Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , rafaelatarzan είπε:

θα γινουν θα γινουν κ θα σκασουν ....λες 3???? α μπα θα σκασω εγω μετα ...η οχι??? μωρε δεν πα να κανω κ 5....τι με νοιαζει...να ναι καλα μονο ...

Μπράβο! Με το καλό η ωοληψια σου!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

κοριτσια μ κοριτσια μ....τι νεα πηρα εγω να ξερετε τωρα ...μολις γυρισα απο γιατρο γιατι με παρακολουθει να δει πως μεγαλωνουν τα αυγακια μ κ επαθα πλακα...εχω πολυ καλη ανταποκριση μ λεει....δευτερα η τριτη το πολυ θα μ τα πάρει.....παναγια μ τι χαρα ειναι αυτη μ λετε???? τοση γρηγορη ανταποκριση δεν ειχε ξαναδει λεει...οποποποπο πεταω σας....ερχονται τα σπορακια μ....( γιατι 2 θα κναω σας το λεω απο τωρα να στε προετοιμασμενες για το μετα να με ανεχεσται.).ερχομαι αθηνα ερχομαιιιιιιιιιιιιι...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Αντι οποποοοοπο καλύτερα λέγε κοκοκοκο Χαχαχα! Έτσι μπράβο κοπέλα μου όλα καλα είναι και θα γίνουν καλύτερα θα δεις!!!  Έλα Αθήνα σε περιμενουμεεεε!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Μπράβο! Με το καλό η ωοληψια σου!

σε ευχαριατω γλυκουλα μ....να ξρατας ρο μπθζελακι γρηγορα αγκαλια ....με υγεια 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αντι οποποοοοπο καλύτερα λέγε κοκοκοκο Χαχαχα! Έτσι μπράβο κοπέλα μου όλα καλα είναι και θα γίνουν καλύτερα θα δεις!!!  Έλα Αθήνα σε περιμενουμεεεε!!! 

κοκοκοκοκοκοοοκοκο κοκοκοκκοκο θα πεταξω απο την χαρα μ σας λεω....ερχομαι @Beboula25. ερχομαι....θα ναι γουρλιδικη αυτη ρην φορα η αθηνα για μενα...το νιωθω σας λεω....θα γινω μανα αααααα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@giotitsa καλα ειμαι κοπελα μ ευχομαι κ εσυ να εισαι καλα ψυχολογικα κ σωματικα.....εμεις κοριτσια πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τον γιατρο καναμε την καμπυλη σακχαρου αυριο το πρωι θα βγουν τα αποτελεσματα ας δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Ειδαμε κ την μπεμπουλα μας ειναι σχεδον 1κιλο 900κατι γραμμαρια ειναι με το κεφαλι κατω κ μαλλον μας ειπε ο γιατρος ετσι θα μεινει δυσκολα γυρναει λογω χωρου! Ολα καλα λοιπον δοξα τον Θεουλη συνεχιζουμε επομενο ραντεβου σε 26/10 π θα ειμαι 32εβδομαδων! 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!:wub:

Μπραβο Βαλεντινακι!!! Ολα πανε πολυ καλα! Και εγω αυριο θα παω για υπερηχο και ανυπομονω...Δεν μ λες?? Σε ποια βδομαδα εισαι τωρα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριατω γλυκουλα μ....να ξρατας ρο μπθζελακι γρηγορα αγκαλια ....με υγεια 

κοκοκοκοκοκοοοκοκο κοκοκοκκοκο θα πεταξω απο την χαρα μ σας λεω....ερχομαι @Beboula25. ερχομαι....θα ναι γουρλιδικη αυτη ρην φορα η αθηνα για μενα...το νιωθω σας λεω....θα γινω μανα αααααα....

Χαχαχαχ! Πετά όσο θέλεις έτσι πρέπει να είσαι αισιόδοξη για την προσπάθεια που έρχεται να σε φέρει στην επίτευξη. Φυσικά  θα γίνεις μανούλα ❤️

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@giotitsa καλα ειμαι κοπελα μ ευχομαι κ εσυ να εισαι καλα ψυχολογικα κ σωματικα.....εμεις κοριτσια πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τον γιατρο καναμε την καμπυλη σακχαρου αυριο το πρωι θα βγουν τα αποτελεσματα ας δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Ειδαμε κ την μπεμπουλα μας ειναι σχεδον 1κιλο 900κατι γραμμαρια ειναι με το κεφαλι κατω κ μαλλον μας ειπε ο γιατρος ετσι θα μεινει δυσκολα γυρναει λογω χωρου! Ολα καλα λοιπον δοξα τον Θεουλη συνεχιζουμε επομενο ραντεβου σε 26/10 π θα ειμαι 32εβδομαδων! 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!:wub:

Κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι για την μικρούλα σου! Όλα καλα να είναι αύριο με τις εξετασεις να μας ενημερωσεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Μπραβο Βαλεντινακι!!! Ολα πανε πολυ καλα! Και εγω αυριο θα παω για υπερηχο και ανυπομονω...Δεν μ λες?? Σε ποια βδομαδα εισαι τωρα??

Καλο υπερηχο ευχομαι...διανυω την 26 καλη μου!!:grin:

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

 

Κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι για την μικρούλα σου! Όλα καλα να είναι αύριο με τις εξετασεις να μας ενημερωσεις! 

Θα σας ενημερωσω φυσικα κοριτσια μου ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!

πρίν από 30 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

θα γινουν θα γινουν κ θα σκασουν ....λες 3???? α μπα θα σκασω εγω μετα ...η οχι??? μωρε δεν πα να κανω κ 5....τι με νοιαζει...να ναι καλα μονο ...

Γερα και δυνατα και ας δωσει οσα θελει ο Θεος κοριτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

μωρε κ σε μενα τα ιδια λεει...αμα σ μοιασουν κιολας μ λεει κ ειναι κ κοριτσια παει ο ερμος που θα βρω να κρυφτω μ λεει.αχαχαχαχ θα μ φουνταρει λεμε

κοριτσαρος ολοκληρος ...

@rafaelatarzan κοριτσακι μουυυυυυυυ μπραβο ρε θηριο εσυ εισαι σιφουνας ετσι τι ειπαμε αεροστατα !!!!! εγω εχω βαλει ηδη διδυμα στην εικονα προφιλ 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@rafaelatarzan κοριτσακι μουυυυυυυυ μπραβο ρε θηριο εσυ εισαι σιφουνας ετσι τι ειπαμε αεροστατα !!!!! εγω εχω βαλει ηδη διδυμα στην εικονα προφιλ 

αεροστατα γιουπιιιιιιι....τι ομορφα ζουζουνια ειναι αυτα...τα ειδα ναι ...κ τα δικα μας ετσι υα ναι...ζουμπουρλουδικα ...σιφουνας ειμαι ναι...παλι καλα...γιατι μια μικρη αγωνια την ειχα...852 αυγα θα κανω ετσι γιατι μπορω...αχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rafaelatarzan είπε:

αεροστατα γιουπιιιιιιι....τι ομορφα ζουζουνια ειναι αυτα...τα ειδα ναι ...κ τα δικα μας ετσι υα ναι...ζουμπουρλουδικα ...σιφουνας ειμαι ναι...παλι καλα...γιατι μια μικρη αγωνια την ειχα...852 αυγα θα κανω ετσι γιατι μπορω...αχαχαχαχχα

αχχαχααχχααχχαχαχααχχα @rafaelatarzan ααααααα εσυ και αν εισαι τρελοκομειο σαν και εμενα

 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε κορίτσια;;;πολλά δίδυμα βλέπω!! Και ο άντρας μου ειδε λέει στον ύπνο του προχθες ότι καναμε δίδυμα κοριτσάκια λεει!χαχα.

@giotitsa δεν πειράζει που αδιαθετησες.τον επόμενο μηνα έρχονται τα μωρά!!λίγη υπομονή ακόμα.. 

@P.L.L. όλα καλά κορίτσι μου;

@Diavolitsa όλα αντιμετωπίζονται.σου εύχομαι οσο το δυνατόν πιο ανώδυνα.να μην ταλαιπωρηθείς.

@rafaelatarzan μπράβο κορίτσι μου!!με το καλό!να πάνε όλα τέλεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , giotitsa είπε:

αχχαχααχχααχχαχαχααχχα @rafaelatarzan ααααααα εσυ και αν εισαι τρελοκομειο σαν και εμενα

 

θελει τρελα η ζωη @giotitsa. μ.αλλιως δεν περναει...

πρίν από 1 λεπτό , Nansy29 είπε:

Τι έγινε βρε κορίτσια;;;πολλά δίδυμα βλέπω!! Και ο άντρας μου ειδε λέει στον ύπνο του προχθες ότι καναμε δίδυμα κοριτσάκια λεει!χαχα.

@giotitsa δεν πειράζει που αδιαθετησες.τον επόμενο μηνα έρχονται τα μωρά!!λίγη υπομονή ακόμα.. 

@P.L.L. όλα καλά κορίτσι μου;

@Diavolitsa όλα αντιμετωπίζονται.σου εύχομαι οσο το δυνατόν πιο ανώδυνα.να μην ταλαιπωρηθείς.

@rafaelatarzan μπράβο κορίτσι μου!!με το καλό!να πάνε όλα τέλεια!

αμαν κ αλλη με 2δυμα..αχαχαχαα ετσι να μαζευτουμε ολες μαζι ...

πρίν από 1 λεπτό , rafaelatarzan είπε:

θελει τρελα η ζωη @giotitsa. μ.αλλιως δεν περναει...

αμαν κ αλλη με 2δυμα..αχαχαχαα ετσι να μαζευτουμε ολες μαζι ...

@Nansy29. θα τους δωσουμε το μυαλο στο χερι των αντρων μας...εσυ πως εισαι αγαπη???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια είστε σίγουρες για τα δίδυμα? Εγώ βλέπω την ξαδέρφη μου και πραγματικά τρομάζω για το πως τα βγάζει πέρα! Χαρά στο κουράγιο σας!!! 

μωρε κ 3δυμα μην σ πω.αχαχχα   ας φεριε ο θεος οτι κ οσα θελει αγαπη μ...μονο υγεια θελω κ ολα τα αλλ γινονται.εσυ πως εισαι αγαπη??? αν θυμαμαι καλα αυριο δεν πας να δεις το ζουζουνι σ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

μωρε κ 3δυμα μην σ πω.αχαχχα   ας φεριε ο θεος οτι κ οσα θελει αγαπη μ...μονο υγεια θελω κ ολα τα αλλ γινονται.εσυ πως εισαι αγαπη??? αν θυμαμαι καλα αυριο δεν πας να δεις το ζουζουνι σ???

Μπραβο σου!!!!!πολυ χάρηκα!!!αντε με το καλό!!!σου είπε περίπου ποσά βλέπει;


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nadiaki165 είπε:

Μπραβο σου!!!!!πολυ χάρηκα!!!αντε με το καλό!!!σου είπε περίπου ποσά βλέπει;

οχι δεν μ ειπε μ αγαπη .αλλα πολλα μ ειπε...αρκετα για να κανει την δουλεια τ...κυριακη θα σας λω σιγουρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...