Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Κοριτσια μολις γύρισαμε απο το γιατρό, τελικά θα κάνω αύριο καισαρική!! Να σας πω την Αλήθεια ενω ήμουν αγχωμενη τωρα ηρεμησα. Δεν εχω καθόλου συσπάσεις ούτε διαστολή ο μπεμπης ειναι ψηλα έχω και το ιστορικό με το loop στον τράχηλο, οποτε οι συνθηκες δεν ειναι και πολύ ευνοικες. Βέβαια η γιατρος μου με αφησε να διαλέξω εαν θέλω να πάμε με πρόκληση αρχικα αλλα της ειπα δεν υπάρχει λογος. Αυριο τετοια ωρα θα εχω το αντρακι μου αγκαλιά.

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

dimitroula30: Ειναι που φοβομασταν εμεις για προορο και αυτα δεν λενε να βγουνε..που να το ξεραμε απο την αρχη να μη μας ειχε φαει το αγχος! Με το καλο να συναντησεις το αγορακι σου αυριο να σου πανε ολα κατ'ευχην.και οταν μπορεσεις να μας πεις πως ηταν η εμπειρια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@rainbow  ακριβως αυτο.φοβομασταν μηπως δεν αντεξει ο τραχηλος κι αυτος δεν εχει εξαλειφθει σχεδον χαχα. Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, ευχομαι και σ ΞΑ να ολα καλα!! Αν μπορεσω θα σας ενημερωσω αυριο το βραδυ!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30 καλα εκανες και επελεξες καισαρικη. Αν ειναι τοσο ψηλα το μωρο πιο πολυ θα στρεσσαριστει με την προκληση. 

Κι εγω κοριτσια στις 9 εχω ραντεβου αυριο. Θα σας ενημερωσω οταν ξεμπερδεψουμε!! Εχω λιγο αγχος αλλα νομιζω ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια στα γρήγορα γιατί δεν έχω κουράγιο πλέον... το πρωί πήγα στο νοσοκομείο με διάρροιες και εμετούς, κόλλησα από τα παιδιά,μου βάλανε όρο για ενυδάτωση και με παρακολουθούσαν, συσπάσεις δεν είχα πολλές οπότε το μεσημέρι με διώξανε να πάω να αναρρωσω σπίτι και την Παρασκευή ξαναπάω για κορδέλα, ίσως και προγραμματισμό χειρουργείου...με φάγανε... όλη την νύχτα ξερναγα σαν το σκυλί,η κοιλιά πέτρα.... Δημητρούλα με το καλό κορίτσι μου, να πάρεις αγκαλιά το παιδάκι σου . κορίτσια σας αφήνω τώρα πάω να ξαπλώσω είμαι χώμα...

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30 και @CME2205  με το καλό αύριο! 

@november rain τι να πω.. περαστικά.. κι εγώ άρρωστη είμαι αλλά όχι τόσο σοβαρά ευτυχώς..

Και αισθάνομαι κάτι σαν συσπάσεις αλλά δεν ξέρω αν είναι όντως.. ή είναι κινήσεις του μωρού.

Να σας ρωτήσω και κάτι άσχετο, όποια ξέρει: επειδή μου έχουν δώσει έναν αποστειρωτή ατμού μπιμπερό αναρωτιέμαι αν ειναι φυσιολογικό στο τέλος της αποστείρωσης να μένει υγρασία στα μπουκάλια. Ή πρέπει να είναι τελείως στεγνά?

  • Μου αρέσει 1

R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites

Αφού εχουν βράσει στον αποστείρωτη ειναι οκ..κ εγω απορουσα αλλα στη μένα μου εδωσαν θήλαστρο ετσι με υδρατμούς..τα στεγνώνουν βέβαια αλλά τα είχαν μολις βγάλει κ είχαν υδρατμούς..

Link to comment
Share on other sites

cme2205: Με το καλο και εσυ να χαρεις το μωρακι σου!!

novemper rain: Τι τραβας και εσυ!! Καλη αναρρωση ευχομαι και να πινεις πολλα υγρα μην αφυδατωθεις κ δεν κανει για το μωρακι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου  :-)

@dimitroula30 kai @CME2205 καλη επιτυχια αυριο με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια! :-) οποτε νιωσετε καλα να μας πειτε την εμπειρια κ πως ειστε! 

@november rain περαστικα σου βρε κοριτσι μου! Αμαν πια ολα αυτα που σου τυχαινουν...υπομονη και κουραγιο κι ολα θα πανε καλα! 

 


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@november rain καλημερα κουκλα μου καταρχην περαστικα και ριξε ενα καλο ξεματιασμα γιατι δεν υπαρχει αυτο που περνας!! Μη μασας ομως. Προσωπικα πιστευω στη γλωσσοφαγια πολυ, κανε το σταυρο σου και ολα θα πανε καλα. Για μενα η μεγαλη μερα εφτασε. Ανυπομονω να ερθει το απογευμα.!!φιλακια

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30 & @CME2205 καλημερα κοριτσια! Τι καλα! Με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας σημερα!!ολα θα πανε τέλεια!

@november rain τι να πω ... περνας δυσκολα ... κουραγιο περαστικα... λιγο εμεινε!

Εγω κοριτσια εχω συσπασουλες ακανονιστα κ απο χτες ποναω αρκετα απο κατω οταν στεκομαι ορθια κ οταν περπαταω... αντε μπας κ ερθει κ το δικο μου σημερα αυριο....39&3 σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα και CME2205 με έναν πόνο και με το καλό να πάρετε αγκαλιά τα παιδάκια σας!!

Όσο για τις υπόλοιπες ζηλεύουμε και περιμένουμε την σειρά μας... εγώ κορίτσια είμαι καλύτερα από χθες,η γαστρεντερίτιδα υποχώρησε, μόνο ο γιος μου έκανε κάτι νερά σήμερα το πρωί,η κόρη μου καλύτερα, νομίζω αύριο θα την πάω σχολείο,τον γιό μου δεν νομίζω...η μικρούλα την έχει γλιτώσει προς το παρόν, εύχομαι να μην κολλήσει κιαυτη γιατί θα αποτελειωθω.. Τα έχω όλα ανοιχτά,παράθυρα, παπλώματα, σεντόνια όλα να αερίζονται να σκοτωθούν τα μικρόβια... τί άλλο μου απόμεινε;; τρώμε λαπα και φρυγανιές οικογενειακώς:shock:

Α! θυμιατισα κιόλας σήμερα το πρωί,μπας και μας έχουν γλωσσοφαει ... και εγώ πιστεύω στην γλωσσοφαγιά και ανάβω σχεδόν πάντα το καντηλακι στο σπίτι μας


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Συγγνώμη που χάθηκα αλλά στο μαιευτήριο το tablet δεν έπιανε γτ το WiFi ήταν για ολους το ίδιο . Γέννησα την Παρασκευή , με καισαρική , αφού πρώτα είχα μπει από την Πέμπτη το βράδυ για πρόκληση . Το μωρό τλκ δεν κατέβαινε κ ούτε ο τράχηλος . Έτσι καταλήξαμε σε καισαρική . Γεννήθηκε 3330 γρ. Είμαι πολύ ευτυχισμένη !!!τωρα είμαστε σπιτι! @dimitroula30 Και @CME2205 περιμένουμε νέα σας .

  • Μου αρέσει 3

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...