Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχαα χαχαχαχα καλο αυτο που ειπες δεν θα θυμομαστε σε πια τρυπα πρέπει να μπει χαχαχαχχαχαχα

Χαχαχα, θα  κατουρηθω απ τα γέλια.... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, θα  κατουρηθω απ τα γέλια.... Χαχαχα 

Χαχαχαχαχαχα εγω να δεις και δςβ μπορώ φεύγουν που φεύγουν τα κατουρια οχι και ετσι ρε φιλη αχχαχαχχα θελουμε παμπερς 

Just now, tsilona είπε:

Βρε κολασμενες Μ.Πεμπτη σήμερα, παψτε :-D:-D

Ποπο εχεις δικιο θα πέσει φωτια τζιζ αλλα εμεις το γλυφουμε το κρεας δεν το τρωμε αρα μιση αμαρτια χαχαχχαχα ρε τι λεω δεν βρισκεται και ενας να μου το κλεισει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, ωραια ξεκιναμε... 

Αστα να πανε ακομη δεν εχω βρει τον λογο που μου φεύγουν τα τσισα ρε που φτασαμε χειρότερα και απο τις γιαγιαδες χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αστα να πανε ακομη δεν εχω βρει τον λογο που μου φεύγουν τα τσισα ρε που φτασαμε χειρότερα και απο τις γιαγιαδες χαχαχαχαχαχαχαχα

Κάτσε Ν ακούσεις το πρώτο μαμά και εκεί να δεις κατουρημα. Αχχααχχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αστα να πανε ακομη δεν εχω βρει τον λογο που μου φεύγουν τα τσισα ρε που φτασαμε χειρότερα και απο τις γιαγιαδες χαχαχαχαχαχαχαχα

Αστο,  μην το  ψάχνεις... Κ που εισαι ακομα...χαχαχα 

Just now, tsilona είπε:

Κάτσε Ν ακούσεις το πρώτο μαμά και εκεί να δεις κατουρημα. Αχχααχχαχαχαχαχ

Εγω το εχω κανει εικονα... Οταν ακουσω εγω μαμα θα με κοψουν τα κλαματα, ο αντρας μου οταν ακουσει μπαμπα θα πεσει κατω ξερος κ η μανα μου οταν ακουσει γιαγια θα κατουρηθει επανω της... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι την ξαδέρφη μου που μας πήρε όλους τηλέφωνο όταν είπε μπαμπά πρώτη φορά το παιδί (μαμά είπε πιο μετά το σκασμένο...αχαχχα) εμένα, τον αδερφό μου τη μάνα μου τις φίλες της. Απτή χαρά της μωρέ. 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι ασχετο απο αυτα τα ωραια που λεμε...; Γενικα  ειμαι λιγο τριχωτουλα παντου κ τα τελευταία 3 χρονια κανω λειζερ στο προσωπο. Απ οταν εμεινα εγκυος δεν εχω κανει βεβαια κ ειμαι λιγο αρκουδιτσα. Ρωτησα το γιατρο αν επιτρέπεται να κανω κ μου ειπε οχι ακομα κ να μην ειναι η συσκευή κοντα μου. Υπαρχει τρόπος να προστατεψω καπως την κοιλια μου κατα τη διαρκεια; Φυσικα στην κοιλια εχω μαλλιασει αλλα δεν τις πειράζω εννοείται. Διαβασα οτι πεφτουν κ μονες τους μετα την εγκυμοσύνη απο εκει. Υπαρχει κατι που μπορω να βαλω πανω στην κοιλια μου να προστατεψει το εμβρυο κατα τη διάρκεια; Ελπιζω να μην ειναι πολυ κουτη η ερωτηση μου... :P


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Εγώ κάνω κανονικά λέιζερ στο πρόσωπο. Με είπε όχι κοιλιά λέιζερ. Αχαχχαχα

Θεωρεις οτι δεν χρειάζεται να τυλιξουμε την κοιλια μας με κατι δλδ; χαχαχα, ειμαι υπερβολική, το ξερω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εγώ τι να θεωρήσω καλέ; που να ξερω; ο γιατρός είπε να κάνω, και η δερματολόγος είπε μπορώ 

Ναι βρε παιδι μου το καταλαβα... Γι αυτο ρωταω αν ξέρει κάποια κοπελα... Εμενα ο γυναικολογος ειπε οχι ακομα κ η δερματολογος μου ελεγε οτι δεν υπάρχει πρόβλημα. 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εγώ τι να θεωρήσω καλέ; που να ξερω; ο γιατρός είπε να κάνω, και η δερματολόγος είπε μπορώ 

κοριτσια εγω λειζερ δεν κανω ουτε στο προσωπο γιατι φοβαμαι για συσπασεις απο τον πονο @winspert καλο θα ειναι να μην κανεις στην κοιλια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...