Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Πράσινο θα τον βάψουμε τον τοίχο!! Χεχε

Δε μας είπε φύλο. Είπε ότι είναι πολύ νωρίς για να δούμε και δεν ήθελε να πει.

Δεν πειράζει καθόλου όμως! Είναι όλα καλά!!!

Χαχαχαχα κ εμεις στο παιδικο δωματιο ενα απαλο πράσινο - φυστικι τον εχουμε βαψει τον τοιχο... Γερο να ειναι κοριτσακι μου... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Clue είπε:

Πράσινο θα τον βάψουμε τον τοίχο!! Χεχε

Δε μας είπε φύλο. Είπε ότι είναι πολύ νωρίς για να δούμε και δεν ήθελε να πει.

Δεν πειράζει καθόλου όμως! Είναι όλα καλά!!!

Βοήθησε, ναι! Άσε που την χάρηκα και πάρα πολύ γιατί έχω διαβήτη και δεν τρώω ζάχαρη... Την χάρηκε και το μωρό γιατί από εκεί που ήταν μπρούμυτα, γύρισε και κουνιόταν!

Μου το είχε πει μια φίλη να φάω λίγη σοκολάτα πριν την αυχενική, αλλά λόγω ζαχάρου δεν έφαγα. Πριν τη Β επιπέδου θα φάω λίγη. Μην κάνουμε βόλτες πάλι...

Χαχαχα το γλυκούλι! 

Το είχα ακούσει για την σοκολάτα. Θα το δοκιμάσω λοιπόν ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Χαχαχα το γλυκούλι! 

Το είχα ακούσει για την σοκολάτα. Θα το δοκιμάσω λοιπόν ;)

Σε μας έπιασε κορίτσι μου, όταν έφαγα χοροπηδούσε μετά το μικρακι χαχαχα

@Clue μου μπράβο, χαίρομαι πολύ για τα τέλεια αποτελέσματα σου! Πάει κι αυτό το άγχος! Τα καλύτερα έρχονται!!!

Just now, Elsatin είπε:

@winspert μου είπε ότι δεν υπήρχαν πολλές ελπίδες λόγω ότι οι άλλες ήταν χαμηλές για εξωσωματική αλλά από την άλλη μου λέει ας δούμε όταν πάρεις το σημερινό αποτέλεσμα κ κρίνουμε, και τώρα που τον πήρα κ του είπα το 33.10 μου λέει συνεχίζεις χάπια κανονικά γι από την στιγμή που διπλασιάζεται δεν μπορώ να σου κόψω τα χάπια κ ξανά καντην Τρίτη. Κ εάν έχει προχωρήσει κ ανάλογα πόσο θα σου πω. Έκανα ωοληψια 5/4 εμβρυομεταφορα βλαστοκυστης 10/4 πρώτη χοριακη 9 μέρες μετά δάδα 19/4 με αποτέλεσμα 4.6 δεύτερη χοριακη 20/4 με αποτέλεσμα 7.2 Τρίτη χοριακη 22/4 με 13.7 κ Τετάρτη χοριακη σήμερα 24/4 με αποτέλεσμα 33.10

@katerinaki 86 Μακάρι Η Παναγία να μας βοηθήσει όλες!!

Κορίτσι μου να έχεις πίστη! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις πολύ πολύ πολύ καλά αποτελέσματα και όλα να εξελιχθούν κατ'ευχην!

Just now, Giotitsa είπε:

Ελα ρε φιλη κοριτσαροοο ε οχι ρε τι θα γίνει με τοσες νυφες εδω μεσα χαχαχχαα

Ο μπέμπης που έγινε μπέμπα! Μας κορόιδεψε το μωράκι φίλη! Γέρο να είναι, μόνο αυτό μας νοιάζει!!!

Just now, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Elpida20               πητ    5/10       κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10         ??

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10         ??

Καλεεε χαμός οι κόρες!! Είναι ο μήνας των κοριτσιών. Εμένα 5 γιατρός μου είπαν μάλλον κορίτσι. Αλλά όλοι μάλλον...

Γυναικοκρατια άσε!!! Γερά να είναι τα μωράκια μας!!!

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Σε μας έπιασε κορίτσι μου, όταν έφαγα χοροπηδούσε μετά το μικρακι χαχαχα

Χαχαχα θα το δοκιμάσω όταν πάω στο ραντεβού που έχω με τον γιατρό σε 10 μέρες. Γιατί στην Αυχενική δεν κουνιόταν καθόλου. Το είδα μόνο να κουνιέται σαν τρελό όταν ήμουν 10 εβδομάδων.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, winspert είπε:

Ξερει οτι παιρνω χαπι για το Θυρεοειδη. Γνωριζω οτι δεν ισχυει το ίδιο με ολα τα χαπια. Οποτε φαντάζομαι θα μου το ελεγε ο ίδιος. Συνηθως το παιρνω με διαφορα 2 ωρων. Εγω παιρνω το εφθιροξ. Εσυ ποιο παιρνεις;

Εγω παιρνω το thiro 4. Μια χαρα τοτε!Αφου δε σου ειπε τιποτα δε θα επηρεαζει το χαπι που παιρνεις εσυ. Εμενα μου το ειχε τονισει η ενδοκρινολογος απο παλια που επαιρνα σιδηρο αλλα ολα τα χρονια το ιδιο χαπι παιρνω, δεν εχω αλλαξει, οποτε δεν ξερω τι παιζει με αλλα.

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Σε μας έπιασε κορίτσι μου, όταν έφαγα χοροπηδούσε μετά το μικρακι χαχαχα

@Clue μου μπράβο, χαίρομαι πολύ για τα τέλεια αποτελέσματα σου! Πάει κι αυτό το άγχος! Τα καλύτερα έρχονται!!!

Κορίτσι μου να έχεις πίστη! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις πολύ πολύ πολύ καλά αποτελέσματα και όλα να εξελιχθούν κατ'ευχην!

Ο μπέμπης που έγινε μπέμπα! Μας κορόιδεψε το μωράκι φίλη! Γέρο να είναι, μόνο αυτό μας νοιάζει!!!

Γυναικοκρατια άσε!!! Γερά να είναι τα μωράκια μας!!!

Πέρσι ήταν η χρονιά των αγοριών πάντως χαχαχ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ερχεται η Ανασταση κοριτσια μου έρχεται και η ανασταση για εμας για ολες οσες παλευουμε μπορεί να σας κουραζω καθε φορα με τα λογια μου αλλα σε καποιες δίνουν δύναμη αυτα τα λογια περιμένουν να πιαστούν απο καπου καποιες περιμένουν να γεννησουν αλλες περιμένουν τα μωρά τους σε λίγους μήνες και αλλες τα περιμένουν χρονια αλλες παλεύουν μεχρι να το καταφέρουν αλλα ειμαστε ολες ισες ολες εχουμε περάσει δυσκολιες αυτο που μας κανει πιο δυνατες είναι η θεληση και η πιστη σε αυτο το παιδι που έχουμε στην κοιλιτσα σε λιγες μέρες κλεινω τον 4 και μπαινω στον 5 σαν ψέμα φαίνεται ναι κλαίω απο χαρα ναι δεν το πιστεύω οτι ο Θεος ισως με λυπηθει και εμένα και μου το δωσει αυτο το παιδάκι εγω πιστεύω οτι θα το κανει και σε σας το ίδιο μην χανετε την πίστη και  μην πεφτετε ότι και αν συμβεί σηκωθητε ξανα και ξανα και ξανα γιατι και η Παναγια πονεσε με τον χαμο του μονακριβου γιου της και ηρθε η Ανασταση έτσι και σε εμας να πιστευετε και ολα θα πανε τελεια κοριτσια μου καλη ανάσταση να έχουμε με υγεία και ευτυχία σε ολο τον κοσμο σας αγαπώ ολες οσες διαβαζετε το μυνημα αυτο ευχαριστώ ολες οσες ακομα ειναι δίπλα μου ευχαριστώ πολυ ειστε οι καλυτερες συγνώμη για το σεντόνι

  • Μου αρέσει 7

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Όλα θα πάνε καλά! Λίγο η Αυχενική εχθές, λίγο οι διακοπές, λίγο η αίσθηση ότι θα μπει επιτέλους η άνοιξη παρά τη σκόνη, λίγο το ότι είχα 2 οργασμούς στον ύπνο μου... Πολύ αισιόδοξη νιώθω σήμερα!!!

Καλημέρα!!!

  • Χαχα 5

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!!!

Όλα θα πάνε καλά! Λίγο η Αυχενική εχθές, λίγο οι διακοπές, λίγο η αίσθηση ότι θα μπει επιτέλους η άνοιξη παρά τη σκόνη, λίγο το ότι είχα 2 οργασμούς στον ύπνο μου... Πολύ αισιόδοξη νιώθω σήμερα!!!

Καλημέρα!!!

Χαχαχχαχχαχχαχααχ τυχερουλα γαμωτο εμεις ουτε οργασμους στον ύπνο δεν εχουμε φτου στο στομα μας άγιες μερες μωρε

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααχαχαχαχχααχαχχαχαχαχα αχαχχαχαχ αχαχαχ μιλάμε γέλασα με φωνή στο μικροβιολογικο. Πανάθεμα σε :-P... 

Γιώτα στέλνω φιλάκι... 

Ήρθε μια Κοπέλα πριν να κάνει χοριακη γτ έκανε εμβρυομεταφορα και το άγχος της έκανε μπαμ της γλυκούλας μωρέ.... Θυμήθηκα τα δικά μου, την αγωνία που περίμενα να βγουν οι χοριακες. 

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!!!

Όλα θα πάνε καλά! Λίγο η Αυχενική εχθές, λίγο οι διακοπές, λίγο η αίσθηση ότι θα μπει επιτέλους η άνοιξη παρά τη σκόνη, λίγο το ότι είχα 2 οργασμούς στον ύπνο μου... Πολύ αισιόδοξη νιώθω σήμερα!!!

Καλημέρα!!!

Χαχαχαχα. . Σταμάτησα εγω κ ξεκινησατε εσείς;;; αντε το γλεντησες στον υπνο σου.... Ολα καλα... 

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημερα ερχεται η Ανασταση κοριτσια μου έρχεται και η ανασταση για εμας για ολες οσες παλευουμε μπορεί να σας κουραζω καθε φορα με τα λογια μου αλλα σε καποιες δίνουν δύναμη αυτα τα λογια περιμένουν να πιαστούν απο καπου καποιες περιμένουν να γεννησουν αλλες περιμένουν τα μωρά τους σε λίγους μήνες και αλλες τα περιμένουν χρονια αλλες παλεύουν μεχρι να το καταφέρουν αλλα ειμαστε ολες ισες ολες εχουμε περάσει δυσκολιες αυτο που μας κανει πιο δυνατες είναι η θεληση και η πιστη σε αυτο το παιδι που έχουμε στην κοιλιτσα σε λιγες μέρες κλεινω τον 4 και μπαινω στον 5 σαν ψέμα φαίνεται ναι κλαίω απο χαρα ναι δεν το πιστεύω οτι ο Θεος ισως με λυπηθει και εμένα και μου το δωσει αυτο το παιδάκι εγω πιστεύω οτι θα το κανει και σε σας το ίδιο μην χανετε την πίστη και  μην πεφτετε ότι και αν συμβεί σηκωθητε ξανα και ξανα και ξανα γιατι και η Παναγια πονεσε με τον χαμο του μονακριβου γιου της και ηρθε η Ανασταση έτσι και σε εμας να πιστευετε και ολα θα πανε τελεια κοριτσια μου καλη ανάσταση να έχουμε με υγεία και ευτυχία σε ολο τον κοσμο σας αγαπώ ολες οσες διαβαζετε το μυνημα αυτο ευχαριστώ ολες οσες ακομα ειναι δίπλα μου ευχαριστώ πολυ ειστε οι καλυτερες συγνώμη για το σεντόνι

Κοριτσακι μου, πολυ ομορφα τα λογια σου... Η πιστη στο θεο είναι που μας κραταει... Καλη συνεχεια σε ολες μας... 

Καλημερα κορίτσια μου.... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα. . Σταμάτησα εγω κ ξεκινησατε εσείς;;; αντε το γλεντησες στον υπνο σου.... Ολα καλα... 

Κοριτσακι μου, πολυ ομορφα τα λογια σου... Η πιστη στο θεο είναι που μας κραταει... Καλη συνεχεια σε ολες μας... 

Καλημερα κορίτσια μου.... 

Χαχχαχχα τυχερη αυτη εμεις ουτε στον ύπνο δεν το γλενταμε εμενα το μπλουζακι εβγαλε ο ανδρας μου χθες και τον εβλεπα σαν ξερολουκουμο πως είναι οι γυπες που θελουν να αρπάξουν τα θυματα τους χαχαχαχχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 7

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχχα τυχερη αυτη εμεις ουτε στον ύπνο δεν το γλενταμε εμενα το μπλουζακι εβγαλε ο ανδρας μου χθες και τον εβλεπα σαν ξερολουκουμο πως είναι οι γυπες που θελουν να αρπάξουν τα θυματα τους χαχαχαχχαχαχχαχαχα

Χαχαχα, μιλαμε για στερηση κορίτσια... Στο τελος θα ξεχάσουμε πως ειναι.... Χαχαχα :lol:

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, μιλαμε για στερηση κορίτσια... Στο τελος θα ξεχάσουμε πως ειναι.... Χαχαχα :lol:

Χαχχαχαχχαχαα χαχαχαχα καλο αυτο που ειπες δεν θα θυμομαστε σε πια τρυπα πρέπει να μπει χαχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...