Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Clue είπε:

Δεν ξέρω πως βγαίνει η παράθεση. 

Η χολή αν. Θυμάμαι καλά. Από. Ένα βιβλίο φέρνει. Φαγούρα στο σώμα. 

Εννοείται δεν έκανα τπτ, είμαι της τελευταίας στιγμής. Αχαχαχαχ. Αν κ πρέπει να δω κ γω τι είναι καλό κ τι όχι να σουτάρω 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Ισχύει αυτό με τη χολή απλά δεν είναι στάνταρ! Καλημερούδια μανουλιτσες!! Πώς ειστε; τι ζέστη ήταν αυτή χθες βρε κοριτσια;;; πάλι ιδρωνα ξε-ιδρωνα που γενικά δεν ιδρώνω εύκολα... Και σήμερα ζέστη..  πφφφφφφ

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

βρε κοριτσάρες πείτε μου μια αποψη.... Είναι νωρίς να πλυνω τα ρουχαλακια του πρώτου να τα φρεσκαρω σιγά σιγά; Θέλω τόσο πολύ να το κάνω αλλά κάτι με τρεναρει ότι και καλά είναι νωρίς.... Ενώ στη πρώτη στα μισά του 7ου είχα ξεκινήσει και τη βαλίτσα... Επίσης θέλω να αγοράσω δύο μπιμπερακια να τα έχω καλού κακου απ' τα μικρούτσικα αλλά πάλι το ιδιο...Τι λέτε εσείς;

Εγώ λέω να ξεκινήσεις πλύνε τα να ναι φρεσκάρισμα κ οπότε έχεις χρόνο σιδερωνω κ λίγα λίγα ❤️ γτ να τα έχεις όλα τελευταία στιγμή αγάπη μου; 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα μπήκα στην 24η :x  :wub: :wub:(το τικερακι μου, χάνει μια μέρα) αχ να έρθει η μέρα που θα γράφω ότι μπήκα στην 34η....:(

Έλα κοντευουμεεεεεε❤️❤️❤️

17 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Αχ κορίτσια μου βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων!!!! Αρνητικά!!!! Δεν έχουμε νταουν!!!!!!!!!! 

Αγάπη μου τώρα το διαβασαααααα τέλεια νέα ηρέμησε τώρα και απόλαυσε επιτέλους την εγκυμοσύνη σου ❤️❤️❤️

10 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Εγώ θέλω να αρχιζω να πλένω μετα την 28 εβδομάδα είναι η εβδομάδα που έγινε τοτε οτι έγινε καο την τρεμω 

Εγώ τρέμω την 30 άσε πφφφ

Κορίτσια μου τελείωσαν τα σχολεία τελείωσα κ εγώ με τη δουλειά το νινι μου προάγεται στη Δευτέρα δημοτικού!!! Πότε πρόλαβε κ μεγάλωσε τόσο; είμαι πολύ συγκινημένη!!! Καλό καλοκαίρι κοριτσαρες μου!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Εγώ λέω να ξεκινήσεις πλύνε τα να ναι φρεσκάρισμα κ οπότε έχεις χρόνο σιδερωνω κ λίγα λίγα ❤️ γτ να τα έχεις όλα τελευταία στιγμή αγάπη μου; 

Έλα κοντευουμεεεεεε❤️❤️❤️

Αγάπη μου τώρα το διαβασαααααα τέλεια νέα ηρέμησε τώρα και απόλαυσε επιτέλους την εγκυμοσύνη σου ❤️❤️❤️

Εγώ τρέμω την 30 άσε πφφφ

Κορίτσια μου τελείωσαν τα σχολεία τελείωσα κ εγώ με τη δουλειά το νινι μου προάγεται στη Δευτέρα δημοτικού!!! Πότε πρόλαβε κ μεγάλωσε τόσο; είμαι πολύ συγκινημένη!!! Καλό καλοκαίρι κοριτσαρες μου!!! 

Μεγαλώνουν μωρέ τα παιδάκια να την χαίρεσαι γλυκιά μου η καθεμία έχει το φόβο της ετσι κι εσύ .. Κι εγω

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχω 30 βαθμούς μέσα στο σπίτι. Έκανα εμετό απτό ζόρι της ζέστης. Καλημέρα είπα; που ναι η καλημέρα δεν ξερω

Δεν έχεις κλιματισμο; αν ναι βάλε και ξάπλωσε. Άρχισε σε λίγη ωρα , να πίνεις και υγρά.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δεν έχεις κλιματισμο; αν ναι βάλε και ξάπλωσε. Άρχισε σε λίγη ωρα , να πίνεις και υγρά.

Εχω, αλλά έχω τη μικρή με ωτίτιδα κ δε μπορώ να τ ανοίγω συνέχεια. Έτσι πως είναι διαμορφωμένο το σπίτι δεν πάει παντού η δροσιά, μόνο εδώ στο σαλόνι που είναι το κλιματιστικό 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχω 30 βαθμούς μέσα στο σπίτι. Έκανα εμετό απτό ζόρι της ζέστης. Καλημέρα είπα; που ναι η καλημέρα δεν ξερω

Αχ την πατήσαμε εμείς οι καλοκαιρινές εγκυουλες!!! Εγώ έκανα δουλιτσες κι έγινα μούσκεμα! Ακόμα και από το μπάνιο βγαίνω και ιδρωνω! Καλημέρα!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα στην παρέα σας! Σας παρακολουθώ που και που αλλά βαριόμουν να κάνω εγγραφή!! Σήμερα το αποφασισα!Ειμαι 23w και 4d, δεύτερη εγκυμοσύνη, από πατρα. Περιμένω το δεύτερο μου κορίτσακι και μέχρι τώρα εκτός από ένα θεματικό χαμηλής papp A και αυξημένης αντίστασης μητριαίων αρτηριών όλα βαίνουν καλώς. Αυτό βέβαια με έχει αγχώσει γιατί έχω αυξημένες πιθανότητες προεκλαμψίας και καθυστερησης ανάπτυξης του εμβρύου οπότε άλλαξα γιατρό πριν 2 εβδομάδες.  Πήγα σε δημόσιο αν και δεν ήθελα γιατί δεν κάνουν επισκληριδιο.

Αυτά από εμένα, καλώς σας βρήκα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fourfouri είπε:

Καλησπέρα στην παρέα σας! Σας παρακολουθώ που και που αλλά βαριόμουν να κάνω εγγραφή!! Σήμερα το αποφασισα!Ειμαι 23w και 4d, δεύτερη εγκυμοσύνη, από πατρα. Περιμένω το δεύτερο μου κορίτσακι και μέχρι τώρα εκτός από ένα θεματικό χαμηλής papp A και αυξημένης αντίστασης μητριαίων αρτηριών όλα βαίνουν καλώς. Αυτό βέβαια με έχει αγχώσει γιατί έχω αυξημένες πιθανότητες προεκλαμψίας και καθυστερησης ανάπτυξης του εμβρύου οπότε άλλαξα γιατρό πριν 2 εβδομάδες.  Πήγα σε δημόσιο αν και δεν ήθελα γιατί δεν κάνουν επισκληριδιο.

Αυτά από εμένα, καλώς σας βρήκα!

Καλημέρα και καλωσηρθες να χαίρεσαι το παιδάκι σου παίρνεις σαλοσπιρ για την προεκλαψια; γιατί αλλαξες γιατρό δεν εμεινες ευχαριστημένη;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fourfouri είπε:

Καλησπέρα στην παρέα σας! Σας παρακολουθώ που και που αλλά βαριόμουν να κάνω εγγραφή!! Σήμερα το αποφασισα!Ειμαι 23w και 4d, δεύτερη εγκυμοσύνη, από πατρα. Περιμένω το δεύτερο μου κορίτσακι και μέχρι τώρα εκτός από ένα θεματικό χαμηλής papp A και αυξημένης αντίστασης μητριαίων αρτηριών όλα βαίνουν καλώς. Αυτό βέβαια με έχει αγχώσει γιατί έχω αυξημένες πιθανότητες προεκλαμψίας και καθυστερησης ανάπτυξης του εμβρύου οπότε άλλαξα γιατρό πριν 2 εβδομάδες.  Πήγα σε δημόσιο αν και δεν ήθελα γιατί δεν κάνουν επισκληριδιο.

Αυτά από εμένα, καλώς σας βρήκα!

Γεια σου κορίτσι! Καλώς όρισες!! Όταν λες καθυστερημένη ανάπτυξη τι εννοείς;  ότι βγαίνει πιο πίσω στις μετρήσεις το μωρο; σου έχουν πει για αντιπηκτικες μήπως ξεκινήσεις σε λίγο καιρό;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fourfouri είπε:

Ήμουν ευχαριστημένη αλλά άλλαξα γιατί αν τεθεί θέμα προωρότητας να είναι πιο ασφαλές το νινι σε νοσοκομείο.

Παίρνω σαλοσπίρ των 160

   Αυτό ήθελα να πω μήπως πρεπει να κανεις και ενέσεις για καλυτερα να βοηθεσετε τον πλακούντα γιατί και εγώ Εχω τάση προεκλαψιας βέβαια πάω παρά πολύ καλυτερα αλλά κάνω ολόκληρη θεραπεια ναι κατάλαβα καλύτερα οπου νιώθεις εσύ πιο ασφαλής ετσι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...