Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! 🥰 Είδες που στο είχα πει? Αχνη γραμμη + καφέ = θετικη χοριακη.  Τώρα το πάμε βήμα βήμα....εγώ έχω επαναληπτική την Τετάρτη...το ίδιο άγχος θα έχω πάλι...

      9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Απαράδεκτη συμπεριφορά και γιατρού και μαιας. Οφείλουν να έχουν παραπάνω ενσυναισθηση και αν κάτι τους ενοχλεί να παίρνουν τηλ σαν άνθρωποι και να μιλάνε με ευγένεια και ενδιαφέρον. Θα βρεις σίγουρα γιατρό!!!! Σκέψου αν θέλεις σίγουρα να αλλάξεις. Σκέψου τι θα σε στρεσάρει λιγότερο...να είσαι με αυτόν και να φοβασαι να ρωτήσεις κάτι ξανά ή να αλλάζεις γιατρό? Εσύ ξέρεις το καλύτερο για σένα! Αν αποφασίσεις να αλλάξεις σε οποια πόλη μένεις ρώτησε φίλες και γνωστές και θα δεις ποιον προτείνουν οι περισσότερες. 

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Και να ξέρεις σε καταλαβαίνω...και γω συγκρατημένα αισιόδοξη ήμουν στην πρώτη χοριακη...στη δεύτερη το χάρηκα πιο πολυ. Όλα θα μας πανε μια χαρά!! ❤️

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Λογικά και εγώ με το μωρό στο δωμάτιο θα κάθομαι.σιγα μη το αφήνω μόνο του.κοιτα Εγώ μέχρι και να 40ισει το μωρό θα μένω στους γονείς μου.μενω Κέρκυρα κανονικά αλλά εχω έρθει Αθήνα.εδω είναι ο γιατρός μου και νιώθω  καλύτερα και πιο ασφάλεια εδώ.μετα σπίτι μου δεν έχω τζακι.αλλα καταλαβαίνω τι λες.και εγώ σπίτι με όλες τις πόρτες ανοιχτές με βλέπω. Άλλαξα και αποροφητηρα να φανταστείς για να τραβάει καλύτερα τις μυρωδιές.

Εν τω μεταξύ το σπίτι μας είναι τόσο μικρό που με ανοιχτές πόρτες δεν χρειάζεται να είσαι στο ίδιο δωμάτιο με το μωρό για να το ακούσεις αλλά είμαι τόσο φοβιτσιαρα που δεν νομίζω να μπορώ να το έχω σε άλλο δωμάτιο!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Εν τω μεταξύ το σπίτι μας είναι τόσο μικρό που με ανοιχτές πόρτες δεν χρειάζεται να είσαι στο ίδιο δωμάτιο με το μωρό για να το ακούσεις αλλά είμαι τόσο φοβιτσιαρα που δεν νομίζω να μπορώ να το έχω σε άλλο δωμάτιο!!!

Καλά το πρώτο καιρό θα κάνουμε σα τρελες.απο πάνω τους θα καθόμαστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Ποσα φάρμακα παίρνεις;;; εμενα με βοήθησε οταν ειχα θεμα εμ το στομάχι μ να βράζω πατάτες κ ετσι καυτές να τις κανω σαν πουρέ τις διαλυω με λιγο αλάτι λεμόνι λαδι κ τυρακι.. Το χεις δοκιμάσει;; 

Αχ αχ αχ μην λες για κιλά... Γτ κ εγω εχω πολυ καιρό να ζυγιστω κ απο τοτε που ήρθε ο άντρας μ θα βαλω όσα κιλα δεν έβαλα 8μήνες... Κι εγω τετάρτη εχω γιατρό εκει θα ζυγιστω.. Να δω αν θα με περάσει ξοφλατσα το εγκεφαλικό!!! 

Να ρωτησω... Εσας κοριτσια το μωρο είναι ήσυχο η κλωτσάει;;;; 

Παίρνω για θυρεοειδή, σίδηρο δυο φορές τη μέρα, ασβέστιο κ d3 ,trofocard φακελάκια δυο τη μέρα, Salospir , utrogestan 2, .... ελπίζω να μην ξέχασα κάτι... το μωρό νομίζω είναι πιο ήσυχο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!! Εμενα ειναι με τις ορεξεις του ο μπεμπης. Αλλες φορες δραστηριος αλλες κοιμαται του καλου καιρου. Θα ελεγα πως 2 μερες τωρα ειναι ησυχος, αλλα οσο ησυχος κ να ναι, εστω κ λιγο να κουνηθει τον καταλαβαινω τον χοντρουλη μου. 

Κατα τ αλλα οταν ειμαι ορθια εχω πολυ δυνατους πονους- σουβλιες χαμηλα πολυ. Νομιζω κατι γινεται με τον πεσσο. Δεν ξερω αν με πιεζει το μωρο εκει αλλα μιλαμε μπορει να πεσω κατω απ τον πονο. Με παραλυει. Δεν ξερω τι ειναι αυτο. Θα παρω τον γιατρο να ρωτησω. 

Σημερα βγηκα κ μια βολτα με τον αντρα μου. Φαγαμε πρωινο και ηπιαμε και καφε με την παρεα μας και ξεσκασα! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , sun38 είπε:

Παίρνω για θυρεοειδή, σίδηρο δυο φορές τη μέρα, ασβέστιο κ d3 ,trofocard φακελάκια δυο τη μέρα, Salospir , utrogestan 2, .... ελπίζω να μην ξέχασα κάτι... το μωρό νομίζω είναι πιο ήσυχο...

ΕΣΥ παίρνεις δυο παραπανω!!!αντε λιγο έμεινε. Υπομονή!!! Κ εμενα γενικα ήσυχος είναι απο την αρχή..λενε αν ειναι ήσυχο στη κοιλιά θα ναι κ σπιτι χιχιιχχι

4 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ ευτυχώς καούρες δεν εχω και γενικά αν και μπαινω στον μήνα μου σε μια βδομάδα είμαι λες και δεν είμαι έγκυος... Ούτε έχω βαρύνει παρά τα πολλά κιλά που πηρα, και κοιμάμαι άνετα λες και δεν έχω κοιλιά... Τι να πω...

Όσο για το μωρό εμένα γενικά κλωτσαει πολύ αλλά ας πούμε προχθές ήταν ήσυχος και τα χρειάστηκα λίγο αλλά χθες με τάραξε!!! Και μάλιστα κάποιες φορές κουνιέται τόσο δυνατά που νιώθω ότι θα μου σκίσει το δέρμα!!! Αλλά μάλλον τρώω πολύ και για αυτό είναι τόσο ανήσυχος γιατί γενικά μετά το φαγητό δίνει ρεσιτάλ!

Να ρωτήσω και κάτι άλλο ρε κορίτσια επειδή διάβασα εδώ ότι πολλές αναψατε τζάκι, όταν γεννηθούν τα μωρά σας θα ανάβετε τζάκι; Γιατί έχω διαβάσει ότι δεν κάνει να εισπνέει το μωρο... Κανονικά λένε και για τις εγκυμονουσες ότι δεν κάνει αλλά εμείς χθες ανάψαμε και απλά είχαμε μισάνοιχτη την πόρτα και δεν μου μύρισε κάτι...

Κι εγω νομιζω εχω παρατηρήσει οτι οταν τρωω κινείται πιο πολυ... Κι οταν επισης ξαπλώνω κρεβατι στο πλάι... 

Εισαι τυχερη που κοιμάσαι τοσο άνετα.. Μπραβο σου!!! Εγω σε 3 μερες μπαινω στον μηνα μ κ ηδη ζοριζομαι... Απο τον 8ο μηνα ζοριζομαι να γυρισω πλευρο...να σηκωθώ.. ..!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

ΕΣΥ παίρνεις δυο παραπανω!!!αντε λιγο έμεινε. Υπομονή!!! Κ εμενα γενικα ήσυχος είναι απο την αρχή..λενε αν ειναι ήσυχο στη κοιλιά θα ναι κ σπιτι χιχιιχχι

Οχιιιιιιιιιιιιιιι.με έχει ταράξει.φορες που πονάω από τις κλωτσιές.και είναι βραδυνός Τύπος.λες να ειναι έτσι και Μετά?  @sun38 εδώ και 3 μέρες Έχει πέσει ησυχία αλλά δεν μου κάνει αυτά που λέω παραπάνω.μεγαλωνουν κιόλας τα μωράκια και δεν έχουν χώρο μέσα για να κινούνται. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!! Εμενα ειναι με τις ορεξεις του ο μπεμπης. Αλλες φορες δραστηριος αλλες κοιμαται του καλου καιρου. Θα ελεγα πως 2 μερες τωρα ειναι ησυχος, αλλα οσο ησυχος κ να ναι, εστω κ λιγο να κουνηθει τον καταλαβαινω τον χοντρουλη μου. 

Κατα τ αλλα οταν ειμαι ορθια εχω πολυ δυνατους πονους- σουβλιες χαμηλα πολυ. Νομιζω κατι γινεται με τον πεσσο. Δεν ξερω αν με πιεζει το μωρο εκει αλλα μιλαμε μπορει να πεσω κατω απ τον πονο. Με παραλυει. Δεν ξερω τι ειναι αυτο. Θα παρω τον γιατρο να ρωτησω. 

Σημερα βγηκα κ μια βολτα με τον αντρα μου. Φαγαμε πρωινο και ηπιαμε και καφε με την παρεα μας και ξεσκασα! 

Φιλεναδα κι εσενα ήσυχος... Βρε τι παιδιά θα βγάλουμε...!  ;)

Οταν βγαίνεις για περπάτημα φοράς λαστεξ; εμενα αυτο μ εχει σωσει.. Φοραω απο νωρίς για να μην κρεμάσει η κοιλιά κ για να μαι κ πιο άνετη κ βοηθάει πολυ!!! Τωρα δεν ξερω αν είναι ο πόνος απο το πεσο που λες η συνδυασμός .

Δλδ εχετε καλο καιρό... Εδω βρεχει από χτες βράδυ!! Είμαστε ρομαντικά!!!! Και σκέφτομαι να στολίσω σημερα.. 

Εσεις στολίσατε;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Φιλεναδα κι εσενα ήσυχος... Βρε τι παιδιά θα βγάλουμε...!  ;)

Οταν βγαίνεις για περπάτημα φοράς λαστεξ; εμενα αυτο μ εχει σωσει.. Φοραω απο νωρίς για να μην κρεμάσει η κοιλιά κ για να μαι κ πιο άνετη κ βοηθάει πολυ!!! Τωρα δεν ξερω αν είναι ο πόνος απο το πεσο που λες η συνδυασμός .

Δλδ εχετε καλο καιρό... Εδω βρεχει από χτες βράδυ!! Είμαστε ρομαντικά!!!! Και σκέφτομαι να στολίσω σημερα.. 

Εσεις στολίσατε;;; 

Εμείς στολίσαμε χτες!!!!!!κι εδώ βροχούλα συννεφιά κρύο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Οχιιιιιιιιιιιιιιι.με έχει ταράξει.φορες που πονάω από τις κλωτσιές.και είναι βραδυνός Τύπος.λες να ειναι έτσι και Μετά?  @sun38 εδώ και 3 μέρες Έχει πέσει ησυχία αλλά δεν μου κάνει αυτά που λέω παραπάνω.μεγαλωνουν κιόλας τα μωράκια και δεν έχουν χώρο μέσα για να κινούνται. 

Τοσο πολυ:;μπα εμενα οσες φορες με πονεσε ηταν όταν ανέβηκε σχεδόν στον θώρακα.. Ηταν οριζόντια κ δυσκολευόμουν ν αναπνεύσω.. Πονουσα πισω πλατη... Με κανει κ τετοια... Αφού προσπαθω οταν κινείται εντονα να κανω νοημα τον άντρα μου να έρθει γτ αμα μιλήσω η βαλω το χερι μου σταματάει... Θα μας τρελάνει....!!!! 

Αμα ισχυει αυτο που λένε θα μαι τυχερή θα ναι ήσυχος...! Χαχαχαχααχ 

Μερικες  φορες νομιζω πως καταλαβαίνω οτι γυρίζει με το πρόσωπο πίσω στη πλάτη μ... Γτ νιώθω σαν πεταρισμα την καρδουλα τ να χτυπάει... 

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Εμείς στολίσαμε χτες!!!!!!κι εδώ βροχούλα συννεφιά κρύο.

Μπορει να χουμε κ κρύο δεν παίρνω όρκο.. Χαχαχαχα αααα σήμερα θα στολίσω το πηρα αποφαση!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Cath3rine είπε:

Τοσο πολυ:;μπα εμενα οσες φορες με πονεσε ηταν όταν ανέβηκε σχεδόν στον θώρακα.. Ηταν οριζόντια κ δυσκολευόμουν ν αναπνεύσω.. Πονουσα πισω πλατη... Με κανει κ τετοια... Αφού προσπαθω οταν κινείται εντονα να κανω νοημα τον άντρα μου να έρθει γτ αμα μιλήσω η βαλω το χερι μου σταματάει... Θα μας τρελάνει....!!!! 

Αμα ισχυει αυτο που λένε θα μαι τυχερή θα ναι ήσυχος...! Χαχαχαχααχ 

Μερικες  φορες νομιζω πως καταλαβαίνω οτι γυρίζει με το πρόσωπο πίσω στη πλάτη μ... Γτ νιώθω σαν πεταρισμα την καρδουλα τ να χτυπάει... 

Κάπως έτσι είναι και ι λοξυγγας. Εμένα είναι με το κεφάλι κάτω και το σώμα μισοφέγγαρο και η πατουσα του τερμα δεξιά.αφου μονίμως έχω εξωγκομα δεν χωράει το πόδι του.και όλη την ώρα εκεί κλωτσάει.βλεπεις μια πατουσα να πετάγεται σαν alien εκεί με πονάει αρκετά.Αν το κουνήσει και προς τα πάνω στο πλευρό άσε.καμια φορά βαζω καμιά φωνή και όλοι τρέχουν μην έπαθα τπτ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Κάπως έτσι είναι και ι λοξυγγας. Εμένα είναι με το κεφάλι κάτω και το σώμα μισοφέγγαρο και η πατουσα του τερμα δεξιά.αφου μονίμως έχω εξωγκομα δεν χωράει το πόδι του.και όλη την ώρα εκεί κλωτσάει.βλεπεις μια πατουσα να πετάγεται σαν alien εκεί με πονάει αρκετά.Αν το κουνήσει και προς τα πάνω στο πλευρό άσε.καμια φορά βαζω καμιά φωνή και όλοι τρέχουν μην έπαθα τπτ 

Λοξυωγα δεν εχω νιώσει ακομα... Ποδι η χέρι καταλαβαίνω οτι χτυπάει κανα δυο φορές μην φανταστείς κ κανει ένα κύμα... Αλλα οχι σαν εσενα... Οντως σαν alien κι εγω αυτα λέω !!!

Εμένα στο doppler ηταν. Με το κεφαλι κατω.. Τωρα δνε ξέρω τι γίνεται... Συνηθως κουρνιαζει δεξια στη κοιλιά και φαίνεται απο κει πιο, φουσκωμένη!! Στην πλατη με πονάει πιο, συχνά....!!! Κ νομιζω οτι οταν είναι με το κεφαλι κατω μ ενοχλούν οι προσαγωγοι!! 

Ρε συ αμα φωνάξω η πιάσω με κοροϊδεύει... Σταματάει.... Τι γίνεται ::;τρολάρει την μαμα;;;; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Cath3rine είπε:

Λοξυωγα δεν εχω νιώσει ακομα... Ποδι η χέρι καταλαβαίνω οτι χτυπάει κανα δυο φορές μην φανταστείς κ κανει ένα κύμα... Αλλα οχι σαν εσενα... Οντως σαν alien κι εγω αυτα λέω !!!

Εμένα στο doppler ηταν. Με το κεφαλι κατω.. Τωρα δνε ξέρω τι γίνεται... Συνηθως κουρνιαζει δεξια στη κοιλιά και φαίνεται απο κει πιο, φουσκωμένη!! Στην πλατη με πονάει πιο, συχνά....!!! Κ νομιζω οτι οταν είναι με το κεφαλι κατω μ ενοχλούν οι προσαγωγοι!! 

Ρε συ αμα φωνάξω η πιάσω με κοροϊδεύει... Σταματάει.... Τι γίνεται ::;τρολάρει την μαμα;;;; 

Χαχαχαχα.ειναι σκατουλια ρε.καλα πριν έτρωγα κοτόπουλο με πατατουλες στο φούρνο και δεν με άφηνε.τρελαθηκε χτυπιοταν ολος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Cath3rine είπε:

Λοξυωγα δεν εχω νιώσει ακομα... Ποδι η χέρι καταλαβαίνω οτι χτυπάει κανα δυο φορές μην φανταστείς κ κανει ένα κύμα... Αλλα οχι σαν εσενα... Οντως σαν alien κι εγω αυτα λέω !!!

Εμένα στο doppler ηταν. Με το κεφαλι κατω.. Τωρα δνε ξέρω τι γίνεται... Συνηθως κουρνιαζει δεξια στη κοιλιά και φαίνεται απο κει πιο, φουσκωμένη!! Στην πλατη με πονάει πιο, συχνά....!!! Κ νομιζω οτι οταν είναι με το κεφαλι κατω μ ενοχλούν οι προσαγωγοι!! 

Ρε συ αμα φωνάξω η πιάσω με κοροϊδεύει... Σταματάει.... Τι γίνεται ::;τρολάρει την μαμα;;;; 

Χαχαχα και μένα έτσι κάνει ρε συ! Με το που βάζω χέρι σταματάει! Χαίρομαι που λέμε όλες τα ίδια! Και εγώ αυτό λέω σαν αλιεν είναι όταν μου φουσκώνει την κοιλιά από μια μεριά! Κυρίως από δεξιά παει και ο δικός μου! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Χαχαχαχα.ειναι σκατουλια ρε.καλα πριν έτρωγα κοτόπουλο με πατατουλες στο φούρνο και δεν με άφηνε.τρελαθηκε χτυπιοταν ολος.

Εσενα δείχνει κ προτιμήσεις!!! Τσακαλακι....!!!! Ξεκίνησα στολισμό αλλά επειδη δεν μπορώ πολλα πολλα να κανω ξενέρωσα.... Νευρίασα... Αφησα μονο του τον άντρα μ... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εσενα δείχνει κ προτιμήσεις!!! Τσακαλακι....!!!! Ξεκίνησα στολισμό αλλά επειδη δεν μπορώ πολλα πολλα να κανω ξενέρωσα.... Νευρίασα... Αφησα μονο του τον άντρα μ... 

Με τα μακαρόνια με κιμά χτες τπτ.δεν τον κατάλαβα.ενω σήμερα ο άτιμος χτυπιοταν.Εγω έβαλα 2 στολίδια για το καλό.το υπόλοιπο στόλισαν ο μπαμπας μου με την ανιψιά μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...