Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Γειά σας κοριτσάκια μουυυυ εγώ έχω ένα μωράκι χοντρουτσικοοοοο αχαχαχα.. Έβαλα παραπάνω κιλά επίσης απ όσο θα έπρεπε... Κλαφτα Χαράλαμπε.... Η κοριτσαρα μου είναι 170 γραμμάρια... Όσο για εμένα δεν θέλω να το συζητησωωωω... Τι μου καβετεε εσειςςςς πείτε μου νέα μπαίνω πολυ σπάνια τον τελευταίο καιρό αλλά δεν σας ξεχνω

  • Μου αρέσει 3

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Γειά σας κοριτσάκια μουυυυ εγώ έχω ένα μωράκι χοντρουτσικοοοοο αχαχαχα.. Έβαλα παραπάνω κιλά επίσης απ όσο θα έπρεπε... Κλαφτα Χαράλαμπε.... Η κοριτσαρα μου είναι 170 γραμμάρια... Όσο για εμένα δεν θέλω να το συζητησωωωω... Τι μου καβετεε εσειςςςς πείτε μου νέα μπαίνω πολυ σπάνια τον τελευταίο καιρό αλλά δεν σας ξεχνω

Κι εμένα που πριν δύο εβδομάδες το έβγαλε 220 τι να λέω; Αγχώθηκα έχω και το ζαχαρακι αλλά δεν έδειχνε να ανησυχεί. Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.

Just now, Spirto12 είπε:

Ftaioo...gt eno ekopsa to tsigaro ithela n kapnuso k molis kapnisa pare me kato

Το τσιγάρο δεν προκαλεί λυποθημιες. Σε κοπέλες που δεν δύναται να το κόψουν ο γιατρός επιτρέπει ως και τρια τη μέρα.

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εμένα που πριν δύο εβδομάδες το έβγαλε 220 τι να λέω; Αγχώθηκα έχω και το ζαχαρακι αλλά δεν έδειχνε να ανησυχεί. Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.

Εγώ πριν 2 μήνες είχα αιματοκρίτη 35 και στις χθεσινές εξετάσεις βγήκε 30.. Δεν ξέρω πόσο καλό είναι.. Ξεκίνησα τώρα και το σίδηρο και ασβέστιο. Πωπω κορίτσια πως πέρασε ο καιρός;;; αρχίσαμε 3 βδομαδων εδώ και φτάσαμε δεύτερο τριμηνο


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Εγώ πριν 2 μήνες είχα αιματοκρίτη 35 και στις χθεσινές εξετάσεις βγήκε 30.. Δεν ξέρω πόσο καλό είναι.. Ξεκίνησα τώρα και το σίδηρο και ασβέστιο. Πωπω κορίτσια πως πέρασε ο καιρός;;; αρχίσαμε 3 βδομαδων εδώ και φτάσαμε δεύτερο τριμηνο

Μα πες μου εσύ. Εγώ πλέον τρώω και κλωτσιές. Από αιματοκρίτη δε θυμάμαι να σου πω τις τιμές αλλά άμα παίρνεις σίδηρο θα στρώσει οπότε μην αγχώνεσαι. Κλωτσιά έφαγες εσυ ή αναμένεις;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια. Ήμασταν όλη μέρα έξω κ τώρα ήρθαμε σπίτι για φαΐ και θα πάμε εκκλησία. 

Τα κιλά σας δεν τα σχολιάζω καθόλου, είστε όλες μινιόν. Αχαχχαχ

Εμένα δε με ανέφερε γραμμάρια μωρού ακόμα. Στις 16 εβδ ήταν 10εκατοστα.ε πόσο βαρύ να ταν; χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εμένα που πριν δύο εβδομάδες το έβγαλε 220 τι να λέω; Αγχώθηκα έχω και το ζαχαρακι αλλά δεν έδειχνε να ανησυχεί. Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.

Το τσιγάρο δεν προκαλεί λυποθημιες. Σε κοπέλες που δεν δύναται να το κόψουν ο γιατρός επιτρέπει ως και τρια τη μέρα.

Απο τωρα γραμμαρια χαχαχα τυχερή Ελπιδα @Elpida88 που γραμμάρια εμεις ακομη για αυτα καλε ακου εκει γραμμάρια με το σταγονόμετρο μας λεει και αυτα που πρέπει αχχαχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Απο τωρα γραμμαρια χαχαχα τυχερή Ελπιδα @Elpida88 που γραμμάρια εμεις ακομη για αυτα καλε ακου εκει γραμμάρια με το σταγονόμετρο μας λεει και αυτα που πρέπει αχχαχαχχαχα

Κι εμένα που δεν λέει πολλά από μόνος του το πέταξε.... Χαχαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εμένα που δεν λέει πολλά από μόνος του το πέταξε.... Χαχαχαχαχα

Χαχαχχαα εμένα αν μου κατι τωρα εντωμεταξυ σημερα νιώθω κατι σαν κλωτσιες καλα μην φτανταστειτε τρομερα πράγματα αλλα νιώθω ετσι την κοιλια να τρανταζεται

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχχαα εμένα αν μου κατι τωρα εντωμεταξυ σημερα νιώθω κατι σαν κλωτσιες καλα μην φτανταστειτε τρομερα πράγματα αλλα νιώθω ετσι την κοιλια να τρανταζεται

Εεε κλωτσιές είναι μάνα μου τόσο δα σπορι είναι ακόμη τι φαντάζεσαι να νιώθεις σεισμό; Καλή αρχή λοιπόν!!! 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Εεε κλωτσιές είναι μάνα μου τόσο δα σπορι είναι ακόμη τι φαντάζεσαι να νιώθεις σεισμό; Καλή αρχή λοιπόν!!! 

ΧαχΧαχαχχαχαχχα και να φανταστεις οτι ειναι το δευτερο θεωρητικά και οτι πρέπει να το νιώθω χαχχαχαχα σπίρτο ειμαι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ΧαχΧαχαχχαχαχχα και να φανταστεις οτι ειναι το δευτερο θεωρητικά και οτι πρέπει να το νιώθω χαχχαχαχα σπίρτο ειμαι

Χαχαχαχαχα μη σκας μαρή σιγά


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα πες μου εσύ. Εγώ πλέον τρώω και κλωτσιές. Από αιματοκρίτη δε θυμάμαι να σου πω τις τιμές αλλά άμα παίρνεις σίδηρο θα στρώσει οπότε μην αγχώνεσαι. Κλωτσιά έφαγες εσυ ή αναμένεις;

Την έφαγα και την κλωτσιά μου 16 εβδομάδων και 2 ημερών παρακαλώ. Ένιωσα μπουρμπουλιθρες. Ήμουν ξαπλωμένη και σε φάση 'τι σκάτα έγινε τωρα' :shock:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elpida20 είπε:

Την έφαγα και την κλωτσιά μου 16 εβδομάδων και 2 ημερών παρακαλώ. Ένιωσα μπουρμπουλιθρες. Ήμουν ξαπλωμένη και σε φάση 'τι σκάτα έγινε τωρα' :shock:

Αγάπη κι εμένα ο αιματοκρίτης πέφτει, παίρνω σίδηρο!!!

Κι εμείς στρουμπουλες είμαστε, 190 γραμμάρια και 12 εκατοστά! Από σποράκια εγιναν ανθρωπάκια τα μωράκια μας βρε κορίτσια!!!

Να μπαίνεις να μας λες νέα σου Ελπιδακι❤

2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

ΧαχΧαχαχχαχαχχα και να φανταστεις οτι ειναι το δευτερο θεωρητικά και οτι πρέπει να το νιώθω χαχχαχαχα σπίρτο ειμαι

Άσε έχω πάθει φρίκη, δεν ξέρω πότε είναι έντερο και πότε μωρό και νευριάζω!!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Αγάπη κι εμένα ο αιματοκρίτης πέφτει, παίρνω σίδηρο!!!

Κι εμείς στρουμπουλες είμαστε, 190 γραμμάρια και 12 εκατοστά! Από σποράκια εγιναν ανθρωπάκια τα μωράκια μας βρε κορίτσια!!!

Να μπαίνεις να μας λες νέα σου Ελπιδακι❤

Άσε έχω πάθει φρίκη, δεν ξέρω πότε είναι έντερο και πότε μωρό και νευριάζω!!! Χαχαχα

Ναι γιατί εγω ξερω τα εχω χαμενα μωρε χαχαχχαχαχα αλλα χθες ενιωσα τρανταγματακια θα δώσουν παρον φιλη μου που θα παει σε αλλες νωρις σε αλλες πιο αργά αλλα θα δωσουν που θα παει

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...