Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Elma86 είπε:

 

Υπομονή ως τη Δευτέρα θα κάνω!!Αλλώστε ξέρω οτι αυτές οι ταινίες δεν είναι οτι πιο ευαίσθητο.Θα πρέπει να παλέψω με τον εαυτό μου τις επόμενες 48 ώρες για να ξεχαστω βέβαια!!Το σιγουρο είναι οτι θα υπάρξει κλάμα τη Δευτέρα ελπίζω και ευχομαι να είναι από τη χαρά και το σοκ!! 

Στο εύχομαι κοριτσι μου να ειναι χειμαρος δακρυων χαρας!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι?το οτι εχει πρηστει το στηθος μου απο παρα πολυ νωρις δεν ειναι θετικο?απο τις γονες εοχε ερχισει κ πρηζοταν κ τωρα με ποναει αρκετα..βεβαια δεν σκεφτομαι τπτ προς το παρον γτ θα απογοητευτω στο τελος...σε μια βδομαδα περιμενω..

Λόγο τους στήθους το ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος.μακαρι σε μια βδομάδα να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Λόγο τους στήθους το ψιλιαστηκα ότι είμαι έγκυος.μακαρι σε μια βδομάδα να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

Μακάρι γτ και τον προηγ μηνα πονουσα πολυ και τπτ απλα αυτο που μου εκανε εντύπωση ειναι οτι πρηστηκε ενω ημουν στις γονιμες.επισης ειχα δει κ μοα σταγονα ροζ αλλα δεν θελω να δωσω σημασια...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακάρι γτ και τον προηγ μηνα πονουσα πολυ και τπτ απλα αυτο που μου εκανε εντύπωση ειναι οτι πρηστηκε ενω ημουν στις γονιμες.επισης ειχα δει κ μοα σταγονα ροζ αλλα δεν θελω να δωσω σημασια...

Δεν θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλά λίγες μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα και το στήθος πρησμένο.εχω μικρό στήθος, Δεν ξέρω αν είναι αυτό που το κάνει πιο έντονο τώρα με το πόνο.τα μπαλάκια μοντογκομερι στις θηλές  έχεις δει να σχηματίζονται?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλά λίγες μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα και το στήθος πρησμένο.εχω μικρό στήθος, Δεν ξέρω αν είναι αυτό που το κάνει πιο έντονο τώρα με το πόνο.τα μπαλάκια μοντογκομερι στις θηλές  έχεις δει να σχηματίζονται?

Ειναι πολυ νωρις για να αρχισω να ψαχνομαι για μοντγκομερι νομιζω...αν και τωρα που κοιταχτηκα ειδα αρκετα..αλλα εχω μια βδομαδα μπροστα μου...δλδ αυτη τη σταγονυα την ειδα την τεταρτη που μας περασε φαντασου.. οποτε μπορει κ να μην σημαινουν τπτ ολα αυτα ...κ εγω εχω μικρο στηθος κ το καταλαβαινω αμεσως 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ειναι πολυ νωρις για να αρχισω να ψαχνομαι για μοντγκομερι νομιζω...αν και τωρα που κοιταχτηκα ειδα αρκετα..αλλα εχω μια βδομαδα μπροστα μου...δλδ αυτη τη σταγονυα την ειδα την τεταρτη που μας περασε φαντασου.. οποτε μπορει κ να μην σημαινουν τπτ ολα αυτα ...κ εγω εχω μικρο στηθος κ το καταλαβαινω αμεσως 

Παρασκευη Κάνε τεστακι να δεις.μακαρι να τα καταφέρατε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Παρασκευη Κάνε τεστακι να δεις.μακαρι να τα καταφέρατε!!!!!!!!!

Μπα δεν θελω να κανω αν δεν εχω καθυστέρηση και απογοητευτω..μετα το σκ αν δεν εχει ερθει...θα δειξει..μακαρι να το πετυχαμε αυτον τον μήνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν θελω να κανω αν δεν εχω καθυστέρηση και απογοητευτω..μετα το σκ αν δεν εχει ερθει...θα δειξει..μακαρι να το πετυχαμε αυτον τον μήνα

Στο εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

 

Υπομονή ως τη Δευτέρα θα κάνω!!Αλλώστε ξέρω οτι αυτές οι ταινίες δεν είναι οτι πιο ευαίσθητο.Θα πρέπει να παλέψω με τον εαυτό μου τις επόμενες 48 ώρες για να ξεχαστω βέβαια!!Το σιγουρο είναι οτι θα υπάρξει κλάμα τη Δευτέρα ελπίζω και ευχομαι να είναι από τη χαρά και το σοκ!! 

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα στο εύχομαι ολόψυχα να κλαις από χαρά!!! Θα τα λέμε εδώ μέχρι την Δευτέρα να ξεχνιέσαι :)

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ειναι πολυ νωρις για να αρχισω να ψαχνομαι για μοντγκομερι νομιζω...αν και τωρα που κοιταχτηκα ειδα αρκετα..αλλα εχω μια βδομαδα μπροστα μου...δλδ αυτη τη σταγονυα την ειδα την τεταρτη που μας περασε φαντασου.. οποτε μπορει κ να μην σημαινουν τπτ ολα αυτα ...κ εγω εχω μικρο στηθος κ το καταλαβαινω αμεσως 

Κρατήσου Δήμητρα μακάρι αυτή την φορά να το έχετε τσακώσει γερά!Οσο για το στηθος συνηθως πρηζεται από τις γονιμες και μετά οποτε με αυτό δεν βγαζεις άκρη.Ταπεινη μου γνώμη σύμπτωμα θετικό είναι αν και μέχρι την ημέρα που περιμένεις περιοδο το στηθος παραμένει πρησμένο και πονάει.. Και εγω μέχρι την Παρασκευή περιμένω και ελπίζω να έχω έκπληξη..

5 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Καλό Σ/Κ να έχετε! 

Γεια σου Μπετουλα μου πως είσαι εκανες άλλο τεστακι; Καλό Σ/Κ και σε εσένα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα στο εύχομαι ολόψυχα να κλαις από χαρά!!! Θα τα λέμε εδώ μέχρι την Δευτέρα να ξεχνιέσαι :)

Κρατήσου Δήμητρα μακάρι αυτή την φορά να το έχετε τσακώσει γερά!Οσο για το στηθος συνηθως πρηζεται από τις γονιμες και μετά οποτε με αυτό δεν βγαζεις άκρη.Ταπεινη μου γνώμη σύμπτωμα θετικό είναι αν και μέχρι την ημέρα που περιμένεις περιοδο το στηθος παραμένει πρησμένο και πονάει.. Και εγω μέχρι την Παρασκευή περιμένω και ελπίζω να έχω έκπληξη..

Γεια σου Μπετουλα μου πως είσαι εκανες άλλο τεστακι; Καλό Σ/Κ και σε εσένα!

Ααα μαζι περιμενουμε μπεμπουλα..μακαρι να εχω μα σας πω τα ευχαριστα αν κ δεν νομιζω γτ δεν ειχαμε κ πολλες επαφες..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα μαζι περιμενουμε μπεμπουλα..μακαρι να εχω μα σας πω τα ευχαριστα αν κ δεν νομιζω γτ δεν ειχαμε κ πολλες επαφες..

Σημασια έχει να ήταν τις καλές μερες και μια αρκεί δηλαδή.. Μακάρι να μας πεις και εσυ και τα υπόλοιπα κοριτσια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα στο εύχομαι ολόψυχα να κλαις από χαρά!!! Θα τα λέμε εδώ μέχρι την Δευτέρα να ξεχνιέσαι :)

Κρατήσου Δήμητρα μακάρι αυτή την φορά να το έχετε τσακώσει γερά!Οσο για το στηθος συνηθως πρηζεται από τις γονιμες και μετά οποτε με αυτό δεν βγαζεις άκρη.Ταπεινη μου γνώμη σύμπτωμα θετικό είναι αν και μέχρι την ημέρα που περιμένεις περιοδο το στηθος παραμένει πρησμένο και πονάει.. Και εγω μέχρι την Παρασκευή περιμένω και ελπίζω να έχω έκπληξη..

Γεια σου Μπετουλα μου πως είσαι εκανες άλλο τεστακι; Καλό Σ/Κ και σε εσένα!

Ευχαριστώ! Τώρα ετοιμάζομαι να κάνω. Θα σου πω σε λίγο τι γίνεται. Αν και χτες είχα πολύ εντονους πόνους, οπότε σήμερα η αύριο πρέπει να γίνει η ωορρηξία. Όπως κάθε μήνα δλδ. 

@P.L.L. Τι κάνεις,  όλα καλά; Κορίτσι μου να είσαι καλά που μας είπες για το pre seed , κάνει φοβερή δουλειά! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι?το οτι εχει πρηστει το στηθος μου απο παρα πολυ νωρις δεν ειναι θετικο?απο τις γονες εοχε ερχισει κ πρηζοταν κ τωρα με ποναει αρκετα..βεβαια δεν σκεφτομαι τπτ προς το παρον γτ θα απογοητευτω στο τελος...σε μια βδομαδα περιμενω..

Γεια σου Δημητρα!!! Φυσικα και ειναι θετικο!!! Μακαρι!!! Παντως ειναι πολυ καλο σημαδι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...