Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου 

Μελένια το πεσιμο ειναι λογικο πεφτουμε κ σηκωνομαστε..

Τζωρτζινα μου το εχεις ψαξει..ισχυει αυτο που ειπε η γιατρος για τα κέντρα το εχεις παλεψει ομως οποτε βλεπουμε μονο μπροστα δεν πισωγυριζουμε βουρ κοριτσακια να ανεβαινουμε κ υγεια κ μονο υγεια! Ε και χαμογελα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα ,τι καλημέρα δηλαδή έχασα τα λόγια μου...Μελένια μου;;;;τι να πω λυπάμαι;;;το ξέρεις...μην στεναχωριέσαι;;;ξέρω πως είναι δύσκολο...πωπω και το είχαμε τόσο σίγουρο.Λυπάμαι!!!

Κοριτσάκι μου ξεκουράσου αυτές τις μέρες κ μετά μίλα με τον γιατρό σου και η τρίτη θα είναι κ η τυχερή!!! 

Δήμητρα αμάν τα οικογενειακά δράματα πόσο τα βαριέμαι...

Τζώρτζια έτσι όπως τα λές είναι,σκέψεις θετικές κ όλα θα γίνουν.

Λουκουμαδάκι;;;;ήλιος κ ζέστη....που σε βρίσκω;;

Φαρμακοτρίφτενα πάντως τα ψηφιακά σε γλιτώνουν απο αμφιβολίες..


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλημέρα ,τι καλημέρα δηλαδή έχασα τα λόγια μου...Μελένια μου;;;;τι να πω λυπάμαι;;;το ξέρεις...μην στεναχωριέσαι;;;ξέρω πως είναι δύσκολο...πωπω και το είχαμε τόσο σίγουρο.Λυπάμαι!!!

Κοριτσάκι μου ξεκουράσου αυτές τις μέρες κ μετά μίλα με τον γιατρό σου και η τρίτη θα είναι κ η τυχερή!!! 

Δήμητρα αμάν τα οικογενειακά δράματα πόσο τα βαριέμαι...

Τζώρτζια έτσι όπως τα λές είναι,σκέψεις θετικές κ όλα θα γίνουν.

Λουκουμαδάκι;;;;ήλιος κ ζέστη....που σε βρίσκω;;

Φαρμακοτρίφτενα πάντως τα ψηφιακά σε γλιτώνουν απο αμφιβολίες..

Ευχαριστω γλυκια μου Νατασουλα! Νομιζω πως αρχιζω σιγα-σιγα να μαζευω τα κομματια μου! Εκανα πολυ δυνατο ξεσπασμα. Τοσο που ουτε εγω η ιδια δεν το περιμενα. Πριν λιγο πηρα κ αφησα το ονομα μου να επικοινωνησει μαζι μου. Οποτε το πρωτο βημα εγινε. Τωρα πρεπει να βρω κουραγιο να σηκωθω απ το κρεβατι. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γεια σας!! Να μαι πάλι εδώ κλασσικά με τα τεεεστ.

Σήμερα μου βγήκε καραμπινάτο θετικό!!!!! 21η μέρα; Μα μου φαίνεται τόσο περίεργο βέβαια αλλά ξελαφρωσα τουλάχιστον από τη στεναχώρια! 

Για να κάνω ωορρηξία τώρα,  σημαίνει πως θα έχω κυκλο άνω των 31 ημερών. (Ποτέ δεν είχα μεγαλύτερο των 28 ημερών βέβαια) 

Πονάει πολύ η κοιλιά μου και θα ορκιζόμουν ότι μου έρχεται περίοδος αλλά μάλλον είναι η ωορρηξία μου. 

Τουλάχιστον κάνω ωορρηξία  όουφφ!!!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να δω τα νεα αλλα δυστυχως δυστυχως δυστυχωςςς δεν ειναι τα νεα που ολες θελαμε!!!γλυκια μου Μελενια δε θα σου πω να μη στεναχωριεσαι,ειναι αδυνατον να μη στεναχωρηθεις!θα σου πω να μην το βαλεις κατω!ξεσπασε,ξεκουρασου και βγες πολυ πολυ πιο δυνατη απο ολο αυτο!!!οχι μονο για να σηκωθεις απο το κρεβατι αλλα για να σηκωσεις κεφαλι και να δεις την επομενη μερα με περισσοτερη δυναμη,αισιοδοξια και χαμογελο(και ειμαι σιγουρη πως τωρα με διαβαζεις κ σκεφτεσαι μα τι λεει αυτη!αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη,τον επομενο μηνα ή λιγο πιο μετα θα μας μιλας για θετικη χοριακη)!!

Γεωργια μου μην σε ριχνει μια γιατρος που δεν ξερει καν ολο το ιστορικο σου!!!σκεψου οτι πηρατε την πιο σωστη αποφαση και οτι συντομα ολα θα ξεκινησουν με τον καλυτερο τροπο!

Δημητρουλα δεν ειπαμε μακρια απο τα σογια????μπρρρρ

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , Δέσποινa είπε:

Μπηκα να δω τα νεα αλλα δυστυχως δυστυχως δυστυχωςςς δεν ειναι τα νεα που ολες θελαμε!!!γλυκια μου Μελενια δε θα σου πω να μη στεναχωριεσαι,ειναι αδυνατον να μη στεναχωρηθεις!θα σου πω να μην το βαλεις κατω!ξεσπασε,ξεκουρασου και βγες πολυ πολυ πιο δυνατη απο ολο αυτο!!!οχι μονο για να σηκωθεις απο το κρεβατι αλλα για να σηκωσεις κεφαλι και να δεις την επομενη μερα με περισσοτερη δυναμη,αισιοδοξια και χαμογελο(και ειμαι σιγουρη πως τωρα με διαβαζεις κ σκεφτεσαι μα τι λεει αυτη!αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη,τον επομενο μηνα ή λιγο πιο μετα θα μας μιλας για θετικη χοριακη)!!

Γεωργια μου μην σε ριχνει μια γιατρος που δεν ξερει καν ολο το ιστορικο σου!!!σκεψου οτι πηρατε την πιο σωστη αποφαση και οτι συντομα ολα θα ξεκινησουν με τον καλυτερο τροπο!

Δημητρουλα δεν ειπαμε μακρια απο τα σογια????μπρρρρ

 

Δεσποινα μου σ' ευχαριστω παρα πολυ! Διαβαζω ολα αυτα που μου εγραψες κ σ ευχαριστω πολυ για τη θετικη σου ενεργεια. Σ αυτη τη φαση σας εχω πιο πολυ αναγκη απο ποτε. 

Link to comment
Share on other sites

μελένια τι να πω. μπαίνω στη θέση αυτή κάθε φορά. και πάρα πολύ στεναχωριέμαι. το παίρνω προσωπικά. να σου πω να μη στεναχωριέσαι δεν γίνεται.. καλά έκανες και ξέσπασες με όποιον τρόπο βρήκες. να βγει από μέσα το πρώτο μεγάλο ζόρι! και πάρε το χρόνο σου και μετά κοίτα μπροστά! πάρε τις πληροφορίες που χρειάζεσαι,άλλαξε και γιατρό αν αυτό θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα,πιο εύκολα,πιο αισιόδοξα και συνεχίζουμε!

 

γεωργία εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους και όλες τι θέλεις να κάνεις. θέλεις να συνεχίσεις; συνεχίζεις. θέλεις να πας με δανεικά; θα πας με δανεικά. η γιατρός θα έπρεπε να ξέρει ότι επειδή κάποια έμεινε έγκυος σε όποια ηλικία δεν σημαίνει ότι για την διπλανή είναι το ίδιο εύκολο. για την κυρία την γεννημένη το 69 δεν θα σχολιάσω καν. τέτοιες ηλικίες μπαίνουν στα επιστημονικά περιοδικά είναι 5 10 στον κόσμο μη κοροιδευόμαστε! εσείς και μόνο εσείς με τον σύζυγο ξέρετε τι περάσατε τι γίνεται με την υγεία σας τις αντοχές σας τα οικονομικά σας και το πότε και με ποιόν τρόπο θα γίνετε γονείς! μην αφήνεις κανέναν να σε επηρεάζει είτε έτσι είτε αλλιώς με τέτοια απολυτότητα και με τρόπο που να το κάνει να φαντάζει τόσο εύκολη η όποια διαδικασία και απόφαση! α και κάτι άλλο! πες της τα χαιρετίσματά μου ότι τα γονίδια του καρκίνου αν τα έχεις κάνεις δεν κάνεις εξωσωματική μόνο αν εκφραστεί το γονίδιο το έπαθες! ο καρκίνος ο ορμονοεξαρτούμενος που ίσως τον πυροδοτεί η χρόνια χρήση ορμονών δεν φαίνεται σε καμία ανάλυση dna! η κάθε μια μας ξέρει πότε πρέπει να πάρει τέτοια απόφαση και είναι απόφαση ζωής! δεν περιμένουμε από καμία γυναικολόγο που είδε το(..μη πω) μας μια φορά να κάνει λες και ανακάλυψε την αμερική και να αρχίσει τις νουθεσίες! μόνο εσύ θα αποφασίσεις!

συγχύστηκα πάλι!

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια Γεια σας!! Να μαι πάλι εδώ κλασσικά με τα τεεεστ.

Σήμερα μου βγήκε καραμπινάτο θετικό!!!!! 21η μέρα; Μα μου φαίνεται τόσο περίεργο βέβαια αλλά ξελαφρωσα τουλάχιστον από τη στεναχώρια! 

Για να κάνω ωορρηξία τώρα,  σημαίνει πως θα έχω κυκλο άνω των 31 ημερών. (Ποτέ δεν είχα μεγαλύτερο των 28 ημερών βέβαια) 

Πονάει πολύ η κοιλιά μου και θα ορκιζόμουν ότι μου έρχεται περίοδος αλλά μάλλον είναι η ωορρηξία μου. 

Τουλάχιστον κάνω ωορρηξία  όουφφ!!!!

εσύ τσούπρα λοιπόν! έχε επαφές! μη σταματήσεις! τι συμβαίνει τώρα, ή έκανες στο πρώτο αχνό ωορρηξία και τώρα είναι δεύτερο κύμα ορμονών που επηρεάζει το τεστ ή κάνεις τώρα ωορρηξία και άρα περιμένουμε τον κύκλο να καθυστερήσει! ένα από τα δύο. και ένα τρίτο αλλά άστο δεν στο λέω ακόμα. λοιπόν. τώρα θα δούμε πότε θα αδιαθετήσεις. αν αδιαθετήσεις σε 13 15 μέρες είσαι οκ,έκανες απλά αργά ωορρηξία. αν αδιαθετήσεις σε καμιά βδομάδα δέκα μέρες πρέπει να κάνεις αυτό με τους υπερήχους! να ξέρεις σε ποιό θετικό κάνεις ωορρηξία ή αν έχεις θέμα με την ωχρινική φάση.

αν δεν αδιαθετήσεις ποτέ καλώς τα δεχτήκαμε βρε! :-D

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

 

εσύ τσούπρα λοιπόν! έχε επαφές! μη σταματήσεις! τι συμβαίνει τώρα, ή έκανες στο πρώτο αχνό ωορρηξία και τώρα είναι δεύτερο κύμα ορμονών που επηρεάζει το τεστ ή κάνεις τώρα ωορρηξία και άρα περιμένουμε τον κύκλο να καθυστερήσει! ένα από τα δύο. και ένα τρίτο αλλά άστο δεν στο λέω ακόμα. λοιπόν. τώρα θα δούμε πότε θα αδιαθετήσεις. αν αδιαθετήσεις σε 13 15 μέρες είσαι οκ,έκανες απλά αργά ωορρηξία. αν αδιαθετήσεις σε καμιά βδομάδα δέκα μέρες πρέπει να κάνεις αυτό με τους υπερήχους! να ξέρεις σε ποιό θετικό κάνεις ωορρηξία ή αν έχεις θέμα με την ωχρινική φάση.

αν δεν αδιαθετήσεις ποτέ καλώς τα δεχτήκαμε βρε! :-D

Χαχα Λουκουμαδακι αν είναι το 3ο να με αγχώσει κι άλλο Ναι άστο προτιμώ την άγνοια. Νιώθω ότι θα αδιαθετησω  πάντως αλλά μπορεί να εκφράζεται διαφορετικά αυτόν τον μήνα η ωορρηξία μου. 

Είσαι πολύ καλή πάντως και πολύ αναλυτική σε όλες σου τις απαντήσεις. 

Σταματάω τα τεστ τώρα γιατί δεν έχει νόημα  (Η 2η γραμμή ήταν πιο σκουρη  και από τη γραμμή ελέγχου  επιτελους!!!) Και θα κάνω σε 3-4 μέρες ένα ωορρηξίας έτσι από περιέργεια να δω τι  γραμμή  θα βγάλει. Είμαι περίεργη .

Θα σας ενημερώσω. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Ευχαριστω γλυκια μου Νατασουλα! Νομιζω πως αρχιζω σιγα-σιγα να μαζευω τα κομματια μου! Εκανα πολυ δυνατο ξεσπασμα. Τοσο που ουτε εγω η ιδια δεν το περιμενα. Πριν λιγο πηρα κ αφησα το ονομα μου να επικοινωνησει μαζι μου. Οποτε το πρωτο βημα εγινε. Τωρα πρεπει να βρω κουραγιο να σηκωθω απ το κρεβατι. 

Πάντα γλυκιά μου μαζεύουμε τα κομμάτια μας και ξαναπαίρνουμε φόρα..για να πάρεις κουράγιο θα σου πω πως πέρυσι που πήρα την αμη στα χέρια μου μετά την τελευταία αρνητική χοριακή που είχα,έπιασα πάτο έκλαψα ούρλιαξα και μόλις πήρα ανάσα τότε ανασκουμπώθηκα,σηκώθηκα απο το κρεβάτι και είπα τώρα όλα θα γίνουν σωστά.

Τώρα λοιπόν μετά απο όλααααα τα δάκρυα σου λέω πως στο κρεβάτι μου κοιμάται το θαυματάκι μας... :) και του χρόνου στο δικό σας κρεβάτι θα είναι το δικό σας και θα το χαζεύεις!! Μικρά βηματάκια κάθε μέρα μας φέρνουν πιο κοντά στο όνειρο μας!!! 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Χαχα Λουκουμαδακι αν είναι το 3ο να με αγχώσει κι άλλο Ναι άστο προτιμώ την άγνοια. Νιώθω ότι θα αδιαθετησω  πάντως αλλά μπορεί να εκφράζεται διαφορετικά αυτόν τον μήνα η ωορρηξία μου. 

Είσαι πολύ καλή πάντως και πολύ αναλυτική σε όλες σου τις απαντήσεις. 

Σταματάω τα τεστ τώρα γιατί δεν έχει νόημα  (Η 2η γραμμή ήταν πιο σκουρη  και από τη γραμμή ελέγχου  επιτελους!!!) Και θα κάνω σε 3-4 μέρες ένα ωορρηξίας έτσι από περιέργεια να δω τι  γραμμή  θα βγάλει. Είμαι περίεργη .

Θα σας ενημερώσω. 

χαχα είναι σπάνιο το τρίτο αλλά για καλό .....αλλά δε θέλω να χαρείς αν δεν υπάρχει λόγος γιατί είσαι και λίγο νωρίς! καμιά φορά όταν ανεβαίνει η χοριακή επηρεάζει το τεστ lh και βγαίνει θετικό (μη ρωτήσεις γιατί δεν ξέρω τι ομοιότητες έχουν οι ορμόνες,αλλά αν σκεφτείς ότι κάνουμε ένεση χοριακής γοναδοτροπίνης στην εξωσωματική για να προκαλέσουμε ωορρηξία κάτι γίνεται με αυτές τις δύο ορμόνες..) πολλές χρησιμοποιούν και τεστ ωορρηξίας και σαν τεστ εγκυμοσύνης. αλλά δεν το έμαθες από εμένα,δεν το άκουσες δεν το ξέρεις. περιμένουμε και βλέπουμε! :wink:

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, λουκουμαδακι είπε:

μελένια τι να πω. μπαίνω στη θέση αυτή κάθε φορά. και πάρα πολύ στεναχωριέμαι. το παίρνω προσωπικά. να σου πω να μη στεναχωριέσαι δεν γίνεται.. καλά έκανες και ξέσπασες με όποιον τρόπο βρήκες. να βγει από μέσα το πρώτο μεγάλο ζόρι! και πάρε το χρόνο σου και μετά κοίτα μπροστά! πάρε τις πληροφορίες που χρειάζεσαι,άλλαξε και γιατρό αν αυτό θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα,πιο εύκολα,πιο αισιόδοξα και συνεχίζουμε!

 

γεωργία εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους και όλες τι θέλεις να κάνεις. θέλεις να συνεχίσεις; συνεχίζεις. θέλεις να πας με δανεικά; θα πας με δανεικά. η γιατρός θα έπρεπε να ξέρει ότι επειδή κάποια έμεινε έγκυος σε όποια ηλικία δεν σημαίνει ότι για την διπλανή είναι το ίδιο εύκολο. για την κυρία την γεννημένη το 69 δεν θα σχολιάσω καν. τέτοιες ηλικίες μπαίνουν στα επιστημονικά περιοδικά είναι 5 10 στον κόσμο μη κοροιδευόμαστε! εσείς και μόνο εσείς με τον σύζυγο ξέρετε τι περάσατε τι γίνεται με την υγεία σας τις αντοχές σας τα οικονομικά σας και το πότε και με ποιόν τρόπο θα γίνετε γονείς! μην αφήνεις κανέναν να σε επηρεάζει είτε έτσι είτε αλλιώς με τέτοια απολυτότητα και με τρόπο που να το κάνει να φαντάζει τόσο εύκολη η όποια διαδικασία και απόφαση! α και κάτι άλλο! πες της τα χαιρετίσματά μου ότι τα γονίδια του καρκίνου αν τα έχεις κάνεις δεν κάνεις εξωσωματική μόνο αν εκφραστεί το γονίδιο το έπαθες! ο καρκίνος ο ορμονοεξαρτούμενος που ίσως τον πυροδοτεί η χρόνια χρήση ορμονών δεν φαίνεται σε καμία ανάλυση dna! η κάθε μια μας ξέρει πότε πρέπει να πάρει τέτοια απόφαση και είναι απόφαση ζωής! δεν περιμένουμε από καμία γυναικολόγο που είδε το(..μη πω) μας μια φορά να κάνει λες και ανακάλυψε την αμερική και να αρχίσει τις νουθεσίες! μόνο εσύ θα αποφασίσεις!

συγχύστηκα πάλι!

εσύ τσούπρα λοιπόν! έχε επαφές! μη σταματήσεις! τι συμβαίνει τώρα, ή έκανες στο πρώτο αχνό ωορρηξία και τώρα είναι δεύτερο κύμα ορμονών που επηρεάζει το τεστ ή κάνεις τώρα ωορρηξία και άρα περιμένουμε τον κύκλο να καθυστερήσει! ένα από τα δύο. και ένα τρίτο αλλά άστο δεν στο λέω ακόμα. λοιπόν. τώρα θα δούμε πότε θα αδιαθετήσεις. αν αδιαθετήσεις σε 13 15 μέρες είσαι οκ,έκανες απλά αργά ωορρηξία. αν αδιαθετήσεις σε καμιά βδομάδα δέκα μέρες πρέπει να κάνεις αυτό με τους υπερήχους! να ξέρεις σε ποιό θετικό κάνεις ωορρηξία ή αν έχεις θέμα με την ωχρινική φάση.

αν δεν αδιαθετήσεις ποτέ καλώς τα δεχτήκαμε βρε! :-D

Λουκουμαδακι σ' ευχαριστω! Ηταν γερο το σοκ!!! Σιγα-σιγα θα ανασκουμπωθω κ οπως πολυ σωστα λες θα παρω το χρονο μου κ ελπιζω να παρω τις σωστες αποφασεις! Δε γινεται αλλιως! 

1 hour ago, NatasaP είπε:

Πάντα γλυκιά μου μαζεύουμε τα κομμάτια μας και ξαναπαίρνουμε φόρα..για να πάρεις κουράγιο θα σου πω πως πέρυσι που πήρα την αμη στα χέρια μου μετά την τελευταία αρνητική χοριακή που είχα,έπιασα πάτο έκλαψα ούρλιαξα και μόλις πήρα ανάσα τότε ανασκουμπώθηκα,σηκώθηκα απο το κρεβάτι και είπα τώρα όλα θα γίνουν σωστά.

Τώρα λοιπόν μετά απο όλααααα τα δάκρυα σου λέω πως στο κρεβάτι μου κοιμάται το θαυματάκι μας... :) και του χρόνου στο δικό σας κρεβάτι θα είναι το δικό σας και θα το χαζεύεις!! Μικρά βηματάκια κάθε μέρα μας φέρνουν πιο κοντά στο όνειρο μας!!! 

Εχεις δικιο Νατασακι μου. Πιστευω πως θα τα καταφερω να ξανασηκωθω. Να παρω την κατασταση στα χερια μου κ του χρονου να εχω κ εγω το θαυματακι μου. Σ' ευχαριστω που μου το εκανες εικονα κ κυριως που πιστευεις πως κ εγω θα ζησω το ονειρο. Τετοιες ωρα τα λογια μιας μανουλας που ταλαιπωρηθηκε να αποκτησει το παιδακι της, δινει το μεγαλυτερο κινητρο να "ξανασηκωθω" κ να προσπαθησω ξανα! Ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...τι κανετε;;;

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.το Σαββατο εφυγε απο τη ζωη ο εργοδοτης μου κ σημερα ειχα παει στην κηδεια.δραμα...63 χρονων ανθρωπος απο αυτη την βρωμοαρρωστια.

Μελενια μου λυπαμαι ειλικρινα.ομως ολες εδω μεσα εχουμε μαθει να μην το βαζουμε κατω...μαζεύουμε δυναμεις κ βουρ για την επομενη φορα...

Δημητρουλα αχ αυτα τα οικογενειακα προβληματα υπαρχουν σε καθε σπιτι κ τελειωμο δεν εχουν.ασε λοιπον τον αντρουλη σου να τα βγαλει περα με την αδερφη του...

Δεσποινιω,Νατασουλι,Γεωργια,Μαρακι,Ελενη,Στρολακι,Λουκουμαδακι κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια σας στελνω τα φιλια μου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμαδακι μου κι εγω απογοητευτηκα και καπως νευριασα μαζι της. Πολυ επιφανειακα νομιζω το εξετασε το πραγμα. Τι να πω;....

Angie μου ο Θεος να τον αναπαυσει τον ανθρωπο. Ευχομαι μονο χαρες απο δω και περα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου...τι κανετε;;;

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.το Σαββατο εφυγε απο τη ζωη ο εργοδοτης μου κ σημερα ειχα παει στην κηδεια.δραμα...63 χρονων ανθρωπος απο αυτη την βρωμοαρρωστια.

Μελενια μου λυπαμαι ειλικρινα.ομως ολες εδω μεσα εχουμε μαθει να μην το βαζουμε κατω...μαζεύουμε δυναμεις κ βουρ για την επομενη φορα...

Δημητρουλα αχ αυτα τα οικογενειακα προβληματα υπαρχουν σε καθε σπιτι κ τελειωμο δεν εχουν.ασε λοιπον τον αντρουλη σου να τα βγαλει περα με την αδερφη του...

Δεσποινιω,Νατασουλι,Γεωργια,Μαρακι,Ελενη,Στρολακι,Λουκουμαδακι κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια σας στελνω τα φιλια μου

Ετσι ειναι Αντζη μου! "Μονο για μια στιγμη ξαποσταινει κ ξανα προς τη δοξα τραβα"!!! Ειναι στο DNA μας.

Λυπαμαι πολυ για τον εργοδοτη σου. Ο Θεος να τον αναπαυσει.

Αυτος ο Μα'ι'ος πια ελεος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...