Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Καρπερο κορίτσια  @fairy-maryτο τριήμερο 27-29/7!!!! Χαχα! Εγώ είχα και χθες βράδυ επαφή, σήμερα 15η μερα ελπίζω να έχω οωρρηξια!

Ναι όντως να σ πω κ εγώ λέω να κάνω άλλη μια την Παρασκευή έτσι να δω ένα νούμερο λογικά πάνω από 2.500 περίπου υπολογίζω να μου φύγει το άγχος,δεν ξέρω γιατί άλλα σήμερα έχω παρά πολύ,εχθές δεν έκανα εμετό,αν κ εχω πολύ τάση κ σήμερα έκανα λίγο αν κ εχω τάση,μόνο το πρωί πιο πολύ ..αχ δεν ξέρω..πω πω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Βρε @Smile89 αναρωτιόμουν απο που θυμάμαι το όνομα σου και θυμήθηκα οτι ειχαμε αποβάλει σχεδον μαζι. Ίσως με κανενα μήνα διαφορα. Το ειχαμε γράψει στις παλινδρομες κυήσεις. Θυμάσαι; Είδες τι ωραία τωρα μετα απο ενα εξάμηνο- εφτάμηνο που μιλάμε για τις εγκυμοσύνες μας! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@BettySt κι εσυ εχθές δεν έκανες επαναληπτική Χοριακη; Πως πήγε; Που χάθηκες; Ελπιζω λόγω δουλειάς.

Γειά σου κορίτσι μου! Ναι δεν προλαβαίνω με τη δουλειά. Η χόριακη από 230,3 πήγε 681,8. Μετά από 2 εβδομάδες θα πάω για το πρώτο υπέρηχο. 

 

Γειά και στα υπόλοιπα κορίτσια,  τι κάνετε;

  • Μου αρέσει 7

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σου κορίτσι μου! Ναι δεν προλαβαίνω με τη δουλειά. Η χόριακη από 230,3 πήγε 681,8. Μετά από 2 εβδομάδες θα πάω για το πρώτο υπέρηχο. 

 

Γειά και στα υπόλοιπα κορίτσια,  τι κάνετε;

Μπραβο! Δεν ήξερα τα νέα σου οτι ειχες κανει εξωσωματική. Πολυ χάρηκα ομως! Ελπιζω να εχεις μια παρα πολυ καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Ειδα οτι έβαλες δυο βλαστοκύστες. Μακάρι να ειναι και διδυμα!!! Καλα να ειναι, πανω απ´ολα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Γειά σου κορίτσι μου! Ναι δεν προλαβαίνω με τη δουλειά. Η χόριακη από 230,3 πήγε 681,8. Μετά από 2 εβδομάδες θα πάω για το πρώτο υπέρηχο. 

 

Γειά και στα υπόλοιπα κορίτσια,  τι κάνετε;

Συγχαρητήριά αγάπη!! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη! !

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

@palmoira μου σήμερα Έχουμε την Αυχενική αν θυμάμαι καλά ε?σου εύχομαι Καλά αποτελέσματα!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ! Έχω ραντεβού στις 3. Θα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω!

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , palmoira είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Έχω ραντεβού στις 3. Θα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω!

πωπωωωω  καλέ πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός? Σαν χθες θυμάμαι που σε συγχαίραμε για τη θετική χοριακή!!! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!! Περιμένουμε νέα σου!!! <3

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πήρα αποτελέσματα χοριακής, έπεσε και άλλο, οπότε περιμένω να αδιαθετήσω... Ο γιατρός μου είπε βιοχημική κύηση και όταν τελειώσει η περίοδος να πάω να με δει... Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι πήγε στραβά και γιατί να συμβεί... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν από 2 χρόνια όλα πήγαν τόσο καλά! Είχα καθυστέρηση, ήμουν έγκυος και τόσο απλά όλα... 

Απογοητεύτηκα, βαθιά μέσα μου ήλπιζα όλα να πάνε καλά.... Τον επόμενο μήνα πάλι προσπάθειες με τον σύζυγο και ελπίζω να είναι το τυχερό μας...

Σε εσάς έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο; έχετε παρόμοιες εμπειρίες;;; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, smaro30 είπε:

κορίτσια πήρα αποτελέσματα χοριακής, έπεσε και άλλο, οπότε περιμένω να αδιαθετήσω... Ο γιατρός μου είπε βιοχημική κύηση και όταν τελειώσει η περίοδος να πάω να με δει... Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι πήγε στραβά και γιατί να συμβεί... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν από 2 χρόνια όλα πήγαν τόσο καλά! Είχα καθυστέρηση, ήμουν έγκυος και τόσο απλά όλα... 

Απογοητεύτηκα, βαθιά μέσα μου ήλπιζα όλα να πάνε καλά.... Τον επόμενο μήνα πάλι προσπάθειες με τον σύζυγο και ελπίζω να είναι το τυχερό μας...

Σε εσάς έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο; έχετε παρόμοιες εμπειρίες;;; 

Συνήθως να ξέρεις αυτό γίνεται Όταν έχει πρόβλημα το μωρό με χρωμοσώματα.θεωρω ότι είναι ο καλύτερος τρόπος έτσι που προλαμβάνει η φύση.εμεις δυστυχώς παλλινδρομησαμε στην 7η εβδομάδα και το είχαμε ακούσει κιόλας.τυχαιο γεγονός θεωρείται Όταν συμβεί μια ή δύο φορές.μη ξεχνάς ότι είχες ήδη μια τελειομηνη εγκυμοσύνη άρα απλά έτυχε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα τουαλέτα πριν λίγο και έβγαλα καφέ υγρα, αρκετά.

Πήρα τη γιατρό και μου είπε να περιμένω μέχρι το απόγευμα να δω πως θα εξελιχθεί και αν είναι να πάρω τα utrogestan. 

Όπως καταλαβαίνετε έχω πάθει πανικό, 

Αν και μου είπε ότι όσο είναι μόνο καφέ να μην ανησυχώ.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...