Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Σε μας που είναι δεύτερη εγκυμοσύνη η κοιλιά μεγαλώνει πιο γρήγορα από την πρώτη φορά. Και σε σας το ίδιο δεν έχει συμβεί;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 minutes ago, Rosali said:

Σε μας που είναι δεύτερη εγκυμοσύνη η κοιλιά μεγαλώνει πιο γρήγορα από την πρώτη φορά. Και σε σας το ίδιο δεν έχει συμβεί;

Νομίζω πως ναι...

ΣΙΓΟΥΡΑ πετάχτηκε νωρίτερα αλλά νομίζω ότι όπως είμαι τώρα ήμουν κανα μήνα πιο μετά τουλάχιστον στον γιο.

Ελπίζω να μην συνεχιστεί έτσι γιατί πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή κόντευα να είμαι ίδια σε ύψος  και πλάτος!


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρωι είμαι οκ το βράδυ πεταγεται πολύ η κοιλιά .. Καμια σχέση με πριν την εγκυμοσύνη κι ας είναι πρώτο παιδάκι

Ασχετο.. .Καμιά καλή χασαποταβέρνα για τη τσικνοπέμπτη?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 minutes ago, moustokoulouro said:

Εγώ το πρωι είμαι οκ το βράδυ πεταγεται πολύ η κοιλιά .. Καμια σχέση με πριν την εγκυμοσύνη κι ας είναι πρώτο παιδάκι

Ασχετο.. .Καμιά καλή χασαποταβέρνα για τη τσικνοπέμπτη?

Ο Μανάρας στις Αφίδνες (δίπλα στο σταθμό του τρένου), αν έχεις όρεξη να βγεις παραέξω. Χαμός θα γίνεται, είμαι σίγουρη. Επίσης ο Μουρούζης και ο Χριστόφορος στα Καλύβια, αν σε βολεύει καλύτερα αυτή η πλευρά. Στο Μουρούζη είχαμε κάνει και το τραπέζι του γάμου μας.

Βγες φέτος που μπορείς, Μουστοκούλουρο. Μετά θα είναι δύσκολο. Τα μικρά παιδιά δεν κάθονται πουθενά.

  • Μου αρέσει 1

My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rosali said:

Ο Μανάρας στις Αφίδνες (δίπλα στο σταθμό του τρένου), αν έχεις όρεξη να βγεις παραέξω. Χαμός θα γίνεται, είμαι σίγουρη. Επίσης ο Μουρούζης και ο Χριστόφορος στα Καλύβια, αν σε βολεύει καλύτερα αυτή η πλευρά. Στο Μουρούζη είχαμε κάνει και το τραπέζι του γάμου μας.

Βγες φέτος που μπορείς, Μουστοκούλουρο. Μετά θα είναι δύσκολο. Τα μικρά παιδιά δεν κάθονται πουθενά.

Ευχαριστώ Rosali μου

θα ριξω τις ιδέες γτ κανονιζουμε μεγαλη παρέα


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rosali είπε:

Σε μας που είναι δεύτερη εγκυμοσύνη η κοιλιά μεγαλώνει πιο γρήγορα από την πρώτη φορά. Και σε σας το ίδιο δεν έχει συμβεί;

Ισως ισχυει κ εμενα πετάχτηκε απο νωρις...

 

2 hours ago, Karmaki είπε:

Κοριτσια αν αποφασισετε στην πορεια για καμια ομαδα να το κανονισουμε!

Να σας πω δεν την παλευω με το κεφαλι .Να παρω μισο ντεπον αναβράζον  ή δεν κάνει;

Μονο κανονικο ντεπόν μπορεις τα χαπάκια κ παναντολ το απλό (μπλε κουτι)


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει πει ενα 1000ρι ντεπον 3 φορες την ημερα ειναι οκ. Επαιρνα ομως το 500 μια φορα την ημερα. Φοβομουν και εγω μην επηρεασω το μωρο. 

Εγω εχω fb αν καταληξετε σε ομαδα ειμαι μεσα και γω! 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.κάλως ήρθαν οι καινούργιες!! Εγώ είμαι 13+1 σήμερα και έχω ακόμα αναγουλες από την ώρα που θα σηκωθω απ το κρεβάτι.εχει λίγες μέρες που ξεκίνησαν και οι καούρες,τέλεια!!αύριο το απόγευμα επιτέλους η αυχενική!!

καρμακι εσύ ελεγες για πονοκέφαλο?έχω έχω πάρει κομπρεσες από το φαρμακείο. Πολύ με βοηθάνε γιατί δε παίρνω ούτε στα κανονικά μου εύκολα χάπια πόσο μάλλον τώρα. 

Ή κοιλιά όντως αυτή τη φορά πετάχτηκε νωρίς.να δω που θα φτάσει που γεννάμε και μες την κάψα. 

Να σας ρωτησω κορίτσια μιας και οι περισσότερες έχουμε ήδη ένα με το καρότσι τι θα κάνετε?θα πάρετε διπλό?εγώ λέω για μάρσιπο και κάτι ροδάκια που στέκεται όρθιο το παιδί και πιάνεται απ το καροτσι αν έχετε δει.

  • Μου αρέσει 1

r687p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια κ από εμένα! Καλώς ηρθαν τα νέα μέλη!

Κ εγώ που είμαι από τις μανουλες Αυγούστου 14 κρατάμε επαφή ακόμα , έχουμε βρεθεί με κάποιες κ είναι πολύ ώραια! Κ εγώ έχω φεισμπουκ.  Είδαμε κ το μωράκι 4,5 εκ έδινε ρεσιτάλ μιλάμε!!! Κουνιόταν παρά πολύ κ εγώ γελούσα κ δεν μπορούσαμε να το δούμε! Αυχενική επιτέλους σε δύο εβδομάδες! Τελευταία των Μοϊκανών!! Γενικά είχαμε τρεχαματα έχουμε τη γιορτή του μικρού , ο άντρας μου έπαθε ένα διάστρεμμα στο πόδι , είχα κ γιατρό για τον μικρό κ τρέχουμε κ δεν φτάνουμε!! Κ εγώ σκέφτομαι για τη τροχοσανιδα αν κ είναι πιό μεγάλος ο δικός μου. Το καλοκαίρι θα είναι 3, οπότε μπορεί κ τίποτα! Καλά καρότσι το έχουμε καταργήσει πολυυυ καιρό. Εμείς λέμε κάπου να πάμε για τσικνοπέμπτη σε ακαπνο όμως γιατί ο μικρός από τόν Σεπτέμβρη είναι κύριος έξω , κάθεται στο τραπέζι πολύ καλά!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Κατ, σε ζηλεύω! Εμείς δεν μπορούμε να πάμε πουθενά. Δεν κάθεται με τίποτα στο τραπέζι, ούτε καν για να φάει. Θέλει όλο να τρέχει γύρω γύρω.

Κορίτσια, εγώ δεν ξέρω τι να κάνω με το καρότσι. Ο δικός μου κάθεται ακόμα. Έχουμε αρχίσει να τον πηγαίνουμε λίγο περισσότερο με το χεράκι, αλλά δεν είναι για μεγάλες αποστάσεις. Την τροχοσανίδα την έχω σκεφτεί, αλλά, πρώτον, αναρωτιέμαι αν θα παιριάζει στο καρότσι μας, και, δεύτερον, δεν ξέρω πώς θα τον συνηθίσω να στέκεται εκεί πάνω χωρίς να πέφτει. Μου φαίνεται ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερα παιδιά. Τον Αύγουστο που θα γεννήσω θα είναι 21 μηνών.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

 Koοριτσια,να σας αποχαιρετισω με το αγαπημενο τραγουδι  της μικρης μου,που μονο singles  δεν ειμαστε!!Χαχαχα!Λοιπον αυριο φευγουμε Χαλκιδα σε μια θεια μας ,και Δευτερα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!Παω να δω τους δικους μου .Οποτε θα αργισουμε να τα ξαναπουμε,θα σας βλεπω φανταζομαι ελαφρως απο το κινητο!!!Για το fb  ειμαι μεσα,το χω ανοιχτο και χαζολογαω που και που !!!

Καλως ηρθαν τα καινουργια μας κοριτσια,φιλια πολλα σε ολες ,!!!


Lilypie - (NKYE)Lilypie - (4Ura)Lilypie - (oz5q)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...