Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Eflenew said:

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Ειχα παρει μια στην αρχη αλλα δεν την εβαλα ποτε! Τωρα εχω καμια βδομαδα που βαζω γιατι αισθανομαι οτι θα σπασει η κοιλια μου!

Εγω βαζω οποτε θυμάμαι βεβαια... Μολις τελειώνω το μπανιο κ είναι υγρή η κοιλιά μ απλώνω λιγο baby oil.. Και γίνεται πολυ μαλακό!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Γειά σας κορίτσιαααααα μόλις τελείωσα συμμάζεματα, σιδερωσαμε μωρουδιακα και τέτοια και τα τακτοποιουσα..... @ΒαλεντιναΧρηστος τι έγινε κοριτσάκι μου γεννησαμεεεεεε?????????

Εμείς καλά πάμε, ξεκίνησα χθες αντιβίωση στον μικρο, δεν τη γλιτώσαμε δυστυχώς...! Ευτυχώς Παναγία μου που δεν κολλάω!!!! 

Περαστικα στον μικρο σου....οχι κοριτσι μ ακομα περιμενουμε αυριο θα δουμε ποσο πηγε ο τραχηλος....περασα ενα βραδυ ολοκληρο με συσπασεις 5λεπτες αρα σιγουρα κοντυνε κ αλλο χθες το πρωι ηταν 9χιλιοστα!!! Αυριο θ εχουμε νεα!!! Διαστολη π με κοιταξαν χθες βραδυ δεν ειχα....αυταααα!!!!

Εσεις τ κανετε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Περαστικα στον μικρο σου....οχι κοριτσι μ ακομα περιμενουμε αυριο θα δουμε ποσο πηγε ο τραχηλος....περασα ενα βραδυ ολοκληρο με συσπασεις 5λεπτες αρα σιγουρα κοντυνε κ αλλο χθες το πρωι ηταν 9χιλιοστα!!! Αυριο θ εχουμε νεα!!! Διαστολη π με κοιταξαν χθες βραδυ δεν ειχα....αυταααα!!!!

Εσεις τ κανετε;;;

Εμείς καλά είμαστε, και οι τρεις!!!!! Τετάρτη έχω το πρωτο καρδιοτοκογραφημα, ανυπομονώ!!!!! Εσύ πως είσαι??? Ψυχολογικά και σωματικά????? 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εμείς καλά είμαστε, και οι τρεις!!!!! Τετάρτη έχω το πρωτο καρδιοτοκογραφημα, ανυπομονώ!!!!! Εσύ πως είσαι??? Ψυχολογικά και σωματικά????? 

Μπραβοοο σαςςςς ετσι πρεπειι:wink: σε λιγο θα την μισησω την λεξη καρδιοτογραφημα εχω κανει περιπου 40...5-6 την ημερα επι 7μερες π ειμαι στα νοσοκομεια:razz: καλα ειμαι ψυχολογικα ανυπομονω να δω την κορη μου!!! Σωματικα ποναω ολη την ημερα ανα διαστηματα κ νιωθω το κεφαλι της τερμα κατω οταν το κουναει κ με μουδιαζει εκει πυελικα απο την κινηση!! Κατα τα αλλα καλα!!!:wub: Με το καλο το πρωτο σου καρδιοτογραφημα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβοοο σαςςςς ετσι πρεπειι:wink: σε λιγο θα την μισησω την λεξη καρδιοτογραφημα εχω κανει περιπου 40...5-6 την ημερα επι 7μερες π ειμαι στα νοσοκομεια:razz: καλα ειμαι ψυχολογικα ανυπομονω να δω την κορη μου!!! Σωματικα ποναω ολη την ημερα ανα διαστηματα κ νιωθω το κεφαλι της τερμα κατω οταν το κουναει κ με μουδιαζει εκει πυελικα απο την κινηση!! Κατα τα αλλα καλα!!!:wub: Με το καλο το πρωτο σου καρδιοτογραφημα!!!!

Άντε λίγο έμεινε σε λίγο θα την έχεις στην αγκαλιά σου την μικρή Παισια!!!!! Δεν ξέρω αν στο έχω πει αλλά το δεύτερο όνομα του μικρού μου ειναι Παΐσιος!!!!! Θα δεις μόλις γεννηθεί δεν θα θυμάσαι καν ότι πονούσες!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Περαστικα στον μικρο σου....οχι κοριτσι μ ακομα περιμενουμε αυριο θα δουμε ποσο πηγε ο τραχηλος....περασα ενα βραδυ ολοκληρο με συσπασεις 5λεπτες αρα σιγουρα κοντυνε κ αλλο χθες το πρωι ηταν 9χιλιοστα!!! Αυριο θ εχουμε νεα!!! Διαστολη π με κοιταξαν χθες βραδυ δεν ειχα....αυταααα!!!!

Εσεις τ κανετε;;;

Πως είσαι εσύ ψυχολογικα?Εγώ Αύριο έχω γιατρό για να δούμε πως πάει ο.μπεμπης και να κόψουμε τα χάπια για τις συσπάσεις.στο νοσοκομείο όλα Καλά?σε προσέχουν?Είσαι ευχαριστημένη? 

@Anastasia_paris περαστικά!!!!!!!Εσύ ξέρεις Προσοχή όσο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Άντε λίγο έμεινε σε λίγο θα την έχεις στην αγκαλιά σου την μικρή Παισια!!!!! Δεν ξέρω αν στο έχω πει αλλά το δεύτερο όνομα του μικρού μου ειναι Παΐσιος!!!!! Θα δεις μόλις γεννηθεί δεν θα θυμάσαι καν ότι πονούσες!!! 

Μου το εχεις πει κ χαιρομαι πολλη γιαυτο....εμας θα εχει ενα κ μοναδικο Παϊσία.....ναι ειμαι σιγουρη θα με ανταμειψει πληρως η οψη της!!!!:wub: Τρελενομαι στην ιδεα κ μονο!!!!

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Πως είσαι εσύ ψυχολογικα?Εγώ Αύριο έχω γιατρό για να δούμε πως πάει ο.μπεμπης και να κόψουμε τα χάπια για τις συσπάσεις.στο νοσοκομείο όλα Καλά?σε προσέχουν?Είσαι ευχαριστημένη? 

@Anastasia_paris περαστικά!!!!!!!Εσύ ξέρεις Προσοχή όσο γίνεται.

Ενταξει ειμαστε πολλες κοπελες ετσι προωρες ειναι λιγο το προσωπικο κανουν οτι μπορουν κ αυτοι!!! Ψυχολογικα ειμαι παρα πολλη καλα περιμενω την μπεμπιτσα μ ποτε θα σκασει μυτη!!! Αντε ωραια με το καλο αυριο στο γιατρο μπηκες κ στον μηνα ζ δεν εχεις να φοβασαι τπτ αντρακλας ο μπεμπης τυπικος κ στην ωρα του θα ειναι!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Πως είσαι εσύ ψυχολογικα?Εγώ Αύριο έχω γιατρό για να δούμε πως πάει ο.μπεμπης και να κόψουμε τα χάπια για τις συσπάσεις.στο νοσοκομείο όλα Καλά?σε προσέχουν?Είσαι ευχαριστημένη? 

@Anastasia_paris περαστικά!!!!!!!Εσύ ξέρεις Προσοχή όσο γίνεται.

Ευχαριστώ πολύ αγάπη, ναι εννοείται ότι προσέχω αλλά ευτυχώς γενικά απ τον μικρό δεν κολλάω εύκολα.... Αντε με το καλό να πας αύριο να δεις τι θα σε πει!!! Μπήκες και στο μήνα σου, να μη φοβάσαι τίποτα!!! Εγώ κανονικά σε 8 μέρες μπαίνω!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μου το εχεις πει κ χαιρομαι πολλη γιαυτο....εμας θα εχει ενα κ μοναδικο Παϊσία.....ναι ειμαι σιγουρη θα με ανταμειψει πληρως η οψη της!!!!:wub: Τρελενομαι στην ιδεα κ μονο!!!!

Ενταξει ειμαστε πολλες κοπελες ετσι προωρες ειναι λιγο το προσωπικο κανουν οτι μπορουν κ αυτοι!!! Ψυχολογικα ειμαι παρα πολλη καλα περιμενω την μπεμπιτσα μ ποτε θα σκασει μυτη!!! Αντε ωραια με το καλο αυριο στο γιατρο μπηκες κ στον μηνα ζ δεν εχεις να φοβασαι τπτ αντρακλας ο μπεμπης τυπικος κ στην ωρα του θα ειναι!!

Μόνο μη παραείναι τυπικός.πλεον πονάω συνέχεια πολύ.στα κιλά έχω μείνει σταθερή στα 10 αλλά η κοιλιά έχει γίνει γίγας.τα πλευρά πονάνε δεν μπορώ να βολευτω πουθενά και τα κόκαλα χαμηλά κάτω δεννξερω πως λέγονται ο μικρός μάλλον πιέζει να κάνει το χώρο του.και Ούτε να περπατήσω από το πόνο πλέον.μακαρι σε καμία βδομαδουλα να αποφασίσει να βγει.

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ευχαριστώ πολύ αγάπη, ναι εννοείται ότι προσέχω αλλά ευτυχώς γενικά απ τον μικρό δεν κολλάω εύκολα.... Αντε με το καλό να πας αύριο να δεις τι θα σε πει!!! Μπήκες και στο μήνα σου, να μη φοβάσαι τίποτα!!! Εγώ κανονικά σε 8 μέρες μπαίνω!!!! 

Σε Ευχαριστώ!!!!!!έλα λίγο και εσύ το φαγες.μια χαρά πάντως για δίδυμα κύηση.και στο μήνα σου θα μπεις.σε προσέχουν πολύ τα μπεμπακια σου!! !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει ρε κοριτσια?? Καμια για Δεκεμβρη θα μεινει η μπα??? :lol: να κανουμε ντου στις μανουλες νοεμβριου? 

@ΒαλεντιναΧρηστος σιγα σιγα σκαει μυτη η πριγκιπισα σου! Με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Μόνο μη παραείναι τυπικός.πλεον πονάω συνέχεια πολύ.στα κιλά έχω μείνει σταθερή στα 10 αλλά η κοιλιά έχει γίνει γίγας.τα πλευρά πονάνε δεν μπορώ να βολευτω πουθενά και τα κόκαλα χαμηλά κάτω δεννξερω πως λέγονται ο μικρός μάλλον πιέζει να κάνει το χώρο του.και Ούτε να περπατήσω από το πόνο πλέον.μακαρι σε καμία βδομαδουλα να αποφασίσει να βγει.

Ξερει αυτος ποτε ειναι η ωρα του μην ανχωνεσαι!!!! Στα κιλα δεν εχω ιδεα τελευταια φορα μετρηθηκα πριν 2εβδομαδες κ ημουν +10 τωρα δεν ξερω!!! Ολες τον ιδιο πονο αισθανομαστε!!!!:wink:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ξερει αυτος ποτε ειναι η ωρα του μην ανχωνεσαι!!!! Στα κιλα δεν εχω ιδεα τελευταια φορα μετρηθηκα πριν 2εβδομαδες κ ημουν +10 τωρα δεν ξερω!!! Ολες τον ιδιο πονο αισθανομαστε!!!!:wink:

Δεν θέλω να ακούγομαι αχάριστη απλά καταλαβαίνεις.τωρα αν αποφασίσει να κάτσει μέχρι τέλους εδώ η μανούλα θα αντέξει , απλά θα χει λίγη γκρίνια παραπάνω.Ελπιζω να με αντέχουν οι δικοί μου  :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Τι θα γινει ρε κοριτσια?? Καμια για Δεκεμβρη θα μεινει η μπα??? :lol: να κανουμε ντου στις μανουλες νοεμβριου? 

@ΒαλεντιναΧρηστος σιγα σιγα σκαει μυτη η πριγκιπισα σου! Με το καλο!

Ευχαριστω κοριτσι μουυ ναι θα σκασει μυτη σε λιγακι το νιωθω....προαισθημα της μαμας....οχι θα μεινουμε ολες εδω μεχρι τελους....τιμης ενεκεν!!

Just now, loyloy είπε:

Δεν θέλω να ακούγομαι αχάριστη απλά καταλαβαίνεις.τωρα αν αποφασίσει να κάτσει μέχρι τέλους εδώ η μανούλα θα αντέξει , απλά θα χει λίγη γκρίνια παραπάνω.Ελπιζω να με αντέχουν οι δικοί μου  :)

Οχι βεβαι τι αχαριστη κ εγω ανυπομονω π δεν εχω μπει καν στον μηνα μ αλλα το εχω συνειδητοποιησει οτι δεν θα μπω κ ετσι ανυπομονω,!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια από γκρίνια άλλο τίποτα... Πραγματικά έχει τσιτωσει τόσο πολύ πλέον η κοιλια μου, νομίζω δεν πάει άλλο.... Πόνος στα. Πλευρά πόνος χαμηλά πόνος παντού!!!! @nanoula90 φιλενάδα εγώ για Δεκέμβρη πάω, όπως. Λέει και η @loyloy με προσέχουν τα μικρούλια μου!!!! Αχ κορίτσι έλιωσα σήμερα, καληνύχτιζω τον μικρό, με φιλάει και του. Λέω. Θες. Να δώσεις και ένα φιλάκι στα αδερφάκια σου??? Και τα φιλάει και λέει "νινακια μου όμορφα σας αγαπάω πολύ!!!"  δεν μπορείτε να φανταστείτε τι συναισθήματα ένιωσα!!!! 

  • Μου αρέσει 5

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ κορίτσια από γκρίνια άλλο τίποτα... Πραγματικά έχει τσιτωσει τόσο πολύ πλέον η κοιλια μου, νομίζω δεν πάει άλλο.... Πόνος στα. Πλευρά πόνος χαμηλά πόνος παντού!!!! @nanoula90 φιλενάδα εγώ για Δεκέμβρη πάω, όπως. Λέει και η @loyloy με προσέχουν τα μικρούλια μου!!!! Αχ κορίτσι έλιωσα σήμερα, καληνύχτιζω τον μικρό, με φιλάει και του. Λέω. Θες. Να δώσεις και ένα φιλάκι στα αδερφάκια σου??? Και τα φιλάει και λέει "νινακια μου όμορφα σας αγαπάω πολύ!!!"  δεν μπορείτε να φανταστείτε τι συναισθήματα ένιωσα!!!! 

Αχ καλε τι καλός!!!!!!!!!!Καλά θα πάθει πλάκα με 2 μωράκια στο σπίτι!! !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...