Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Οποια μπορει να βοηθησει...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angel91 είπε:

Κοριτσια μου... δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ακομα... αλλα πολυ θετικα ολα... ! Ο γιατρος δεν το πιστευε ... ενδομητριο εοδαμε σακο εμβρυο κ ακουσαμε καρδουλα!!!! Μου ειπε προχωραμε κανονικα!

Μπράβο βρε κορίτσι μου πολύ χάρηκα!!!!Ένα καλό νέο!Εφόσον είδατε σάκο και ακούσατε καρδούλα όλα εξελίσσονται κανονικά!Ίσως όπως είπαν και στα παραπάνω μνμ κάτι είχε γίνει λάθος!Η μπορεί να εγινε αργά ή σύλληψη!!!Όπως και να έχει να είσαι αισιόδοξη!!!!Όλα καλά θα πάνε...! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου πολύ χάρηκα!!!!Ένα καλό νέο!Εφόσον είδατε σάκο και ακούσατε καρδούλα όλα εξελίσσονται κανονικά!Ίσως όπως είπαν και στα παραπάνω μνμ κάτι είχε γίνει λάθος!Η μπορεί να εγινε αργά ή σύλληψη!!!Όπως και να έχει να είσαι αισιόδοξη!!!!Όλα καλά θα πάνε...! 

Να εισαι καλα κοριτσι μου!!! Ευχομαι τα καλυτερα για ολες σας!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 είπε:

Ακριβως!!! Γενικα εχουν ακουστει πολλα λαθη στο νησι απο πολλα μικροβιολογικα ασε... θα δουμε ειμαι επιφυλακτικη ακομη... ενα βημα τη φορα!

τραγικοι στο μικροβιολογικο,φυσικα πρεπει να τους το πεις.τζαμπα καρδιοχτυπουσες

αφου ακουσατε καρδια μπορεις να παρεις μια ανασα

ευχομαι καλη κ τελειομηνη κυηση!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tzeni82 είπε:

Ουαουυυυ...δεν το πιστευω!!!!!! Τι τελεια νεα??? 

Συγχαρητηρια!!!! 

Με το καλο....

Καλα μιλαμε πολλα καρδιοχτυπια με την χοριακη σου ριξαμε...χαχα..

Κοριτσι μου! Μα τι να πω πια... απιστευτο!!! Αλλα κ παλι σας λεω ειμαι επιφυλακτικη...! Για παν ενδεχομενο!

Just now, vikib είπε:

τραγικοι στο μικροβιολογικο,φυσικα πρεπει να τους το πεις.τζαμπα καρδιοχτυπουσες

αφου ακουσατε καρδια μπορεις να παρεις μια ανασα

ευχομαι καλη κ τελειομηνη κυηση!!

Να σαι καλα κοριτσι μου! Ακομα δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει αλλα απ τη στιγμη που ακουσα καρδουλα...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ θα έπαιρνα να ρίξω ένα σιχτιρ πιλάφι στο μικροβιολογικό γιατί δεν είναι μία μέτρηση. Είναι πέντε έξι πόσες έκανες. Πέρα από το δικό μου σοκ hellooo κάτι δεν σας λειτουργεί σωστά θα κάψετε κόσμο εκεί μέσα! Θα έριχνα και ένα καντήλι στο τέλος! Πόσο σε έβγαλε ο υπέρηχος; Συμβαδίζεις με την περίοδο; Χτύποι καρδιάς; Όλα καλά θα πάνε! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Καλά εγώ θα έπαιρνα να ρίξω ένα σιχτιρ πιλάφι στο μικροβιολογικό γιατί δεν είναι μία μέτρηση. Είναι πέντε έξι πόσες έκανες. Πέρα από το δικό μου σοκ hellooo κάτι δεν σας λειτουργεί σωστά θα κάψετε κόσμο εκεί μέσα! Θα έριχνα και ένα καντήλι στο τέλος! Πόσο σε έβγαλε ο υπέρηχος; Συμβαδίζεις με την περίοδο; Χτύποι καρδιάς; Όλα καλά θα πάνε! 

Καλησπερα κοριτσι μου μα τους χρειαζεται! Ο υπερηχος με εβγαλε 6 εβδομαδων κ 5 ημερων κ η περιοδος με βγαζει 7 εβδομαδων! ας τα κοριτσι μου... σου λεω ο γιατρος επαθε σοκ!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Το μικροβιολογικό βέβαια είναι τραγικό αλλά τουλάχιστον όλα είναι καλά με την εγκυμοσύνη σου που σε αυτή τη φάση έχει σημασία.. Σου εύχομαι μια καλή κ τελειομηνη κύηση χωρίς κανένα άγχος πλέον!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...