Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Γεια σας κοριτσάκια.κοιμηθηκα ένα 2ωρακι.ωραια ήταν.μου πε ο γιατρός ότι μπορεί να μου κάνουν ζαλάδες τα χάπια.ενταξει λε ω ας μου κάνουν.ενταξεο δεν υπήρχε.ηταν λες και ήμουν μεθυσμένη.να Θέλω να κάνω εμε το και να γυρνάνε ολ α. Τελικά βρήκα μια θέση που με ανακουφιζε στο καναπέ και κοιμήθηκα.

Ρωτα το γιατρο σου να τα βάζεις κολπικα αν ειναι... Δεν εχουν παρενέργειες! 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562


Διαφημίσεις

καλημέρα...τη δευτέρα έχω χοριακή και η αλήθεια είναι οτι από χθες έχω άγχος..Αυτή ήταν η δεύτερη εξωσωματική που σίγουρα πήγε καλύτερα από την πρώτη από άποψη εμβρύων δηλαδη..Από τη μια νιώθω ότι αυτή είναι η σειρά μου αλλά μετά έρχεται το μυαλό που λέει οτι θα είναι μια ακόμα απογοήτευση όπως έχω συνηθίσει τόσα χρόνια.. Δε νιώθω και τίποτα περίεργο είναι αλήθεια.Τις προηγούμενες μέρες πιο πολύ πονο΄θσε το στήθος και η κοιλιά. Τώρα σχεδόν τίποτα. Μονο που συγκινούμαι με κάτι χαζομάρες και κλαίω λίγο σαν τη χαζη!Εχω και κάτι τεστ ταινίες αλλά φοβάμαι να κάνω. Ουφ αυτά! τα είπα και ηρέμησα!! 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Elma86 είπε:

καλημέρα...τη δευτέρα έχω χοριακή και η αλήθεια είναι οτι από χθες έχω άγχος..Αυτή ήταν η δεύτερη εξωσωματική που σίγουρα πήγε καλύτερα από την πρώτη από άποψη εμβρύων δηλαδη..Από τη μια νιώθω ότι αυτή είναι η σειρά μου αλλά μετά έρχεται το μυαλό που λέει οτι θα είναι μια ακόμα απογοήτευση όπως έχω συνηθίσει τόσα χρόνια.. Δε νιώθω και τίποτα περίεργο είναι αλήθεια.Τις προηγούμενες μέρες πιο πολύ πονο΄θσε το στήθος και η κοιλιά. Τώρα σχεδόν τίποτα. Μονο που συγκινούμαι με κάτι χαζομάρες και κλαίω λίγο σαν τη χαζη!Εχω και κάτι τεστ ταινίες αλλά φοβάμαι να κάνω. Ουφ αυτά! τα είπα και ηρέμησα!! 

Καλημέρα.μη κάνεις τεστ καλύτερα.μπορει να βγει να αρνητικό και να είναι λάθος αποτέλεσμα.τη Δευτέρα μια κι έξω.απ'οτι βλέπεις η μια εγκυμοσύνη έρχεται μετά την άλλη στο θεματάκι μας.δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι Όπως λε ω πάντα σε όλες γιατί τώρα που μπήκα κι εγώ στο χώρο από άγχος άλλο τπτ .Δεν μπορώ να το ελέγξω.εχει ωραίο καιρο αν μπορείτε πήγαινε καμία βολτουλα με τον άντρα σου.μπορει να ξεχαστείς.αλλιως εδώ λέγε μας τις σκέψεις σου να βγαίνουν από μέσα σου.αν συγκινεισαι είναι καλό πάντως.προχτες έβαλα λάθος κανάλι στη τηλεοραση και αντί να βάλω το σωστο , έβαλα τα κλάματα γτ δεν μπορούσα να βάλω το κανάλι που ηθελ α.καταλαβαινεις το δούλεμα που έφαγα από τον άντρα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Elma86 είπε:

καλημέρα...τη δευτέρα έχω χοριακή και η αλήθεια είναι οτι από χθες έχω άγχος..Αυτή ήταν η δεύτερη εξωσωματική που σίγουρα πήγε καλύτερα από την πρώτη από άποψη εμβρύων δηλαδη..Από τη μια νιώθω ότι αυτή είναι η σειρά μου αλλά μετά έρχεται το μυαλό που λέει οτι θα είναι μια ακόμα απογοήτευση όπως έχω συνηθίσει τόσα χρόνια.. Δε νιώθω και τίποτα περίεργο είναι αλήθεια.Τις προηγούμενες μέρες πιο πολύ πονο΄θσε το στήθος και η κοιλιά. Τώρα σχεδόν τίποτα. Μονο που συγκινούμαι με κάτι χαζομάρες και κλαίω λίγο σαν τη χαζη!Εχω και κάτι τεστ ταινίες αλλά φοβάμαι να κάνω. Ουφ αυτά! τα είπα και ηρέμησα!! 

Ελμα μου υπομονη!!! Μην κάνεις τεστακι γιατι αμα δε δειξει θα εισαι με την αμφιβολία και πιο πολυ αγχος και αδικη στεναχωρια... Δυο μερούλες υπομονή!!! Εύχομαι τη Δευτέρα να έχουμε καλα νεακια απο εσενα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.μη κάνεις τεστ καλύτερα.μπορει να βγει να αρνητικό και να είναι λάθος αποτέλεσμα.τη Δευτέρα μια κι έξω.απ'οτι βλέπεις η μια εγκυμοσύνη έρχεται μετά την άλλη στο θεματάκι μας.δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι Όπως λε ω πάντα σε όλες γιατί τώρα που μπήκα κι εγώ στο χώρο από άγχος άλλο τπτ .Δεν μπορώ να το ελέγξω.εχει ωραίο καιρο αν μπορείτε πήγαινε καμία βολτουλα με τον άντρα σου.μπορει να ξεχαστείς.αλλιως εδώ λέγε μας τις σκέψεις σου να βγαίνουν από μέσα σου.αν συγκινεισαι είναι καλό πάντως.προχτες έβαλα λάθος κανάλι στη τηλεοραση και αντί να βάλω το σωστο , έβαλα τα κλάματα γτ δεν μπορούσα να βάλω το κανάλι που ηθελ α.καταλαβαινεις το δούλεμα που έφαγα από τον άντρα μου.

 

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ελμα μου υπομονη!!! Μην κάνεις τεστακι γιατι αμα δε δειξει θα εισαι με την αμφιβολία και πιο πολυ αγχος και αδικη στεναχωρια... Δυο μερούλες υπομονή!!! Εύχομαι τη Δευτέρα να έχουμε καλα νεακια απο εσενα!!! 

Υπομονή ως τη Δευτέρα θα κάνω!!Αλλώστε ξέρω οτι αυτές οι ταινίες δεν είναι οτι πιο ευαίσθητο.Θα πρέπει να παλέψω με τον εαυτό μου τις επόμενες 48 ώρες για να ξεχαστω βέβαια!!Το σιγουρο είναι οτι θα υπάρξει κλάμα τη Δευτέρα ελπίζω και ευχομαι να είναι από τη χαρά και το σοκ!! 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Elma86 είπε:

 

Υπομονή ως τη Δευτέρα θα κάνω!!Αλλώστε ξέρω οτι αυτές οι ταινίες δεν είναι οτι πιο ευαίσθητο.Θα πρέπει να παλέψω με τον εαυτό μου τις επόμενες 48 ώρες για να ξεχαστω βέβαια!!Το σιγουρο είναι οτι θα υπάρξει κλάμα τη Δευτέρα ελπίζω και ευχομαι να είναι από τη χαρά και το σοκ!! 

Κάνε θετικές σκέψεις όσο μπορείς! Σου εύχομαι να έχεις σούπερ νεα τη Δευτέρα.περιμενω κι εγώ τη Δευτέρα να κανω εξετασεις να δω αν αυξάνεται σωστα η χωριακη και αν ανεβηκε η οιστραδιολη.σε νιώθω.μες στο άγχος κινεγω.αντε να περάσει το ΣΚ.ελπιζω να κλαίμε μαζί από χαρά!!!!!!! :):):):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elma86 είπε:

καλημέρα...τη δευτέρα έχω χοριακή και η αλήθεια είναι οτι από χθες έχω άγχος..Αυτή ήταν η δεύτερη εξωσωματική που σίγουρα πήγε καλύτερα από την πρώτη από άποψη εμβρύων δηλαδη..Από τη μια νιώθω ότι αυτή είναι η σειρά μου αλλά μετά έρχεται το μυαλό που λέει οτι θα είναι μια ακόμα απογοήτευση όπως έχω συνηθίσει τόσα χρόνια.. Δε νιώθω και τίποτα περίεργο είναι αλήθεια.Τις προηγούμενες μέρες πιο πολύ πονο΄θσε το στήθος και η κοιλιά. Τώρα σχεδόν τίποτα. Μονο που συγκινούμαι με κάτι χαζομάρες και κλαίω λίγο σαν τη χαζη!Εχω και κάτι τεστ ταινίες αλλά φοβάμαι να κάνω. Ουφ αυτά! τα είπα και ηρέμησα!! 

Γειά σου Ελμακι! Έτσι να τα λες και να ηρεμεις! Όλα αυτά που λες είναι καλά σημάδια και εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα. Μην κάνεις τεστ, δύο μερούλες εμιναν μόνο. Ξέρω ότι δεν περνάνε με τίποτα, αλλά κάνε βόλτες, καφέ με φίλες και ότι άλλο σε ευχαριστεί και θα έρθει η Δευτέρα. Όπως το είπες : "ΕΊΝΑΙ Η ΣΕΙΡΆ ΣΟΥ! !!"

Σου στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια! ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι?το οτι εχει πρηστει το στηθος μου απο παρα πολυ νωρις δεν ειναι θετικο?απο τις γονες εοχε ερχισει κ πρηζοταν κ τωρα με ποναει αρκετα..βεβαια δεν σκεφτομαι τπτ προς το παρον γτ θα απογοητευτω στο τελος...σε μια βδομαδα περιμενω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...