Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

κοριτσια εγω λειζερ δεν κανω ουτε στο προσωπο γιατι φοβαμαι για συσπασεις απο τον πονο @winspert καλο θα ειναι να μην κανεις στην κοιλια

Οχι αγαπη μου. Δεν κανω στην κοιλια. Ουτε για αστείο. Εγω στο πρόσωπο κανω μονο αλλα ελεγα αν θα μπορουσα να προστατεψω την κοιλια μου με κατι κατα τη διάρκεια. Οσι για τον πονο, δεν ποναει καθολου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Οχι αγαπη μου. Δεν κανω στην κοιλια. Ουτε για αστείο. Εγω στο πρόσωπο κανω μονο αλλα ελεγα αν θα μπορουσα να προστατεψω την κοιλια μου με κατι κατα τη διάρκεια. Οσι για τον πονο, δεν ποναει καθολου... 

κανω φωτολυση στο προσωπο παιδι μου και επειση με τιναζει καθε φορα οταν φτανει στο μουστακι το φοβαμαι να σου πω αληθεια τωρα αν λες οτι θα φτασει η ραδιενεργεια στην κοιλια ουτε καν αυτο στο λεω σιγουρα δεν εχει ραδιενεργεια το λειζερ

 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

κανω φωτολυση στο προσωπο παιδι μου και επειση με τιναζει καθε φορα οταν φτανει στο μουστακι το φοβαμαι να σου πω αληθεια τωρα αν λες οτι θα φτασει η ραδιενεργεια στην κοιλια ουτε καν αυτο στο λεω σιγουρα δεν εχει ραδιενεργεια το λειζερ

 

Εγω κανω λειζερ αλεξανδριτη στο προσωπο αλλα δεν ποναει. Ο γιατρος μου ειπε να ειναι μακρια η σταθερη συσκευη του λειζερ. Οχι το μαρκουτσι που κραταει στο χερι της κ σκεφτομουν οτι επειδη αυτο δεν είναι τοσο εφικτο αν θα μπορουσα να προστατεψω κάπως την κοιλια μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εγω κανω λειζερ αλεξανδριτη στο προσωπο αλλα δεν ποναει. Ο γιατρος μου ειπε να ειναι μακρια η σταθερη συσκευη του λειζερ. Οχι το μαρκουτσι που κραταει στο χερι της κ σκεφτομουν οτι επειδη αυτο δεν είναι τοσο εφικτο αν θα μπορουσα να προστατεψω κάπως την κοιλια μου... 

δεν εχει κατι βλαβερο απο οτι ξερω το λειζερ μου το εχει πει δερματολογος αλλα θα ξαναπω την σοφη λεξη ακουμε οτι μας λεει ο γιατρος μας αφου ειπε οχι δεν θα το κανεις φυσικα και ξερει και η δερματολογος δεν μπορει να ξερει τι και πως φυσικα ειναι κομματι της αλλα εδω ακουμε τον γιατρο μας με καταλαβες αγαπη ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

δεν εχει κατι βλαβερο απο οτι ξερω το λειζερ μου το εχει πει δερματολογος αλλα θα ξαναπω την σοφη λεξη ακουμε οτι μας λεει ο γιατρος μας αφου ειπε οχι δεν θα το κανεις φυσικα και ξερει και η δερματολογος δεν μπορει να ξερει τι και πως φυσικα ειναι κομματι της αλλα εδω ακουμε τον γιατρο μας με καταλαβες αγαπη ;;

Ναι κοριτσακι μου, γι αυτο δεν εχω παει ακομα. Μου ειπε αργότερα. Στο επομενο ραντεβού θα τον ρωτήσω ποσο αργότερα εννοούσε... Σε ευχαριστώ πολυ πολυ... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Ναι κοριτσακι μου, γι αυτο δεν εχω παει ακομα. Μου ειπε αργότερα. Στο επομενο ραντεβού θα τον ρωτήσω ποσο αργότερα εννοούσε... Σε ευχαριστώ πολυ πολυ... 

ετσι μπραβο αγαπη παντα μα παντα ακουμε τον γιατρο μας κανεναν αλλο ο καθενας στα χωραφια του 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Clue είπε:

Καλημέρα!!!

Όλα θα πάνε καλά! Λίγο η Αυχενική εχθές, λίγο οι διακοπές, λίγο η αίσθηση ότι θα μπει επιτέλους η άνοιξη παρά τη σκόνη, λίγο το ότι είχα 2 οργασμούς στον ύπνο μου... Πολύ αισιόδοξη νιώθω σήμερα!!!

Καλημέρα!!!

Καλημέρα! 

Εντάξει τώρα ησύχασα, γιατί νόμιζα ότι μόνο εγώ είχα οργασμούς στον ύπνο μου. 3 φορές μου έχει τύχει τον προηγούμενο μήνα. Από τη στέρηση μάλλον...

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι ασχετο απο αυτα τα ωραια που λεμε...; Γενικα  ειμαι λιγο τριχωτουλα παντου κ τα τελευταία 3 χρονια κανω λειζερ στο προσωπο. Απ οταν εμεινα εγκυος δεν εχω κανει βεβαια κ ειμαι λιγο αρκουδιτσα. Ρωτησα το γιατρο αν επιτρέπεται να κανω κ μου ειπε οχι ακομα κ να μην ειναι η συσκευή κοντα μου. Υπαρχει τρόπος να προστατεψω καπως την κοιλια μου κατα τη διαρκεια; Φυσικα στην κοιλια εχω μαλλιασει αλλα δεν τις πειράζω εννοείται. Διαβασα οτι πεφτουν κ μονες τους μετα την εγκυμοσύνη απο εκει. Υπαρχει κατι που μπορω να βαλω πανω στην κοιλια μου να προστατεψει το εμβρυο κατα τη διάρκεια; Ελπιζω να μην ειναι πολυ κουτη η ερωτηση μου... :P

Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω αν κάνει να κάνω λέιζερ στις γάμπες. Τώρα που μπήκα στον 4ο μήνα θα τον ρωτήσω. Όταν μου πει θα σου πω.

Αχ αυτές οι τρίχες... Έχω και ευαίσθητο δέρμα και δεν μπορώ το ξυράφι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Η καμπύλη νομίζω βγήκε καλή. Στη 1 ώρα 148 κ στις 2 107.θα τα πάω στο γιατρό να τα δει

Επειδη  δε θυμαμαι, ειναι μεσα στα ορια τα επιτρεπτα για εγκυους; Σιγουρα ο γιατρος σου θα σου πει σωστα... 

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλημέρα! 

Εντάξει τώρα ησύχασα, γιατί νόμιζα ότι μόνο εγώ είχα οργασμούς στον ύπνο μου. 3 φορές μου έχει τύχει τον προηγούμενο μήνα. Από τη στέρηση μάλλον...

Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω αν κάνει να κάνω λέιζερ στις γάμπες. Τώρα που μπήκα στον 4ο μήνα θα τον ρωτήσω. Όταν μου πει θα σου πω.

Αχ αυτές οι τρίχες... Έχω και ευαίσθητο δέρμα και δεν μπορώ το ξυράφι.

Χαχαχα, μαλλον δεν ειχες διαβασει προηγουμενους διαλογους μας... Κ εγω στο πρώτο τρίμηνο το γλενταγα καπου καπου στον υπνο μου κ πριν ρωτησω εδω, ελεγα οτι μονο εγω το παθαινω. Τωρα ξενερωσα... Χαχαχα, πλακα κανω... Οταν ρωτησεις, πες μου κ τη γνωμη του δικου σου γιατρου... Στα ποδια κανω με αποτριχωτικη μηχανη χρονια... 

Just now, Elsatin είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ τελικά χοριακη επαναλαμβάνω την Τρίτη.

Καλη επιτυχια κοριτσακι μου... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Καλη είναι με είπε, το νηστείας ήταν πάλι τσιμπήμενο και είπε να μειώσω τα ζυμαρικά και τα αλευρα

Ωραια αφου το ειπε ο γιατρος. Κ εμενα βγηκα τα αποτελεσματα σημερα. Τι ζαχαρο μου ειναι 100 δυστυχώς αλλα η γλυκοζυλιωμενη 4,8 οποτε ο γιατρος στο τηλέφωνο μου ειπε μια χαρα... Τι να πω;;; Κ προσεχω ρε γαμωτο. Ιδιως γλυκα καθολου. Μακαρονια μια φορα την εβδομαδα κ ολικης. Ψωματι τρωω κάθε πρωι ολικης κ αυτο. Μηπως να το κοψω τελειως δεν ξερω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ωραια αφου το ειπε ο γιατρος. Κ εμενα βγηκα τα αποτελεσματα σημερα. Τι ζαχαρο μου ειναι 100 δυστυχώς αλλα η γλυκοζυλιωμενη 4,8 οποτε ο γιατρος στο τηλέφωνο μου ειπε μια χαρα... Τι να πω;;; Κ προσεχω ρε γαμωτο. Ιδιως γλυκα καθολου. Μακαρονια μια φορα την εβδομαδα κ ολικης. Ψωματι τρωω κάθε πρωι ολικης κ αυτο. Μηπως να το κοψω τελειως δεν ξερω... 

Στην 1η μου είχα ανεβασμένο το 1ο 4μηνο κ. Μετά έπεφτε μόνο του. Το χω ακούσει κ από. Άλλες. Δες μήπως κάτι σε ανεβάζει ρε συ κ κόβε μόνη. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, μαλλον δεν ειχες διαβασει προηγουμενους διαλογους μας... Κ εγω στο πρώτο τρίμηνο το γλενταγα καπου καπου στον υπνο μου κ πριν ρωτησω εδω, ελεγα οτι μονο εγω το παθαινω. Τωρα ξενερωσα... Χαχαχα, πλακα κανω... Οταν ρωτησεις, πες μου κ τη γνωμη του δικου σου γιατρου... Στα ποδια κανω με αποτριχωτικη μηχανη χρονια...

Χαχαχα ναι δεν ήξερα τι γράφατε πριν. Άρα σε πολλές συμβαίνει. Εμένα με έπιανε μετά και λίγο πόνος στη μήτρα σαν έντονοι πόνοι περιόδου και φοβόμουν μην κάνει συσπάσεις.

Εγώ έκανα με μία μηχανή ξυριστική αλλά γύρισαν πολλές τρίχες και μου προκάλεσε και ερεθισμό. Και εδώ και 1 βδομάδα δεν μπορώ να ξυριστώ γιατί πονάω. Βάζω Bepanthol για να φύγει η κοκκινίλα. Οπότε λέω να κάνω λέιζερ. Πάντως όταν πάω θα τον ρωτήσω και θα σου πω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...