Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@palmoira καλη επιτυχία! Περιμένουμε νέα σου! Αίμα δεν εχεις καθολου πια, ελπιζω, ε;

@smaro30 ειναι τοσο μα τοσο συνηθισμένη η βιοχημική κύηση που δεν θα επρεπε να αναρωτιέσαι τι πήγε στραβά. Σκέψου μονο οτι τον επόμενο μήνα θα εισαι και παλι έγκυος και ευχομαι τοτε να πανε ολα καλα! Εγω στην πρώτη μου εγκυμοσυνη απέβαλα στην 10η εβδομαδα κι εκανα απόξεση. Στεναχωρήθηκα βέβαια πολυ αλλα ευτυχώς έμεινα πολυ γρήγορα μετα ξανά και ως τωρα ευτυχώς ολα πανε καλα! Πριν λίγες μέρες μπήκα στον 7ο!

@fairy-mary   Κι εγω είχα καφε και μάλιστα όχι μονο στην 6η εβδομαδα αλλα μια στο τοσο μέχρι και τον τρίτο μήνα. Ο γιατρος μου ειχε πει να μην ανησυχω. Συμβαίνει. Τα utrogestan καλο κάνουν. Να τα παίρνεις. Και για καλο και για κακό να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

@palmoira καλη επιτυχία! Περιμένουμε νέα σου! Αίμα δεν εχεις καθολου πια, ελπιζω, ε;

@smaro30 ειναι τοσο μα τοσο συνηθισμένη η βιοχημική κύηση που δεν θα επρεπε να αναρωτιέσαι τι πήγε στραβά. Σκέψου μονο οτι τον επόμενο μήνα θα εισαι και παλι έγκυος και ευχομαι τοτε να πανε ολα καλα! Εγω στην πρώτη μου εγκυμοσυνη απέβαλα στην 10η εβδομαδα κι εκανα απόξεση. Στεναχωρήθηκα βέβαια πολυ αλλα ευτυχώς έμεινα πολυ γρήγορα μετα ξανά και ως τωρα ευτυχώς ολα πανε καλα! Πριν λίγες μέρες μπήκα στον 7ο!

@fairy-mary   Κι εγω είχα καφε και μάλιστα όχι μονο στην 6η εβδομαδα αλλα μια στο τοσο μέχρι και τον τρίτο μήνα. Ο γιατρος μου ειχε πει να μην ανησυχω. Συμβαίνει. Τα utrogestan καλο κάνουν. Να τα παίρνεις. Και για καλο και για κακό να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς! 

@P.L.L. μου σε ευχαριστώ μου δίνεις δύναμη με αυτό που μου λες!

Εντάξει είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και ανησυχώ, θέλω όλα να πάνε Καλά.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

@P.L.L. μου σε ευχαριστώ μου δίνεις δύναμη με αυτό που μου λες!

Εντάξει είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και ανησυχώ, θέλω όλα να πάνε Καλά.

Βεβαίως και να ανησυχείς! Τι μάνα θα γίνεις εσυ;;; Αναίσθητη;;;!!;! 

Χωρις πλάκα, τωρα που έμεινες έγκυος να ξέρεις οτι δεν θα σταματήσεις να ανησυχείς. Καθε μερα θα βρίσκεις και κατι καινούριο να σε απασχολεί! Εδω ειμαστε να μας τα λες γιατι ετσι ειμαστε κι εμείς και καταλαβαίνουμε.

Αχ αυτη η μάνα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια πήγα τουαλέτα πριν λίγο και έβγαλα καφέ υγρα, αρκετά.

Πήρα τη γιατρό και μου είπε να περιμένω μέχρι το απόγευμα να δω πως θα εξελιχθεί και αν είναι να πάρω τα utrogestan. 

Όπως καταλαβαίνετε έχω πάθει πανικό, 

Αν και μου είπε ότι όσο είναι μόνο καφέ να μην ανησυχώ.

Το καφέ είναι παλιό αίμα.αν πάρεις utrogestan να ξέρεις προκαλούν ζαλάδες.μη τρομάξεις.ολο το 1ο τρίμηνο υα έπαιρνα.οσο δεν έχεις κανονικό αίμα μη φοβάσαι.ειχα και Εγώ λίγα καφέ 11η εβδομάδα.ξαπλωσε μη κάνεις τπτ και θα είσαι μια χαρά καινεσυ και το σπορακι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

  • Μου αρέσει 14

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

Μπράβο σου.δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα.ετσι μπράβο τώρα έχετε κάνει μια νέα αρχή. Με το καλό το μωράκι.προβλεψη για το φύλο του μωρού σας έδωσε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

μπράβο κοριτσάκι μου,τέλεια!!!

κορίτσια!!! γύρισα τελικά είναι....4.489 ειλικρινά δεν το περίμενα νομίζω είναι πολύ καλή από 330.50 που ήταν την Παρασκευή.

  • Μου αρέσει 6

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

Μπραβοοο! Συγχαρητηρια! Ολα να πανε κατ ευχην κ στη συνεχεια! Προχωραμε μπροστα μονο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Ναι τέλος με το παρελθον να κοιτατε μπροστα κοντεύει η ώρα που θα κρατήσετε στα χέρια σας το μωρακι σας!!! Πολυ χαρηκα. 

πρίν από 11 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

μπράβο κοριτσάκι μου,τέλεια!!!

κορίτσια!!! γύρισα τελικά είναι....4.489 ειλικρινά δεν το περίμενα νομίζω είναι πολύ καλή από 330.50 που ήταν την Παρασκευή.

Μπρρρρρρραβοοοοοο!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Το καφέ είναι παλιό αίμα.αν πάρεις utrogestan να ξέρεις προκαλούν ζαλάδες.μη τρομάξεις.ολο το 1ο τρίμηνο υα έπαιρνα.οσο δεν έχεις κανονικό αίμα μη φοβάσαι.ειχα και Εγώ λίγα καφέ 11η εβδομάδα.ξαπλωσε μη κάνεις τπτ και θα είσαι μια χαρά καινεσυ και το σπορακι.

Λολουδενια  μου ευτυχώς έχω άδεια και δε χρειάζεται να κάνω και πολλά, ενταξει δε ξαναείδα κάτι όταν πήγα παλι τουαλέτα οπότε ηρέμησα λιγάκι. 

Εν τω μεταξύ έχει έρθει η μητέρα μου εδώ και αναγκαστικά της το είπα γιατί με έβλεπε σε έξαλλη κατάσταση. 

Και μου λέει κοίτα να δεις που πριν λίγο καιρό είχα δει ένα όνειρο ότι κάποιος είχε αφήσει μια μπλε κορδέλα στο σπίτι!!

 

πρίν από 21 λεπτά , Smile89 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Ναι τέλος με το παρελθον να κοιτατε μπροστα κοντεύει η ώρα που θα κρατήσετε στα χέρια σας το μωρακι σας!!! Πολυ χαρηκα. 

Μπρρρρρρραβοοοοοο!!!! 

Τέλεια ζουζούνα!!!

Μπράβο κοπέλα Μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Λολουδενια  μου ευτυχώς έχω άδεια και δε χρειάζεται να κάνω και πολλά, ενταξει δε ξαναείδα κάτι όταν πήγα παλι τουαλέτα οπότε ηρέμησα λιγάκι. 

Εν τω μεταξύ έχει έρθει η μητέρα μου εδώ και αναγκαστικά της το είπα γιατί με έβλεπε σε έξαλλη κατάσταση. 

Και μου λέει κοίτα να δεις που πριν λίγο καιρό είχα δει ένα όνειρο ότι κάποιος είχε αφήσει μια μπλε κορδέλα στο σπίτι!!

 

Τέλεια ζουζούνα!!!

Μπράβο κοπέλα Μου!

Μην ανησυχείς όσο γίνεται κανε αυτά που σου είπαν τα κορίτσια και ο γιατρός και όλα θα πάνε καλά. Από όσο ξέρω είναι πολύ συνηθισμένες λιγες καφέ εκκρίσεις στην εγκυμοσύνη, αν δεν είναι κόκκινο και δεν έχεις και πόνο μαζί μην σε αναστατώνει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κοριτσια μόλις γυρίσαμε! Όλα καλά με την αυχενική,περιμένουμε αύριο και το PapA αλλά ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός! Η αποκόλληση έχει απορροφηθεί ευτυχως και γενικά όλα καλά! Ζορίστηκα λίγο στην αρχή, γιατί εκεί είχαμε διαπιστώσει το θάνατο του μωρου την προηγούμενη φορά στο ντοπλερ αλλά ευτυχως όλα πήγαν καλά. Δεν ήθελα να αλλάξω υπερηχογραφιστη γιατί είναι πολύ καλός και μας είχε φερθεί πολύ ανθρώπινα την προηγούμενη φορά. Τέλος με το παρελθόν όμως,έχουμε κάνει μια νέα αρχή!

Μπράβο κορίτσι μου!!!Όλα τέλεια θα πάνε από εδώ κ μπρος!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Πάλι είχα λίγα καφέ σήμερα το πρωί. 

Θα πάω σε λίγο για επανάληψη χοριακης και προγεστερονη και μετά θα ξεκινήσω τα χάπια.

Ελπίζω να πάνε όλα καλα.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Πάλι είχα λίγα καφέ σήμερα το πρωί. 

Θα πάω σε λίγο για επανάληψη χοριακης και προγεστερονη και μετά θα ξεκινήσω τα χάπια.

Ελπίζω να πάνε όλα καλα.

Καλημέρα!!Ναι κοριτσάκι ,είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι σούπερ!!καλά αποτελέσματα,πάντως το καφέ είναι κάτι παλιό.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα!!Ναι κοριτσάκι ,είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι σούπερ!!καλά αποτελέσματα,πάντως το καφέ είναι κάτι παλιό.

Μακάρι ζουζούνα μου, αν και πλέον σκέφτομαι πως ότι είναι να γίνει θα γίνει!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...