Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, caramel_83 είπε:

καταλαβες ωορηξια ποτε εκανες?

καταλαβα θγρα και πονακια απο την 13 ημερα που ξεκινησα επαφες μεχρι και την 16 που τα υγρα συνεχισαν αλλα εκοψα τιες επαφες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

καταλαβα θγρα και πονακια απο την 13 ημερα που ξεκινησα επαφες μεχρι και την 16 που τα υγρα συνεχισαν αλλα εκοψα τιες επαφες

εγω θα σου ελεγα να περιμενεις 1-2 μερες ακομα οπως το εχεις σκεφτει και μετα κανεις τεστακι, γιατι αν η ωορηξια εγινε 16-17 μερα τοτε 30-31 μερα θα ειναι η αναμονη σου, εκτος αν δεν κρατιεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, caramel_83 είπε:

εγω θα σου ελεγα να περιμενεις 1-2 μερες ακομα οπως το εχεις σκεφτει και μετα κανεις τεστακι, γιατι αν η ωορηξια εγινε 16-17 μερα τοτε 30-31 μερα θα ειναι η αναμονη σου, εκτος αν δεν κρατιεσαι ;)

θα προσπαθησω να κρατηθω μεχρι κυριακη να το κανουμε μαζι!!! αν οχι θα σας πω νωριτερα! οι πονοι ειναι ακομη πιο εντονοι σημερα οποτε νομιζω οτι θα σου πω να με βγαλεις απο αναμονη και θα με κσαναβαλεις οταν καταλαβω ωορηξια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Δήμητρα1988 είπε:

θα προσπαθησω να κρατηθω μεχρι κυριακη να το κανουμε μαζι!!! αν οχι θα σας πω νωριτερα! οι πονοι ειναι ακομη πιο εντονοι σημερα οποτε νομιζω οτι θα σου πω να με βγαλεις απο αναμονη και θα με κσαναβαλεις οταν καταλαβω ωορηξια! 

να σκεφτεσαι θετικα... γιατι θα σε μαλωσω :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, caramel_83 είπε:

να σκεφτεσαι θετικα... γιατι θα σε μαλωσω :) 

ειμαι πολυ αισιοθοξη γενικοτερα οποτε σκευτομαι πολυ θετικα βεβαια κραταω και μια πισινη για να μη μου ερθει αποτομο χαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ειμαι πολυ αισιοθοξη γενικοτερα οποτε σκευτομαι πολυ θετικα βεβαια κραταω και μια πισινη για να μη μου ερθει αποτομο χαχαχααχ

Οπως νιωθεις εσυ καλυτερα κανε... Εγω περιμενα λιγο,  αλλα λογω μεγαλης περιεργειας δεν κρατηθηκα οσο ηθελα... Και ειδα το συν... Αχνο μεν, αλλα ηταν εκει... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οπως νιωθεις εσυ καλυτερα κανε... Εγω περιμενα λιγο,  αλλα λογω μεγαλης περιεργειας δεν κρατηθηκα οσο ηθελα... Και ειδα το συν... Αχνο μεν, αλλα ηταν εκει... 

σημασια εχει οτι φανηκε και εισαι εγκυουλααααα!!!! στειλε και σε μενα θετικη σκεψη να το δω και εγω και ασ ειναι αχνο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

σημασια εχει οτι φανηκε και εισαι εγκυουλααααα!!!! στειλε και σε μενα θετικη σκεψη να το δω και εγω και ασ ειναι αχνο!!!

Την εχεις!!! Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις μονο οταν το κανεις!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ρωτησω κατι κοριτσια?? αν χρειαστει να το κανω θα ουρησω σε ενα κυπελακι και θα βουτηξω το τεστ μεσα, η ερωτηση μου ειναι το κυπελακι πρεπει να ειναι ουροσυλεκτης ή και απλο ποτηρι πλαστικο μιας χρησης αρκει?? @Farmakotriftena @CME2205 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , caramel_83 είπε:

να ρωτησω κατι κοριτσια?? αν χρειαστει να το κανω θα ουρησω σε ενα κυπελακι και θα βουτηξω το τεστ μεσα, η ερωτηση μου ειναι το κυπελακι πρεπει να ειναι ουροσυλεκτης ή και απλο ποτηρι πλαστικο μιας χρησης αρκει?? @Farmakotriftena @CME2205 

Εγώ σε μιας χρήσης το έκανα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , caramel_83 είπε:

να ρωτησω κατι κοριτσια?? αν χρειαστει να το κανω θα ουρησω σε ενα κυπελακι και θα βουτηξω το τεστ μεσα, η ερωτηση μου ειναι το κυπελακι πρεπει να ειναι ουροσυλεκτης ή και απλο ποτηρι πλαστικο μιας χρησης αρκει?? @Farmakotriftena @CME2205 

Ναι καλέ και σε πλαστικό ποτηράκι μπορείς!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Ναι καλέ και σε πλαστικό ποτηράκι μπορείς!

δεν επηρεαζει δηλαδη αν δεν ειναι αποστειρωμένο ετσι?? γιατι τις αλλες 2 φορες που εχω κανει εκανα σε ουροσυλλεκτη

εσυ ειχες πει οτι η θερμοκρασια σου δεν ηταν δεκατα ετσι οταν ειδες θετικο? γιατι μετρηθηκα τωρα και ειμαι 36,7

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...