Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Μπορεί να μου εξηγησει καποιος πως γινεται να τρέχουμε ολη μερα να μην υπαρχεο χρονος για φαγητο ουτε υπνο και αυτα τα ριμαδοκιλα εκει?

Αστα κοριτσι δεν ξερω μαλλον εγω απελπιστικα και ξεκινησα δεν γινοταν. Ειδες μας το σκασαν τα κοριτσια εγω τι να πω μου ηρθε ο συζυγος παλι σήμερα με ενα γαλακτομουρεκο και 4 παστες δεν τρωω ομως εκει.η δουλειά του ειναι γυρω απο ζαχαροπλαστεια μας κανουν ζημια... 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 14 του μήνα κλείνω μήνα για να δούμε πως θα πάει.... Λοιπόν σήμερα πρωινό 2 αχλαδιά!!! Μεσημέρι θα φάω ψητή τσίπουρα και χόρτα!!! Βράδυ δεν ξέρω ακόμα!!! Εσείς τι καλό θα φάτε?? 

Κάτι πρωτεινουχο!!! Μια σαλάτα με τυρί μέσα ας πούμε κ φρυγανιά θρυμματισμένη και φάε κ κάνα γιαουρτακι για απόγευμα. Πλάκα πλάκα ας τσιμπήσω ένα που έχω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Ειναι απο διατροφολογο γιατι μονη μου τα εκανα χάλια. 

Μπράβο ειναι πολυ ωραιος ηθελα να τον παρω και εγω αλλα ολο κατι τυχενει και μενει πισω. 

Τον βρήκα με 50% έκπτωση μέχρι το τέλος του μήνα. Αν όντως θα το πάρεις κάποια στιγμή παρτο καλυτερα τώρα. Εκτός αν είναι πιο φτηνό μέσω Ίντερνετ. 

Κι εμενα μου λέγανε θα χάσεις κιλά με τον θηλασμο αλλά που;!

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Τον βρήκα με 50% έκπτωση μέχρι το τέλος του μήνα. Αν όντως θα το πάρεις κάποια στιγμή παρτο καλυτερα τώρα. Εκτός αν είναι πιο φτηνό μέσω Ίντερνετ. 

Μπορείς να μου στείλεις το λινκ?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εγώ δεν το πήραμε μέσω Ίντερνετ. Στα mothercare τον βρήκα. Είναι ατμό μάγειρας, μουλτι μίξερ και αποψυχωτης. Της avent. 

Ποσο τον πηρες??? 

Εμενα κοριτσια σήμερα ειναι η ελεύθερη μερα της εβδομάδας!!! Θα φαμε εξω τ βραδυ και γενικα ηταν πιο χαλαρη σαν μερα απο αποψη διατροφής!!! Δεν σας λεω τι εφαγα γτ ντρέπομαι!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Απο αυριο παλι θα συμμετεχω ενεργα!!!! :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εγώ δεν το πήραμε μέσω Ίντερνετ. Στα mothercare τον βρήκα. Είναι ατμό μάγειρας, μουλτι μίξερ και αποψυχωτης. Της avent. 

Οκ κορίτσι ευχαριστω πολύ


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Τον βρήκα με 50% έκπτωση μέχρι το τέλος του μήνα. Αν όντως θα το πάρεις κάποια στιγμή παρτο καλυτερα τώρα. Εκτός αν είναι πιο φτηνό μέσω Ίντερνετ. 

Κι εμενα μου λέγανε θα χάσεις κιλά με τον θηλασμο αλλά που;!

Ψήνομαι να το πάρω!! Πότε θα τον έχεις σπίτι να μας πεις πως είναι από κοντά?? Βρήκα στο ίντερνετ προσφορά 105 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Μπορεί να μου εξηγησει καποιος πως γινεται να τρέχουμε ολη μερα να μην υπαρχεο χρονος για φαγητο ουτε υπνο και αυτα τα ριμαδοκιλα εκει?

Μα αυτό ακριβώς είναι ότι χειρότερο... Κανονικά πρέπει να τρως πολλά μικρά γεύματα για να ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός και να τα τρως και αργα... Αλλά έτσι όπως τρώμε εμείς όταν βρούμε χρόνο και στο ποδι άντε να ξυπνήσει ο μεταβολισμός!!!

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Τον βρήκα με 50% έκπτωση μέχρι το τέλος του μήνα. Αν όντως θα το πάρεις κάποια στιγμή παρτο καλυτερα τώρα. Εκτός αν είναι πιο φτηνό μέσω Ίντερνετ. 

Κι εμενα μου λέγανε θα χάσεις κιλά με τον θηλασμο αλλά που;!

Μα γιατί το λες αυτό με τον θηλασμό ;; Εγώ ας πούμε που θηλάζω χθες βράδυ που ο μπέμπης κοιμήθηκε στις έξι το πρωί από τα νευρα μου ξέσπασα σε κάτι μπισκότα.. δεν βοηθάει αυτό στην απώλεια κιλών;

  • Χαχα 3

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ποσο τον πηρες??? 

Εμενα κοριτσια σήμερα ειναι η ελεύθερη μερα της εβδομάδας!!! Θα φαμε εξω τ βραδυ και γενικα ηταν πιο χαλαρη σαν μερα απο αποψη διατροφής!!! Δεν σας λεω τι εφαγα γτ ντρέπομαι!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Απο αυριο παλι θα συμμετεχω ενεργα!!!! :P

Το πήρα 92€. Νομίζω πως ναι μεν είχαν 50% έκπτωση αλλά η αρχική τιμή ήταν πιο ακριβά στα mothercare από ότι στο Ίντερνετ. 

 

πρίν από 45 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ψήνομαι να το πάρω!! Πότε θα τον έχεις σπίτι να μας πεις πως είναι από κοντά?? Βρήκα στο ίντερνετ προσφορά 105 ευρώ. 

Σπίτι τον έχω! Μπορεί να τον χρησιμοποοιησω αύριο αν βρω χρόνο να δω πως δουλεύει αυτό το μαραφετι! 

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2019 at 4:18 ΜΜ, Smile89 είπε:

Αυτό θέλουμε κι εμείς ώστε να είναι ησυχουλα και γενικά δεν θέλουμε να στο καθυστερήσουμε αλλά θέλουμε να δούμε τι θα πουν και οι νονοι. Πώς κ καλαματα?

Ωραία σνακ είναι και οι σπιτικές μπάρες δημητριακών!! Η μία φέτα ταχινοκακαο σπιτικό!!! Οι ξηροι καρποι, τα φρούτα, ίσως κα λίγο μελακι σε φρυγανιά αλλά σπιτικό όχι εμπορίου και έχω βρεί και ένα άλλο έχει γάλα, βρώμη, μπανάνα και κανέλα τύπου ρυζόγαλο νταααξ αυτό είναι τέλειο!!! 

Ωραία σνακ είναι τα πιτογυρα, οι καρμποναρες, οι κρεπες (αλμυρες και γλυκές) και οι πίτσες!!!!!

  • Χαχα 5

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Μα αυτό ακριβώς είναι ότι χειρότερο... Κανονικά πρέπει να τρως πολλά μικρά γεύματα για να ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός και να τα τρως και αργα... Αλλά έτσι όπως τρώμε εμείς όταν βρούμε χρόνο και στο ποδι άντε να ξυπνήσει ο μεταβολισμός!!!

Μα γιατί το λες αυτό με τον θηλασμό ;; Εγώ ας πούμε που θηλάζω χθες βράδυ που ο μπέμπης κοιμήθηκε στις έξι το πρωί από τα νευρα μου ξέσπασα σε κάτι μπισκότα.. δεν βοηθάει αυτό στην απώλεια κιλών;

Προσπαθω ρε συ να ακολουθω τη διατροφη του ζαχαρου εγκυμοσύνης αλλα οχι τοσο αυστηρα με τσ ενδιάμεσα γευματα αλλα τπτ. Που θα πάει θα φύγουν. Δεν μου μπαινουν και τα τζην.Ασε καταθλιψη.ευτυχως εχω πολλα κολάν. 

17 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Αστα κοριτσι δεν ξερω μαλλον εγω απελπιστικα και ξεκινησα δεν γινοταν. Ειδες μας το σκασαν τα κοριτσια εγω τι να πω μου ηρθε ο συζυγος παλι σήμερα με ενα γαλακτομουρεκο και 4 παστες δεν τρωω ομως εκει.η δουλειά του ειναι γυρω απο ζαχαροπλαστεια μας κανουν ζημια... 

Πω σρ βασανίζει 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Προσπαθω ρε συ να ακολουθω τη διατροφη του ζαχαρου εγκυμοσύνης αλλα οχι τοσο αυστηρα με τσ ενδιάμεσα γευματα αλλα τπτ. Που θα πάει θα φύγουν. Δεν μου μπαινουν και τα τζην.Ασε καταθλιψη.ευτυχως εχω πολλα κολάν. 

Πω σρ βασανίζει 

Θα φύγουν μωρέ... Εγώ πάλι δοκίμασα τζιν που παλιότερα σε αυτά ακριβώς τα κιλά μου έκανε και με το ζόρι μπήκα... Αυτό που λες ο ως να ναι καλά τα κολάν!!!

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...