Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@giotitsa καλα ειμαι κοπελα μ ευχομαι κ εσυ να εισαι καλα ψυχολογικα κ σωματικα.....εμεις κοριτσια πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τον γιατρο καναμε την καμπυλη σακχαρου αυριο το πρωι θα βγουν τα αποτελεσματα ας δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Ειδαμε κ την μπεμπουλα μας ειναι σχεδον 1κιλο 900κατι γραμμαρια ειναι με το κεφαλι κατω κ μαλλον μας ειπε ο γιατρος ετσι θα μεινει δυσκολα γυρναει λογω χωρου! Ολα καλα λοιπον δοξα τον Θεουλη συνεχιζουμε επομενο ραντεβου σε 26/10 π θα ειμαι 32εβδομαδων! 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!:wub:

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, giotitsa είπε:

@rafaelatarzan και @nadiaki165 και εγω μαζι παμε για τα διδυμααααααααααααααααααα

ωρε μανα μ....χαμος θα γινει...κ οι 3 με δυδιμα...

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@giotitsa καλα ειμαι κοπελα μ ευχομαι κ εσυ να εισαι καλα ψυχολογικα κ σωματικα.....εμεις κοριτσια πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τον γιατρο καναμε την καμπυλη σακχαρου αυριο το πρωι θα βγουν τα αποτελεσματα ας δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Ειδαμε κ την μπεμπουλα μας ειναι σχεδον 1κιλο 900κατι γραμμαρια ειναι με το κεφαλι κατω κ μαλλον μας ειπε ο γιατρος ετσι θα μεινει δυσκολα γυρναει λογω χωρου! Ολα καλα λοιπον δοξα τον Θεουλη συνεχιζουμε επομενο ραντεβου σε 26/10 π θα ειμαι 32εβδομαδων! 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!:wub:

μπραβο κοπελα μ...τι ωραι νεα ειναι αυτα ...συνχαρητηρια ...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

κοριτσακια μου καλημερα @rafaelatarzan @P.L.L. @vikaki82 @palmoira @ΒαλεντιναΧρηστος @Nansy29 και ολα ολα τα κοριτσια πως ειστε ;;; εγω δεν ειμαι καθολου καλα ψυχολογικα αδιαθετησα αλλα δεν ειναι απο αυτο που ειμαι χαλια ρε κοριτσια ισα ισα ειπα καλυτερα να αρχισω οπως μου ειπε ο γιατρος αλλα συμβαινει κατι σε μια κοπελα εδω μεσα στο forum η οποια εχει το μωρακι της στην ΜΕΝ εδω και 2 μηνες και σημερα δεν μου ειπε καλα νεα ρε κοριτσια ξερω οτι εχετε τα δικα σας ολες σας αλλα ανθρωποι ειμαστε και μαλιστα εδω μεσα ειμαστε ολες μια ομαδα οποια δεν επηρεαζεται ας μπει λιγο στο θεμα που θα της πω να στηριξει αυτη την κοπελα πραγματικα το χρειαζεται

 

Για την περίοδο όντως αργά η γρήγορα θα έρθει το μωράκι σας.τώρα για την κοπέλα εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είναι καλά το μωράκι τους.πραγματικά δύσκολες καταστάσεις αυτές.

@P.L.L. λυπάμαι πολύ,τι να πω ο άνθρωπος ,έφυγε γρήγορα κ ξαφνικά κ ίσως είναι κ αυτό που πονάει...εκεί δλδ που δεν τον περιμένεις.συλλυπητήρια στην οικογένεια.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, rafaelatarzan είπε:

ωρε μανα μ....χαμος θα γινει...κ οι 3 με δυδιμα...

:D:D:D

ο άντρας μου είπε ότι εάν γίνει αυτό μετά θα κάνει στείρωση!!έχω κ κληρονομικότητα βλέπεις!!!

 


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@giotitsa καλα ειμαι κοπελα μ ευχομαι κ εσυ να εισαι καλα ψυχολογικα κ σωματικα.....εμεις κοριτσια πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τον γιατρο καναμε την καμπυλη σακχαρου αυριο το πρωι θα βγουν τα αποτελεσματα ας δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!! Ειδαμε κ την μπεμπουλα μας ειναι σχεδον 1κιλο 900κατι γραμμαρια ειναι με το κεφαλι κατω κ μαλλον μας ειπε ο γιατρος ετσι θα μεινει δυσκολα γυρναει λογω χωρου! Ολα καλα λοιπον δοξα τον Θεουλη συνεχιζουμε επομενο ραντεβου σε 26/10 π θα ειμαι 32εβδομαδων! 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!:wub:

@ΒαλεντιναΧρηστος χμμμμ η μπεμπαρα σου ειναι τουρμπο μιλαμε οοοοο ψιλη θα σου βγει δεν πειραζει ας μεινει με το κεφαλι κατω ετσι θελει η κοπελα αρκει να πανε ολα καλα και σου ευχομαι και καλη καμπυλη ναι 

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

Για την περίοδο όντως αργά η γρήγορα θα έρθει το μωράκι σας.τώρα για την κοπέλα εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είναι καλά το μωράκι τους.πραγματικά δύσκολες καταστάσεις αυτές.

@P.L.L. λυπάμαι πολύ,τι να πω ο άνθρωπος ,έφυγε γρήγορα κ ξαφνικά κ ίσως είναι κ αυτό που πονάει...εκεί δλδ που δεν τον περιμένεις.συλλυπητήρια στην οικογένεια.

@*ζουζουνα*!!! ολα θα ερθουν αργα η γρηγορα ναι αστα εχω στενχωρηθει με την κοπελα 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , nadiaki165 είπε:

:D:D:D

ο άντρας μου είπε ότι εάν γίνει αυτό μετά θα κάνει στείρωση!!έχω κ κληρονομικότητα βλέπεις!!!

 

κ γω εχω κληρονομηκοτητα αγαπη...πριν 8 χρονια που χα το εξωμητριο ηταν διδυμη κυηση...το χα ξεχασει να σας το πω ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, rafaelatarzan είπε:

κ γω εχω κληρονομηκοτητα αγαπη...πριν 8 χρονια που χα το εξωμητριο ηταν διδυμη κυηση...το χα ξεχασει να σας το πω ...

@nadiaki165 και @rafaelatarzan εγω δεν εχω κληρονομικοτητα αλλα επειδη ετσι θελω ρε παιδι μου θα εχω διδυμα αχχαχαχααχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

 

μπραβο κοπελα μ...τι ωραι νεα ειναι αυτα ...συνχαρητηρια ...

 

πρίν από 5 λεπτά , giotitsa είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος χμμμμ η μπεμπαρα σου ειναι τουρμπο μιλαμε οοοοο ψιλη θα σου βγει δεν πειραζει ας μεινει με το κεφαλι κατω ετσι θελει η κοπελα αρκει να πανε ολα καλα και σου ευχομαι και καλη καμπυλη ναι 

Ευχαριστω κοριτσαρες μου να ειστε ολες καλα ευχομαιιι....ναι μας ειπε θα βγει ψηλο το κοροτσακι μας τα ποδαρακια μας βγαινουν 1μιση εβδομαδα μεγαλυτερα!

Εγω καθε φορα π ελεγα στο αντρα μ λες να εχουμε διδυμα;; Φρικαριζε τελειως:shock: εχουμε κ εμεις βλεπεις κληρονκμικοτητα η μαμα μ διδυμη ο αντρας μ διδυμος και 2ξαδερφες διδυμες παλι!!! Χαχαχαχ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

@nadiaki165 και @rafaelatarzan εγω δεν εχω κληρονομικοτητα αλλα επειδη ετσι θελω ρε παιδι μου θα εχω διδυμα αχχαχαχααχ

κ 3διμα μην σ πω....ετσι γιατι γουσταρεις κ καλα κανεις αγαπη...αμ τι παιζουμε τωρα???? οτι θελουμε εμεις θα κανουμε ...οοοοοο αμα ποια ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Ευχαριστω κοριτσαρες μου να ειστε ολες καλα ευχομαιιι....ναι μας ειπε θα βγει ψηλο το κοροτσακι μας τα ποδαρακια μας βγαινουν 1μιση εβδομαδα μεγαλυτερα!

Εγω καθε φορα π ελεγε στο αντρα μ λες να εχουμε διδυμα;; Φρικαριζε τελειως:shock:

@ΒαλεντιναΧρηστος χαχααχαααχ εμενα θελει τοσο πολυ και το ευχεται να εχουμε διδυμα  1 μιση βδομαδα μεγαλυτερα τα ποδια ωρε εεεε μπραβο η μπεμπαρα σου :o

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Ευχαριστω κοριτσαρες μου να ειστε ολες καλα ευχομαιιι....ναι μας ειπε θα βγει ψηλο το κοροτσακι μας τα ποδαρακια μας βγαινουν 1μιση εβδομαδα μεγαλυτερα!

Εγω καθε φορα π ελεγε στο αντρα μ λες να εχουμε διδυμα;; Φρικαριζε τελειως:shock:

μωρε κ σε μενα τα ιδια λεει...αμα σ μοιασουν κιολας μ λεει κ ειναι κ κοριτσια παει ο ερμος που θα βρω να κρυφτω μ λεει.αχαχαχαχ θα μ φουνταρει λεμε

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος χαχααχαααχ εμενα θελει τοσο πολυ και το ευχεται να εχουμε διδυμα  1 μιση βδομαδα μεγαλυτερα τα ποδια ωρε εεεε μπραβο η μπεμπαρα σου :o

κοριτσαρος ολοκληρος ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

μωρε κ σε μενα τα ιδια λεει...αμα σ μοιασουν κιολας μ λεει κ ειναι κ κοριτσια παει ο ερμος που θα βρω να κρυφτω μ λεει.αχαχαχαχ θα μ φουνταρει λεμε

κοριτσαρος ολοκληρος ...

Χαχαχαχ μαλλον καπως ετσι το σκεφτεται κ εμενα γιαυτο κ δεν θελει:-P

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος χαχααχαααχ εμενα θελει τοσο πολυ και το ευχεται να εχουμε διδυμα  1 μιση βδομαδα μεγαλυτερα τα ποδια ωρε εεεε μπραβο η μπεμπαρα σου :o

Ευχαριστω κοριτσια μ δοξασι ο Θεος να πανε καλα για ολες μας ευχομαι!!!❤❤❤


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μ κοριτσια μ....τι νεα πηρα εγω να ξερετε τωρα ...μολις γυρισα απο γιατρο γιατι με παρακολουθει να δει πως μεγαλωνουν τα αυγακια μ κ επαθα πλακα...εχω πολυ καλη ανταποκριση μ λεει....δευτερα η τριτη το πολυ θα μ τα πάρει.....παναγια μ τι χαρα ειναι αυτη μ λετε???? τοση γρηγορη ανταποκριση δεν ειχε ξαναδει λεει...οποποποπο πεταω σας....ερχονται τα σπορακια μ....( γιατι 2 θα κναω σας το λεω απο τωρα να στε προετοιμασμενες για το μετα να με ανεχεσται.).ερχομαι αθηνα ερχομαιιιιιιιιιιιιι...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, rafaelatarzan είπε:

κοριτσια μ κοριτσια μ....τι νεα πηρα εγω να ξερετε τωρα ...μολις γυρισα απο γιατρο γιατι με παρακολουθει να δει πως μεγαλωνουν τα αυγακια μ κ επαθα πλακα...εχω πολυ καλη ανταποκριση μ λεει....δευτερα η τριτη το πολυ θα μ τα πάρει.....παναγια μ τι χαρα ειναι αυτη μ λετε???? τοση γρηγορη ανταποκριση δεν ειχε ξαναδει λεει...οποποποπο πεταω σας....ερχονται τα σπορακια μ....( γιατι 2 θα κναω σας το λεω απο τωρα να στε προετοιμασμενες για το μετα να με ανεχεσται.).ερχομαι αθηνα ερχομαιιιιιιιιιιιιι...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μπραβο κοριτσι μ τελεια τα νεα σου πολλη χαρηκα με το καλο να γινουν εμβρυακια(γιατι οχι κ 3):grin:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο κοριτσι μ τελεια τα νεα σου πολλη χαρηκα με το καλο να γινουν εμβρυακια(γιατι οχι κ 3):grin:

θα γινουν θα γινουν κ θα σκασουν ....λες 3???? α μπα θα σκασω εγω μετα ...η οχι??? μωρε δεν πα να κανω κ 5....τι με νοιαζει...να ναι καλα μονο ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...