Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

@Ungry girl δε κάνεις ένα τεστ ωορρηξίας; Γτ λίγο τρέμουν τα χέρια μου......

Γιατι καλε τρεμουν τα χερια σου???? Εκανα το πρωι τι εγινε πες μου πως εκανες και σου έβγαλε γραμμή??????????

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι θετικό.εδω στην ωορρηξία δε βλέπω θετικό ξεκάθαρο.  Απλά έβγαλε γραμμή ευδιακριτη ενώ ποτέ δε μου βγάζει μετά την ωορρηξία. Μάλλον ανεβοκατεβαίνει η lh μου. Λογικά παίζει μέρα από μέρα η τιμή της έτσι δεν είναι; τι το θελα το πείραμα;;;;;; @Nati85 θα σε χρεώσω να ξέρεις. @Ungry girl μπορείς να μου πεις αν σου έβγαλε γραμμή δεύτερη;

Είμαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη. Θα το googlαρω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Όχι δεν είναι θετικό.εδω στην ωορρηξία δε βλέπω θετικό ξεκάθαρο.  Απλά έβγαλε γραμμή ευδιακριτη ενώ ποτέ δε μου βγάζει μετά την ωορρηξία. Μάλλον ανεβοκατεβαίνει η lh μου. Λογικά παίζει μέρα από μέρα η τιμή της έτσι δεν είναι; τι το θελα το πείραμα;;;;;; @Nati85 θα σε χρεώσω να ξέρεις. @Ungry girl μπορείς να μου πεις αν σου έβγαλε γραμμή δεύτερη;

Βρε λες???????? Εμένα εβγαλε μια δευτερη αλλα με πολυ φαντασια κατ απο φως καμια σχεση μετης @Nati85 βρε λες????? Ποτε περιμενεις ειπαμε!???????

Νταξ κοριτσια αν οντως μετα απο τα θετικά ωορρηξίας ειστε εγκυες θα καταργήσουμε τα εγκυμοσύνης σας το λεω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Βρε λες???????? Εμένα εβγαλε μια δευτερη αλλα με πολυ φαντασια κατ απο φως καμια σχεση μετης @Nati85 βρε λες????? Ποτε περιμενεις ειπαμε!???????

Νταξ κοριτσια αν οντως μετα απο τα θετικά ωορρηξίας ειστε εγκυες θα καταργήσουμε τα εγκυμοσύνης σας το λεω!

Είμαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη. Αλλά δεν είμαι έγκυος. Το ξέρω. Μάλλον η τιμή της lh είναι ανεβασμένη για σήμερα. Δε ξέρω. Εμένα με καθόλου φαντασία είναι σκέψου όσο έντονη είναι τη μέρα πριν το θετικό τεστ ωορρηξίας. Τα έχω κρατήσει επειδή δε βλέπω μπαμ θετικό στην ωορρηξία κ τα κρατάω όλα κ τα συγκρίνω. Ποια πάθηση μπορεί να αιτιολογεί αυξημένη lh στην ωχρινικη φάση; Η @linaa θα ξέρει.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , noni90 είπε:

Όχι δεν είναι θετικό.εδω στην ωορρηξία δε βλέπω θετικό ξεκάθαρο.  Απλά έβγαλε γραμμή ευδιακριτη ενώ ποτέ δε μου βγάζει μετά την ωορρηξία. Μάλλον ανεβοκατεβαίνει η lh μου. Λογικά παίζει μέρα από μέρα η τιμή της έτσι δεν είναι; τι το θελα το πείραμα;;;;;; @Nati85 θα σε χρεώσω να ξέρεις. @Ungry girl μπορείς να μου πεις αν σου έβγαλε γραμμή δεύτερη;

Είμαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη. Θα το googlαρω 

Χαχαχχαχαχα αναστάτωση πάλι!ανεβασε μας να το δούμε.τι να πω δεν ξέρω η lh τι κάνει.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και να το ανεβάσω δε νομίζω ότι θα καταλάβετε γιατί εμένα μου βγαίνουν αχνές οι γραμμές όλες. Πρέπει να σας ανεβάσω το θετικό ωορρηξίας κ δίπλα αυτό για να καταλάβετε. Μάλλον κάποια διαταραχή θα εχω. Περιμένω τη λίνα να μου πει τα ιατρικά της που τα ξέρει. @Nati85 εσύ φταις για όλα είδες τι μου κάνεις;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Και να το ανεβάσω δε νομίζω ότι θα καταλάβετε γιατί εμένα μου βγαίνουν αχνές οι γραμμές όλες. Πρέπει να σας ανεβάσω το θετικό ωορρηξίας κ δίπλα αυτό για να καταλάβετε. Μάλλον κάποια διαταραχή θα εχω. Περιμένω τη λίνα να μου πει τα ιατρικά της που τα ξέρει. @Nati85 εσύ φταις για όλα είδες τι μου κάνεις;;;;;;

Δεν.νομίζω πως παιζει κατι..δεν ξερεις αν εισαι έγκυος!!! Μπορει.και.να εισαι αν διχνει και σε εσενα 2 γραμμηαν μπορεις ανεβασε τ και το τωρινο και της ωορρηξίας σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Δεν.νομίζω πως παιζει κατι..δεν ξερεις αν εισαι έγκυος!!! Μπορει.και.να εισαι αν διχνει και σε εσενα 2 γραμμηαν μπορεις ανεβασε τ και το τωρινο και της ωορρηξίας σου!

Δε ξέρω να τα ανεβάζω... Ούτε να τα στέλνω σε μνμ... Αν ξέρει κάποια ας μου πει. Εγώ νομίζω κάποια διαταραχή είναι. Το ψάχνω εν τω μεταξύ κ όλοι λένε για ανεβασμένη lh στην αρχή του κύκλου που υποδηλώνει πολυκυστικες όχι στο τέλος. Κααααατι παίζει εδώ πέρα. Αλλά ευτυχώς θα μας λύσει την απορία το πείραμα της @Nati85 που είναι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Περιμένω να κάνει κ άλλο τεστ εγκυμοσύνης. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Δε ξέρω να τα ανεβάζω... Ούτε να τα στέλνω σε μνμ... Αν ξέρει κάποια ας μου πει. Εγώ νομίζω κάποια διαταραχή είναι. Το ψάχνω εν τω μεταξύ κ όλοι λένε για ανεβασμένη lh στην αρχή του κύκλου που υποδηλώνει πολυκυστικες όχι στο τέλος. Κααααατι παίζει εδώ πέρα. Αλλά ευτυχώς θα μας λύσει την απορία το πείραμα της @Nati85 που είναι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Περιμένω να κάνει κ άλλο τεστ εγκυμοσύνης. 

Ναι αυτο θελουμε για να δουμε τι παιζει με τα θετικα ωορρηξίας!!!! Υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε κατ αλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Δε ξέρω να τα ανεβάζω... Ούτε να τα στέλνω σε μνμ... Αν ξέρει κάποια ας μου πει. Εγώ νομίζω κάποια διαταραχή είναι. Το ψάχνω εν τω μεταξύ κ όλοι λένε για ανεβασμένη lh στην αρχή του κύκλου που υποδηλώνει πολυκυστικες όχι στο τέλος. Κααααατι παίζει εδώ πέρα. Αλλά ευτυχώς θα μας λύσει την απορία το πείραμα της @Nati85 που είναι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Περιμένω να κάνει κ άλλο τεστ εγκυμοσύνης. 

Εγω έχω πολυκιστικες ποτέ δεν έχει βγει έντονο τις πρώτες μέρες.εκανα και σήμερα ωορρηξιας ήταν αχνό οποτε εμενα μην με υπολογίζεται κάτι άλλο συμβαίνει.σειρα σου τωρααααα

πρίν από 12 λεπτά , noni90 είπε:

Και να το ανεβάσω δε νομίζω ότι θα καταλάβετε γιατί εμένα μου βγαίνουν αχνές οι γραμμές όλες. Πρέπει να σας ανεβάσω το θετικό ωορρηξίας κ δίπλα αυτό για να καταλάβετε. Μάλλον κάποια διαταραχή θα εχω. Περιμένω τη λίνα να μου πει τα ιατρικά της που τα ξέρει. @Nati85 εσύ φταις για όλα είδες τι μου κάνεις;;;;;;

Γκουγκλάρεις tinypic και εκεί θα δεις σου λέει ανέβαςμα αρχείου πατάς την φωτό που θέλεις από το αρχείο σου και πατάς upload μετά σου βγάζει έναν σύνδεσμο πατάς copy σε αυτό που στο τέλος γράφει jpg και μετά εδώ στο προσθήκη υλικού και μετά στο προσθήκης εικόνας από  url κανεις επικόλληση και την ανεβάζεις.το ίδιο και στο προσωπικό μήνυμα.εκει την εμφανίζει αμέσως.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Εγω έχω πολυκιστικες ποτέ δεν έχει βγει έντονο τις πρώτες μέρες.εκανα και σήμερα ωορρηξιας ήταν αχνό οποτε εμενα μην με υπολογίζεται κάτι άλλο συμβαίνει.σειρα σου τωρααααα

Είναι κ ή @ada32 ... Κορίτσια πρέπει να μάθουμε τι παίζει κ γτ ανεβαίνει η ορμόνη στο δεύτερο μισό του κύκλου. Εγώ είμαι σίγουρη πως πρόκειται για κάποια διαταραχή του κύκλου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , noni90 είπε:

Όχι δεν είναι θετικό.εδω στην ωορρηξία δε βλέπω θετικό ξεκάθαρο.  Απλά έβγαλε γραμμή ευδιακριτη ενώ ποτέ δε μου βγάζει μετά την ωορρηξία. Μάλλον ανεβοκατεβαίνει η lh μου. Λογικά παίζει μέρα από μέρα η τιμή της έτσι δεν είναι; τι το θελα το πείραμα;;;;;; @Nati85 θα σε χρεώσω να ξέρεις. @Ungry girl μπορείς να μου πεις αν σου έβγαλε γραμμή δεύτερη;

Είμαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη. Θα το googlαρω 

χαχαχαχα πειραματα κανουμε!!! σαν κ εμενα κ εσυ ! κ εμενα ετσι μου βγηκε το ΣΑββατο αλλα επειδη βγηκε και στην @Nati85kai σε σενα μηπως απλα βγανει ετσι οταν αυξανεται και η προγεστερονη ? τι να πω!! εγω παντως δεν κανω αλλα πειραματα με τα ωορηξιας γτ τζαμπα τα χαλαμε μου φαινεται ... αφου δεν βγαζουμε ακρη 

πρίν από 15 λεπτά , noni90 είπε:

Δε ξέρω να τα ανεβάζω... Ούτε να τα στέλνω σε μνμ... Αν ξέρει κάποια ας μου πει. Εγώ νομίζω κάποια διαταραχή είναι. Το ψάχνω εν τω μεταξύ κ όλοι λένε για ανεβασμένη lh στην αρχή του κύκλου που υποδηλώνει πολυκυστικες όχι στο τέλος. Κααααατι παίζει εδώ πέρα. Αλλά ευτυχώς θα μας λύσει την απορία το πείραμα της @Nati85 που είναι ήδη στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Περιμένω να κάνει κ άλλο τεστ εγκυμοσύνης. 

μη το ψαχνεις .. να δεις εγω ποσο το εψαξα που μεχρι και το Σαββατο μου βγηκε καπως εντονηη γραμμη .. μπες στo tinypic  , anebase to αρχειο κ μετα παρε τον συνδεσμο που σου βγαζει κ βαλτο εδω στην προσθηκη επιπροσθετου υλικοθ - προσθηκη εικονας..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Είναι κ ή @ada32 ... Κορίτσια πρέπει να μάθουμε τι παίζει κ γτ ανεβαίνει η ορμόνη στο δεύτερο μισό του κύκλου. Εγώ είμαι σίγουρη πως πρόκειται για κάποια διαταραχή του κύκλου. 

χαχαχαχα πειραματα κανουμε!!! σαν κ εμενα κ εσυ ! κ εμενα ετσι μου βγηκε το ΣΑββατο αλλα επειδη βγηκε και στην @Nati85kai σε σενα μηπως απλα βγανει ετσι οταν αυξανεται και η προγεστερονη ? τι να πω!! εγω παντως δεν κανω αλλα πειραματα με τα ωορηξιας γτ τζαμπα τα χαλαμε μου φαινεται ... αφου δεν βγαζουμε ακρη 

Just now, ada32 είπε:

χαχαχαχα πειραματα κανουμε!!! σαν κ εμενα κ εσυ ! κ εμενα ετσι μου βγηκε το ΣΑββατο αλλα επειδη βγηκε και στην @Nati85kai σε σενα μηπως απλα βγανει ετσι οταν αυξανεται και η προγεστερονη ? τι να πω!! εγω παντως δεν κανω αλλα πειραματα με τα ωορηξιας γτ τζαμπα τα χαλαμε μου φαινεται ... αφου δεν βγαζουμε ακρη 

εγω εχω τις κυστες οποτε μαλλον απο αυτο πρεπει να ειναι αλλα οσο και να το εψαξα , δεν αναφερει τιποτα για αυξηση της lh μετα την ωορηξια ... οποτε δεν το ψαχνω αλλο , θα περιμενω να αδιαθετησω κ θα δω τι γινεται με αυτες τις κυστες .. θα σ στειλω προσ. μηνυμα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...