Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Καλα κάνεις και μας τα λες.βρες μου μια εδώ πέρα που από Όταν είχε θετικό τεστ μέχρι να δει πως πάει η εγκυμοσύνη αν ήταν ήρεμη.καμια στο λέω με βεβαιότητα.τωρα για το γιατρό εσύ ξέρεις.παντως Εγώ κολλαω στο ότι είχες Καλή αύξηση και αυτό είναι βασικό δείγμα ότι ξεκιναει Καλά.

Ισχύει είναι και αυτό σημαντικό!

Ελπίζω να ηρεμήσω  λίγο κορίτσια!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

Ισχύει είναι και αυτό σημαντικό!

Ελπίζω να ηρεμήσω  λίγο κορίτσια!

 

Ότι και να σου πούμε Σι γα μην ηρεμήσεις.εγω μεχρι να το δω Όχι απλά άγχος.τους είχα τρελάνει όλους γύρω μου.προσπαθησε Όσο μπορείς απλά να ξεχνιέσαι.και μη κουράζεσαι.να προσέχεις τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Ότι και να σου πούμε Σι γα μην ηρεμήσεις.εγω μεχρι να το δω Όχι απλά άγχος.τους είχα τρελάνει όλους γύρω μου.προσπαθησε Όσο μπορείς απλά να ξεχνιέσαι.και μη κουράζεσαι.να προσέχεις τώρα. 

Από καναπέ σε κρεβάτι είμαι και πάλι πίσω!

Ευτυχώς έχω άδεια μέχρι την Παρασκευή, δε ξέρω τι θα γινόταν αν έπρεπε να παω ση δουλειά!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Από καναπέ σε κρεβάτι είμαι και πάλι πίσω!

Ευτυχώς έχω άδεια μέχρι την Παρασκευή, δε ξέρω τι θα γινόταν αν έπρεπε να παω ση δουλειά!

 

Πάλι καλά.να.μη κουραστείς και εχει ς έξτρα στρες λόγω δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Σε ευχαριστώ με ηρέμησες κάπως...

Πώς το ήξερες για την ωορρηξια είχες κανει τεστ;

Είχε τύχει να παω για παπ κ κολπικό κ μου είπε ότι την επόμενη την πολύ την μεθεπομενη θα έσκαγε το αυγό. Τα παιξα Γιατι ηταξ νωρίτερα. Ήμουν μετα απο απόξεση οποτε δεν ξέρω αν αυτό έπαιξε το ρόλο του στο οτι ηρθε νωρίτερα. Χαίρομαι πολύ αν Ηρεμησες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εγω που δεν αγχώνομαι είμαι καλα;; Και τώρα που είδα τα τεστ περίμενα να έρθει η επόμενη μέρα για χοριακη και δεν θα έπαιρνα τον γιατρό ακόμη. Τα είχα σχεδιάσει όλα στο μυαλό μου σε μια μέρα. Ότι θα φύγω διακοπές με τις προγεστερονες και το μαγνήσιο μαζι για κάλυψη και θα γυρισω τζαστ για τον υπέρηχο. Αλήθεια έτσι σκεφτομουν εκείνη την ημέρα δεν πέρασε τίποτα ασχημο από το μυαλό ασχετως που μου την έσκασε. Γενικοτερα δλδ η μόνη μου λαχτάρα θα είναι η αυχενική. μόνο για αυτή την εξέταση θα τρέμει η καρδιά μου μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι καλα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Έτσι όπως τα υπολογίζω εγώ πρέπει σήμερα να ειμαι 21 μέρα μετά τη σύλληψη η κάπου εκεί άλλα όπως είπα αυτό που είδαμε ήταν παρά πολύ μικρό.. ο υπέρηχος δεν έβγαζε ούτε καν ηλικία.

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι κορίτσια μου δημιούργησε ανασφάλειες η γιατρός και επίσης το πρώτο που μου είπε είναι Μήπως έκανε λάθος η βιοϊατρική, δηλαδή δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποια άλλη εξήγηση για αυτο;

Πιο επιστημονικη;

Από κάποια άλλη εμπειρία ίσως...

Συγχωρέστε με σας έχω ζαλίσει  άλλα έχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί 

Δες μας ζαλιζεις και είναι λογικό το αγχος σου, απόλυτα. Να πας και στην αλλη την γιατρό απο την στιγμή που σου δημιουργήθηκε ανασφαλεια με αυτην. Να ξέρεις Παντως εμένα η δουλεια μου έκανε και μου κανει πολύ καλο, ξεχνιέμαι και δεν σκέφτομαι αν ολα πανε καλα, αλλα αυτό είναι στον χαρακτήρα της καθεμίας μας. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Δες μας ζαλιζεις και είναι λογικό το αγχος σου, απόλυτα. Να πας και στην αλλη την γιατρό απο την στιγμή που σου δημιουργήθηκε ανασφαλεια με αυτην. Να ξέρεις Παντως εμένα η δουλεια μου έκανε και μου κανει πολύ καλο, ξεχνιέμαι και δεν σκέφτομαι αν ολα πανε καλα, αλλα αυτό είναι στον χαρακτήρα της καθεμίας μας. 

Πραγματικά όμως μου κατέστρεψε την ψυχολογία...

Και όχι γιατί μου είπε κατι κακο άλλα γιατί σε ότι μου έλεγε ένιωθα μια αβεβαιότητα στα λόγια της.

Τελοσπαντων θα δω πως θα είμαι αύριο και θα πράξω αναλόγως.

πρίν από 23 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσια εγω που δεν αγχώνομαι είμαι καλα;; Και τώρα που είδα τα τεστ περίμενα να έρθει η επόμενη μέρα για χοριακη και δεν θα έπαιρνα τον γιατρό ακόμη. Τα είχα σχεδιάσει όλα στο μυαλό μου σε μια μέρα. Ότι θα φύγω διακοπές με τις προγεστερονες και το μαγνήσιο μαζι για κάλυψη και θα γυρισω τζαστ για τον υπέρηχο. Αλήθεια έτσι σκεφτομουν εκείνη την ημέρα δεν πέρασε τίποτα ασχημο από το μυαλό ασχετως που μου την έσκασε. Γενικοτερα δλδ η μόνη μου λαχτάρα θα είναι η αυχενική. μόνο για αυτή την εξέταση θα τρέμει η καρδιά μου μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι καλα.

Μια χαρα εισαι εσυ και έτσι πρέπει να είσαι θετική και ήρεμη.

Μακάρι να ήμουν και εγώ χαλαρή άλλα όσο περνάει η ώρα μάλλον χειρότερα γίνομαι!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πραγματικά όμως μου κατέστρεψε την ψυχολογία...

Και όχι γιατί μου είπε κατι κακο άλλα γιατί σε ότι μου έλεγε ένιωθα μια αβεβαιότητα στα λόγια της.

Τελοσπαντων θα δω πως θα είμαι αύριο και θα πράξω αναλόγως.

Μια χαρα εισαι εσυ και έτσι πρέπει να είσαι θετική και ήρεμη.

Μακάρι να ήμουν και εγώ χαλαρή άλλα όσο περνάει η ώρα μάλλον χειρότερα γίνομαι!

 

Είναι πολύ βασικό ο γιατρός Να σου μίλα και να αισθάνεσαι σιγουρια. Ναι αγαπη να κανεις όπως νοιωθεις. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Beboula25 είπε:

Κοριτσια εγω που δεν αγχώνομαι είμαι καλα;; Και τώρα που είδα τα τεστ περίμενα να έρθει η επόμενη μέρα για χοριακη και δεν θα έπαιρνα τον γιατρό ακόμη. Τα είχα σχεδιάσει όλα στο μυαλό μου σε μια μέρα. Ότι θα φύγω διακοπές με τις προγεστερονες και το μαγνήσιο μαζι για κάλυψη και θα γυρισω τζαστ για τον υπέρηχο. Αλήθεια έτσι σκεφτομουν εκείνη την ημέρα δεν πέρασε τίποτα ασχημο από το μυαλό ασχετως που μου την έσκασε. Γενικοτερα δλδ η μόνη μου λαχτάρα θα είναι η αυχενική. μόνο για αυτή την εξέταση θα τρέμει η καρδιά μου μέχρι να ακούσω ότι όλα είναι καλα.

Ετσι πρέπει να εισαι κι ετσι να συνεχίσεις! Κι οταν ερθει η ωρα θα εισαι αρκετά κουλ και για την αυχενική, θα δεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , fairy-mary είπε:

Πραγματικά όμως μου κατέστρεψε την ψυχολογία...

Και όχι γιατί μου είπε κατι κακο άλλα γιατί σε ότι μου έλεγε ένιωθα μια αβεβαιότητα στα λόγια της.

Τελοσπαντων θα δω πως θα είμαι αύριο και θα πράξω αναλόγως.

Μια χαρα εισαι εσυ και έτσι πρέπει να είσαι θετική και ήρεμη.

Μακάρι να ήμουν και εγώ χαλαρή άλλα όσο περνάει η ώρα μάλλον χειρότερα γίνομαι!

 

Βρε αγαπη πως να μην γίνεις έτσι;  Δεν θέλω να πω κάτι για την γιατρό απλά εσυ ηρέμησε και πάρε και μια άλλη γνώμη αν θέλεις και βλέπεις μετά που θα καταλήξεις 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κορίτσια πειτε με τρελή αλλα εμενα μου αρέσουν παρα πολυ τα τεστακια...!!! Θα μπορούσα να κανω και τα δικά σας με μεγάλη ευχαρίστηση!

Είσαι υπέροχη αγάπη!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ετσι πρέπει να εισαι κι ετσι να συνεχίσεις! Κι οταν ερθει η ωρα θα εισαι αρκετά κουλ και για την αυχενική, θα δεις. 

Μακάρι να γίνει έτσι όπως το λες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βρε αγαπη πως να μην γίνεις έτσι;  Δεν θέλω να πω κάτι για την γιατρό απλά εσυ ηρέμησε και πάρε και μια άλλη γνώμη αν θέλεις και βλέπεις μετά που θα καταλήξεις 

Στα Αλήθεια θέλω να μου πεις τη γνώμη σου, θεωρείς ότι ειμαι υπερβολική;

Ότι σκέφτομαι παράλογα λόγω της καταστασης;

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...