Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Ξεκάθαρα θετικό!!! Εσένα είναι και πιο έντονο,οπότε μάλλον θα έχεις και πιο μεγάλη χοριακη.Σημερα το έκανες? Πριν πόσες μέρες έβαλες είπαμε το εμβρυακι?

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Κι εσύ μας έλειψες πολύ!! Ρεεεε είστε 2 κουκλίτσες φτου φτουυυυ

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Την ομορφότερη μπέμπα έχεις..παναγια μ ένα μωρό....υγεία κ στις 2 σας. Σας αγαπώ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Κοριτσαρα μου, ειναι μια κουκλα η μπουμπού σου... Να τη χαιρεσαι αγαπη μου κ ευχομαι μονο χαμογελα απο δω κ περα κ ομορφες στιγμες... Μας ελειψες πολυ... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Καλε τι γλυκα ειναι η μπεμπουλα σου και τι μαλλακι πλουσιο!!! Να τη χαιρεσαι κοριτσακι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Τους 4 πρώτους μήνες τους έβγαλα με φιδέ γιατί η κυρία ήθελε μαλλί καταλάβατε; αχαχα

Καλά κομμωτήριου όμως όχι αστεία!!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Τι ωραια μαγουλινια ειναι αυτα!!Να την χαιρεσαι Ελπιδακι την κουκλιτσα σου!!

Τελικα πηγαμε σημερα παιδιατρο. 5.500 γρ και 57 ποντους ο μπεμπακος!Μας πονεσε το πρωτο εμβολιο βεβαια και τωρα εχουμε βρει παρηγορια στο στηθος της μανουλας...προμηνυεται μακρυ το βραδυ!!Ολα καλα κατα τα αλλα, μονο που μας συνεστησε να παμε και σ' εναν παιδοωρλ να δει τη μυτουλα μας γιατι αυτο το ρουθουνισμα δε λεει να υποχωρησει...

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Να την χαιρεσαι την μπεμπουλα σου....υπεροχη ειναι...κ η μαμα δεν παει πισω ομωσ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elpida20 said:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Θα πρωτοτυπήσω... Πραγματικά πολυ όμορφες και οι δυο σας!!! Να τη χαίρεσαι τη μπουμπούκα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αύριο έχουμε το 2ρο μας εμβόλιο.. Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. Στο πρώτο πολύ κκλαμα έπεσε. Όχι η μικρή εγώ έκλαιγα η μικρή χαμπάρι δεν πήρε ρε κορίτσια χάχα. Ήμουν φορτισμένη και πολλές φορές σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω αλλά 0αντα υπάρχει ένα ουράνιο τοξοοο. Αύριο να δουμεεεε. Πριν ένα μήνα ακριβώς ήμασταν 5.300. Το Σάββατο γινόμαστε 3 μηνών και θέλω να δω πόσο έβαλε. Εσείς ανά πόση ώρα ταιζετε; και πόσο τρώνε τα ζουζούνια;;; 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2019 at 8:37 ΠΜ, Clue είπε:

Καλημέρα! Εγώ γέννησα με φτ και 2.5 μήνες μετά έχω ακόμα κοιλιά σα να είμαι έγκυος. Είχα πάρει 7 έχασα τα 5 μετά τη γέννα κι έχω πάρει πίσω τα 4! Τρώω, ειδικά γλυκά, σα να μην υπάρχει αύριο! Δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Με τα γλυκά με πιάνει μανία. Και γενικά δεν τρώω πολύ καλά. Δεν κάνω 5 γεύματα κι αυτά που τρώω είναι υψηλής θερμιδικής αξίας μάλλον για να αντέχω αλλά καταλήγω και να παίρνω. Είναι και που μου είπε ο παιδίατρος όχι σε όσπρια, μπρόκολα, κουνουπίδια κλπ, μειωμένα γαλακτοκομικά οπότε τρώω μακαρόνια, κρέας, ρύζι, ψάρι κλπ για μεσημέρι και την υπόλοιπη μέρα ντόνατς, σοκολάτεε κλπ

Θεωρώ ότι παιρνάω φάση. Και ψυχολογική. Είμαι λίγο αποκομμένη από τους ανθρώπους. Θρηνώ ακόμα το απότομο και πρώιμο τέλος της εγκυμοσύνης μου. Μου λείπει πολύ! Χωρίς να σημαίνει ότι δεν είμαι τρισευτιχισμένη με το μωρό μου.  Θεωρώ πως θα το ρυθμίσω σιγά σιγά.. Ή θα ξεφύγω τελείως και θα με τσουλάνε στις κατηφόρες. Θα δείξει!χεχε

Εγω μςτα την 1η μου γεννα βιωσα μια μορφη θλιψησ..δαν ηταν τοσο βαρυ για να το πω καταθλιψη...τωρα με το 2ο μωρο δεν προλαβαινω να σκεφτω για να παθω το οτιδηποτε..μονο τρεχω.

οι ορμονεσ μασ τρελαινοβται..αυτο που περναει το σωμα μασ κ η ψυχη μασ δεν ειναι λιγο..ειναι φυσιολογικο να κλονιζομαστε..

Θα σου περασςι..θελει το χρονο του..κ οταν θα ηρενησουμε θα γινουμε κ κορμαρεσ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 said:

Αύριο έχουμε το 2ρο μας εμβόλιο.. Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. Στο πρώτο πολύ κκλαμα έπεσε. Όχι η μικρή εγώ έκλαιγα η μικρή χαμπάρι δεν πήρε ρε κορίτσια χάχα. Ήμουν φορτισμένη και πολλές φορές σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω αλλά 0αντα υπάρχει ένα ουράνιο τοξοοο. Αύριο να δουμεεεε. Πριν ένα μήνα ακριβώς ήμασταν 5.300. Το Σάββατο γινόμαστε 3 μηνών και θέλω να δω πόσο έβαλε. Εσείς ανά πόση ώρα ταιζετε; και πόσο τρώνε τα ζουζούνια;;; 

Εμείς κάναμε το πρώτο εμβόλιο τη Δευτέρα. Ήμουν φουλ αγχωμένη αλλά δεν έκλαψα. Έκλαψα το βράδυ που νόμιζα ότι είχε ανεβάσει πυρετό αλλά τελικά είχε ανάψει από την αγκαλιά.

Τρώει κάθε 2 με 3 ώρες περίπου εκτός από έναν 5ωρο ύπνο που κάνει το βράδυ.

Χθες τελικά κοιμήθηκε 20.30 με 1.30. Ευτυχώς σήμερα μόλις την πήρε οπότε θέλω να πιστεύω θα πάει ως τις 4.30...

Εσείς τι πρόγραμμα έχετε? Πες μας

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...