Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Οποια μπορει να βοηθησει...


Recommended Posts

Just now, Angel91 είπε:

Να εισαι καλα κοπελα μου!!! Φοβαμαι παρα πολυ...Αυτο ευχομαι για ολες μας!!! Ποσο δυσκολη διαδικασια ολο αυτο... για ολες μας... μεσα απ την καρδια μου οτι επιθυμεις σου ευχομαι! 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Μακάρι και εγώ κάποτε να τα καταφέρω! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απλη αποξεση σε εξωμητριο δεν νομιζω να κανουν..

Συνηθωσ κανουν ειτε λαπαροτομια "καισαρικη.".ειτε λαπαροσκοπιση..ειτε δίνουν μεθοτρεξατη που ειναι χημειοθεραπευτικο φαρμακο. εμενα ηταν κατα ο γιατροσ μου γιατι εχει παρενεργειεσ κ θελει κ περισσοτερο χρονο αναρρωσησ για να ξαναπροσπαθησεισ..βεβαια ξερω αλλεσ 2 κοπελεσ μεσα στο φορουμ.ππυ πηραν κ τωρα εχουν κ παιδακια..κ.ολα τελεια..

12 μερεσ νοσηλευομουν σε δημοσιο νοσοκομ για να καταφερουμε να δουμε σε ποιο σημειο ηταν..

Κ σ αυτεσ τισ 12 μερεσ δεν μου χαν αποκλεισει τιποτα..ειχαν κ αλλη περιπτωση που ενω δεν ανεβαινε φυσιολ η χοριακη στο τελοσ ειδαν το μωρακι...( μονο που η μαμα δεν το ηθελε ).. κ εγω που το ηθελα τελικα δεν το γλιτωσα το εξψμητριο...αχ..

Θα συμφωνησω με μια κοπελα παραπανω πωσ γινονται κ θαυματα..κ πωσ οι γιατροι βλεπουν πολλα..

Πραγματικα σου ευχομαι να πανε ολα καλα..

Οτι κ να συμβει μην φοβασαι

.πραγματα που αντιμετωπιζονται να μην σε φοβιζουν τοσο..

Να μην εχεισ την τυχη μου..κ δεν εννοω το οτι περασα.χειρουργειο..αυτο θα το ξεχασεισ με τον καιρο..απλα ευχομαι να πανε καλα τα πραγματα κ να κρατησεισ το μωρακι..οτι κ να γινει να σαι ψυχραιμη γιατι.μια εγκυμοσυνη εψει πολυ δρομο νπροστα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου!! Η αληθεια ειναι πως φοβαμαι πολυ :( αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει δεν μπορω να κανω κατι δυστηχως... να εισαι καλα κ με το καλο σου ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...ηθελα να σας ευχαριστήσω ολες σας για τις συμβουλες σας!!! Και για τον χρονο σας... ειναι ωραιο να εχεις να μοιραζεσαι κατι τοσο σημαντικο αλλα κ δυσκολο με γυναικες που σε καταλαβαινουν! 
αυριο θα φανει οτι κ αν ειναι...!  θα δουμε λοιπον...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angel91 είπε:

Κοριτσια μου...ηθελα να σας ευχαριστήσω ολες σας για τις συμβουλες σας!!! Και για τον χρονο σας... ειναι ωραιο να εχεις να μοιραζεσαι κατι τοσο σημαντικο αλλα κ δυσκολο με γυναικες που σε καταλαβαινουν! 
αυριο θα φανει οτι κ αν ειναι...!  θα δουμε λοιπον...

Περιμένουμε νέα σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Δυστηχως πηγε μονο 1575... περιμενω τον γιατρο να μου πει τι θα κανουμε τωρα;;; Λογικα θα θελει να κανουμε υπερηχο; Δεν εχω ιδεα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 said:

Καλημερα κοριτσια μου! Δυστηχως πηγε μονο 1575... περιμενω τον γιατρο να μου πει τι θα κανουμε τωρα;;; Λογικα θα θελει να κανουμε υπερηχο; Δεν εχω ιδεα...

Καλημέρα! Δεν έχω γράψει μέχρι στιγμής αλλά παρακολουθούσα το θέμα. Υπέρηχο δεν σε έχει κάνει μέχρι στιγμής; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, smaro30 είπε:

Καλημέρα! Δεν έχω γράψει μέχρι στιγμής αλλά παρακολουθούσα το θέμα. Υπέρηχο δεν σε έχει κάνει μέχρι στιγμής; 

Οχι κανενα...καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Δυστηχως πηγε μονο 1575... περιμενω τον γιατρο να μου πει τι θα κανουμε τωρα;;; Λογικα θα θελει να κανουμε υπερηχο; Δεν εχω ιδεα...

ε λογικα τωρα θα μπορει να κανει υπερυχο με καποια δυσκολια βεβαια αλλα κατι θα μπορει να δει. μην ανχωνεσε πιστευω πως απλα ειναι μια παλινδρομη κ γρηγορα θα μπορεις να ξεκινησεις παλι προσπαθειες..

Just now, smaro30 είπε:

Καλημέρα! Δεν έχω γράψει μέχρι στιγμής αλλά παρακολουθούσα το θέμα. Υπέρηχο δεν σε έχει κάνει μέχρι στιγμής; 

τοσο χαμηλη χοριακη δεν βκεπουν τιποτα στον υπερηχο δεν εχει νοημα .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Angel91 είπε:

Λετε να μου πει για αποξεση;;

αν δει στον υπερηχο που ειναι τοτε θα σου πει λογικα σε λιγες μερες. αν δεν δει τοτε θα πρεπει να περιμενεις παλι με χοριακες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

αν δει στον υπερηχο που ειναι τοτε θα σου πει λογικα σε λιγες μερες. αν δεν δει τοτε θα πρεπει να περιμενεις παλι με χοριακες 

Χοριακες; Για να περιμενω να αποβαλλω μονη μου εννοεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 είπε:

Χοριακες; Για να περιμενω να αποβαλλω μονη μου εννοεις;

οχι ο γιατρος πρεπει να δει που ειναι το κυημα... αλλιως δεν μπορει να κανει τιποτα κ θα σε βαζει να κανεις χοριακες μεχρι να φτασει περιπου κοντα 3000 κ να σου ξανακανει υπερηχο μηπως δει που ειναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οχι ο γιατρος πρεπει να δει που ειναι το κυημα... αλλιως δεν μπορει να κανει τιποτα κ θα σε βαζει να κανεις χοριακες μεχρι να φτασει περιπου κοντα 3000 κ να σου ξανακανει υπερηχο μηπως δει που ειναι. 

Ποσο ψυχοφθορο θεε μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...