Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα Μπετουλα μου! Ναι έχω της περιοδου τα διασημα γουργουρητα μου, ξεκινούν μερες πριν μου έρθει.Σκεφτομουν την ερώτηση σου σχετικά με την fsh αλλα και την προλακτινη μου που είχα τσιμπημένη και μόλις αδιαθετησω θα παρακολουθήσω και πάλι τον κύκλο με τον γιατρό.Θα ήθελα την γνώμη σου σχετικά με την ένεση και τον χρόνο που γίνεται.Ξερω Εν πρώτης στο επιθυμητό μέγεθος των ωοθυλακιων αλλα μου έκανε εντυπωση που μου είπε να την κάνω την 16η άρα να έρθει ωορρηξια μέχρι και την 19η γιατί  μου είπε μετά την ένεση να έρθω σε επαφή την μεθεπόμενες μερες!Η απορία μου είναι λοιπόν αν το ένα στην 13η μέρα ήταν 20χιλ από ότι άκουσα στον υπέρηχο και τα αλλα μικρότερα τότε σε ποιο μέγεθος ήθελε να μου το φτάσει αν κρίνω πως μεγαλώνει περί του 1,5 κάθε μέρα μετά τις πέντε μερες θα είχε φτάσει κοντά στα 27χιλ.. Αρα σκέφτομαι σωστά πως ήθελε να σπάσει και τα αλλα:confused: Δεν τον ρώτησα τίποτα εκείνη την ημέρα δεν ξέρω γιατί κολλησα,φυσικά την επόμενη θα πω όλες μου τις απορίες.Τωρα ότι έγινε έγινε δεν ήθελα να την κάνω σταμάτησα νωρις και τις επαφές γενικά αυτό τον μήνα υπέρ χαλάρωσα το άφησα στο φλου.

Εγώ νομίζω ότι με την ένεση ήθελε να σπάσουν τα πιο μικρά και σου είπε να τη κάνεις μετά από τόσες μέρες γιατί τότε θα είχαν φτάσει το ιδανικό μέγεθος για να σπάσουν. Μετά το πιο μεγάλο κατά τη γνώμη μου θα είχε σπάσει ήδη πρίν τη ένεση. Από αυτά που μου περιγράφεις εγώ καταλαβαίνω διπλή ωορρηξία θα έκανες. Η ένεση εγώ και τις δύο φορές την έκανα στην 13η μέρα το πρωί και στην 15η μέρα το απόγευμα κάναμε σπερματεγχυση και τα αυγουλακια είχαν σπάσει. Εγώ αυτό που ξέρω για την ένεση είναι ότι μετά από 24-36 ώρες γίνεται η ωορρηξία . Το ωαριο ζει 12 ώρες άρα έχεις περιθώριο έως 48 ώρες μετά την ένεση να έρθεις σε επαφή. Εσύ πήρες τίποτα φάρμακα και έκανες παραπάνω ωάρια;

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!!! Εγω εδω με τις ναυτιες και τους εμετους μου... Αντι να καλυτερευουν, επιδεινωνονται... Εχω βαλει νεο στοχο πλεον, τις 16 εβδομάδες, αφου η 12η δεν ηταν αυτη που θα σταματαγαν οι εμετοι!!! Κατα τα αλλα ολα καλα και πολυ αγχος για την Τρίτη.. 

Ουφφφφ ρε παιδί μου δεν σε αφήνουν να χαλαρωσεις,  αλλά θα σταματήσουν που θα πάει! Μην αγχώνεσαι όλα καλά τα πάνε και θα δεις πόσο έχει μεγαλώσει το σποράκι σου. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , BettySt είπε:

Εγώ νομίζω ότι με την ένεση ήθελε να σπάσουν τα πιο μικρά και σου είπε να τη κάνεις μετά από τόσες μέρες γιατί τότε θα είχαν φτάσει το ιδανικό μέγεθος για να σπάσουν. Μετά το πιο μεγάλο κατά τη γνώμη μου θα είχε σπάσει ήδη πρίν τη ένεση. Από αυτά που μου περιγράφεις εγώ καταλαβαίνω διπλή ωορρηξία θα έκανες. Η ένεση εγώ και τις δύο φορές την έκανα στην 13η μέρα το πρωί και στην 15η μέρα το απόγευμα κάναμε σπερματεγχυση και τα αυγουλακια είχαν σπάσει. Εγώ αυτό που ξέρω για την ένεση είναι ότι μετά από 24-36 ώρες γίνεται η ωορρηξία . Το ωαριο ζει 12 ώρες άρα έχεις περιθώριο έως 48 ώρες μετά την ένεση να έρθεις σε επαφή. Εσύ πήρες τίποτα φάρμακα και έκανες παραπάνω ωάρια;

Ουφφφφ ρε παιδί μου δεν σε αφήνουν να χαλαρωσεις,  αλλά θα σταματήσουν που θα πάει! Μην αγχώνεσαι όλα καλά τα πάνε και θα δεις πόσο έχει μεγαλώσει το σποράκι σου. 

Ειμαι σιγουρη!!! Καθε φορα που εχω τετοια ξεσπασματα στον επόμενο υπερηχο ειναι τεράστιο!!! Αχχαχχαχαχα

Μακαρι να είναι και ολα καλα την Τρίτη και δεν πειράζει, θα το υπομεινω!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ειμαι σιγουρη!!! Καθε φορα που εχω τετοια ξεσπασματα στον επόμενο υπερηχο ειναι τεράστιο!!! Αχχαχχαχαχα

Μακαρι να είναι και ολα καλα την Τρίτη και δεν πειράζει, θα το υπομεινω!!! 

Θα είναι καλά! 

Η μπουμπου είναι λίγο ασταθο κορίτσι και δεν αφήνει τη μαμά να ηρεμισει, αλλά χαλάλι μετά δεν θα τα τιμασαι όλα αυτά. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , BettySt είπε:

Εγώ νομίζω ότι με την ένεση ήθελε να σπάσουν τα πιο μικρά και σου είπε να τη κάνεις μετά από τόσες μέρες γιατί τότε θα είχαν φτάσει το ιδανικό μέγεθος για να σπάσουν. Μετά το πιο μεγάλο κατά τη γνώμη μου θα είχε σπάσει ήδη πρίν τη ένεση. Από αυτά που μου περιγράφεις εγώ καταλαβαίνω διπλή ωορρηξία θα έκανες. Η ένεση εγώ και τις δύο φορές την έκανα στην 13η μέρα το πρωί και στην 15η μέρα το απόγευμα κάναμε σπερματεγχυση και τα αυγουλακια είχαν σπάσει. Εγώ αυτό που ξέρω για την ένεση είναι ότι μετά από 24-36 ώρες γίνεται η ωορρηξία . Το ωαριο ζει 12 ώρες άρα έχεις περιθώριο έως 48 ώρες μετά την ένεση να έρθεις σε επαφή. Εσύ πήρες τίποτα φάρμακα και έκανες παραπάνω ωάρια;

Ουφφφφ ρε παιδί μου δεν σε αφήνουν να χαλαρωσεις,  αλλά θα σταματήσουν που θα πάει! Μην αγχώνεσαι όλα καλά τα πάνε και θα δεις πόσο έχει μεγαλώσει το σποράκι σου. 

Οχι δεν πήρα κάτι.Την επόμενη θα τον ρωτήσω να μου εξηγήσει αναλυτικά να μην έχω αμφιβολία για τίποτα. Εσυ πως είσαι εκανες και άλλο ή τώρα θα κανεις;

πρίν από 19 λεπτά , BettySt είπε:

Θα είναι καλά! 

Η μπουμπου είναι λίγο ασταθο κορίτσι και δεν αφήνει τη μαμά να ηρεμισει, αλλά χαλάλι μετά δεν θα τα τιμασαι όλα αυτά. 

Τελικά μπουμπου είναι @anemoni1989;;;Τέλεια!!! Εγω αγοράκι ψήφιζα έπεσα έξω :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

πρίν από 17 λεπτά , Beboula25 είπε:

Οχι δεν πήρα κάτι.Την επόμενη θα τον ρωτήσω να μου εξηγήσει αναλυτικά να μην έχω αμφιβολία για τίποτα. Εσυ πως είσαι εκανες και άλλο ή τώρα θα κανεις;

Τελικά μπουμπου είναι @anemoni1989;;; Εγω αγοράκι ψήφιζα έπεσα έξω :P

Τώρα μπερδεύτηκα. Από που προέκυψαν τα άλλα αυγουλακια,  ένα δεν κάνουμε κάθε μήνα; :confused: Ρώτα τον όταν πας γιατί τώρα έχω και εγώ απορία. Εγώ συνεχίζω να "τα λέω "  με τον άντρα μου και βλέπουμε. Πιο μετά θα κανω ένα τεστ και θα σου πω. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι! Μάθαμε το φύλο ανεμώνη;;; Συγχαρητήρια! Κι εγω κοριτσάκι πιστευω πως εχω. Ας ειναι καλα βέβαια και οτι ειναι. Πάντως αν συνεχίσεις ετσι με εμετούς σε όλη την εγκυμοσυνη θα γίνεις μοντέλο! Μην πεις σε κανενα μέχρι το τελος οτι εισαι έγκυος. Πες οτι κανεις δίαιτα!!!! :-) 

Ευχαριστω κορίτσια για τα μηνύματα. Γενικά εχω ευαίσθητο στομάχι. Στην προηγούμενη εγκυμοσυνη είχα ανυπόφορες καουρες. Με το που έκλεισα 7 εβδομάδες ξεκίνησαν χαλαρά αλλα απο την όγδοη και ως την 9,5 που πήγα για υπέρηχο δε μπορούσα να βάλω τιποτα στο στομα μου.  Τα παντα είχαν καεί απο τα όξινα υγρά ως ΚΑΙ το στόμα μου. Ένιωθα πολυ μεγάλη δυσφορία. Αλλα το έβλεπα ως θετικό σημάδι οτι παει καλα η εγκυμοσυνη. Οταν πήγα στον γιατρο είδαμε πως το μωρό είχε πεθάνει οταν έκλεισα 8 εβδομάδες. Δηλαδη ολο αυτο το ανυπόφορο και αβάσταχτο ήταν αφού είχε ήδη πεθάνει το παιδι. Γι αυτο κι έπαιρνα αντιβιωσεις οταν ξεκίνησε αυτη η εγκυμοσυνη, γιατι ειχα κανει γαστροσκοπιση (γιατι άργησαν πολυ να υποχωρήσουν ολα τα παραπάνω) και μου είχαν βρει Φουλ το ελικοβακτηρίδιο. 

Τώρα πλέον προσέχω εξαρχής. Μπορει να εχω καουρες και ενοχλήσεις αλλα όχι σε εκείνον τον βαθμό Παναγία μου, καμία σχέση. Αλλα το στομαχάκι δεν αντέχει και πολλα. Θελω να πιστευω ομως πως αυτη τη φορα πάνε καλα τα πράγματα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , BettySt είπε:

 

 

 

 

 

Τώρα μπερδεύτηκα. Από που προέκυψαν τα άλλα αυγουλακια,  ένα δεν κάνουμε κάθε μήνα; :confused: Ρώτα τον όταν πας γιατί τώρα έχω και εγώ απορία. Εγώ συνεχίζω να "τα λέω "  με τον άντρα μου και βλέπουμε. Πιο μετά θα κανω ένα τεστ και θα σου πω. 

Μέχρι τώρα κάπου τρία έχω κάθε φορά και τον προηγούμενο δυο ένα αριστερά κ ένα δεξιά και με ρώτησε αν έχω ιστορικό με δίδυμα:!:Αλλα εννοείται το ένα είναι το επικρατέστερο για την ωορρηξια τα υπόλοιπα εκφυλίζονται. Πιτσιρικα θυμαμαι είχα πολλά σαν της κότας χαχαχα..Έχω ακόμα παλιό  υπερηχο και τους νέους για αυτό στανταρ αυτό που σου λέω αλλα φυσικά θα τον ρωτήσω και θα σου πω! 

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω Betty πως έκανες ωορρηξία 10η με 11η ημέρα του κύκλου και σύντομα θα εχουμε τα νέα σου! Ελπιζω να ειναι καλα! Αλλα αν συνεχίζετε και τα λέτε, εντάξει... Κακό δεν κανει! Ευχάριστες συζητήσεις ειναι αυτές! :-) 

 Beboula ειπαμε, τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης ειναι ίδια με της περιόδου. Εγω ευχομαι να εισαι έγκυος! Όσο για τα αυγουλακια, καθε μήνα μεγαλώνουν αρκετά σε καθε ωοθηκη, αλλα καποια στιγμή επικρατεί συνήθως ενα και λίγες φορές δυο. Ο γιατρος ήθελε μαλλον να βοηθησει να αναπτυχθούν και τα αλλα δυο που δεν ήταν απο τα επικρατέστερα. Γιατι ετσι θα ειχες περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!!! Εγω εδω με τις ναυτιες και τους εμετους μου... Αντι να καλυτερευουν, επιδεινωνονται... Εχω βαλει νεο στοχο πλεον, τις 16 εβδομάδες, αφου η 12η δεν ηταν αυτη που θα σταματαγαν οι εμετοι!!! Κατα τα αλλα ολα καλα και πολυ αγχος για την Τρίτη.. 

Ελα λίγο εμεινε.ολα καλα θα πάνε.θα το δεις.εγω κάτι ανακατωσούρες νιώθω ποτε ποτε και πονακια χαμηλά Αριστερά.το στήθος σταθερή αξία πόνος πρήξιμο.

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κι απο εμενα! Πριν λιγο ήπια φρεσκοστυμμένο χυμό πορτοκαλι και εκανα κατευθείαν εμετό. Να το πάρω σαν κο δείγμα;; Γενικά το στομάχι μου υποφέρει. Δεν χωνεύει για ώρες και δεν ανέχεται πλέον βαριά πράγματα. 

Αχ τι ωραία.εγω όποτε νιώθω χάλια χαίρομαι.συμπτωματα κορίτσι μου.ολα προχωράνε Καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Εγω νομιζω Betty πως έκανες ωορρηξία 10η με 11η ημέρα του κύκλου και σύντομα θα εχουμε τα νέα σου! Ελπιζω να ειναι καλα! Αλλα αν συνεχίζετε και τα λέτε, εντάξει... Κακό δεν κανει! Ευχάριστες συζητήσεις ειναι αυτές! :-) 

 Beboula ειπαμε, τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης ειναι ίδια με της περιόδου. Εγω ευχομαι να εισαι έγκυος! Όσο για τα αυγουλακια, καθε μήνα μεγαλώνουν αρκετά σε καθε ωοθηκη, αλλα καποια στιγμή επικρατεί συνήθως ενα και λίγες φορές δυο. Ο γιατρος ήθελε μαλλον να βοηθησει να αναπτυχθούν και τα αλλα δυο που δεν ήταν απο τα επικρατέστερα. Γιατι ετσι θα ειχες περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι αυτό ήθελε πιστεύω αλλα εκτός του ότι ήθελα να προσπαθήσω έτσι φοβήθηκα κιολας μην χαλάσει ο κυκλος.Βεβαια καλα που δεν την έκανα γιατί την ημέρα που θα έπρεπε να έχω επαφή εγω ήμουν στα τάρταρα είχαμε θέμα υγειας στην οικογένεια με νοσοκομείο και δεν με ένοιαζε τίποτα εκείνες τις ημερες και φυσικά δεν είχα όρεξη για επαφές με την καμία οποτε τσάμπα θα την έκανα.

Ολα καλα να πάνε να έχεις ήρεμη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έκανα το τεστ και είναι αρκετά έντονη η γραμμή αλλά όχι πάλι σαν τη ελέγχου. Τώρα η έχω κάνει ωορρηξία τις μέρες που είπε η Π.Λ. Λ.  η σήμερα 15η μέρα του κύκλου ως συνήθως η χάλασε αυτό το μήνα το κύκλο μου με τα αντισυλληπτικα και θα κάνω αργότερα ωορρηξία. Εγώ έχω πονακια εδώ και 2 μέρες και σήμερα έχω και κάτι ενοχλήσεις στις ωοθήκες. Το τεστ πάντως σήμερα είναι πιό έντονο από όλες τις μέρες. Οι μόνες μέρες που δεν κάναμε κάτι είναι 10η 11η .


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Οχι δεν πήρα κάτι.Την επόμενη θα τον ρωτήσω να μου εξηγήσει αναλυτικά να μην έχω αμφιβολία για τίποτα. Εσυ πως είσαι εκανες και άλλο ή τώρα θα κανεις;

Τελικά μπουμπου είναι @anemoni1989;;;Τέλεια!!! Εγω αγοράκι ψήφιζα έπεσα έξω :P

Οχι παιδια δε μαθαμε ακομη.. Την Τριτη εχω αυχενική!!! Χχαχαχαχχαααζχαχα

Αλλα οποιος εχςι ακούσει τα χαιρια μου σε κοριτσι πονταρει... Μαλλον και το προαισθημα κι αλλων κοριτσιων συμφωνει με εμενα!!! Αχαχαχα

Για την ιστορία εγω ειμαι σιγουρη πως ειναι κοριτσι.. Μονο τα πεθερικα μου μιλανε για αγορι :P

1 hour ago, loyloy είπε:

Ελα λίγο εμεινε.ολα καλα θα πάνε.θα το δεις.εγω κάτι ανακατωσούρες νιώθω ποτε ποτε και πονακια χαμηλά Αριστερά.το στήθος σταθερή αξία πόνος πρήξιμο.

Αχ τι ωραία.εγω όποτε νιώθω χάλια χαίρομαι.συμπτωματα κορίτσι μου.ολα προχωράνε Καλά. :)

Παντως και εγω παρα την ταλαιπωρία μου,  αισθάνομαι ανακουφιση λογω συμπτωματων... Παρανοιαααα

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οχι παιδια δε μαθαμε ακομη.. Την Τριτη εχω αυχενική!!! Χχαχαχαχχαααζχαχα

Αλλα οποιος εχςι ακούσει τα χαιρια μου σε κοριτσι πονταρει... Μαλλον και το προαισθημα κι αλλων κοριτσιων συμφωνει με εμενα!!! Αχαχαχα

Για την ιστορία εγω ειμαι σιγουρη πως ειναι κοριτσι.. Μονο τα πεθερικα μου μιλανε για αγορι :P

Παντως και εγω παρα την ταλαιπωρία μου,  αισθάνομαι ανακουφιση λογω συμπτωματων... Παρανοιαααα

Καλύτερα εμετούς στο φουλ.προχτες λίγο μαλακωσε το στήθος και αγχωθηκα.τωρα με πονάει πολύ και πετάω από τη χαρα μου.

πρίν από 22 λεπτά , BettySt είπε:

Έκανα το τεστ και είναι αρκετά έντονη η γραμμή αλλά όχι πάλι σαν τη ελέγχου. Τώρα η έχω κάνει ωορρηξία τις μέρες που είπε η Π.Λ. Λ.  η σήμερα 15η μέρα του κύκλου ως συνήθως η χάλασε αυτό το μήνα το κύκλο μου με τα αντισυλληπτικα και θα κάνω αργότερα ωορρηξία. Εγώ έχω πονακια εδώ και 2 μέρες και σήμερα έχω και κάτι ενοχλήσεις στις ωοθήκες. Το τεστ πάντως σήμερα είναι πιό έντονο από όλες τις μέρες. Οι μόνες μέρες που δεν κάναμε κάτι είναι 10η 11η .

Απόλαυσε τον άντρα σου.μη το πω αλλιώς. :) .αχ μακάρι να λέμε όλες σε λίγο καιρό για τις εγκυμοσύνες μας και να είναι όλα καλά. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Καλύτερα εμετούς στο φουλ.προχτες λίγο μαλακωσε το στήθος και αγχωθηκα.τωρα με πονάει πολύ και πετάω από τη χαρα μου.

Απόλαυσε τον άντρα σου.μη το πω αλλιώς. :) .αχ μακάρι να λέμε όλες σε λίγο καιρό για τις εγκυμοσύνες μας και να είναι όλα καλά. 

Εγω να σου πω ζηλεύω τις φιλες μου που και μια χαρα ασυμπτωματικες εγκυμοσυνες ειχαν και χαλαρες ηταν!!! Αντιλαμβάνομαι πως δεν ειναι φυσιολογικο το αγχος μου και μακάρι στο μέλλον να το αποβαλλω γτ κακο κανει... Αλλα ημουν που ήμουν αγχωτικη,  ειναι και η παλλινδρομη στη μεση... Οποτε προσπαθώ απλα να χαλαρωνω όταν καταλαβαίνω πως παραλογιζομαι


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω να σου πω ζηλεύω τις φιλες μου που και μια χαρα ασυμπτωματικες εγκυμοσυνες ειχαν και χαλαρες ηταν!!! Αντιλαμβάνομαι πως δεν ειναι φυσιολογικο το αγχος μου και μακάρι στο μέλλον να το αποβαλλω γτ κακο κανει... Αλλα ημουν που ήμουν αγχωτικη,  ειναι και η παλλινδρομη στη μεση... Οποτε προσπαθώ απλα να χαλαρωνω όταν καταλαβαίνω πως παραλογιζομαι

Καλα κάνεις.εγω στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήμουν υπερχαλαρη.χωρις άγχος καθόλου.τωρα λόγο της παλλινδρομης τρέμω.προσεχω τον εαυτό μου υπερβολικά.οταν με βλέπει να υπερβάλλω ο φίλος μου μου λέει έγκυος είσαι Όχι άρρωστη ηρέμησε.και Έχει δίκιο.πρεπει να το απολαύσουμε.πθστευω Αύριο που θα κάνω τις εξετάσεις να δω αν ανέβηκε η οιστραδιολη και την αύξηση της χοριακης να ναι ολ α Καλά και να ηρεμήσω λίγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...