Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καλημέρα! Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα αγάπες! Υγεία σε όλον τον κόσμο! Με το καλό τα μωράκια μας και ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας! Να περάσετε όλες πολυ όμορφα, και με φειδώ το φαγητό ε... Χαχαχαχα Φιλάκια πολλά!❤

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλή Ανάσταση να εχουμε με υγεία και αγάπη στα σπίτια μας.. με το καλό τα θαυματάκια μας γερά και δυνατά κι εμείς το ίδιο να τα πάρουμε αγκαλίτσα και να τα χαρούμε. Να.περασετε υπέροχα!!

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά σε όλες σας....Καλή ανάσταση....το Άγιο φως να πλημμυρίσει το είναι σας με αγαπη υγεία κ αισιοδοξια κ με το καλο τα μωρά σας σε όλες σας....

να προσέχετε πολλά θα είμαι εδώ γύρω....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααα μου γλυκά καλή ανάσταση με υγεία, αγάπη και χαρά για εσάς και τις οικογένειές σας!!! Με το καλό τα αγγελούδια μας!!! Του χρόνου τέτοια εποχή θα έχουν ήδη ξεπεταχτεί... :) Δεν σας έχω διαβάσει ακόμα αλλά θα το κάνω, είχα να μπω 2-3 μέρες..

@Clue @winspert κορίτσια αν θυμάμαι καλά εσείς οι 2 δεν παίρνετε το hemafer? Εκτός από μασώμενο μήπως σας έχουν πει και αν μπορούμε να το καταπίνουμε με νερό? Λόγω του χρώματος του, έχω παρατηρήσει ότι την ώρα που το παίρνω αφήνει ένα κίτρινο-καφέ χρώμα στο στόμα και καλά η γλώσσα που μετά από λίγο είναι οκ αλλά γίνεται και στα δόντια και επειδή τα δοντάκια μου είναι κάτασπρα θα πάθω κρισάρα εγώ αν κιτρινίσουν από το σίδηρο :angry:


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

 @winspert κορίτσια αν θυμάμαι καλά εσείς οι 2 δεν παίρνετε το hemafer? Εκτός από μασώμενο μήπως σας έχουν πει και αν μπορούμε να το καταπίνουμε με νερό? Λόγω του χρώματος του, έχω παρατηρήσει ότι την ώρα που το παίρνω αφήνει ένα κίτρινο-καφέ χρώμα στο στόμα και καλά η γλώσσα που μετά από λίγο είναι οκ αλλά γίνεται και στα δόντια και επειδή τα δοντάκια μου είναι κάτασπρα θα πάθω κρισάρα εγώ αν κιτρινίσουν από το σίδηρο :angry:

Καλησπέρα κοριτσακι μου, καλη Ανάσταση... Ναι, εμενα ο γιατρός μου, μου ειπε οτι μπορω κ να το καταπιω κ το λεει κ μεσα ότι  ειναι κ καταπινομενο... Απλα κολλαει λιγο στη γλωσσα κ μου ειναι λιγο δυσκολο αλλα το καταφερνω. Κ δεν με πειράζει κ καθολου ευτυχως... Δε θέλουμε κιτρινα δόντια με τπτ... Χαχαχα φιλια... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Giwtouli1990 said:

Κορίτσιαααααα μου γλυκά καλή ανάσταση με υγεία, αγάπη και χαρά για εσάς και τις οικογένειές σας!!! Με το καλό τα αγγελούδια μας!!! Του χρόνου τέτοια εποχή θα έχουν ήδη ξεπεταχτεί... :) Δεν σας έχω διαβάσει ακόμα αλλά θα το κάνω, είχα να μπω 2-3 μέρες..

@Clue @winspert κορίτσια αν θυμάμαι καλά εσείς οι 2 δεν παίρνετε το hemafer? Εκτός από μασώμενο μήπως σας έχουν πει και αν μπορούμε να το καταπίνουμε με νερό? Λόγω του χρώματος του, έχω παρατηρήσει ότι την ώρα που το παίρνω αφήνει ένα κίτρινο-καφέ χρώμα στο στόμα και καλά η γλώσσα που μετά από λίγο είναι οκ αλλά γίνεται και στα δόντια και επειδή τα δοντάκια μου είναι κάτασπρα θα πάθω κρισάρα εγώ αν κιτρινίσουν από το σίδηρο :angry:

Καλημέρα! Κι εγώ το σκεφτόμουν όταν είδα πως η @winspert το καταπίνει ολόκληρο. Δεν με ενοχλεί η γεύση λλά πραγματικά αργεί πολύ να φύγει το χρώμα. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα μείνει μόνιμο στα δόντια... Αν το θυμηθώ θα ρωτήσω το γιατρό ότν πάω. Τον άλλο μήνα μπορεί να πάω μια βολτούλα κι από την οδοντίατρο... Μου είχε πει να πάω στον 4ο με 5ο μήνα. Εκεί θα ρωτήσω σίγουρα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ το σκεφτόμουν όταν είδα πως η @winspert το καταπίνει ολόκληρο. Δεν με ενοχλεί η γεύση λλά πραγματικά αργεί πολύ να φύγει το χρώμα. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα μείνει μόνιμο στα δόντια... Αν το θυμηθώ θα ρωτήσω το γιατρό ότν πάω. Τον άλλο μήνα μπορεί να πάω μια βολτούλα κι από την οδοντίατρο... Μου είχε πει να πάω στον 4ο με 5ο μήνα. Εκεί θα ρωτήσω σίγουρα!

Καλημερα κοριτσακι μου, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη... Βασικα μου το ειπε μονος του ο γιατρος οτι μπορω να το καταπινω κ αν διαβασεις μεσα το φυλλαδιο το λεει. Λεει μασωμενα/καταπινομενα δισκια... Ρωτα τον κ εσυ... Και Δεν με ενοχλεί το στομαχι μου καθολου... Φιλακια πολλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, marioula1234 είπε:

Χριστός Ανέστη και του χρονου μας με υγεια κοριτσια! 

Αληθώς Ανέστη... Μερες αγαπης, μερες ελπιδας... Ευχομαι υγεια κ ευτυχια για ολο τον κοσμο... Κ με το καλο στην ωρα τους τα μπεμπουλια μας... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να σχολιάσω το ποσό έφαγα, αλλά θα πω ότι έφαγα ελάχιστο κρέας κ όλα τ αλλα σαλατοειδη. Αχαχχαχ πως περάσατε;; εμείς τώρα ξάπλωσαμε, απτό πρωί γυρίσαμε στις 10 το βράδυ. Γλέντι κανονικο

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα! Εγώ ξύπνησα το βράδυ και είχα μια σταγόνα αίμα στο σερβιετάκι και όταν ξύπνησα άλλη μία και στο σκούπισμα λίγα καφέ στο μέγεθος καρφίτσας το καθένα. Ζαλίστηκα από το φόβο μου εχθές... Στο τσακ ήμουν να λιποθυμήσω. Πανικοβλήθηκα λιγάκι! Κι εχθές δεν κουράστηκα πολύ. Οδήγησα μόνο κανά μισάωρο να πάμε στην πεθερά μου και μετά πήγαμε σινεμά. Οδήγησα και να γυρίσουμε. Αλλά δεν ήταν πολλή ώρα, ούτε σήκωσα βάρος, ούτε περπάτησα πολύ... Σήμερα λέω να μείνω στο κρεβάτι. Ραντεβού με το γιατρό έχω την άλλη Δευτέρα....

Εσείς? Πως περάσατε? Φάγατε όλες του σκασμού???


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα  Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά κι από εμένα! Ελπίζω να περάσατε όμορφα. Εγώ έκανα ανάσταση στο νοσοκομείο πάντως. Άπειρους εμετούς. Αφαγια 4 ημέρες λόγω έντονης δυσφοριας και διαρροιες. Πλέον έφτασα τα 55 κιλά (ύψος 1.74) εξάντληση φουλ και ψυχολογία στα τάρταρα. Οι γιατροί πάλι μάλλον γαστρεντερίτιδα μου λένε είναι αλλά είμαι έτσι από μ. Τρίτη.. τώρα θα δείξει πως θα πάω. Χθες αργα το απόγευμα βγηκα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...