Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Ασε τις αποφευγω εγω τις τσιχλες γιατι βλεπεις φροντισα να εχω πολλα σφραγισματα και κανω ζημια χαχαχαχαχχα. 

Παπουτσια ναι θάνατος χαχαχαχαχα

Επισης μεσα στον γλυκο υπνο την πιανει τρελα την δικια μου και παιζει. Στις 5 με ξυπνησε σημεσα

Καλημέρα. Μια από τα ίδια 5 ξύπνησα κι εγώ με κλωτσιές. Βέβαια γλυκό ύπνο δεν είχα γιατί είχα και το χταποδακι μου απλωμένο δίπλα μου. Όλη μέρα ειχε γκρίνια και ήθελε να κοιμηθεί με τη μανούλα της. Ε ρε χαμός που έχει να γίνει μετά. Με τις καούρες πάντως θα με πείτε τρελή αλλά κάθε φορά που τρώω απ' έξω είμαι μια χαρά. Αν φάω κάτι στο σπίτι με πεθαίνουν. Ο άντρας μου λέει από είμαι ανάποδο χαχα

  • Χαχα 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, katerina04 είπε:

Καλημέρα. Μια από τα ίδια 5 ξύπνησα κι εγώ με κλωτσιές. Βέβαια γλυκό ύπνο δεν είχα γιατί έχω και το χταποδακι μου απλωμένο δίπλα μου. Όλη μέρα ειχε γκρίνια και ήθελε να κοιμηθεί με τη μανούλα της. Ε ρε χαμός που έχει να γίνει μετά. Με τις καούρες πάντως θα με πείτε τρελή αλλά κάθε φορά που τρώω απ' έξω είμαι μια χαρά. Αν φάω κάτι στο σπίτι με πεθαίνουν. Ο άντρας μου λέει από είμαι ανάποδο χαχα

Χαχαχα το αστείο είναι ότι και εγω το παθαίνω αυτό . Οποτε τρωω κατι από εξω, μπουγάτσα, πίτσα , πιτόγυρο δεν εχω πρόβλημα μονο αν είναι πολυ βαρυ το κρέας. Το τελευταίο καιρό δεν μπορώ να δω ψάρια , μου βρωμάνε και αηδιάζω . Αντίθετα οταν τρωω κάτι μαγειρεμένο ενω ειναι υγιεινό με ενοχλεί . Να δείτε που θέλει μονο βρωμικο η μπέμπα:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Χαχαχα το αστείο είναι ότι και εγω το παθαίνω αυτό . Οποτε τρωω κατι από εξω, μπουγάτσα, πίτσα , πιτόγυρο δεν εχω πρόβλημα μονο αν είναι πολυ βαρυ το κρέας. Το τελευταίο καιρό δεν μπορώ να δω ψάρια , μου βρωμάνε και αηδιάζω . Αντίθετα οταν τρωω κάτι μαγειρεμένο ενω ειναι υγιεινό με ενοχλεί . Να δείτε που θέλει μονο βρωμικο η μπέμπα:-P

Άρα δεν είμαι τρελή τέλεια. Κάθε μέρα απ'έξω λοιπόν τη βρικαμε τη λύση. Εγώ πήρα 8 μέχρι τώρα επόμενως με παίρνει να φάω λίγο ακόμη γιατί μετα με δύο ζουζούνια δε με βλέπω να προλαβαίνω. Στην μικρή μου είχα πάρει 10 και μέσα σε 4-5 μέρες είχαν εξαφανιστεί όλα.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 said:

Άρα δεν είμαι τρελή τέλεια. Κάθε μέρα απ'έξω λοιπόν τη βρικαμε τη λύση. Εγώ πήρα 8 μέχρι τώρα επόμενως με παίρνει να φάω λίγο ακόμη γιατί μετα με δύο ζουζούνια δε με βλέπω να προλαβαίνω. Στην μικρή μου είχα πάρει 10 και μέσα σε 4-5 μέρες είχαν εξαφανιστεί όλα.

8;;;τοσα πηρα το πρωτο τριμηνο....κοριτσια ντρεπομαι,αλλα εχω ηδη βαλει 20.βεβαια,ετρωγα,δεν μπηκαν ετσι....να δω πως θα φυγουν μετα!κ εχω κ τον γιατρο «ε,δεν πειραζει να βαλεις κ λιγο βαρος».

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mommy2be είπε:

8;;;τοσα πηρα το πρωτο τριμηνο....κοριτσια ντρεπομαι,αλλα εχω ηδη βαλει 20.βεβαια,ετρωγα,δεν μπηκαν ετσι....να δω πως θα φυγουν μετα!κ εχω κ τον γιατρο «ε,δεν πειραζει να βαλεις κ λιγο βαρος».

Δεν πειράζει παιδί μου φάε τώρα που μπορείς μετα τα χάσεις θα σε τρέχει το μωράκι σου. 

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Giota1983 είπε:

Χαχαχα το αστείο είναι ότι και εγω το παθαίνω αυτό . Οποτε τρωω κατι από εξω, μπουγάτσα, πίτσα , πιτόγυρο δεν εχω πρόβλημα μονο αν είναι πολυ βαρυ το κρέας. Το τελευταίο καιρό δεν μπορώ να δω ψάρια , μου βρωμάνε και αηδιάζω . Αντίθετα οταν τρωω κάτι μαγειρεμένο ενω ειναι υγιεινό με ενοχλεί . Να δείτε που θέλει μονο βρωμικο η μπέμπα:-P

Αχ το ίδιο παθαινω κ εγώ! Κρεατοφας η μικρή! Ψαρια μου αρεσουν πάρα πολυ αλλά όποτε φάω δεν τα χωνευω με τίποτε! Προχθες φαγαμε και μετα από 6 ώρες τα έβγαλα όλα αχώνευτα!!! Εχει τωρα 3 μέρες επεστρεψαν οι αναγούλες και οι εμετοί του 1ου τριμήνου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Αγαπουλινι είπε:

Βρε κοριτσια άρχισα να εχω καλες συσπασεις. Πετρωνει καμια 10 φορες την μερα η κοιλια και διπλωνομαι. 

Μην με κάνει κανενα χαζο και μου βγει τωρα

Πονας εκεινη την ωρα? Και η δικη μου πετρωνει αλλα δεν ποναω καθολου. Ποσο εισαι ειπαμε? Εγω 34 και 5


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ δεν έχω συσπάσεις ακόμα νομίζω.. Στον καρδιοτοκογραφο μέχρι 45 έχω δει μια πριν μέρες και μια αισθάνθηκα σημερα το πρωι.. Αυτό σημαίνει οπωσδήποτε ότι θα αργήσει ο τοκετός;; Στο μεταξύ πόσες από εσάς περπατάτε;; Δεν ευνοεί και ο καιρός.. Αλλά πρέπει για να διευκολυνθεί ο τοκετός.. Με έχει πιάσει ένα άγχος επειδή στο νοσοκομείο δεν κάνουν επισκληριδιο και σκέφτομαι μηπως τα χιλιόμετρα βοηθήσουν την κατάσταση...


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γύρισα από τον γιατρό η μπέμπα μου μια κούκλα κουνιόταν συνέχεια 2900 και μεγαλόσωμη την βρήκε τώρα ραντεβού πάλι στις 9/1 εκτός αν έχω γεννήσει θέλω να την τρελάνω στα φιλιά!!!! 

@MariaGS να περπατάς και ας βρέχει πχ οι πρωτότοκες έχουν σκληρό τράχηλο και συνήθως δεν γεννάνε πριν τις 38 εβδομάδες

@Αγαπουλινι Αν δεν είναι περιοδικές οι συσπάσεις μην τις φοβάσαι κι εγώ έχω αρκετές απλά όχι περιοδικές 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα γύρισα από τον γιατρό η μπέμπα μου μια κούκλα κουνιόταν συνέχεια 2900 και μεγαλόσωμη την βρήκε τώρα ραντεβού πάλι στις 9/1 εκτός αν έχω γεννήσει θέλω να την τρελάνω στα φιλιά!!!! 

@MariaGS να περπατάς και ας βρέχει πχ οι πρωτότοκες έχουν σκληρό τράχηλο και συνήθως δεν γεννάνε πριν τις 38 εβδομάδες

@Αγαπουλινι Αν δεν είναι περιοδικές οι συσπάσεις μην τις φοβάσαι κι εγώ έχω αρκετές απλά όχι περιοδικές 

Τελεια η μπεμπα μια χαρα μεγαλουτσικη. Αντε με το καλο. Αρχισαν τα πιο συχνα ραντεβου. Τι σταση ειχε? Εγω θα παω 27. Θελω να δω ποσο μεγαλωσε ο μπεμπης γιατι πολυ κουνιεται και δεν ξερω που βρισκει το χωρο. Τα αλλα τα παιδακια σου τι κανουν?

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Τελεια η μπεμπα μια χαρα μεγαλουτσικη. Αντε με το καλο. Αρχισαν τα πιο συχνα ραντεβου. Τι σταση ειχε? Εγω θα παω 27. Θελω να δω ποσο μεγαλωσε ο μπεμπης γιατι πολυ κουνιεται και δεν ξερω που βρισκει το χωρο. Τα αλλα τα παιδακια σου τι κανουν?

Καλά είναι ευτυχώς τελείωσε τώρα το σχολείο για διακοπές και θα ηρεμήσω από το πήγαινε-έλα. Τον Μάρτιο πρώτα ο θεός θα ξαναγράψω και τον μικρό παιδικό νομίζω τώρα είναι πιο δεκτικός. Γτ του χρόνου το προνήπιο είναι υποχρεωτικό και μην του έρθει κόλπος απότομα φοβάμαι. Στάση η μπέμπα ήταν με το κεφάλι κάτω και τα πόδια πάνω. Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλά είναι ευτυχώς τελείωσε τώρα το σχολείο για διακοπές και θα ηρεμήσω από το πήγαινε-έλα. Τον Μάρτιο πρώτα ο θεός θα ξαναγράψω και τον μικρό παιδικό νομίζω τώρα είναι πιο δεκτικός. Γτ του χρόνου το προνήπιο είναι υποχρεωτικό και μην του έρθει κόλπος απότομα φοβάμαι. Στάση η μπέμπα ήταν με το κεφάλι κάτω και τα πόδια πάνω. Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι; 

Ναι να τον στείλεις να συνηθίσει. Μια χαρά στάση η μπέμπα είναι έτοιμη. Εγώ είμαι 34 και 5. 29/12 μπαίνω στον μήνα μου. Αυτή η εγκυμοσύνη αν και πέρασε γρήγορα ο καιρός με ζορισε αρκετά αφού είχα και τη μικρή. Αλλά και πάλι καλά ήμουν

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Ναι να τον στείλεις να συνηθίσει. Μια χαρά στάση η μπέμπα είναι έτοιμη. Εγώ είμαι 34 και 5. 29/12 μπαίνω στον μήνα μου. Αυτή η εγκυμοσύνη αν και πέρασε γρήγορα ο καιρός με ζορισε αρκετά αφού είχα και τη μικρή. Αλλά και πάλι καλά ήμουν

Η μικρή νομίζω μοιάζει σε μένα όπως την δείχνει ο υπέρηχος δλδ εσύ στον υπέρηχο τον βλέπεις τον μπέμπη; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Η μικρή νομίζω μοιάζει σε μένα όπως την δείχνει ο υπέρηχος δλδ εσύ στον υπέρηχο τον βλέπεις τον μπέμπη; 

Ναι τον βλέπω και νομίζω ότι μοιάζει στη μικρή μου

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...