Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

οχι δεν μ ειπε μ αγαπη .αλλα πολλα μ ειπε...αρκετα για να κανει την δουλεια τ...κυριακη θα σας λω σιγουρα 

Τέλεια!!!αντε με το καλοοοοο


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 6 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό!

Είμαστε 14.8 χιλιοστά και παλμούς 176 το λεπτο!

Όλα καλά ευτυχώς!

Ε ρε ετοιμάζεται η μπέμπα.εχει πολλούς παλμούς και λένε τα κορίτσια πάνε τόσο γρήγορα.για να δουμε!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό!

Είμαστε 14.8 χιλιοστά και παλμούς 176 το λεπτο!

Όλα καλά ευτυχώς!

Μπραβο κοριτσακι μου μπραβο.ολα πανε καλα :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Ε ρε ετοιμάζεται η μπέμπα.εχει πολλούς παλμούς και λένε τα κορίτσια πάνε τόσο γρήγορα.για να δουμε!!!!!!

χαχχα...καλά μην το λες εγώ κ στους 2 γιους μέχρι κ την Αυχενική είχα 160+...τώρα δεν ξέρω...πάντως ακουγόταν διαφορετικά νομίζω.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό!

Είμαστε 14.8 χιλιοστά και παλμούς 176 το λεπτο!

Όλα καλά ευτυχώς!

μπραβο αγάπη...Τελειααααααααα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό!

Είμαστε 14.8 χιλιοστά και παλμούς 176 το λεπτο!

Όλα καλά ευτυχώς!

άντε ωραία,όλα σούπερ!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό!

Είμαστε 14.8 χιλιοστά και παλμούς 176 το λεπτο!

Όλα καλά ευτυχώς!

 

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Ε ρε ετοιμάζεται η μπέμπα.εχει πολλούς παλμούς και λένε τα κορίτσια πάνε τόσο γρήγορα.για να δουμε!!!!!!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου ετοιμαζεται η μπεμπιτσαα εμεις ειχαμε 200σφυξεις κ τελικα να την η μπεμπαρα!!! Ολα καλα κοπελα μ με το καλο... καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rafaelatarzan είπε:

θελει τρελα η ζωη @giotitsa. μ.αλλιως δεν περναει...

αμαν κ αλλη με 2δυμα..αχαχαχαα ετσι να μαζευτουμε ολες μαζι ...

@Nansy29. θα τους δωσουμε το μυαλο στο χερι των αντρων μας...εσυ πως εισαι αγαπη???

Χαχα!έτσι κορίτσι μου! Καλά είμαι! Φλερτάρω έντονα με την ιδέα των ελεύθερων επαφών αυτή τη στιγμή!Αλλά κρατιέμαι ας περιμένω καλυτερα το ραντεβού με τον γιατρο άντε μια εβδομάδα έμεινε να μας πει τι θα κάνουμε..Μήπως μας προτείνει κι εμας εξωσωματική τελικά..Για να δούμε.

@palmoira μάλλον θέλουμε τόσο πολύ αυτή τη στιγμή που θέλουμε κατευθείαν δυο μωρά!!σίγουρα στην πράξη αυτό είναι πολύ δύσκολο..Τώρα στην φαντασία μας ωραίο είναι!!Εσύ πως είσαι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια τι κανετε? Εγω αυριο εχω γιατρο...επιτελους γιατι ειμαι με ενα σωρο αποριες! Μα ειναι δυνατον να κανω πεντε βηματα και να κοκαλωνω απο το πετρωμα??? Ελεος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μόλις γύρισα και εγώ από το γιατρό! Όλα καλά, τελικά Μπέμπα έχουμε! Θα συνεχίσω να μένω στο κρεββάτι λόγω της αποκόλλησης που δεν έχει απορροφηθεί δυστυχώς. Αιματακι και καφέ θα βλέπω για πολύ καιρό. Για την περιδεση θα πάμε αργότερα που θα έχει υποχωρήσει το αίμα. Γενικά όλα καλά! Θα μας ξαναδεί σε τρεις εβδομάδες με το καλό και τότε θα εκτιμήσει για την περιδεση ξανά. Ευτυχως ο τράχηλος είναι κλειστός. 

  • Μου αρέσει 10

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα και εγώ από το γιατρό! Όλα καλά, τελικά Μπέμπα έχουμε! Θα συνεχίσω να μένω στο κρεββάτι λόγω της αποκόλλησης που δεν έχει απορροφηθεί δυστυχώς. Αιματακι και καφέ θα βλέπω για πολύ καιρό. Για την περιδεση θα πάμε αργότερα που θα έχει υποχωρήσει το αίμα. Γενικά όλα καλά! Θα μας ξαναδεί σε τρεις εβδομάδες με το καλό και τότε θα εκτιμήσει για την περιδεση ξανά. Ευτυχως ο τράχηλος είναι κλειστός. 

Καλα νεα κοπελα μου με το καλο η μπεμπουλα λοιπον!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Κοριτσια μου μόλις γύρισα και εγώ από το γιατρό! Όλα καλά, τελικά Μπέμπα έχουμε! Θα συνεχίσω να μένω στο κρεββάτι λόγω της αποκόλλησης που δεν έχει απορροφηθεί δυστυχώς. Αιματακι και καφέ θα βλέπω για πολύ καιρό. Για την περιδεση θα πάμε αργότερα που θα έχει υποχωρήσει το αίμα. Γενικά όλα καλά! Θα μας ξαναδεί σε τρεις εβδομάδες με το καλό και τότε θα εκτιμήσει για την περιδεση ξανά. Ευτυχως ο τράχηλος είναι κλειστός. 

Και άλλη μπουμπου στην παρέα μπράβο παλμοιρα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...