Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

@Smile89 ουουουουουου γειά ααααααα!!!!! Μπορεί να χαθήκαμε από τα Μπεμπακια, βρεθήκαμε όμως εδώ!!!! Τι κάνεις κορίτσι μου πως είναι το μικρακι σου????

Εγω τελικά κορίτσια έκανα μακαρόνια με κιμά, έκανα δουλειες όλη μέρα και έκανα κάτι γρήγορο και εύκολο.... 

Ωραία φαγητό!!! Καλά είμαστε αγάπη γνωριζόμαστε σιγά σιγά. Χεχε

1 ώρα πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλώς το κοριτσάκι μου!! Πάλι μαζί σε θέμα το φόρουμ!!! Εσύ αγάπη μου άσε την δίαιτα είσαι λεχωνα και πρέπει να τρως καλά και για να έχεις γάλα!!!! 

Αααααχ ασεμε και πεινάω συνέχει!!

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Μη σε αγχωνει. Σιγα σιγα θα χαθουν. Μην τρελαινεσαι. Να τρως καλα αγαπη

Δυστυχώς το πιτογυρο με τζατζίκι συν κέτσαπ μουστάρδα δεν κάνει!!!:unsure:

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κοριτσια ΒΟΗΘΕΙΑ ο σύζυγος ηρθε απο την δουλειά με 3 παστες σοκολάτινα και ενα κουτι μπακλαβαδες. Τα νευρα μου..... 

Καλε τι αγάπη είναι αυτή;;; Πες του από αύριο καλυτερα να σου φέρνει τριαντάφυλλα! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλε τι αγάπη είναι αυτή;;; Πες του από αύριο καλυτερα να σου φέρνει τριαντάφυλλα! 

Ειδες με θελει τροφαντουλα αλλα δεν θα του κανω τι χαρη δεν τρωω τιποτα!!!! 

  • Χαχα 3

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια ΒΟΗΘΕΙΑ ο σύζυγος ηρθε απο την δουλειά με 3 παστες σοκολάτινα και ενα κουτι μπακλαβαδες. Τα νευρα μου..... 

Αχαχαχαχαχα, αν θες βοηθεια επειδη πιανουν χωρο ερχομαιαιαιαι

πρίν από 52 λεπτά , Smile89 είπε:

Ωραία φαγητό!!! Καλά είμαστε αγάπη γνωριζόμαστε σιγά σιγά. Χεχε

Αααααχ ασεμε και πεινάω συνέχει!!

Δυστυχώς το πιτογυρο με τζατζίκι συν κέτσαπ μουστάρδα δεν κάνει!!!:unsure:

Εγω μια χαρα τρωω πιτογυρο, ντοματα πατατα σοσ!!! Κανει και παρακανει επειδη με συμφερει :lol: 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάρες αγωνιστικούς χαιρετισμούς!! λοιπόν, εγώ συνήθως για πρωινό έχω ταχίνι με μέλι,  2 φετουλες ψωμάκι κ φυσικό χυμό πορτοκάλι! το μεσημέρι ανάλογα! προσπαθώ να τρώω όμως πάντα σαλάτα! το βραδινό είτε τοστάκι και κάνα φρούτο,  είτε γάλα αμυγδάλου με δημητριακά ολικής άλεσης.. το πρόβλημα μου είναι απο τις 4 μέχρι τις 8 το βράδυ που αν δεν έχω κάτι γλυκό μπορεί να με πιάσει υστερία.. πολυυυυ γλυκο όμως.  αποφάσισα όμως να το ρίξω στο πιο υγιεινό..έκανα μπισκότα με βρώμη κ κουβερτούρα κ είπα σύζυγο να μη ξαναπάρει μερέντες και σοκολάτες... κ λέω μια μέρα τη βδομάδα, πχ Κυριακή,  να χτυπάω ο τι θέλω! από τσουρέκι γεμιστό, μέχρι μιλφειγ κ τηγανητες!! και φυσικά όλη την ωρα έχω το μυαλό μου στα γλυκά..ουφ... εσείς τι κάνετε για να αποσπατε την προσοχή σας λιγάκι;;;

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα, αν θες βοηθεια επειδη πιανουν χωρο ερχομαιαιαιαι

Εγω μια χαρα τρωω πιτογυρο, ντοματα πατατα σοσ!!! Κανει και παρακανει επειδη με συμφερει :lol: 

Έτσι κι εγώ αλλά θέλω τζατζίκι ρεεεεε

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , bella32 είπε:

εσείς τι κάνετε για να αποσπατε την προσοχή σας λιγάκι;;;

Νερό!!! Πολύ νερό!!! Και πλέον ψαχνω νυφικα και ξεκίνησα να φτιάχνω τις μπομπονιερες του γάμου μου!! Είναι καλη απόσταση προσοχής!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Για γλυκό αγορασα σοκολατακια με μαυρη σοκολάτα και στεβια και οταν δεν αντέχω τσιμπαω 1-2

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα, αν θες βοηθεια επειδη πιανουν χωρο ερχομαιαιαιαι

Εγω μια χαρα τρωω πιτογυρο, ντοματα πατατα σοσ!!! Κανει και παρακανει επειδη με συμφερει :lol: 

Ελα σε περιμενω εχω πολλα ακομα. 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Νερό!!! Πολύ νερό!!! Και πλέον ψαχνω νυφικα και ξεκίνησα να φτιάχνω τις μπομπονιερες του γάμου μου!! Είναι καλη απόσταση προσοχής!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Για γλυκό αγορασα σοκολατακια με μαυρη σοκολάτα και στεβια και οταν δεν αντέχω τσιμπαω 1-2

Το εχεις ρίξει και εσυ στο νερό μια απο τα ίδια και εγώ. Με το καλο κοριτσι ποτε με το καλο; τι μπομπονιερες φτιάχνεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Ελα σε περιμενω εχω πολλα ακομα. 

Το εχεις ρίξει και εσυ στο νερό μια απο τα ίδια και εγώ. Με το καλο κοριτσι ποτε με το καλο; τι μπομπονιερες φτιάχνεις; 

Ευχαριστώ!! Σεπτέμβρη έχουμε πει, γαμοβαπτιση!!! 

Ειναι κρεμαστες σε σχήμα φιογκου, με λινατσα και δαντελα :)

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ευχαριστώ!! Σεπτέμβρη έχουμε πει, γαμοβαπτιση!!! 

Ειναι κρεμαστες σε σχήμα φιογκου, με λινατσα και δαντελα :)

Καλημέρα ιδια σκεψει και εγω ειχα φτιαξει πουγκια με λινατσα και δαντελα!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!!! Παίζει πολύ η λινατσα με δαντελα!!!! :)

Κορίτσια τι θα φατε σήμερα???? 

Εμεις χωριατικο κοτόπουλο με ρύζι... :sad:

Καλημερα!!! Εγω εχω φακες. Ωραιο το κοτόπουλο με ρυζι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...