Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Θέλω γνώμη γυμναστήριο μπορώ να αρχίσω τώρα?? Έχουν περάσει 4 μήνες από τον φυσιολογικό τοκετό μου.. Άλλες μου λένε ναι άλλες μου λένε μετά τους 6 μήνες αλλά ρε κορίτσια χωρίς γυμναστική η κοιλιά θα μείνει να κρεμάει... Πφφφφφφφφφφ 

Καλημέρα ρωτα και το γιατρο σου εμενα μου ειχε πει μπορεις. Τα αλλα κοριτσια τι λετε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

 

Το πιτογυρο φιλεναδα δεν εχει μονο 2 μοναδες!!! Ειναι σίγουρα μια απο την πιτα, 1 απο το κρεας, 1 απο τις πατατες, αλλη 1 απο το λαδι σ οποιο τηγανιστηκαν οι πατατες και αν ειναι μαριναρισμενο τ κρεας με λαδια, μουσταργες κλπ ανεβαινεις σ απειρες μοναδες γτ εχουν ζάχαρη μεσα!!!! Οποτε συμφωνα νε τη λογική της διαιτας αυτης, το αποφευγεις!!! 

 

Ε εννοώ πιτόγυρο με κρέας κρεμμύδι ντομάτα χωρίς λάδι η πίτα. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Ε εννοώ πιτόγυρο με κρέας κρεμμύδι ντομάτα χωρίς λάδι η πίτα. 

Αν το φτιαχνεις μονη σ το κρεας και ξερεις οτι δεν εχει λαδια, μαριναρες κλπ, τοτε ναι εχει 1 μοναδα η πιτα, 1 το κρεας και αλλη 1 απο πατατες αν βάλεις... Ετσι ειναι υγιεινο όμως... Αλλωστε μια φετα ψωμι και οι διαιτολογοι την προτεινουν...!!!

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα ρωτα και το γιατρο σου εμενα μου ειχε πει μπορεις. Τα αλλα κοριτσια τι λετε; 

Εμενα μ ειχε πει μετα το 3μηνο μπορω να λειτουργω κανονικα πλεον... Εκτος απο το να μεινω εγκυος... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

 

17 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ιδανικά είναι! Αν κανεις και λίγη αεροβική άσκηση θα είσαι τέλεια. Τα σκαλιά να τα αποφεύγεις. Δεν είναι καλά για τα γόνατα. 

Αφού δουλεύω στο κυλικείο που έχει ο άντρας μου σε δημόσια υπηρεσία και πηγαίνω τις παραγγελίες... Άμα πηγαίνω με το ασανσέρ αργώ πολύ οπότε το πάω με τα πόδια πάνω κάτω 6 ώρες!!! Θέλω να ξεκινήσω πάλι προπονήσεις kick boxing που έκανα παλιά αλλά δεν έχω χρόνο καθολου!

 

Respect! Δε το ήξερα! Πω πω πόδια που θα έχεις! Με λίγη προσοχή στο φαγητό εσυ πρέπει σύντομα να γίνεις μοντέλο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

Respect! Δε το ήξερα! Πω πω πόδια που θα έχεις! Με λίγη προσοχή στο φαγητό εσυ πρέπει σύντομα να γίνεις μοντέλο! 

Άσε, έχω ένα πρόγραμμα εξαντλητικό τελείως! Μμμμμμ έχω κάτι γαμπες σαν ποδοσφαιριστής! Καθόλου θηλυκότητα! Είναι έτσι βέβαια και από το kick boxing αλλά εμένα μου αρέσουν τα λεπτουλικα ποδαράκια.... Τρώω γλυκά κάθε μέρα! Το φαγητό το έχω στρώσει αλλά τα γλυκά δεν μπορώ να τα κόψω! Θα πεθανωωωωω!!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Άσε, έχω ένα πρόγραμμα εξαντλητικό τελείως! Μμμμμμ έχω κάτι γαμπες σαν ποδοσφαιριστής! Καθόλου θηλυκότητα! Είναι έτσι βέβαια και από το kick boxing αλλά εμένα μου αρέσουν τα λεπτουλικα ποδαράκια.... Τρώω γλυκά κάθε μέρα! Το φαγητό το έχω στρώσει αλλά τα γλυκά δεν μπορώ να τα κόψω! Θα πεθανωωωωω!!!!

Αν κόψεις τα γλυκά θα δεις απίστευτα αποτελέσματα!! Μια απόφαση είναι! Τουλάχιστον μείωσε τα. 

Εγώ δεν ρώτησα τον γιατρό για τη γυμναστική. Η μαια μας είχε πει στα μαθήματα ότι μετά το σαραντισμα μπορούμε να ξεκινήσουμε χαλαρά και να αυξάνουμε ένταση και χρόνο κάθε μέρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλε μη μπαίνετε σε αυστηρές δίαιτες! Ειδικά αν θηλαζετε! Δεν χρειάζεται να χάνετε γρήγορα τα κιλά γιατί θα χαλάσει ο μεταβολισμός σας! Γυμναστική και προσοχή στη διατροφή χρειάζεται. Βασικα σε αυτή την παρέα χρειαζόμαστε την @Flo flo να μας πει την γνώμη και τα νέα της! 

Τι έγινε κορίτσαρα μου ?

Με φωνάξατε βλέπω...

Επειδή δεν διάβασα παραπάνω πως μπορώ να βοηθήσω...

  • Μου αρέσει 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Flo flo είπε:

Τι έγινε κορίτσαρα μου ?

Με φωνάξατε βλέπω...

Επειδή δεν διάβασα παραπάνω πως μπορώ να βοηθήσω...

Αγαπημένη! Εδώ μιλάμε για διαφορες δίαιτες και πως μπορούμε να χάσουμε κιλά και ποτε επιτρέπεται να κάνουμε γυμναστική μετά τη γεννα κτλ. Ως ειδικος είπα να σε καλέσουμε. Εσυ πως είσαι; Σύντομα τα ευχάριστα εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Αν κόψεις τα γλυκά θα δεις απίστευτα αποτελέσματα!! Μια απόφαση είναι! Τουλάχιστον μείωσε τα. 

Εγώ δεν ρώτησα τον γιατρό για τη γυμναστική. Η μαια μας είχε πει στα μαθήματα ότι μετά το σαραντισμα μπορούμε να ξεκινήσουμε χαλαρά και να αυξάνουμε ένταση και χρόνο κάθε μέρα. 

Όταν λες μείωσε τα εννοείς εκεί που τρώω όλη μέρα να τρώω τη μισή;;;; Αχαχαχαχα τα έχω ξανακοψει με θεαματικά αποτελέσματα είναι η αλήθεια, τότε είχα χάσει σε κάτι λιγοτερο από 3 μήνες 15 κιλά! Απλά τωρα δεν το παίρνω απόφαση!

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Όταν λες μείωσε τα εννοείς εκεί που τρώω όλη μέρα να τρώω τη μισή;;;; Αχαχαχαχα τα έχω ξανακοψει με θεαματικά αποτελέσματα είναι η αλήθεια, τότε είχα χάσει σε κάτι λιγοτερο από 3 μήνες 15 κιλά! Απλά τωρα δεν το παίρνω απόφαση!

Αυτή η απόφαση είναι τα πάντα. Χωρίς αυτή δεν γίνεται τίποτα! Εγώ μια μέρα πριν την πάρω χτύπησα μισή τούρτα...! Αλλά τώρα πάει πάνω από μήνας και νιώθω καλυτερα με τον εαυτό μου.

Ε ρε κάτι κορμιά που θα έχουμε το καλοκαίρι..! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως αυτό που λένε όλοι ότι με μωρό δεν προλαβαίνεις να φας, οπότε χάνεις ειναι μεγάλη βλακεια!!!! Αφού με την παραμικρή ευκαιρία, αν κρίνω από τον εαυτό μου, κάτι τσιμπολογαω με τη δικαιολογία ότι δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να φάω κανονικά!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Πάντως αυτό που λένε όλοι ότι με μωρό δεν προλαβαίνεις να φας, οπότε χάνεις ειναι μεγάλη βλακεια!!!! Αφού με την παραμικρή ευκαιρία, αν κρίνω από τον εαυτό μου, κάτι τσιμπολογαω με τη δικαιολογία ότι δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να φάω κανονικά!! 

Ναι καλε, αφού είμαστε όλη μέρα μέσα στο σπίτι. Τι αλλο να κάνουμε όταν δεν ασχολούμαστε με το παιδί;

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα κοριτσια. Μιλαμε ειναι τραγικο να εισαι συνεχεια σπιτι γιατι οντως τσιμπολογας συνεχεια. Νομιζω μονο με γυμναστικη θα τα καταφερουμε. Απλα εγω βαριεμαι πολυ το γυμναστηριο, ειδικα αν δεν εχω καποιον να με παρασυρει να πηγαινω, να χω παρεα δηλαδη

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αφηστε τα κοριτσια. Μιλαμε ειναι τραγικο να εισαι συνεχεια σπιτι γιατι οντως τσιμπολογας συνεχεια. Νομιζω μονο με γυμναστικη θα τα καταφερουμε. Απλα εγω βαριεμαι πολυ το γυμναστηριο, ειδικα αν δεν εχω καποιον να με παρασυρει να πηγαινω, να χω παρεα δηλαδη

Συμφωνώ απόλυτα, πότε δεν μπόρεσα να πάω μόνη γυμναστήριο... Άσε που τωρα χρόνος δεν υπάρχει οποτε εγώ το ξεχνάω αυτό το κομμάτι... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Αυτή η απόφαση είναι τα πάντα. Χωρίς αυτή δεν γίνεται τίποτα! Εγώ μια μέρα πριν την πάρω χτύπησα μισή τούρτα...! Αλλά τώρα πάει πάνω από μήνας και νιώθω καλυτερα με τον εαυτό μου.

Ε ρε κάτι κορμιά που θα έχουμε το καλοκαίρι..! 

Έχεις πάνω από μήνα να φας γλυκό;;; Εγώ νομίζω θα με είχαν στο Δαφνί δεμένη να μιλάω με τα φανταστικά γλυκά που θα περνάνε μπροστά από τα μάτια μου! Έχω μεγάλη εξάρτηση, αλήθεια! Είμαι ικανή να μην φάω φαγητό όλη μέρα για να μπορώ να τρώω γλυκά! 

πρίν από 47 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Συμφωνώ απόλυτα, πότε δεν μπόρεσα να πάω μόνη γυμναστήριο... Άσε που τωρα χρόνος δεν υπάρχει οποτε εγώ το ξεχνάω αυτό το κομμάτι... 

Εγώ γι'αυτό το λόγο είχα επιλέξει το kick boxing, γιατί είναι ομαδικό άθλημα, τρελό κάψιμο σαν γυμναστική, τρελή εκτόνωση νεύρων και στρες και φυσικά μαθαίνεις και αυτοάμυνα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...