Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας γεια σας!!

Βρηκα χρονο και διαβασα οοοοοολα τα σχολια απο τοτε που ειχα να μπω...

Ποσο χαρηκα που διαβασα τα νεα σας..

Η μικρη μου μεγαλωνει ακαθεκτη και σχεδον εχουμε καλυψει και την προωροτητα μας...η γιατρος που την ειδε και χτες την βρισκει καταπληκτικη..Μας γελαει πολυ μας παρακολουθει και ναι εννοειται ειμαι μια χαζομαμα...Το εχω κανει πολυ κοικωνικο μωρακι ολο εξω ειμαστε στη γυρα...Μαρσιποι , καροτσια, καθισματακια ολα δουλευουν στο φουλ...:P

Μελενια. Γεωργια,Δημητρα και λουκουμαδακι και οποια αλλη κοπελα ειναι σε προσπαθεια....σας στελνω μπολικη μπολικη μπεμπεδοσκονη...

Νατασσα , Δεσποινα και Αντζι φιλια στους κουκλους σας!!!

Εγω γενικα πηζω τελευταια γιατι περναμε και κατι ζορια επαγγελματικα που επρεπε να ασχοληθω πολυ...ηταν λιγο τρελλα εν μεσω κολικων και λοιπων κλαματων...αλλα τωρα σιγα σιγα μαλλον τα εχω βαλει σε μια σειρα και καπως τα εχω υπο ελεγχο...

Oποτε υποσχομαι να προσπαθω να μπαινω περισσοτερο γιατι μου εχει λειψει το φορουμ ειναι η αληθεια...;-)

Σας φιλω...παω να κανω τον κυκλο αποστειρωσης, αντλησης, ταισματος κλπ και θα επανελθω 


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Carpediem είπε:

Γεια σας γεια σας!!

Βρηκα χρονο και διαβασα οοοοοολα τα σχολια απο τοτε που ειχα να μπω...

Ποσο χαρηκα που διαβασα τα νεα σας..

Η μικρη μου μεγαλωνει ακαθεκτη και σχεδον εχουμε καλυψει και την προωροτητα μας...η γιατρος που την ειδε και χτες την βρισκει καταπληκτικη..Μας γελαει πολυ μας παρακολουθει και ναι εννοειται ειμαι μια χαζομαμα...Το εχω κανει πολυ κοικωνικο μωρακι ολο εξω ειμαστε στη γυρα...Μαρσιποι , καροτσια, καθισματακια ολα δουλευουν στο φουλ...:P

Μελενια. Γεωργια,Δημητρα και λουκουμαδακι και οποια αλλη κοπελα ειναι σε προσπαθεια....σας στελνω μπολικη μπολικη μπεμπεδοσκονη...

Νατασσα , Δεσποινα και Αντζι φιλια στους κουκλους σας!!!

Εγω γενικα πηζω τελευταια γιατι περναμε και κατι ζορια επαγγελματικα που επρεπε να ασχοληθω πολυ...ηταν λιγο τρελλα εν μεσω κολικων και λοιπων κλαματων...αλλα τωρα σιγα σιγα μαλλον τα εχω βαλει σε μια σειρα και καπως τα εχω υπο ελεγχο...

Oποτε υποσχομαι να προσπαθω να μπαινω περισσοτερο γιατι μου εχει λειψει το φορουμ ειναι η αληθεια...;-)

Σας φιλω...παω να κανω τον κυκλο αποστειρωσης, αντλησης, ταισματος κλπ και θα επανελθω 

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!Ετσι κοινωνικό το γλυκό σου μωράκι!!!

Όλα γίνοντε κ ολα μοαίνουν σε μια σειρα ειναι θεμα χρόνου όλα

Να εισαι γερή δυνατή να την καμαρώνεις:wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

 

Carpe τι ωραια νεα που μας λες!!!! Να χαιρεσαι την καθε στιγμη με τη μπουμπουκα σου κ να μπαινεις οποτε μπορεις να μας τα λες! Ευχαριστουμε για τη μπεμπεδοσκονη!!!

Δημητρουλι μου τι κανεις??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

 

Carpe τι ωραια νεα που μας λες!!!! Να χαιρεσαι την καθε στιγμη με τη μπουμπουκα σου κ να μπαινεις οποτε μπορεις να μας τα λες! Ευχαριστουμε για τη μπεμπεδοσκονη!!!

Δημητρουλι μου τι κανεις??? 

Αλο αλο τι να κανω εκανα τις δουλεις μου κ ηρεμία...βαριεμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλο ΣΚ να έχουμε!

Carpe! Τι ευχάριστη έκπληξη! Χαιρομαι που τα πατε περιφημα μαμα και κορη! Ναι, να μπαινεις να μας λες τα νεα σου οποτε μπορεις!

Κορίτσια μου τι κανετε; Λενε για βροχες και καταιγιδες σημερα, αλλα εδω ευτυχώς έχουμε ακομη χαρα Θεου.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλό βροχερό σ/κ κορίτσια! εδώ γεωργία άρχισε η βροχή όπως κάθε μέρα εδώ και μέρες! :rolleyes:

κάρπε τι κάνεις;;;; τι κάνει η μπέμπα η ζουμπουρλή;;;; πολύ χάρηκα που έμαθα νέα σου! έτσι να μεγαλώνει η μπουμπού να σας τρελαίνει! :wub:

οι υπόλοιπες τι κάνετε;

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας από τη βροχερή Αθήνα!

Τι κάνετε; Εγώ εδώ, έχω βγάλει το μπλοκάκι κ σημειώνω τις εξετάσεις που μας γράφει το λουκουμαδάκι. Το μικροβιολογικό θα πάρει το όνομά μου στο τέλος...

Κάρπε χαίρομαι που η μικρή σας μεγαλώνει γρήγορα κ  σας έχει πάρει τα μυαλά!

Μελένια είμαστε στο ίδιο κέντρο αλλά με άλλο γιατρό :)  Σε μένα είχε γίνει εμφύτευση το Δεκέμβρη πριν ψάξουμε για τη λοίμωξη. Ο γιατρός που τη βρήκε είπε ότι απορεί πως έγινε εμφύτευση ( 1 από 4 βλαστοκύστες που μου είχε μεταφέρει) , κ πως το περιβάλλον της μήτρας ήταν τοξικό για να συνεχίσει.  Δεν αποκλείεται να ευθύνεται χρωμοσωμική ανωμαλία για την παλίνδρομη, αλλά κ υγιές να ήταν το έμβρυο, μάλλον δύσκολα θα την έβγαζε καθαρή έτσι όπως μου το εξήγησε ο γιατρός… Κ το ότι εμφυτέυτηκε 1 από τις 4, δεν αποκλείεται να οφείλεται στη λοίμωξη, αφού η έκθεση γράφει ότι βρέθηκαν ελάχιστα πινοπόδια…Οπότε πριν κάνω οποιαδήποτε εμβρυομεταφορά στο μέλλον θα επαναλάβω πρώτα τη βιοψία ενδομητριου. Έχω ακούσει από πολλές κοπέλες  που πήραν αντιβίωση ότι δεν είχε φύγει κ ότι επανέλαβαν την αγωγή κ 3 φορές. Εχω που έχω λίγα καλά έμβρυα λόγω ηλικίας, μην πάνε κ άκλαφτα με τις λοιμώξεις...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! 

Πως ειστε? Κ εδω βροχη κ συννεφια... πφφφ.... τι να πω, καλοκαιρι ποτε θα δουμε αναρωτιεμαι! 

Stroll εσενα σου ειπε ο γιατρος σου να επαναλαβεις??? Εμενα δεν μου ειπε. Αχ τι ιστοριες κ αυτες πια!

Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου θα ερθει το καλοκαιρι κ θα λεμε αμαν...οι ιστορίες είναι μέσα στο πρόγραμμα μια γνωστή από μικροβιο δεν επιανε 7 χρόνια..εκανε αγωγη 3 μήνες κ διακοπες 20 μέρες κ μετα έμεινε πολύ έγκυος 3δυμα χαχαχα ποτέ δεν ξέρεις τι μπορει να φταιει γι αυτό ακουμπάμε ευρουλάκια στα μικροβιολογικά κ στους γιατρουλιδες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου τι κανετε?

Οντως αυτος ο Μα'ι'ος απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!! Μας εχει κανει νευρασθενικους. Δεν ξερεις τι να φορεσεις. Δεν ξερεις αν θα βγεις απ το σπιτι ή οχι. Η κατασταση ειναι για γερα νευρα. Υπομονη, θα καλοκαιριασει!

Τρελοκοριτσο μου εσυ χθες μου λεγες πως θα ρθει το καλοκαιρι κ θα παραπονιομαστε για τη ζεστη κ σημερα μου παραπονιεσαι για τη βροχη???? :-P 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...