Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 31 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευτυχώς τις ακύρωσα τις ινοφερτ, ούτως ή άλλως δεν είναι για την δική μου περίπτωση,δεν έχω πολυκυστικες.Θα συνεχίσω τα μολερς,το φιλισιν και θα ξεκινήσω το q10,πιστεύω είμαι καλυμμένη 

      Τον πήρα τηλ και μου είπε πως 30mg ημερησίως είναι μια χαρά.Γενικα πάντα ρωτάω,αλλά αυτή τη φορά έκανα βλακεία και αγόρασα βιταμίνες που δεν είναι κατάλληλες για μένα.Ευτυχως πήρα τη φαρμακοποιό μου και τις ακύρωσα,οπότε δεν θα παρω καθόλου ινοφερτ 

      Πήρα τηλ τη φαρμακοποιό μου και ευτυχώς μπορέσει και ακύρωσε την παραγγελία.Μονο το q10 και τις wellman θα αγοράσουμε 🙂Πάλι καλά,τζάμπα λεφτά θα έδινα και δεν μου περισσεύουν κιολας

      Καλα έκανες και τις ακύρωσες και πρόλαβες εγκαίρως ! Δεν φταις από το άγχος σου προσπαθείς το καλύτερο!

      1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Πολύ ευχάριστα νέα !!! Μακάρι να καταφέρει να πάρει μεγαλύτερη άδεια η έστω αυτές Τίς μέρες που θα καθίσει να ξεκουραστεί ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Μωρέ όποτε τα παίρνω θα πέφτω για υπνο.δεν γίνεται αλλιώς.χαλαλι !!!!!Για το σπορακι μου θα αντέξω τα πάντα.

Εννοείται η μανούλα τα πάντα αντέχει!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 15 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλησπερα σας! Κελυ μου μπραβο σου! Πολυ χαρηκα για σενα! Αντε και γω περιμενω πως και πως να παω την Πεμπτη για τον πρωτο υπερηχο! 

Loyloy μου ποσο σε ζηλευω που κοιμασαι! Εγω εχω 2 εβδομαδες να κοιμηθω! Κλεινουν τα ματια απο νωρις, πεφτω για υπνο, κοιμαμαι κανα 3ωρο και μετα ξαγρυπνη ολη τη νυχτα! Αντε να παω το πρωι στη δουλεια! Υποφερω!

Γιατί βρε κορίτσι μου σε πιάνουν αϋπνίες?Εγώ γενικότερα εχω θεμα με τον ύπνο.δεν κοιμάμαι εύκολα.τωρα με την εγκυμοσύνη όπου με βάλεις κοιμάμαι.παλι Καλά.να προλάβω όσο μπορώ γιατί μετά θα με ξενυχταει το σκατουλακι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Ωχ έχω γίνει τραγικό - κωμική με όλα αυτά :lol::D

Οχι τι λες αλλα δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο! Σκεφτομουν που εμενα ήταν σαν φρουιτ ζελέ και γελάω και με των δυο μας τις περιγραφές:lol: 

Οποτε αν εκανες νωρις περιμένεις αποτέλεσμα γύρω στις 23 έτσι; Αν ναι θα είμαι πρώτη και ακολουθείς ελπίζω ένδοξα!B)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Οχι τι λες αλλα δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε τόσο αστείο! Σκεφτομουν που εμενα ήταν σαν φρουιτ ζελέ και γελάω και με των δυο μας τις περιγραφές:lol: 

Οποτε αν εκανες νωρις περιμένεις αποτέλεσμα γύρω στις 23 έτσι; Αν ναι θα είμαι πρώτη και ακολουθείς ελπίζω ένδοξα!B)

Και εγώ γελάω μόνη μου. Ευτυχώς δλδ που ειμαστε μόνες γιατί θα μας περνούσαν για τρελές. Μακάρι! 

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

@Beboula25 @BettySt γελάω κι Εγώ μαζί σας με τις περιγραφές.μου χτες φτιάξει τη διάθεση.κοριτσακια μου άντε να χουμε ευχάριστα σύντομα!!!!!!!!!

Χαίρομαι που σου φτιάξαμε τη διάθεση! Ευχαριστούμε για την ευχή! 

@Beboula25 το καψαμε, μας πήραν χαμπάρι :lol:

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , BettySt είπε:

Χαίρομαι που σου φτιάξαμε τη διάθεση! Ευχαριστούμε για την ευχή! 

@Beboula25 το καψαμε, μας πήραν χαμπάρι :lol:

Χαχαχα ουυυ καλα είσαι έχει και συνέχεια μην αναπαυεστε!Παντως και να αδιαθετησω θα γελάω αλήθεια σας λέω:cool: @loyloy μου μακάρι!!! Και εσυ έτσι να γελάς αρχίζουν τα όμορφα τώρα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το στήθος θα εκραγεί.οι θηλες έχουν ενα τσούξιμο.αφηστε.ακουμπαει τι φανελάκι που είναι και βαμβακερό και πονάνε περισσότερο.οι ζαλάδες από τα χάπια πάνε κι έρχονται.εχω γίνει ένα με το καναπέ.το σπίτι σορρυ για την έκφραση μπουρδελο κι έτσι θα παραμείνει.σιγα μη σκάσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

Κορίτσια το στήθος θα εκραγεί.οι θηλες έχουν ενα τσούξιμο.αφηστε.ακουμπαει τι φανελάκι που είναι και βαμβακερό και πονάνε περισσότερο.οι ζαλάδες από τα χάπια πάνε κι έρχονται.εχω γίνει ένα με το καναπέ.το σπίτι σορρυ για την έκφραση μπουρδελο κι έτσι θα παραμείνει.σιγα μη σκάσω.

Καλε κάτσε ξάπλα άκου εκεί τώρα σιγά δεν παθαίνει τίποτα αν νιώσεις καλύτερα τα κανεις.Το στηθος όλο και φουσκώνει υπομονή ετοιμάζεται για το γαλατάκι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχαχα ουυυ καλα είσαι έχει και συνέχεια μην αναπαυεστε!Παντως και να αδιαθετησω θα γελάω αλήθεια σας λέω:cool: @loyloy μου μακάρι!!! Και εσυ έτσι να γελάς αρχίζουν τα όμορφα τώρα!!

Μου τέλειωσαν τα λαικς. "LIKE "

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια το στήθος θα εκραγεί.οι θηλες έχουν ενα τσούξιμο.αφηστε.ακουμπαει τι φανελάκι που είναι και βαμβακερό και πονάνε περισσότερο.οι ζαλάδες από τα χάπια πάνε κι έρχονται.εχω γίνει ένα με το καναπέ.το σπίτι σορρυ για την έκφραση μπουρδελο κι έτσι θα παραμείνει.σιγα μη σκάσω.

Υπομονή κορίτσι μου, είναι για καλό σκοπό! Θα περάσει γρήγορα το πρώτο τρίμηνο και μετά θα απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

@loyloy ποτε άρχισε να σε ενοχλει θυμάσαι;

Από την ωορρηξία και μετά ξεκινάει πάντα να με ενοχλεί.κανα 5ημερο πριν την αναμονή της περιόδου αυτή τη φορά άρχισε να γίνεται εντονότερο.αλλα στη 2η μέρα καθυστέρησης είδα να σχηματίζονται κάτι σαν μπαλάκια μικρά Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω πάνω στις θηλες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Από την ωορρηξία και μετά ξεκινάει πάντα να με ενοχλεί.κανα 5ημερο πριν την αναμονή της περιόδου αυτή τη φορά άρχισε να γίνεται εντονότερο.αλλα στη 2η μέρα καθυστέρησης είδα να σχηματίζονται κάτι σαν μπαλάκια μικρά Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω πάνω στις θηλες. 

Μοντγκόμερι λέγονται βγαίνουν στην εγκυμοσυνη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...