Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Μόλις έφαγα κι εγώ και ενώ γενικά μου φτάνει σήμερα δεν άντεχα. Έκλεψα λίγο... στο ρύζι και στο τυράκι και στο ψωμάκι και στο πεπόνι... Τελικά έκλεψα πολύ! Και πεινάω ακόμα. Μετράω μέχρι το 10 αλλά τίποτα...χεχε

Ξέχασα να μετρήσω και το ζάχαρο πριν το φαγητό.. Αποσυντονίστηκα σήμερα

Ααα εγώ δε το μετράω πριν κακό είναι αυτό; Που είπε πρωί νηστείας και μετά το πρωινό μεσημέρι και βράδυ μετά το φαγητό. Μετριέμαι από δική μου πρωτοβουλία και δεκατιανο απογευματινό να δω τι με ανεβάζει.

Ααααχ πείνα καλή μου Clue... Όσο και να μετρήσω δεν.... Χθες έφαγα ντολμαδάκια.... 5-6 πόσο ρύζι να είχαν μέσα; Και πήγε 125 το ζάχαρο :( αμαν....

Αλλά είναι το αγαπημένο μου φαγητό δεν άντεχα να μη φάω ... Αλλά από τότε που άρχισα διατροφή δεν χορταινω με τίποτα....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Koritsia sos.....den xero pou prepi n to grapso k to grafo edo parakalo apantiste mou.eimai se diakopes austria 19 ebdomadon k xthes lipothimisa sto dromo k ap to pesimo tp trantagma ixa kafe vlenì k otan piga toualeta ligo aima.apo tote ime xapla epikoinonisa me to ginekologo k mou pe na paro 2 utrogestan kathe proi ,pempti epistrefo tora pou k pou kati kafe  to exu pathi kamia sas parakalo apantiste mou

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Koritsia sos.....den xero pou prepi n to grapso k to grafo edo parakalo apantiste mou.eimai se diakopes austria 19 ebdomadon k xthes lipothimisa sto dromo k ap to pesimo tp trantagma ixa kafe vlenì k otan piga toualeta ligo aima.apo tote ime xapla epikoinonisa me to ginekologo k mou pe na paro 2 utrogestan kathe proi ,pempti epistrefo tora pou k pou kati kafe  to exu pathi kamia sas parakalo apantiste mou

Καταλαβαίνω το άγχος σου κοπέλα μου αλλά εμείς και να σου απαντήσουμε δεν είμαστε γιατροί να ξέρουμε τι ακριβώς μπορεί να έχει συμβεί. Μπορεί να μην είναι και τίποτα αλλά με το να στο πω εγώ θα ηρεμήσεις; Δεν έχει κάποιο νοσοκομείο εκεί να πας να σε δουν; 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Koritsia sos.....den xero pou prepi n to grapso k to grafo edo parakalo apantiste mou.eimai se diakopes austria 19 ebdomadon k xthes lipothimisa sto dromo k ap to pesimo tp trantagma ixa kafe vlenì k otan piga toualeta ligo aima.apo tote ime xapla epikoinonisa me to ginekologo k mou pe na paro 2 utrogestan kathe proi ,pempti epistrefo tora pou k pou kati kafe  to exu pathi kamia sas parakalo apantiste mou

Οχι επειδη δεν εχβ ασφαλεια δεν με δεχονται.μοντευω μα τρελαθω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Οχι επειδη δεν εχβ ασφαλεια δεν με δεχονται.μοντευω μα τρελαθω.

Δεν δέχονται στα επείγοντα; Και τι κάνουν οι άνθρωποι εκεί αν πάθουν κάτι. Περίεργα μου φαίνονται αυτά αλλά δε ξέρω τι άλλο να σου πω. Έχε διαρκή επικοινωνία με τον γιατρό σου και ότι σου πει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Spirto12 είπε:

Οχι επειδη δεν εχβ ασφαλεια δεν με δεχονται.μοντευω μα τρελαθω.

Λεφτά δεν εχεις να πας σε ενα ιδιωτικό κοιτα όπως ειπε η αλλη κοπελα δυστηχως αυτό θελει υπερηχο να δείξει ισως εχει γινει καποια αποκόλληση από το χτυπημα ισως και τιποτα αυτό ομως μονο ο γιατρός μπορςι να το δει

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καταλαβαίνω το άγχος σου κοπέλα μου αλλά εμείς και να σου απαντήσουμε δεν είμαστε γιατροί να ξέρουμε τι ακριβώς μπορεί να έχει συμβεί. Μπορεί να μην είναι και τίποτα αλλά με το να στο πω εγώ θα ηρεμήσεις; Δεν έχει κάποιο νοσοκομείο εκεί να πας να σε δουν; 

 

Just now, Giotitsa είπε:

Λεφτά δεν εχεις να πας σε ενα ιδιωτικό κοιτα όπως ειπε η αλλη κοπελα δυστηχως αυτό θελει υπερηχο να δείξει ισως εχει γινει καποια αποκόλληση από το χτυπημα ισως και τιποτα αυτό ομως μονο ο γιατρός μπορςι να το δει

Θα μηλησω μ.μια ελληνιδα.ν δω τι θ μ προτινει ν παω γαμωτο

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν δέχονται στα επείγοντα; Και τι κάνουν οι άνθρωποι εκεί αν πάθουν κάτι. Περίεργα μου φαίνονται αυτά αλλά δε ξέρω τι άλλο να σου πω. Έχε διαρκή επικοινωνία με τον γιατρό σου και ότι σου πει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

 

Σας ευχαριστω κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

 

Θα μηλησω μ.μια ελληνιδα.ν δω τι θ μ προτινει ν παω γαμωτο

 

Σας ευχαριστω κοριτσια

Προσπάθησε να ηρεμήσεις γιατί το άγχος δε βοηθάει σε κάτι και αν έχεις όντως κάποιον να μπορεί να σε κατατοπίσει ρώτα τον να σου πει. Δε γίνεται να μη δέχονται κάπου λόγο ασφάλειας, έστω σε ιδιωτικό που λέει και η Γιώτα. Εκτος και αν είναι τόσο οργανωμένο κράτος που δεν είναι κανείς ανασφαλιστος εκεί.

Μίλα συχνά και με το γιατρό σου για όποια απορία έχεις και ξανά εύχομαι να πάνε όλα καλά.

  • Λυπημένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Koritsia sos.....den xero pou prepi n to grapso k to grafo edo parakalo apantiste mou.eimai se diakopes austria 19 ebdomadon k xthes lipothimisa sto dromo k ap to pesimo tp trantagma ixa kafe vlenì k otan piga toualeta ligo aima.apo tote ime xapla epikoinonisa me to ginekologo k mou pe na paro 2 utrogestan kathe proi ,pempti epistrefo tora pou k pou kati kafe  to exu pathi kamia sas parakalo apantiste mou

Δεν το έχω πάθει. Αλλά σίγουρα τα utrogestan βοηθάνε και η ξεκούραση. Μήπως είναι κοντά κανένα νοσοκομείο να σου κάνουν υπέρηχο; Μπορεί να λέω και βλακείες τώρα απλά λέω μήπως γίνεται κάτι τέτοιο για να ηρεμήσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Spirto12 είπε:

Πηρα το γιατρο απο ελλα δα κ μ πε αν δω ξανα αιμα ν παω νοσοκομειο

Δεν είπες ότι δεν δέχονται στο νοσοκομείο λόγο του ότι είσαι ανασφαλιστη; Άλλαξε κάτι και γίνεται να πας τελικά;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Κοιταξα ιντερνευ κ εχει ιδιωτικο ελληνα γυναικολογο,ο θεος ν βαλει το χερι του μερες που εινσι ν πανε ολα καλα.!!!απο χθες αραια κ που μονο καφε εχω

Ααα άρα όχι νοσοκομείο. Πάντως για να μη σε φάει η αγωνία μπορείς να πας οπότε επιθυμείς λογικά όχι απαραίτητα μόλις και αν δεις αίμα. Έτσι για να ηρεμήσεις αφού βρήκες άκρη μιας και σε διάβασα πολύ αγχωμενη στο πρώτο σου κείμενο..


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Spirto12 είπε:

Paraime pao toualeta kathe ligo k ligaki !!!itan anagki n lipothimiso k n simbi auto????????proti fora k ixa k to gio mou mazi o kaimenos fobithike

Δε χρειάζεται να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου. Αφού βρήκες λύση πήγαινε το γρηγορότερο να σου φύγει όλο αυτό. Το άγχος μόνο χειρότερα μπορεί να σε κάνει.Οι λυποθημιες στην εγκυμοσύνη ειδικά αν έχεις χαμηλή πίεση είναι πιθανόν να συμβούν... Οπότε ένα τσεκ απ είναι ότι καλύτερο μπορεις να κάνεις με εναν γυναικολόγο.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...