Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@demmikotευχαριστω κοριτσι μου...ετσι κι αλλιως με το που μπει ο ιουλιος θα πρεπει να το περιμενω...ειτε 11 ειτε 20 καποια στιγμη θα ρθει..

@Μαρίτσα10εσυ στις ποσες εβδομαδες θα γεννησεις;;

Κι εγω ολα τα ρουχαλακια στους 40 τα επλυνα...κι εγω εβαλα δεν εβαλα απορρυπαντικο το ιδιο ηταν...

Την Τρίτη που μίλησα με τον γιατρό...έκανε έναν γρήγορο υπολογισμό κ μου είπε ότι μπορώ σε 4 εβδομάδες να γεννήσω. Δηλαδή στις 36 εβδομάδες.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Την Τρίτη που μίλησα με τον γιατρό...έκανε έναν γρήγορο υπολογισμό κ μου είπε ότι μπορώ σε 4 εβδομάδες να γεννήσω. Δηλαδή στις 36 εβδομάδες.

Μια χαρα μαριτσα μου παντα τα διδυμακια τα βγαζουν πιο νωρις!!τι τελεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Την Τρίτη που μίλησα με τον γιατρό...έκανε έναν γρήγορο υπολογισμό κ μου είπε ότι μπορώ σε 4 εβδομάδες να γεννήσω. Δηλαδή στις 36 εβδομάδες.

Μια χαρα!!!Με το καλο!! 

  • Ευχαριστώ 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κ γω σιγα σιγα θα φτιαξω βαλιτσα.πηρα κ γω ενα νυχτικο απο τζαμπο σιγουρα θελω αλλα 3!ελενη ποιας εταιριας πηρες?

Τα χα δεο κ γω η αληθεια κ λεγα να παραηγειλω απο αυτη τη σελιδα καλα εκανες!

Σκέψου ότι εγώ πήρα τα πιο φθηνά τιραντε 12,9 το ένα...  Πραγματικά φανταστικά! Αξίζει! Έλεγα να πάρω κοντομάνικο αλλά όταν είχα την αιμορραγία νοσηλεύτηκα στο Ιάσω 3 νύχτες και είχε αφόρητη ζέστη και ήταν Απρίλιος... Οπότε τώρα θα είναι χειρότερα να το έχετε υπόψη σας! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...διάβασα όλες τι γράψατε ... 

Λοιπόν για τα ρούχα έχω να πω και εγώ πήρα το Eco Baby και από μυρωδιά δεν έχει καθόλου λες και τα έπλυνα με σκέτο νερό ... και πήγα πήρα και το συγκεκριμένο μήπως επειδή είναι οικολογικό με τα φυσικά του αρώματα μυρίζουν λίγο τα ρούχα αλλά τίποτα ... 

Καλά δεύτερο μπουκάλι δεν πρόκειται να πάρω θα προσπαθήσω να τα πλύνω με το κανονικό το απορρυπαντικό ... 

 

Πάντως κορίτσια όλες μας πλησιάζουμε ...ποτέ μιλούσαμε για την αυχενική ποτέ για την β επιπέδου και τώρα μετράμε αντίστροφα ... Πώς πέρασε έτσι ο καιρός από την μια δεν θέλω να τελειώσει λόγου φόβου και άγχους και από την άλλη θέλω και να την δω ... 

Άσε που όλοι μου λένε ότι ο άντρας μου θα ξανά ερωτευτεί και δεν εννοώ εμένα ...οπότε οποίες έχετε κοριτσάκι να ξέρετε πως όταν θα ρωτάει τι κάνει το κορίτσι μου δεν θα εννοεί εμάς χαχαχαχ 

Στις μανουλες που έχουν αγοράκια να ξέρετε πως θα σας λατρέψει ... 

Άσχετο λίγο το παραπάνω αλλά είπα να το πω ... 

Βλέπω και της βαλίτσες και νιώθω λες και θα πάω διακοπές ώρες ώρες χαχαχ ... 

Αν κορίτσια η δικιά μου κάνει την ρουτίνα ύπνου που έχει τώρα στην κοιλιά την έβαψα ... Το βράδυ κάνει πανηγύρι πλέον εκτός από το μυαλό μου που δεν βάζει γλώσσα μέσα(@Γλυκερια123 ) έχω και την μικρή που δεν βάζει ποπό κάτω ... 

 

Οπότε κορίτσια σχεδόν όλες μας είμαστε έτοιμες ? 

Εγώ σήμερα έπλυνα πάλι την κούνια το καροτσάκι το Πορτ μπεμπέ το καθισματακι αυτοκινήτου και θέλω να πιστεύω πως τα έχω όλα ... 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα ...διάβασα όλες τι γράψατε ... 

Λοιπόν για τα ρούχα έχω να πω και εγώ πήρα το Eco Baby και από μυρωδιά δεν έχει καθόλου λες και τα έπλυνα με σκέτο νερό ... και πήγα πήρα και το συγκεκριμένο μήπως επειδή είναι οικολογικό με τα φυσικά του αρώματα μυρίζουν λίγο τα ρούχα αλλά τίποτα ... 

Καλά δεύτερο μπουκάλι δεν πρόκειται να πάρω θα προσπαθήσω να τα πλύνω με το κανονικό το απορρυπαντικό ... 

 

Πάντως κορίτσια όλες μας πλησιάζουμε ...ποτέ μιλούσαμε για την αυχενική ποτέ για την β επιπέδου και τώρα μετράμε αντίστροφα ... Πώς πέρασε έτσι ο καιρός από την μια δεν θέλω να τελειώσει λόγου φόβου και άγχους και από την άλλη θέλω και να την δω ... 

Άσε που όλοι μου λένε ότι ο άντρας μου θα ξανά ερωτευτεί και δεν εννοώ εμένα ...οπότε οποίες έχετε κοριτσάκι να ξέρετε πως όταν θα ρωτάει τι κάνει το κορίτσι μου δεν θα εννοεί εμάς χαχαχαχ 

Στις μανουλες που έχουν αγοράκια να ξέρετε πως θα σας λατρέψει ... 

Άσχετο λίγο το παραπάνω αλλά είπα να το πω ... 

Βλέπω και της βαλίτσες και νιώθω λες και θα πάω διακοπές ώρες ώρες χαχαχ ... 

Αν κορίτσια η δικιά μου κάνει την ρουτίνα ύπνου που έχει τώρα στην κοιλιά την έβαψα ... Το βράδυ κάνει πανηγύρι πλέον εκτός από το μυαλό μου που δεν βάζει γλώσσα μέσα(@Γλυκερια123 ) έχω και την μικρή που δεν βάζει ποπό κάτω ... 

 

Οπότε κορίτσια σχεδόν όλες μας είμαστε έτοιμες ? 

Εγώ σήμερα έπλυνα πάλι την κούνια το καροτσάκι το Πορτ μπεμπέ το καθισματακι αυτοκινήτου και θέλω να πιστεύω πως τα έχω όλα ... 

Όταν λες τα έπλυνες, πώς δλδ;

Εγώ κ αγοράκι π περιμένω, με το που μπαίνει ο άντρας μ σπίτι, την κοιλιά μου ψάχνει, επίσης κοιμάται κ όλο θέλει να πιάνει κ την κοιλιά μου. Ερωτευμενάκια. :wub:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση
Just now, Elenpap είπε:

Όταν λες τα έπλυνες, πώς δλδ;

Εγώ κ αγοράκι π περιμένω, με το που μπαίνει ο άντρας μ σπίτι, την κοιλιά μου ψάχνει, επίσης κοιμάται κ όλο θέλει να πιάνει κ την κοιλιά μου. Ερωτευμενάκια. :wub:

 

Με σκέτο νερό και ένα πανακι τα έπλυνα ...να φύγουν η σκόνες πιο πολύ ... 

Τι γλυκούλης που ψάχνει την κοιλίτσα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giosotpk said:

Με σκέτο νερό και ένα πανακι τα έπλυνα ...να φύγουν η σκόνες πιο πολύ ... 

Τι γλυκούλης που ψάχνει την κοιλίτσα ... 

Ωραία, κάτι τέτοιο θα κάνω κ γω.

Αχ κ σενα θα πάθει με τη μικρή, αν κ νομίζω δν είναι θέμα φύλου. Βέβαια εντάξει, τα κοριτσάκια με τις κορδέλες κ τα φιογκακια είναι ζαχαρωτά. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Ωραία, κάτι τέτοιο θα κάνω κ γω.

Αχ κ σενα θα πάθει με τη μικρή, αν κ νομίζω δν είναι θέμα φύλου. Βέβαια εντάξει, τα κοριτσάκια με τις κορδέλες κ τα φιογκακια είναι ζαχαρωτά. :wub:

Δεν χρειάζεται πολλά πολλά και αν θέλεις τα ψεκάζεις όταν πλησιάζουν η μέρες με dettol ... Εξάλλου δεν είμαστε και για πολλά πολλά και εγώ αυτά που έκανα ήταν αρκετά ... 

Δεν ξέρω εγώ βλέπω τον εαυτό μου που έχω τρελή αδυναμία στον πατέρα μου και πιστεύω ότι η μικρή το ίδιο θα είναι ...αν το σκεφτείς όλα τα κοριτσάκια ναζακια στον μπαμπά κάνουν ενώ τα αγοράκια αγκαλίτσα και φιλάκι θέλουν από την μαμά ...  

Γερά να είναι και μόνο αυτό τίποτα άλλο ... 

  • Μου αρέσει 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Δεν χρειάζεται πολλά πολλά και αν θέλεις τα ψεκάζεις όταν πλησιάζουν η μέρες με dettol ... Εξάλλου δεν είμαστε και για πολλά πολλά και εγώ αυτά που έκανα ήταν αρκετά ... 

Δεν ξέρω εγώ βλέπω τον εαυτό μου που έχω τρελή αδυναμία στον πατέρα μου και πιστεύω ότι η μικρή το ίδιο θα είναι ...αν το σκεφτείς όλα τα κοριτσάκια ναζακια στον μπαμπά κάνουν ενώ τα αγοράκια αγκαλίτσα και φιλάκι θέλουν από την μαμά ...  

Γερά να είναι και μόνο αυτό τίποτα άλλο ... 

Συμφωνω με λιγο νερακι και ξυδι και μια χαρα θα ναι...dettol λενε δεν κανει...τωρα δεν ξερω ..κι εγω πλεον δε μπορω να κουνηθω καθολου.δυσκολευομαι παρα πολυ στα παντα χαχαχαχ..ισχυει οτι τα κοριτσακια εχουν περισσοτερη αδυναμια στον μπαμπα..αλλα σκεψου και το αλλο σε 15 χρονια που δεν θα την αφηνει ο μπαμπας να παει για καφε η να φορεσει σορτσακια στη μαμα θα τρεχει χαχαχαχαχ..και οντως περασε ο καιρος παρα πολυ γρηγορα..απιστευτο μου φαινεται...!!!

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Σταματήστε καλέ να λέτε περνάει ο καιρός, αγχωνομαι. Σε 15 - 20 μέρες γένναω. Νομίζω ότι εγώ θα κάνω το ποδαρικο. 

 ΠΗΤ έχω 9/7 αλλά με την χολοσταση ο γιατρός μου είπε 37 θα μπω. 37η θα είμαι 18-24/6. Μετράω ξαναμετραω έχεις καιρό λέω και μετά ξανά απαντώ ποιον κοροϊδεύεις; Γέννας!!! 

Το σκ θα καθαρίσω καρότσι και κάθισμα . Τα ρούχα είναι έτοιμα. Μόνο δίπλωμα θέλουν και ένα αυτοκόλλητο που είχα παραγγείλει για το δωμάτιο και λες και το έκαναν επίτηδες ήρθε τελευταίο. Μετά από Δευτέρα θα κλωσισω. Θα πάω για καφέ και ξανα για καφέ και ξανά μανα για καφέ. Και ο Θεός βοηθός.. 

Εμένα μου αρέσει που θα είμαι το μονο θηλυκό στο σπίτι. Ο άντρας μου λέει θα έχω άλλον άντρα να σε μοιράζομαι και θα σου πασπατευει το στήθος και θα χαίρομαι που καταντήσαμε. Χαχαχα. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι όταν πάει στην εφηβεία και πλακωνόμαστε θα φωνάζει "ρε πατέρα είναι τρελή αυτή ρε. Πες της κάτι"

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...