Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 hours ago, Blue Velvet said:

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

      Τσάμπα άστο … με έχουν αργά … 14 μέρες μετά τη μεταφορα  … Παρασκευή πρωί δηλαδή …

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 47 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Μωρέ προτιμότερα είναι αλλά μου συγκρίνεις το κουνούπιδι με τα μπισκότα;;;; Και οι αναλατοι ξηροί καρποί είναι ωραίο σνακ...

Οι αλατισμενοι είναι ακόμα καλυτεροι!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα στην Αγία Ειρήνη?? Μάλλον κοίμηση στην Τεγέα τον Μάιο 

Όχι στην Υπαπαντή Καλαμάτα στην Μητρόπολη. Τέλεια με το καλό κοριτσάκι μου θα είναι και μικρούλα δεν θα καταλάβει πολλά..!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Όχι στην Υπαπαντή Καλαμάτα στην Μητρόπολη. Τέλεια με το καλό κοριτσάκι μου θα είναι και μικρούλα δεν θα καταλάβει πολλά..!! 

Αυτό θέλουμε κι εμείς ώστε να είναι ησυχουλα και γενικά δεν θέλουμε να στο καθυστερήσουμε αλλά θέλουμε να δούμε τι θα πουν και οι νονοι. Πώς κ καλαματα?

Ωραία σνακ είναι και οι σπιτικές μπάρες δημητριακών!! Η μία φέτα ταχινοκακαο σπιτικό!!! Οι ξηροι καρποι, τα φρούτα, ίσως κα λίγο μελακι σε φρυγανιά αλλά σπιτικό όχι εμπορίου και έχω βρεί και ένα άλλο έχει γάλα, βρώμη, μπανάνα και κανέλα τύπου ρυζόγαλο νταααξ αυτό είναι τέλειο!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτό θέλουμε κι εμείς ώστε να είναι ησυχουλα και γενικά δεν θέλουμε να στο καθυστερήσουμε αλλά θέλουμε να δούμε τι θα πουν και οι νονοι. Πώς κ καλαματα?

Ωραία σνακ είναι και οι σπιτικές μπάρες δημητριακών!! Η μία φέτα ταχινοκακαο σπιτικό!!! Οι ξηροι καρποι, τα φρούτα, ίσως κα λίγο μελακι σε φρυγανιά αλλά σπιτικό όχι εμπορίου και έχω βρεί και ένα άλλο έχει γάλα, βρώμη, μπανάνα και κανέλα τύπου ρυζόγαλο νταααξ αυτό είναι τέλειο!!! 

Στα μέρη του πατέρα της αλλά ήθελα πολύ να την βαφτίσω στην συγκεκριμένη εκκλησία!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις κορίτσια μετα το πασχα το 2020 λεμε.γαμοβαφτιση.Λογω εργασιας μας τη καλικαιρινη σεζον δεν προλαβαίνουμε νωριτερα.και μες στο χειμωνα βαφτιση για το παιδι κριμα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου 14 του μήνα κλείνω μήνα για να δούμε πως θα πάει.... Λοιπόν σήμερα πρωινό 2 αχλαδιά!!! Μεσημέρι θα φάω ψητή τσίπουρα και χόρτα!!! Βράδυ δεν ξέρω ακόμα!!! Εσείς τι καλό θα φάτε?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 14 του μήνα κλείνω μήνα για να δούμε πως θα πάει.... Λοιπόν σήμερα πρωινό 2 αχλαδιά!!! Μεσημέρι θα φάω ψητή τσίπουρα και χόρτα!!! Βράδυ δεν ξέρω ακόμα!!! Εσείς τι καλό θα φάτε?? 

Καλημερα κοριτσι Εγω πρωι τοστ με τυρι μετα 10 αμυγδαλα μεσημέρι μπιφτεκι με σαλατα απογευμα φρουτο βραδυ ντακο με ντοματα και ανθοτυρο εχω πολλα σημερα μια χαρα θα ειμαι. Ωραια και η τσιπουρα!!! 

  • Μου αρέσει 3

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Μόλις αγόρασα τον ειδικό ατμομαγειρα που τα πολτοποιει κιολας για να έχω για όταν μπει στα φαγητά το παιδί. Το πήρα από τώρα για να μαγειρεύω για εμενα στον ατμό και να τρώω πιο υγιεινά. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσι Εγω πρωι τοστ με τυρι μετα 10 αμυγδαλα μεσημέρι μπιφτεκι με σαλατα απογευμα φρουτο βραδυ ντακο με ντοματα και ανθοτυρο εχω πολλα σημερα μια χαρα θα ειμαι. Ωραια και η τσιπουρα!!! 

Τέλειο το μενού σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Τέλειο το μενού σου!!! 

Ειναι απο διατροφολογο γιατι μονη μου τα εκανα χάλια. 

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! Μόλις αγόρασα τον ειδικό ατμομαγειρα που τα πολτοποιει κιολας για να έχω για όταν μπει στα φαγητά το παιδί. Το πήρα από τώρα για να μαγειρεύω για εμενα στον ατμό και να τρώω πιο υγιεινά. 

Μπράβο ειναι πολυ ωραιος ηθελα να τον παρω και εγω αλλα ολο κατι τυχενει και μενει πισω. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Ειναι απο διατροφολογο γιατι μονη μου τα εκανα χάλια. 

Το κατάλαβα αμέσως με το που το διάβασα!!! Εγώ οκ κάνω διατροφή αλλά δεν μπορώ το πρόγραμμα θα φας τόσο ποσότητα και αυτό το φαγητό.. Θέλω ελευθερία να φτιάχνω ότι θέλω αλλά σίγουρα όχι παχυντκο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Το κατάλαβα αμέσως με το που το διάβασα!!! Εγώ οκ κάνω διατροφή αλλά δεν μπορώ το πρόγραμμα θα φας τόσο ποσότητα και αυτό το φαγητό.. Θέλω ελευθερία να φτιάχνω ότι θέλω αλλά σίγουρα όχι παχυντκο. 

Και εγω ποτε δεν εχω κανει διατροφή σε διατροφολόγο απλως εκανα αυτο που λες εσυ ομως τα πραγματα αλλαξαν προσεχα  αλλα τιποτα αντι να χανω επερνα δεν μπορώ απελπιστικα και ειπα να κανω κατι γιατι δεν μπορουσα αλλο είχα πρηστει κιολας μου εφτασε το λιπος 31 απο 19 που τοβειχα φαντασου διαφορα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...