Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Just now, fairy-mary είπε:

Καλύτερα ειμαι, 

Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε Καλά!

@fairy-mary να εισαι κουκλιτσα μου ως ποτε κακα τωρα μονο καλα μονο θετικα το μωρακι ειναι εκει στην κοιλιτσα σου και ετοιμαζεται για χαδακια :wub::wub::wub:

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι, καλη ειναι. Κάποιες φορές λιγο πιο κρύα κάποιες πιο ζέστη. Ωραία ειναι. Θα μου στοιχίσει απο εβδομαδα να μην πηγαίνω στη θαλασσίτσα. 

Αλλαξες την εικόνα σου. Ειναι επειδη ο καιρός πλησιάζει; Ο Θεος να σε εχει καλα Γιωτιτσα!

@P.L.L. ναι γλυκια μου την αλλαξα εχω την Αγια Αννα που με βοηθησε ετσι ελπιζω οτι θα με ξαναβοηθησει και τον προστατη μου τον Αρχαγγελο Γαβριηλ ευχομαι για ολες μαε να πανε καλα Αμην 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@fairy-mary μην ανησυχείς! Καφέ και αίμα είχα από την 6η εβδομάδα μέχρι και την 11η! Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να ξανά έχω και να πάει όλη η εγκυμοσυνη έτσι... Να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά. Το πολύ πολύ να πάρεις λίγο υποστήριξη προγεστερονη. Καλά αποτελέσματα!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γλυκιες μ κοπελες!θα σας πω κ γω την Ιστορία μ με λιγα λογια.ετων 36. αφαιρεση σαλπιγγας κ ωοθηκης πριν 7 χρονια απο 2μ κυηση....μετα λαμπαροσκοση για να φτιαξω την αλλη που ταν βουλωμενη ....κ τωρα ξαναβουλωσε....οποτε παω για εξωσωματικη....εκανα ολες τις εξετασεις μ τα παντα οκ κ του αντρα επισης...υπαρχει καμια που να ξεκιναει τωρα εξωσωματικη να παρω θαρρος??? σας ευχαριστω πολυ ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

καλημερα γλυκιες μ κοπελες!θα σας πω κ γω την Ιστορία μ με λιγα λογια.ετων 36. αφαιρεση σαλπιγγας κ ωοθηκης πριν 7 χρονια απο 2μ κυηση....μετα λαμπαροσκοση για να φτιαξω την αλλη που ταν βουλωμενη ....κ τωρα ξαναβουλωσε....οποτε παω για εξωσωματικη....εκανα ολες τις εξετασεις μ τα παντα οκ κ του αντρα επισης...υπαρχει καμια που να ξεκιναει τωρα εξωσωματικη να παρω θαρρος??? σας ευχαριστω πολυ ....

Ραφαελα καλωσήρθες! Μου αρεσει το όνομα σου γιατι θα ειναι και το όνομα του παιδιού μου, πρώτα ο Θεος, αφου με βοήθησε ο Άγιος Ραφαηλ να την αποκτήσω. Ετσι πιστευω.

Anyway, η @BettySt εκανε πρόσφατα εξωσωματική και τωρα περιμένουμε να δουμε αν εχει ενα μωρο ή δυο :D Λεπτομέρειες απο αυτη καλυτερα.

Η σάλπιγγα σου γιατι βουλώνει; Έκανες σαλπιγγογραφια πρόσφατα; Αν ναι, να δώσεις δυο τρεις μήνες στον εαυτό σου πριν πας σε εξωσωματική. Τις τελευταίες ευκαιρίες βρε αδερφέ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

καλημερα γλυκιες μ κοπελες!θα σας πω κ γω την Ιστορία μ με λιγα λογια.ετων 36. αφαιρεση σαλπιγγας κ ωοθηκης πριν 7 χρονια απο 2μ κυηση....μετα λαμπαροσκοση για να φτιαξω την αλλη που ταν βουλωμενη ....κ τωρα ξαναβουλωσε....οποτε παω για εξωσωματικη....εκανα ολες τις εξετασεις μ τα παντα οκ κ του αντρα επισης...υπαρχει καμια που να ξεκιναει τωρα εξωσωματικη να παρω θαρρος??? σας ευχαριστω πολυ ....

Καλώς ήρθες Ραφαελα! Ότι θέλεις μπορείς να με ρωτήσεις. Θα σε βοηθήσω με ότι μπορώ. 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις στο καφέ εξωσωματικής, εκεί κάποια κορίτσια έχουν πολύ εμπειρία και ξέρουν πολλά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , palmoira είπε:

@fairy-mary μην ανησυχείς! Καφέ και αίμα είχα από την 6η εβδομάδα μέχρι και την 11η! Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να ξανά έχω και να πάει όλη η εγκυμοσυνη έτσι... Να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά. Το πολύ πολύ να πάρεις λίγο υποστήριξη προγεστερονη. Καλά αποτελέσματα!

Ναι μου έδωσε utrogestan!

Περιμένω το απόγευμα αποτέλεσμα τα από τη χοριακη να δω ότι όλα πάνε Καλά!

Μακάρι!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, giotitsa είπε:

@P.L.L. ναι γλυκια μου την αλλαξα εχω την Αγια Αννα που με βοηθησε ετσι ελπιζω οτι θα με ξαναβοηθησει και τον προστατη μου τον Αρχαγγελο Γαβριηλ ευχομαι για ολες μαε να πανε καλα Αμην 

Τωρα το ειδα. Μην ανησυχείς, θα σε βοηθησει. Εγω ακομα δεν εχω παρει τηλ γιατι θελω να το κανω οταν θα ειμαι μόνη μου στο σπίτι μου, σε ήρεμη κατάσταση. Εδω ολο φασαρία γίνεται και θέλουν γαλήνη αυτές οι καταστάσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

@fairy-mary Καλό διπλασιασμό κορίτσι μου,όλα θα πάνε υπέροχα,θα το δεις!

@*ζουζουνα*!!! μου συγχαρητήρια για την επαναληπτική!

@palmoira μου συγχαρητήρια!Ενα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου!Μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

@BettySt συγχαρητήρια!Και σε εσένα μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

@loyloy  @Smile89 @Κελυ 32    @P.L.L. μου ,κλωτσαμε;;;;;Φιλάκια!

@ΒαλεντιναΧρηστος μου,πως είσαι;;;χαδακια!

@Beboula25 μου γλυκιά σε σκέφτομαι.....φιλάκια!

@kido μου,να είναι ο τυχερός μήνας!

@giotitsa μου γλυκιά.....υπέροχη εικόνα.....βοήθειά σου η Αγία Άννα,η χάρη Της να ευλογήσει την επόμενη προσπάθεια!Και έτσι θα γίνει,θα το δεις!

@rafaelatarzan καλωσόρισες κορίτσι μου και εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία !Την εξωσωματική την κάνεις για το θέμα εργαστήριο -στοχευμένη εμφυτευση ή για στοχευμένη παραγωγή ωαρίων;

Φιλιά σε όποιο κορίτσι ξεχνάω,καλημέρα!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@fairy-mary Καλό διπλασιασμό κορίτσι μου,όλα θα πάνε υπέροχα,θα το δεις!

@*ζουζουνα*!!! μου συγχαρητήρια για την επαναληπτική!

@palmoira μου συγχαρητήρια!Ενα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου!Μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

@BettySt συγχαρητήρια!Και σε εσένα μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

@loyloy  @Smile89 @Κελυ 32    @P.L.L. μου ,κλωτσαμε;;;;;Φιλάκια!

@ΒαλεντιναΧρηστος μου,πως είσαι;;;χαδακια!

@Beboula25 μου γλυκιά σε σκέφτομαι.....φιλάκια!

@kido μου,να είναι ο τυχερός μήνας!

@giotitsa μου γλυκιά.....υπέροχη εικόνα.....βοήθειά σου η Αγία Άννα,η χάρη Της να ευλογήσει την επόμενη προσπάθεια!Και έτσι θα γίνει,θα το δεις!

@rafaelatarzan καλωσόρισες κορίτσι μου και εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία !Την εξωσωματική την κάνεις για το θέμα εργαστήριο -στοχευμένη εμφυτευση ή για στοχευμένη παραγωγή ωαρίων;

Φιλιά σε όποιο κορίτσι ξεχνάω,καλημέρα!

Εεε κάτι κάμουμε!!!! Φιλάκια!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@fairy-mary Καλό διπλασιασμό κορίτσι μου,όλα θα πάνε υπέροχα,θα το δεις!

@*ζουζουνα*!!! μου συγχαρητήρια για την επαναληπτική!

@palmoira μου συγχαρητήρια!Ενα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου!Μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

@BettySt συγχαρητήρια!Και σε εσένα μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

@loyloy  @Smile89 @Κελυ 32    @P.L.L. μου ,κλωτσαμε;;;;;Φιλάκια!

@ΒαλεντιναΧρηστος μου,πως είσαι;;;χαδακια!

@Beboula25 μου γλυκιά σε σκέφτομαι.....φιλάκια!

@kido μου,να είναι ο τυχερός μήνας!

@giotitsa μου γλυκιά.....υπέροχη εικόνα.....βοήθειά σου η Αγία Άννα,η χάρη Της να ευλογήσει την επόμενη προσπάθεια!Και έτσι θα γίνει,θα το δεις!

@rafaelatarzan καλωσόρισες κορίτσι μου και εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία !Την εξωσωματική την κάνεις για το θέμα εργαστήριο -στοχευμένη εμφυτευση ή για στοχευμένη παραγωγή ωαρίων;

Φιλιά σε όποιο κορίτσι ξεχνάω,καλημέρα!

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια! Καλα ειμαι κοπελαρα μου λιγο αυπνη γιατι το κοριτσι μου εχει μπερδεψει την νυχτα με την μερα και δεν κοιμαται καθολου το βραδυ αλλα κατα τα αλλα καλα!!!! Φυσικα χαδακιααα:wub: Εσυ τι κανεις;; 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κλωτσάμε @Luckystars μου! Το πρωι ειδικά μέχρι το μεσημέρι αρκετά. Μετα μας πιάνει ο ύπνος (σε σημείο ανησυχίας) και κάπου στα ξημερώματα ρίχνουμε κατι σβούρες για να βολευτούμε καλυτερα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@fairy-mary Καλό διπλασιασμό κορίτσι μου,όλα θα πάνε υπέροχα,θα το δεις!

@*ζουζουνα*!!! μου συγχαρητήρια για την επαναληπτική!

@palmoira μου συγχαρητήρια!Ενα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου!Μια τελειομηνη ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

@BettySt συγχαρητήρια!Και σε εσένα μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

@loyloy  @Smile89 @Κελυ 32    @P.L.L. μου ,κλωτσαμε;;;;;Φιλάκια!

@ΒαλεντιναΧρηστος μου,πως είσαι;;;χαδακια!

@Beboula25 μου γλυκιά σε σκέφτομαι.....φιλάκια!

@kido μου,να είναι ο τυχερός μήνας!

@giotitsa μου γλυκιά.....υπέροχη εικόνα.....βοήθειά σου η Αγία Άννα,η χάρη Της να ευλογήσει την επόμενη προσπάθεια!Και έτσι θα γίνει,θα το δεις!

@rafaelatarzan καλωσόρισες κορίτσι μου και εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία !Την εξωσωματική την κάνεις για το θέμα εργαστήριο -στοχευμένη εμφυτευση ή για στοχευμένη παραγωγή ωαρίων;

Φιλιά σε όποιο κορίτσι ξεχνάω,καλημέρα!

Απο Από κλωτσιές άλλο τπτ.το πρωί δεν με άφησε να κοιμηθώ Όσο ήθελα.ειχε άλλη άποψη.τι να τον κάνω.ασε που πλέον Όταν κλωτσαει πετάγεται ολόκληρη η κοιλιά.εχει πλάκα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλώς ήρθες Ραφαελα! Ότι θέλεις μπορείς να με ρωτήσεις. Θα σε βοηθήσω με ότι μπορώ. 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις στο καφέ εξωσωματικής, εκεί κάποια κορίτσια έχουν πολύ εμπειρία και ξέρουν πολλά 

σε ευχαριστω πολλυ γλυκια μ κοπελα...καλως σας βρηκα ....θα παω κ στο καφε εξωσωματικης να ρωτησω....απλως ειμαι καινουργια κ δεν ηξερα που να γραψω 

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ραφαελα καλωσήρθες! Μου αρεσει το όνομα σου γιατι θα ειναι και το όνομα του παιδιού μου, πρώτα ο Θεος, αφου με βοήθησε ο Άγιος Ραφαηλ να την αποκτήσω. Ετσι πιστευω.

Anyway, η @BettySt εκανε πρόσφατα εξωσωματική και τωρα περιμένουμε να δουμε αν εχει ενα μωρο ή δυο :D Λεπτομέρειες απο αυτη καλυτερα.

Η σάλπιγγα σου γιατι βουλώνει; Έκανες σαλπιγγογραφια πρόσφατα; Αν ναι, να δώσεις δυο τρεις μήνες στον εαυτό σου πριν πας σε εξωσωματική. Τις τελευταίες ευκαιρίες βρε αδερφέ!

με το καλο σ ευχομαι αγαπη μ να αποκτησεις στην ζωη σ οτι ποθεις...το ονομα ραφαελα το θελω κ εγω αν θα κανω κορη ..η γιο το αντοιστιχο...μ αρεσει κ  μενα πολυ....εκανα σαλπιγγογρααφια ναι προσφατα...δεν ξεβουλωνει με τιποτα ....προσπαθω με φυσικη συλληψη 5 χρονια ....ρινσι πολλα νομιζω....αχ παναγια μ βοηθησε ολες τις γυναικες του κοσμου να αποκτησουν παιδακια...σας τι ευχομαι μεσα απι την καρδια μ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάτι άσχετο....έψαχνα κάτι παλιές εξετάσεις για να δω τι θα επαναλάβω και είδα σε μια παλαιότερη εξέταση υστεροσκοπησης τα εξής:

Κόλπος: φυσιολογικός

Τράχηλος :φυσιολογικός

Μέγεθος μήτρας : φυσιολογικό

Θέση μήτρας ΠΚΚ.

Μήτρα εστενωμένη στα κατώτερα 2/3.Ορατά τα σαλπιγγικα στόμια.

Οι πιο έμπειρες κοπέλες ξέρουν τι σημαίνει αυτό;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλώς ήρθες Ραφαελα! Ότι θέλεις μπορείς να με ρωτήσεις. Θα σε βοηθήσω με ότι μπορώ. 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις στο καφέ εξωσωματικής, εκεί κάποια κορίτσια έχουν πολύ εμπειρία και ξέρουν πολλά 

θα παω κ σε αυτο το καφε...απλως ειμαι καινουργια κ δεν ηξερα που να μιλησω...εσυ αν επιτρεπετε εχεις παιδακι??? αν οχι σ το ευχομαι ολόψυχα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...