Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

 

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

ναι πραγματικα..τελικα η αυχενικη εδιξε 20..:):):)

εντάξει τωρα καπως δικαιολογείται η διαφορα μας!!χαχα!!18 ακριβως εισαι?καθε δευτερα αλλαζεις βδομαδα?εγω καθε πεμπτη!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 17 λεπτά , andrianni είπε:

Εννοείται οτι κάνουν δουλειά! Αποδεδειγμένα πια! Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι!!!  Μπραβο κοριτσάκι μου! Σε σχεση κ με όλα όσα λέγαμε! Είδες τελικά; πιο καλή κ απο τη δικήου τιμή!!!

εγώ να δεις πως χάρηκα! Έμαθε και ο άντρας μου και όταν του είπα την τιμή μου κάνει .... YESSSS! 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elenakii22 είπε:

 

εντάξει τωρα καπως δικαιολογείται η διαφορα μας!!χαχα!!18 ακριβως εισαι?καθε δευτερα αλλαζεις βδομαδα?εγω καθε πεμπτη!

βασικα αλλαζω καθε κυριακη..αλλα ενταξει το ιδιο ειναι..λιγο πανω λιγο κατω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Papaki@ είπε:

Το παίρνω τελικά με το φαγητό μου όταν γυρνάω από την δουλειά το απόγευμα,

Έχω μειωμένο ωοθηλακικο δυναμικό και ποιότητα 

ο σύζυγος με τις βιταμίνες την παλεύει!

καντε φουλ προσπαθειες..καθε δυο μερες μην τον στραγκισεις κιολας..και στις γονιμες καθε μερα...για την ποιοτητα θα βοηθουσε η θερμομετρηση..και πιστευω θα ηταν καλα και τα τεστ για να μην καταναλωνεις πολλες επαφες σε ασχετες  μερες. ο αντρας σου προφερτιλ παιρνει?

ειδες καμια διαφορα τωρα που τα παιρνεις μεσημερι σε πειραζουν το ιδιο?

χαχαχαχαχα @Nati85 λοιπον σου εκανα like τις παλιες σου δημοσιευσεις με τις προβλεψεις σου... ξεκινα μεντιουμ ξεκινα...

μου ειχες πει αρχες σεπτεμβριου οτι εχεις προαισθημα οτι αυτος ο μηνας θα ειναι ο τυχερος για μενα..μετα αδιαθετισα και νομιζαμε οτι επεσες εξω...αλλα OXI..ησουν σωστη γτ αυτος ο μηνας ηταν οντως ο τυχερος αφου η συλληψη εγινε 27-28 σεπτεμβριου...

θες και το πιο καλο..η σειρα προβλεψεων ηταν οριαννα,λινα, μαριλλια αλινα...χαχαχαχχα εγω εμεινα μαζι με την λινα την ιδια μερα το μαθαμε... 2 στα 4 μεχρι στιγμης...

Σ   ΑΚΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ   ΜΕΝΤΙΟΥΜ...ΧΑΧΑΧΑ

  • Μου αρέσει 6

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , orianna είπε:

καντε φουλ προσπαθειες..καθε δυο μερες μην τον στραγκισεις κιολας..και στις γονιμες καθε μερα...για την ποιοτητα θα βοηθουσε η θερμομετρηση..και πιστευω θα ηταν καλα και τα τεστ για να μην καταναλωνεις πολλες επαφες σε ασχετες  μερες. ο αντρας σου προφερτιλ παιρνει?

ειδες καμια διαφορα τωρα που τα παιρνεις μεσημερι σε πειραζουν το ιδιο?

χαχαχαχαχα @Nati85 λοιπον σου εκανα like τις παλιες σου δημοσιευσεις με τις προβλεψεις σου... ξεκινα μεντιουμ ξεκινα...

μου ειχες πει αρχες σεπτεμβριου οτι εχεις προαισθημα οτι αυτος ο μηνας θα ειναι ο τυχερος για μενα..μετα αδιαθετισα και νομιζαμε οτι επεσες εξω...αλλα OXI..ησουν σωστη γτ αυτος ο μηνας ηταν οντως ο τυχερος αφου η συλληψη εγινε 27-28 σεπτεμβριου...

θες και το πιο καλο..η σειρα προβλεψεων ηταν οριαννα,λινα, μαριλλια αλινα...χαχαχαχχα εγω εμεινα μαζι με την λινα την ιδια μερα το μαθαμε... 2 στα 4 μεχρι στιγμης...

Σ   ΑΚΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ   ΜΕΝΤΙΟΥΜ...ΧΑΧΑΧΑ

@marillia που είσαι; Πότε περιμένεις; Γιατί εγώ είμαι γόνιμες. Σκοπεύω σήμερα αύριο να γίνει η σύλληψη. Πού είναι το πινακάκι;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

@marillia που είσαι; Πότε περιμένεις; Γιατί εγώ είμαι γόνιμες. Σκοπεύω σήμερα αύριο να γίνει η σύλληψη. Πού είναι το πινακάκι;

χαχαχαχα χαμος εχει να γινει...μολις μαθουν για το χαρισμα της θα μας την ζητανε και απο αλλα θεματα...χαχαχααχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

χαχαχαχα χαμος εχει να γινει...μολις μαθουν για το χαρισμα της θα μας την ζητανε και απο αλλα θεματα...χαχαχααχα

Τα νούμερα του τζόκερ θα τα δώσει μόνο εδώ όμως...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Ας ελπίσουμε να είναι ένα θετικό σύμπτωμα λοιπον!

Κορίτσια καπνίζει καμία? Εγώ τώρα που μπήκαμε στην προσπάθεια προσπαθώ να το κόψω αλλά αντιμετωπίζω μεγάλη δυσκολία. 

 

Εγώ αγάπη καπνίζω σαν φουγάρο σχεδόν πακέτο την μέρα και έχω πει μόνο αν μείνω εγκυος δεν θα το ξανά βάλω στο στόμα μου γιατί τώρα μου είναι πολύ δύσκολο.... 

Link to comment
Share on other sites

@noni90 @Μαρθα Κ και εγω καπνιζω! 2-3 τσιγαρα τη μερα βεβαια και αυτα με το ζορι... Ειπα αν ποτε μεινω εγκυος θα το κοψω... Αντε να κανω 1 μια στο τοσο,  αλλα και παλι δε νομιζω... Καταρχάς γτ δεν ειμαι φανατικη καπνιστρια και δεύτερον γιατι μια φιλη μου που καπνιζε σχεδον μεχρι που γεννησε,  με χαλαγε πολυ σαν εικονα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Εγώ αγάπη καπνίζω σαν φουγάρο σχεδόν πακέτο την μέρα και έχω πει μόνο αν μείνω εγκυος δεν θα το ξανά βάλω στο στόμα μου γιατί τώρα μου είναι πολύ δύσκολο.... 

Κι εγώ καπνίζω. Μη ρωτάτε πόσο δεν ξέρω με τα στριφτά. Αλλά τώρα που θα μείνω έγκυος το έχω κόψει μαχαίρι. Κι εγώ και ο άντρας μου (είμαστε δυο οι θεριακληδες στο σπίτι χαχαχα). 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Τρεχα τοτε ανανά και.μετα επαφη χααχα!και σημερααα!!!

Είμαι σιγουρη πως μεχρι τα Χριστούγεννα θα μας εχεις πει τα ευχάριστα στο υπογράφω!!

Και ο γιατρός ακριβώς αυτό μου είπε!!! (Για τα Χριστούγεννα..οχι για τον ανανά! Χαχαχαχα) Μακάρι!!

Κορίτσια για όσες καπνίζετε ο γιατρός μου είπε ότι παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στη σύλληψη! Προσπαθήστε να το ελαττώσετε ή ακόμα καλύτερα να το κόψετε τελείως!

@MelinaFo υπομονή με το ανεμογκαστρι το έχω περάσει κι εγώ αρκετές φορές! 

@alina80 μαζί θα περιμένουμε λοιπόν! Καλή μας επιτυχία!!

@andrianni εύχομαι την Πέμπτη να δείτε ένα μεγάλο αυγουλάκι! Κι εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός..αφού παχενει το ενδομήτριο και πάντα αδιαθετω 15 μέρες μετά το θετικό τέστ σημαίνει ότι και η προγεστερόνη είναι οκ.

@papaki @Papaki@ μπράβο!!  Μπόλικο σεξακι και καλά αποτελέσματα!

@Nati85 καλό μου μέντιουμ τι προαίσθημα έχεις???????

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

@noni90 @Μαρθα Κ και εγω καπνιζω! 2-3 τσιγαρα τη μερα βεβαια και αυτα με το ζορι... Ειπα αν ποτε μεινω εγκυος θα το κοψω... Αντε να κανω 1 μια στο τοσο,  αλλα και παλι δε νομιζω... Καταρχάς γτ δεν ειμαι φανατικη καπνιστρια και δεύτερον γιατι μια φιλη μου που καπνιζε σχεδον μεχρι που γεννησε,  με χαλαγε πολυ σαν εικονα... 

Εννοείται πώς όταν μείνω ε την έγκυος θα το κόψω... Δεν μου αρέσει και μένα σαν εικόνα αλλά δεν μου φταίει και κάτι το μωράκι να του κάνω κακό!!! Καλημέρα!!! 

6 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Κι εγώ καπνίζω. Μη ρωτάτε πόσο δεν ξέρω με τα στριφτά. Αλλά τώρα που θα μείνω έγκυος το έχω κόψει μαχαίρι. Κι εγώ και ο άντρας μου (είμαστε δυο οι θεριακληδες στο σπίτι χαχαχα). 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ αγάπη και εύχομαι να μη το ξανά βάλεις στο στόμα σου.. Καλημέρα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Εννοείται πώς όταν μείνω ε την έγκυος θα το κόψω... Δεν μου αρέσει και μένα σαν εικόνα αλλά δεν μου φταίει και κάτι το μωράκι να του κάνω κακό!!! Καλημέρα!!! 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ αγάπη και εύχομαι να μη το ξανά βάλεις στο στόμα σου.. Καλημέρα!!!! 

Τώρα που θα μείνω έγκυος θα το κόψω κι εγώ! 

Καλημέρα κοριτσάρες μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!,

@orianna τα πήραμε τα profertil και του κάνανε δουλειά όντος, αλλά τώρα λόγο οικονομικών πήραμε τα pregnacare his and hers 

Νομίζω με πειράζουν λιγότερο τώρα τα glucophage 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...