Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Ανακοίνωση Το όνομα του μωρού μας


admin

Recommended Posts

Λαλημέρα και από μένα. Είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να με βοηθήσετε.

Τον Ιούνιο βαφτίζω την κορούλα μου και ακόμα δεν μπορώ να καταλήξω σε όνομα.

Σας παρακαλώ πέστε μου την γνώμη σας, πιο σας αρέσει πιο πολύ από τα ονόματα Σμαράγδα, Εβελίνα, Μελιτίνη και Ναταλία.

Περιμένω τις απαντήσεις σας και σας ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!

Πεστε μου καλύτερα τα 2 επικρατέστερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω περιμενω να γεννησω τις επομενες βδομαδες το τριτο κοριτσακι μου. Αν γεννηθει τη Μ.Εβδομαδα θα τη βγαλουμε Αναστασια. Αν οχι μας αρεσει πολυ το Μελισσανθη, αν και δεν το εχουμε πει σε κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Πολύ ωραίο το Μελισσάνθη και ασυνήθιστο. Με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το κοριτσάκι σου και να τις χαίρεσε και τις τρείς.

Τελικά αποφασίσαμε με τον άντρα μου να την ονομάσουμε Εύα-Εβελίνα.

Θα την φωνάζουμε Εβελίνα που μας αρέσει πολύ και θα γιορτάζει στις 11 Δεκεμβρίου που γιορτάζουν όλοι οι προπάτορες της εκκλησίας.

Ευχαριστώ για την βοήθειά σας και Καλό Πάσχα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Νέα στο φόρουμ και μόλις παρακολούθησα τις προτάσεις σας. Εμείς δεν έχουμε ακόμα παιδάκι αλλά έχουμε κάνει αυτή την κουβέντα. Άρης ήταν το επικρατέστερο αγορίστικο και Έκτορας ή Αλέξανδρος κάποιες προτάσεις που θυμάμαι..(και Ηρακλής δε θα με πείραζε αλλά νομίζω το απέρριψε ο καλός μου). Για κορίτσι θα ήθελα το Ηρώ (Άρης και Ηρώ πολύ μου ταιριάζει), αλλά ο δικός μου ζαχαρώνει πολύ το Μυρτώ απ' την ώρα που του το πρότεινα και σα δεύτερη πρόταση έχει το Ρέα που δε λέω όχι, αλλά πρέπει να το χωνέψω λίγο. Θα ήθελα πολύ και το Ήρα αν το χρησιμοποιούσαν, δεν ξέρω πώς μου έχει κολλήσει!! Πώς σας φαίνονται;;; Πάντως το ρο δε λείπει από πουθενά -παρατηρώ τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...