ετοιμη αν συμβει οτιδηποτε και καρδιοτοκογραφο ολα καλα! Θα ηθελα να παρω ολοκληρη την αλλη εβδομαδα, αλλα θα παμε συμφωνα με την εικονα του μωρου.. την αλλη εβδομαδα βροχη απο γεννητουρια!

@CME2205 μαλλον πλησιαζει η ωρα! Παντως κι εγω και ο αδερφος μου 4200 γεννηθηκαμε φυσιολογικα!

@dimitroula30 ισως κατεβαινει πιο χαμηλα.. να δεις και τι θα σου πει ο γιατρος σημερα! 

@rainbow κι εγω εχω παρομοια ιστορια με μωρο που γυρισε την τελευται στιγμη.. ειχε προγρατιστει καισαρικη και ο γιατρος ειδε οτι το μωρο γυρισε και την εδιωξε και η κοπελα πηγε οταν της σπασανε τα νερα και γεννησε φυσιολογικα! Κι εγω στην ιδια κατασταση ειμαι με σενα..

 


ufTXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30 και @CME2205 κοριτσια μου ερχεται η ωρα απ οτι φαινεται, dimitroula αυτο με τη τουαλεττα συμβαινει !!!! Τι ωραια θα χουμε κ αλλα γεννητουρια συντομα! 

Εγω εδω συσπασεις αρκετες αλλα ακανονιστες... κ σημερα κ καποια μικρα ελαφρια τραβηγματακια που νοιωθω χαμηλα στη κοιλια συν τραβηγμα απο κατω οταν ειμαι ορθια... προσπαθει να κατεβει φαινεται....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@lina!!! στις 6μιση θα είμαι στη γιατρό μου για καρδιοτοκογραφο!! Για ναδουμε έχω πολλή αγωνία, έχω εξαντληθεί δεν έχω όρεξη για τίποτε. Ουτε έφαγα καλά καλά σήμερα :(


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@lina!!! στις 6μιση θα είμαι στη γιατρό μου για καρδιοτοκογραφο!! Για ναδουμε έχω πολλή αγωνία, έχω εξαντληθεί δεν έχω όρεξη για τίποτε. Ουτε έφαγα καλά καλά σήμερα :(

Να φας γιατι δεν ξερεις τι εχεις μπροστα σου!! Κι εγω στο πρωτο ετσι δεν ειχα φαει ολη μερα και την ωρα του τοκετου με εκοψε μια πεινα τρελη! Χρειαζεσαι ενεργεια! Περιμενουμε νεα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισαμε σπίτι, δεν έχω ακόμη συσπάσεις τοκετού απλα οι πόνοι που νιώθω είναι φυσιολογικοι προπαρασκευαστικοι λέει η γιατρός . θα ξαναπαω την παρασκευή. 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε σημερα; εμενα απο χθες με εχει πιασει ενας απιστευτος πονος στο δεξι ισχιο. Δεν μπορω να περπατησω καθολου!!! Θελω ενα δεκαλεπτο για να φτασω κουτσαινοντας μεχρι το μπανιο!!! Ουφ, καθε μερα και κατι καινουριο!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, CME2205 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως πατε σημερα; εμενα απο χθες με εχει πιασει ενας απιστευτος πονος στο δεξι ισχιο. Δεν μπορω να περπατησω καθολου!!! Θελω ενα δεκαλεπτο για να φτασω κουτσαινοντας μεχρι το μπανιο!!! Ουφ, καθε μερα και κατι καινουριο!!!

Καλημέρα!! Αλλο ενα μαρτυρικο βραδυ τελειωσε  για μενα , ειμαι σα κοτοπουλο μου φαινεται θα ξαναπεσω για υπνο τωρα...αυτο που λες με τον πονο εχω παθει κατι παρομοιο με πονο στο σημειο σκεψου που ενωνεται το ποδι με τον κορμο στο εσωρουχο κοντα , προσαγωγοι ειναι εκει δε ξερω... κ γω σα τη παπια πηγαινα ειδικα αν καθομουν κ σηκωνομουν... μετα μου περασε αλλα επανερχεται κατα διαστηματα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα;εμεις καλα παμε απο το εντερο σεν εχουμε καποιο συμτωμα αλλα χθες ανεβασε πυρετο μαλον τσιμπησε σταφυλλοκοκο κ πρεπει να μπει παλι μια βδομαδα στην αντιβιωση.σε 2 εβδομαδες θα μπορουμε να τον παρουμρ.με τσακισε

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα;εμεις καλα παμε απο το εντερο σεν εχουμε καποιο συμτωμα αλλα χθες ανεβασε πυρετο μαλον τσιμπησε σταφυλλοκοκο κ πρεπει να μπει παλι μια βδομαδα στην αντιβιωση.σε 2 εβδομαδες θα μπορουμε να τον παρουμρ.με τσακισε

Λιγο υπομονη ακομα!!! Κουραγιο και περαστικα σας!!!:mad:


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα;εμεις καλα παμε απο το εντερο σεν εχουμε καποιο συμτωμα αλλα χθες ανεβασε πυρετο μαλον τσιμπησε σταφυλλοκοκο κ πρεπει να μπει παλι μια βδομαδα στην αντιβιωση.σε 2 εβδομαδες θα μπορουμε να τον παρουμρ.με τσακισε

Ωχ μωρε το γλυκουλι σου... ταλαιπωρηστε  λιγακι ολοι σας αλλα σε λιγες μερες θα το χεις κοντα σου κ θα ναι ολα τελεια !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...