Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

αν εισαι μικρη σε ηλικια ναι δεν ειναι καλη πρεπει να παρεις γρηγορες αποφασεις. η ΑΜΗ δινει εξηγηση για υψηλη fsh. δηλαδη μικρη ΑΜΗ σημαινει οτι λιγοστευουν τα αποθεματα αρα ο οργανισμος δεν βρισκει παντα καλα ωαρια. γιαυτο πρεπει να εκμεταλευτης τα καλα ωαρια οσο καλητερα μπορεις.

Εχεις δίκιο ο γιατρος αυτό είπε να βιαστώ και αυτό θα κάνω δεν με παίρνει να αφήσω περιθώριο.Τον προηγούμενο κύκλο ήταν να κάνω ένεση οβιτρελ είχαμε και δυο καλα αυγά αλλα δεν την έκανα και σταμάτησα κ τις επαφές δεν ξέρω σαλταρα κάπως.Πηρα τον χρόνο μου σκέφτηκα τα έβαλα κάτω χαλάρωσα και ξεκινάω με το καλό. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και τις απαντήσεις σου με βοήθησες πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Εχεις δίκιο ο γιατρος αυτό είπε να βιαστώ και αυτό θα κάνω δεν με παίρνει να αφήσω περιθώριο.Τον προηγούμενο κύκλο ήταν να κάνω ένεση οβιτρελ είχαμε και δυο καλα αυγά αλλα δεν την έκανα και σταμάτησα κ τις επαφές δεν ξέρω σαλταρα κάπως.Πηρα τον χρόνο μου σκέφτηκα τα έβαλα κάτω χαλάρωσα και ξεκινάω με το καλό. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και τις απαντήσεις σου με βοήθησες πολύ 

μην τα παρατας κ θα εχεις αποτελεσμα ειμαι σιγουρη. θελει αντοχη η αληθεια ειναι αυτος ο δρομος αλλα το 99% αυτων που προσπαθησαν πραγματικα τα καταφεραν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

κ οι βιταμινες καλο κανουν παρε κ βιταμινουλες. ενταξει για 37 χρονων εισαι σε φυσιολογικα επιπεδα ΑΜΗ. κ εγω 9 εχω. δεν ειναι παραλογο στα 37 αυτη η ΑΜΗ. 

Μόνο φιλισιν κ d παιρνω αλλα φυσικά θα κοιτάξω κ αλλες.Προσπαθω τώρα κ με την διατροφή να παιρνω αρκετά στοιχεία κ βιταμίνες 

Just now, linaa είπε:

μην τα παρατας κ θα εχεις αποτελεσμα ειμαι σιγουρη. θελει αντοχη η αληθεια ειναι αυτος ο δρομος αλλα το 99% αυτων που προσπαθησαν πραγματικα τα καταφεραν! 

Δεν θα τα παρατήσω.Ευτυχως έχω σύμμαχο τον άνθρωπο μου που με στηρίζει αφάνταστα κ νιώθω ασφαλής.Θα κάνουμε ότι χρειαστεί! και πάλι σε ευχαριστώ πολυυ! είσαι  εγκυουλα και σε ξενυχταω  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μόνο φιλισιν κ d παιρνω αλλα φυσικά θα κοιτάξω κ αλλες.Προσπαθω τώρα κ με την διατροφή να παιρνω αρκετά στοιχεία κ βιταμίνες 

Δεν θα τα παρατήσω.Ευτυχως έχω σύμμαχο τον άνθρωπο μου που με στηρίζει αφάνταστα κ νιώθω ασφαλής.Θα κάνουμε ότι χρειαστεί! και πάλι σε ευχαριστώ πολυυ! είσαι  εγκυουλα και σε ξενυχταω  

δεν με ξενυχτας ξενυχταω απο μονη μου ασε!! μια χαρα θα τα πατε ειμαι σιγουρη!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

δεν με ξενυχτας ξενυχταω απο μονη μου ασε!! μια χαρα θα τα πατε ειμαι σιγουρη!!!! 

Αχ  ξενυχτακι και εσυ και έρχονται με το καλό και τα αλλα ξενύχτια τα ωραία  χαχα κουράγιο!! Καλό βράδυ καλό μας ξημέρωμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!! Χθες πηγα γιατρο!!! Εκλεισα και ραντεβου για αυχενικη στις 21 μαιου!! Αχ κοριτσια χθςς ειζε μεγαλωσει παρα πολυ το μωρο..Εβλεπα μυτουλα χερια ποδια!!! Και το πιο συγκλονιστικο το εβλεπα σε προφιλ και μου εμοιαζε..χεχε!!! 

Ο γιατρος ηθελε να μ πει το φυλο στην αυχενικη αλλα του εξηγησα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος ελεγε τα δικα του...Οχι λεει θα σ πω...Μα ελεος..Χθες κατι ειδα βεβαια σαν τσουτσου και ειπε οτι μαλλον ειναι ο λωρος..Χεχε!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!! Χθες πηγα γιατρο!!! Εκλεισα και ραντεβου για αυχενικη στις 21 μαιου!! Αχ κοριτσια χθςς ειζε μεγαλωσει παρα πολυ το μωρο..Εβλεπα μυτουλα χερια ποδια!!! Και το πιο συγκλονιστικο το εβλεπα σε προφιλ και μου εμοιαζε..χεχε!!! 

Ο γιατρος ηθελε να μ πει το φυλο στην αυχενικη αλλα του εξηγησα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος ελεγε τα δικα του...Οχι λεει θα σ πω...Μα ελεος..Χθες κατι ειδα βεβαια σαν τσουτσου και ειπε οτι μαλλον ειναι ο λωρος..Χεχε!!! 

Αχ τι ωραία!!!!!!!άντε να μεγαλώσει και το δικό μου λιγάκι.προχτες που πήγα από το άγχος μου δεν καταλάβαινα τι έβλεπα στην οθόνη.μεχρι να μου βάλει να το ακούσω είχα απλά παγώσει.σα να μην υπήρχα στο χώρο.και μετά τέλος ο υπερυχος.αρα Δεν ξέρω πώς ήταν.δεν μου έδωσε και καλές φωτος γαμωτο.

Τσουτσου Ε?αχ μωρέ. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!! Χθες πηγα γιατρο!!! Εκλεισα και ραντεβου για αυχενικη στις 21 μαιου!! Αχ κοριτσια χθςς ειζε μεγαλωσει παρα πολυ το μωρο..Εβλεπα μυτουλα χερια ποδια!!! Και το πιο συγκλονιστικο το εβλεπα σε προφιλ και μου εμοιαζε..χεχε!!! 

Ο γιατρος ηθελε να μ πει το φυλο στην αυχενικη αλλα του εξηγησα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος ελεγε τα δικα του...Οχι λεει θα σ πω...Μα ελεος..Χθες κατι ειδα βεβαια σαν τσουτσου και ειπε οτι μαλλον ειναι ο λωρος..Χεχε!!! 

Τέλεια μπράβο Κελλιτσα με το καλό η αυχενική σας ένα υγιέστατο μωρό!!!!Ειναι δικαίωμα σου να μην θελεις να μαθεις! στην αυχενική βάλε τον άντρα σου να το πει από πριν :cool:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!! Χθες πηγα γιατρο!!! Εκλεισα και ραντεβου για αυχενικη στις 21 μαιου!! Αχ κοριτσια χθςς ειζε μεγαλωσει παρα πολυ το μωρο..Εβλεπα μυτουλα χερια ποδια!!! Και το πιο συγκλονιστικο το εβλεπα σε προφιλ και μου εμοιαζε..χεχε!!! 

Ο γιατρος ηθελε να μ πει το φυλο στην αυχενικη αλλα του εξηγησα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος ελεγε τα δικα του...Οχι λεει θα σ πω...Μα ελεος..Χθες κατι ειδα βεβαια σαν τσουτσου και ειπε οτι μαλλον ειναι ο λωρος..Χεχε!!! 

Μπράβο ρε Κελυ! Με το καλο!!!! 

Εμας στην αυχενική δεν μας ειπε φυλο πριν τον ρωτήσω! Το ιδιο και ενας αλλος εμβρυολογος σε φιλη μου!!! Απλα να το υπενθυμίζεις στο γυναικολογο σου, γιατί μετα τς 17 εβδομάδες θα μπορεί να το δει και με τον απλό υπερηχο 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Μπράβο ρε Κελυ! Με το καλο!!!! 

Εμας στην αυχενική δεν μας ειπε φυλο πριν τον ρωτήσω! Το ιδιο και ενας αλλος εμβρυολογος σε φιλη μου!!! Απλα να το υπενθυμίζεις στο γυναικολογο σου, γιατί μετα τς 17 εβδομάδες θα μπορεί να το δει και με τον απλό υπερηχο 

Εγω του ειπα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος με εκανε να υποπτευθω...Και με νευριασε κιολαε γιατι ηταν μπροστα η ξαδερφη μου και δεν ηθελα να το μαθει αυτη πριν τον αντρα μου...Ολοι δλδ καταλαβαν οτι ισως εχω αγορι...ενω ηταν επιθυμια μου να ειναι εκπληξη το φυλο για οταν γεννησω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?επιτελους σαββατοκυριακο να ξεκουραστουμε και λιγο... @kido τι κανεις?σε τι φαση εισαι?θα κανεις τεστακι τι λες?

Γεια σου Δήμητρα, δεν ξέρω το είπα στον άντρα μου και μου λέει να περιμένουμε ως Τρίτη τουλάχιστον να είμαι δηλ 2 μέρες πριν. Εντωμεταξύ δεν ξέρω κι αν θα έδειχνε από τώρα γιατί έχουν περάσει 10 μέρες από την ωορρηξία μου (αν δηλ έκανα 2/5 γιατί θετικό τεστ είχα την Πρωτομαγιά και δεν ξαναέκανα από τότε.) στήθος ακόμα ποναει αλλά αυτό το είχα κι άλλες φορές...εσείς τι λέτε; 

6 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!! Χθες πηγα γιατρο!!! Εκλεισα και ραντεβου για αυχενικη στις 21 μαιου!! Αχ κοριτσια χθςς ειζε μεγαλωσει παρα πολυ το μωρο..Εβλεπα μυτουλα χερια ποδια!!! Και το πιο συγκλονιστικο το εβλεπα σε προφιλ και μου εμοιαζε..χεχε!!! 

Ο γιατρος ηθελε να μ πει το φυλο στην αυχενικη αλλα του εξηγησα οτι δεν θελω να μαθω και αυτος ελεγε τα δικα του...Οχι λεει θα σ πω...Μα ελεος..Χθες κατι ειδα βεβαια σαν τσουτσου και ειπε οτι μαλλον ειναι ο λωρος..Χεχε!!! 

Με το καλό το μωράκι σου ο,τι κι αν είναι! Αυτό με τους γιατρόυς να μην κρατιούνται τι πράγμα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω παντως Κελλυ, για αγορομανα σε  εχω!!!!! 

Μπαγλαμας παντως ο γιατρός!!! Οταν δεν θα ναι η ξαδερφη, πες πως σ πε για κοριτσι, να τς μπερδεψεις!!!! 

Εγω για αυτο πηγαινω μονο με το ετερον ήμισυ!! Αλλιως μονη! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@kido αυτο που λες για το στηθος ισχυει..σε μπερδευει η αληθεια ειναι..κατι αλλο απο συμπτωμα εχεις?αν ειναι να αδιαθετησεις λεμε τωρα πεμπτη κανε Τετάρτη η κ πεμπτη τεστ..υπομονη λιγο εμεινε μεχρι να μαθεις το αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...